Fajčenie penisu – 16 tipov pre TOP ženy

Vaša partnerka vám so zvedavosťou v očiach pozerá na stoporený penis a vy viete, že o chvíľu sa ocitne v jej ústach. Jednoznačne lákavý akt, ktorý obľubuje väčšina mužov.

Fajčenie penisu vzrušuje aj mnohé ženy. Mnohé z nich svoje umenie vycibrili k dokonalosti a my sme vďaka dokonalej súhre jazyka a rúk v siedmom nebi.

Čo ale slečny a ženy, ktoré sú začiatočníčky? Aké triky by si mali osvojiť a na čo by sa mali zamerať? Cieľom je, aby z nemotorného ožužlávania vznikol nezabudnuteľný zážitok. Najprv je potrebné uvedomiť si, že tréning robí majstra a učený z neba nikto nespadol.

Po prečítaní našich tipov to už bude iba lepšie. Apelujeme teda na všetky slečny, aby svoju snahu po prvom nezdare nevzdávali. Tento článok je určený pre všetky ženy, ktoré sa chcú stať bohyňami orálneho sexu.

dievča s banánom

Už len predstava na dobrý orálik vedie k pevnej erekcii

 

Čo majú muži na orálnom sexe najradšej?

Čo nás tak vzrušuje na dráždení penisu ústami? Nejde iba o trend, ktorý svetu predstavili Francúzi a neskôr ho spropagovali v porne. Orálny sex vyhľadávame radi aj v súkromnom živote.

Stimulácia ústami často prináša väčšie uspokojenie než pohlavný styk. Je to navyše aj vzrušujúca predstava. Predstava, že sa nám ústami dotýkate penisu. Niektorí to vnímame ako vyjadrenie dominantnosti muža, iní ako prejav maximélnej náklonnosti.

Ďalej v článku, milé dámy, pochopíte, že pri fajčení dominuje skôr žena. K tomu sa však dostaneme.

Fajčenie penisu predstavuje aj alternatívu pre páry, ktoré už v sexuálnom vzťahu pokročili, no ešte stále sa necítia na klasický sex.

PÁNI, NENECHAJTE SA ZAHANBIŤ: 

Ak vás žena bude chcieť vyfajčiť, vaša erekcia nesmie zlyhať. 

Bezpečne pevnú erekciu dosiahnete vďaka českým tabletám Proerecta

Proerecta

 

Hlboký orál nie je v začiatkoch potrebný

Podľa starého príslovia o vagíne je v tme každá rovnaká. Niečo pravdy na tom bude. V prípade úst to platí dvojnásobne. Penis nemá oči a nerozpozná, či sa nachádza na podnebí alebo už v hrdle.

Vnútro úst vníma veľmi podobne. Technika hlbokého hrdla (deepthroat) je o niečo intenzívnejšia. Nejde však o taký rozdiel, aby ste sa do toho museli hneď púšťať.

Podobný efekt môžete dosiahnuť aj technikou, kedy špičku penisu obopnete perami a zvyšok penisu uchopíte čo najbližšie k ústam. Vytvoríte tým ilúziu hlbokého prieniku. Táto technika u vás nevyvolá dusenie. Pri hlbokom orále sa však môže dostaviť.

 

Orálny sex a dostatočné mazanie

Penis nie je vagína a sám od seba sa nezvhlčí. Ak teda do úvahy neberiem predejakulačnú tekutinu.

Poriadny blowjob si vyžaduje veľké množstvo slín alebo lubrikantu. Znamená to, že pokiaľ plánujete muža potešiť orálnym sexom, dodržiavajte pitný režim. Budete musieť veľa sliniť.

Lepšou možnosťou je použiť lubrikačný gél. Odporúčame siahnuť po prípravku na báze vody, ktorý vám bude chutiť aj voňať.

Lubrikant nie je určený len pre súlož. Jeho klzké vlastnosti zabezpečia aj mimoriadne príjemnú feláciu. Môžete si ho zakúpiť v rôznych chutiach a vôňach. Kĺzavý gél vám pomôže pri hladkom priebehu akcie priamo do cieľovej stanice s názvom orgazmus.

Parfémovaný lubrikant neutralizuje telesné pachy. Orálny sex je tak voňavejší, čo pre vás musí byť príjemné.

Lubrikanty dostať napríklad s príchuťou jahody, vanilky, kivi, mäty či škorice. Odporúča sa vyberať si lubrikant bez parabénov a glycerínu. Vyberte si také, ktoré vám voňajú.

ČLÁNOK PRE PÁNOV: Účinkujú gely a krémy sľubujúce podporu erekcie? 

 

Fajčenie penisu nie je modlitba

V pornofilmoch často vidíte scénu, v ktorej si žena pokľakne pred mužom stojacom v dokonale štylizovanej polohe.

Tieto situácie majú s realitou pramálo spoločného. Museli by ste si zaobstarať kolenné chrániče alebo si pred každým orálnym sexom pod seba položiť karimatku. Poloha v posteli či na podobnom pohodlnom mieste je omnoho príjemnejšia.

 

Dobrý orál nie je len o penise

Muži dosahujú orgazmus jednoduchšie a rýchlejšie. Nie je však nutné venovať sa ĺen penisu. Práve naopak. Máme mnoho miest, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť. Posúvajú rozkoš do nepoznaných výšin.

Na začiatok sa stačí venovať semenníkom alebo hrádzi (oblasť medzi mieškom a konečníkom). Vaše ruky môžu putovať aj na ďalšie zaujímavé miesta. Napríklad do oblasti kolien, zadku a vnútornej strany stehien.

Práca rúk je rovnako dôležitá, ako práca úst. Používajte ich počas celého aktu. Udržia partnera prevádzkyschopného vo chvíľach, kedy sa budete potrebovať nadýchnuť a nechať si trocha odpočinúť ústa.

CHCETE BYŤ PROFESIONÁLKA? Spravte mu masáž prostaty a ovládnite ho 1 prstom!

 

Fajčenie penisu je hra

Berte orálny sex ako hru. Veľmi vzrušujúcu hru. Môžete začať napríklad pochvalou našich predností. Slová v sebe dokážu niesť veľmi silný erotický náboj.

Orálny sex je tiež dobrý spôsob, ako prevziať nad partnerom kontrolu. Ideálny je pomalý a dráždivý začiatok. Taký, kedy takmer prosíme o pokračovanie a drsnejšie zaobchádzanie.

Keď veci idú správne a začína prituhovať, je čas predviesť iniciatívu. Dokážte nám, že situáciu máte vo svojich rukách. Začnite orálny sex s autoritou!

Uvelebte nás kamkoľvek chcete a uistite sa, že tam nájdete vhodné miesto, kde si sadnete aj vy. Iniciatíva je znakom, že spôsobovanie rozkoše vás teší.

Vedomie, že žena si dráždenie užíva, je pre muža tým najlepším afrodiziakom. Nemusíte byť hanblivá a tichá. Povedzte nám jasne, že chcete náš penis cítiť v ústach.

Najvzrušujúcejšie na tom všetkom je, že celú dobu máte kontrolu nad naším orgazmom. Aj keď sa muž môže pokúšať celú situáciu kontrolovať, ste to hlavne vy, kto rozhoduje, kedy sa urobíme. My len môžeme sedieť/ležať a čakať, kedy to príde.

Keď budete zvedavá, hravá a zábavná, na 100 % splníte očakávania mužov. Ak sa budete baviť vy, my sa budeme určite baviť tiež.

VIETE, ŽE: Aj partnerka dokáže veľmi dopomôcť k pevnej erekcii? 

 

Keď vás bolí sánka, pomôžu pery a ruky

Fajčenie penisu je najmä na začiatku veľká záťaž na sánku. Výhodu majú speváčky a potápačky. Aj tie si však občas musia odpočinúť.

V tejto chvíli prichádza na rad hra pier, rúk a jazyka. Penis môžete olizovať ako tú najsladšiu zmrzlinu. Rukami venujte pozornosť stehnám a ďalším erotogénnym zónam.

Dopomôcť si môžete prisiami. Dráždite špičku penisu bradavkou, alebo si ho pohodlne uložte medzi prsia. Medzi nimi penis dráždite, kým si vaše ústa neodpočinú.

 

Postupne pridávajte plyn

Neexistuje nič lepšie, ako vidieť, že si orál skutočne užívate. Celý zážitok ešte viac umocní stupňovanie napätia. Počiatočné pomalé dráždivé tempo postupom času graduje.

Väčšie vzrušenie umožňuje prejsť aj za bežné hranice. V chrbáte zaryté nechty, silnejšie stlačenie pier. Všetky tieto triky sú osvedčené. Ak navyše v tvári budete mať šibalský a čertovský výraz, o to lepšie.

Ak partner nemá obriezku, predstavuje orálny sex skvelú príležitosť na hru s predkožkou. Snažte sa ju jazykom a perami natiahnuť na svoje pôvodné miesto.

 

Zamestnajte naše zmysly

Život je hra a divadlo. Je to tak dobre. Prečo to nepoužiť aj pri orálnom sexe? Prečo nepohladkať naše zmysly a ego?

Čo tak zapojiť zvukovú stránku? Zvukové prejavy záujmu nás rozhodne počas orálu potešia. Vzdychy počas fajčenia navyše pôsobia vibračným účinkom, ktorý ešte viac zvyšuje dráždenie.

Podľa prieskumov prekvapivé množstvo mužov počas orálneho sexu zbožňuje očný kontakt. Je to pre nich najrajcovnejšie. Počas fajčenia sa nám pozerajte hlboko do očí. Milujeme to!

Nezabúdajte. Zvukové prejavy nám dajú indíciu, že si to skutočne užívate. Budeme tak kľudnejší. A nič neprikrášlime. Zopár malých zvukových prejavov nás dokáže dostatočne presvedčiť a vyvolať tak neskutočný erotický náboj.

dievča so zmrzlinou

Pery, jazyk, ruky aj prsia – to všetko využite. Nemusíte sa obmedzovať iba na fajčenie

 

Pred koncom sa zamerajte na semenníky

Tesne pred mužovou ejakuláciou je osvedčeným tipom podráždiť mu voľnou rukou semenníky, prípadne oblasť hrádze a análneho otvoru.
Orgazmus bude niekoľkonásobne lepší.

Z ejakulácie nemusíte mať obavy. Cez ústa rozhodne neotehotniete. V závere je úplne na vás, či genetický materiál partnera prehltnete. Môžete mať po ruke vreckovky a po akcii zvyšky decentne vypľuť.

Ak je partner v pohode, môžete semeno nechať spadnúť späť na jeho penis a telo. V prípade, že máte zo začiatku rešpekt, stačí sa s partnerom dohodnúť na signále a pred ejakuláciou ho dokončiť rukou.

TIP PRE NENÁSYTNÝCH: Masáž semenníkov pre maximálny pôžitok vášho miláčika. 

 

Komunikácia

Aj keď sa to zdá zrejmé, ide o najdôležitejšiu súčasť celého procesu. Môžeme vám dať všetky existujúce tipy, no nikto nemôže vedieť, čo má rád ten váš.

Pred skokom do postele sa ho na to spýtajte. Zistite, čo má a nemá rád. Ak vám muž verí, rád sa o svoje dojmy podelí. Vždy ho budete vedieť prekvapiť, keď na neho za pár dní vytiahnite jeho obľúbenú lahôdku.

O svoje potreby by ste sa mala podeliť aj vy. Ak nemáte skúsenosti, priznajte sa mu. Bude vás tak vedieť podržať a počas procesu podporovať. Mnohí ľudia majú tendenciu svoje myšlienky držať na uzde.

V mnohých prípadoch sa problém môže zdať oveľa väčší, než v skutočnosti je. V prípade pochybnosti v súvislosti s orálnym sexom môže veľmi pomôcť rýchly osobný pohovor. Obidvoch vás to upokojí.

 

VIDEO: Ďalšie tipy na orálny sex pridáva sex-koučka Gaia.

 

Výhody orálneho sexu

Orálny sex je nielen príjemný. Prináša aj zdravotné benefity. Sanie a dráždenie zlepšuje celkové prekrvenie penisu, čím rastie aj jeho schopnosť dosahovať a udržať si erekciu. V podstate ide o podobný spôsob zlepšovaniaerekcie, ako pri Jelqingu. Táto je však omnoho zábavnejšia a možno ju vykonávať dlhodobo.

Je teda super, ak vám táto forma zábavy chvíľu vydrží. Nemusí to platiť vždy, pretože dráždenie ústami býva spravidla intenzívnejšie, než je stimulácia vagínou či rukou.

Z vlastnej redakčnej skúsenosti odporúčame na predĺženie zážitku skúsiť niektorý z fungujúcich prípravkov na predĺženie rozkoše:

 • Vimax – pri dlhodobom užívaní výrazne zvyšuje výdrž a sexuálny výkon
 • Proerecta – 45 minút pred sexom – iba na občasné užitie
 • Almea – 1 tabletka tesne pred sexom – iba na občasné užitie

 

Pokročilé techniky pre expertky

Dráždite nás zubami

Môže to vyznieť ako zlý vtip, no pár zubov dokáže pri akcii pozdvihnúť dráždenie nervov na novú úroveň. Vašou úlohou rozhodne nie je zahryznúť sa do penisu. Stačí, ak ho zľahka podráždite na špičke.

Pamätajte, že väčšina mužov je na zuby veľmi citlivá. Najlepšie je vopred si vypýtať povolenie. 

 

Schladenie

Pred vložením našej pýchy do úst si na jazyk dajte kocku ľadu. Prípadne stačí vypiť ľadový nápoj. Neočakávaná teplotná zmena zaistí nástup neočakávaného vzrušenia. Musíte to však urobiť vo chvíli, keď to nečakáme. Môžete si byť istá. Bude sa nám to páčiť!

 

Magický trik

Ak vás nudí klasický niekoľkominútový pohyb nahor a nadol, prečo nezmeníte rytmus?

 • Urobte pár rýchlych pohybov. Stačí na špičke penisu.
 • Následne urobte jeden dlhý a hlboký pohyb. Čo najhlbšie to je možné.
 • Vráťte sa k špičke a postup zopakujte.

Stimulácia na špičke penisu udrží tú správnu náladu. Za hranu bežnej rozkoše nás zas posunie práve hlboký zásun.

 

Zapojte jazyk

Niektorým z nás trvá urobiť sa pri orále pomerne dlho. Pre vás to znamená väčšie bolesti sánky. Ako nás teda dráždiť a zároveň nechať priestor, aby si vaša sánka odpočinula?

Je to jednoduché. Zapojte svoj jazyk. Zamerajte sa na špičku penisu a kmitajte jazykom okolo celého žaluďa. Môže to vyzerať ako základný pohyb, no jeho vnímanie je pre nás veľmi špecifické a jedinečné. Určite nás milo prekvapíte.

 

Ako na hlboký orálny sex – deepthroat?

Väčšina mužov miluje zážitok z agresívneho a hlbokého orálneho sexu. Neuvedomujú si však, že pre vás to môže byť veľmi nepohodlné. Rovnako tak aj pre vaše hrdlo.

Našťastie existuje spôsob, ako nám dať to, čo chceme. Musíte sa pri tom vyhnúť dáviacemu reflexu. Umiestnite špičku jazyka na podnebie a pokračujte ako pri hlbokom orálnom sexe. Bude nám to pripadať, ako keby ste vykonávali maximálne hlboké zasunutie až do hrdla, no súčasne budete chránené.

Techniku hlbokého orálneho sexu si neosvojíte zo dňa na deň. Pre mnohé ženy je dokonca nemožná, pretože dáviaci reflex je prisilný. Ženy, ktoré sa do neho chcú pustiť, musia dodržať niekoľko pravidiel:

 • Nácvik tohto triku si vyžaduje čas a trpezlivosť.
 • Intenzitu dáviaceho reflexu si žena môže vyskúšať v súkromí bez partnera napríklad pomocou banánu.
 • Poloha, kedy žena leží na chrbte, má hlavu v záklone a partner jej strčí penis do úst. Táto poloha obmedzuje účinky dáviaceho reflexu. Potrebujete partnera, ktorému sa dá dôverovať.
 • Ďalšia dobrá poloha je, ak je žena v pokľaku a tvár má otočenú k stropu. Je ale menej pohodlná.
 • Cvičenie, uvoľnenie hrdla a hlboké dýchanie postupom času otupia dáviaci reflex.

 

Nezabudnuteľný výhľad

Vaše prednosti nie je potrebné schovávať pod šaty. Ak je to možné, smelo do toho. Muži sú veľmi vizuálne založené tvory a milujú dobrú šou. Počas dávania rozkoše sa pokojne dotýkajte sama seba.

Nielen, že vám to pomôže dostať sa do nálady, ale my si navyše užijeme aj krásny výhľad na to, ako si to užívate.

PÁNI, MYSLITE NA PEVNOSŤ EREKCIE.  

Po dobrej fajočke nasleduje dobrý sex a na ten budete potrebovať skalopevnú erekciu. 

Pomôže česká Proerecta.

Proerecta

 

NEZABUDNITE: Dostať od vás orálny sex veľmi zlepšuje intenzitu sexuálnej túžby. Rýchla ústna akcia tiež napomáha pri prebudení našich živočíšnych zmyslov. Táto akcia je nie len fyzickým vyjadrením vašej náklonnosti k nám. Vedomie, že dokážete poskytnúť toľké potešenie osobe, na ktorej vám záleží, je veľmi posilňujúci a oslobodzujúci pocit.

Naučte sa aj ďalšie skvelé praktiky:

 

4.7/5 - (4 votes)