Mužské erotogénne zóny – 5+1 najcitlivejších miestečiek

Mužské telá majú svoje tajné citlivé miestečka. Mnoho žien sa pri sexuálnych hrátkach so svojím partnerom zameriava len na to „najjednoduchšie“ – penis. CHYBA! Ženské telá poznáte perfektne, preskúmali ste ich niekoľkokrát. Viete aké sú vaše erotogénne zóny? Nebojte sa a hľadajte!

žena s mužom

Hlavne menej skúsené ženy by mohli predpokladať, že jedinou zónou bude penis. To je však len zlomok možností, ktoré mužské telo ukrýva

 

Mužské erotogénne zóny nekončia iba pri penise

Najprv by ste si mali uvedomiť, že každý z nás je osobitou a neopakovateľnou bytosťou. Čo jedného privedie do varu, na druhého môže pôsobiť nepríjemne. Nepísané pravidlo teda znie – ak chcete dosahovať stavy najvyššej extázy, musíte sa najprv dokonale spoznať.

Okrem toho, vás musí poznať aj vaša partnerka. Najdôležitejšia je komunikácia. Hovorte o tom, čo máte radi a naopak upozornite na veci, ktoré príliš neoceňujete.

Na všetko si  doprajte dostatok času a pôžitku sa dočkáte obaja. Partnerka si musí všímať nápovedy a vnímať neverbálne prejavy vášho tela.

NAUČTE PARTNERKU: Ako vám dopomôže k pevnej erekcii? 

 

Epicentrom rozkoše je mozog

Myseľ je základom kvalitného sexuálneho života. Na večer sa pripravte obaja. Kúpte svojej milenke sexy negližé alebo spodné prádlo. Navrhnite jej, aby sa dokonale upravila a obula si tie hriešne vysoké čierne lodičky, ktorým neviete odolať. O vizuálnu stránku tak máte postarané.

 

1. miestečko – Krk a uši ako ideálny začiatok predohry

Je to vaša spoločná erotogénna zóna. Šiju bozkávajte pomaly a občas sa prisajte alebo zahryznite. Na čo by ste si mali dávať pozor?

  • Ak ste extrémne šteklivý, poproste priateľku, aby krk vynechala. Slušne jej vysvetlite, že by ste sa dočkali skôr škody ako rozkoše.
  • Žiadne cucfleky! Ak vám ich partnerka začne robiť, zakážte jej to.

Nechajte si láskať uši. Nachádza sa na nich mnoho nervových zakončení, vďaka ktorým sú jednou z najdôležitejších erotogénnych zón. Zamerajte sa na ich lem a jemne sajte lalôčiky.

TIP: Stáva sa vám, že máte u kaderníka husiu kožu po celom tele? Pokožka hlavy je veľmi citlivé miesto. Nasmerujte ruky svojej polovičky k hlave. Dočkáte sa skvelej masáže. Nechajte ju, vášnivo sa prehrabovať vašou hrivou.

 

2. miestečko – Bradavky sú rovnako citlivé, ako tie ženské

Niektoré dámy sú dokonca schopné dosiahnuť orgazmus láskaním pŕs. Ako ste na tom vy? Pri mužských bradavkách si treba dávať pozor. Zasa tu platí, sto ľudí = sto chutí.

Bohužiaľ, niektorí páni túto disciplínu nedokážu zniesť. Ak na svoje prsia nedáte dopustiť, vaša partnerka im rada venuje náležitú pozornosť. Bradavky môže stimulovať krúživými pohybmi jazyka alebo nežne sať perami. Pomaly sa presúva nižšie a nižšie.

Spravte zmenu. Nechajte svoju ženu vo vedúcej pozícií. Nech je iniciátorkou a dominou práve ona. Otočte sa na brucho. Vezmite si masážny voňavý olej a masírujte sa. Láskajte sa rôznymi časťami vašich nažhavených tiel.

TIP: Čo tak trošku pritvrdiť? Zoznámte sa s technikami BDSM. Pozor, nie sú pre každého!

 

Nuru masáže – počuli ste o nich?

Ide o prastarý erotický rituál, ktorý vznikol v Japonsku. Slovo nuru v preklade znamená klzký, takže „klzká masáž“. Naolejujte aj ženské krivky, ktoré sú už celé lačné po vašich dotykoch.

Poproste partnerku o masáž chodidlami. Navnaďte ju, aby zapojila prsia a dovolí vám tak cítiť jej stvrdnuté bradavky. Použite ktorúkoľvek časť tela, je to len na vás! Kreativite sa medze nekladú, dôležité  je, aby ste sa obaja cítili pohodlne.

TIP PRE POKROČILÝCH: Ako si navodiť dokonalý orgazmus s partnerkou, ale aj bez nej? 

 

3. miestečko – Análny otvor a oblasť hrádze – EXTRA citlivé!

Masáž presúvate do oblasti krížovej chrbtice a zadku. Zastavte, masírujte a uvoľňujte svaly. Patríte medzi páry, ktoré anál nezaraďujú medzi tabuizované pojmy?

Uvoľnite svojej partnerke cestu k láskaniu vášho análneho otvoru. Toto zakázané ovocie si určite vychutnáte a privedie vás k šialenstvu. Pri všetkých krokoch pamätajte na výraz: „Čo ja tebe, to ty mne!“

PROFI MASÁŽ: Masáž prostaty a mužský orgazmus jedným prstom. 

 

VIDEO: Krátky dokument, avšak mnoho cenných informácii o správnej stimulácii muža.

 

Je prostata (mužský bod G) tajným pokladom mužov?

Oblasť konečníka je citlivá. Často a ľahko dochádza k poraneniam, ktoré sú nebezpečné. Dávajte pozor si na pozor na ostré nechty! Ak ste sa dostatočne uvoľnený, choďte rovno na vec! Prostata sa dá masírovať dvoma spôsobmi:

  • Nepriamo – stimuláciou hrádze (oblasť medzi semenníky a konečníkom)
  • Priamo – buď prstom alebo sexuálnou hračkou (viď video)

Prostata je často tajomstvom aj pre samotných mužov. Pri správnej masáži prostaty však spôsobuje priam nebeskú rozkoš a hlavne prospieva zdraviu.

POZOR: Mnoho mužov má s prostatou problémy. Ide o tzv. zväčšenú prostatu (hyperplázia prostaty) v dôsledku veku, zápalov alebo baktérií. Vtedy sa podobným masážam radšej vyhnite.

 

VIDEO: Ako nahmatať a stimulovať prostatu?

 

4. miestečko – Penis ako vrchol pánskeho uspokojenia

Konečne ste tam, kde ste chceli byť už od začiatku. Po láskaní všetkých častí tela vášho tela je na čase, venovať sa tomu najdôležitejšiemu. Nechajte svoju polovičku chopiť do rúk vaše semenníky. Dovoľte jej, nech sa s nimi hrá a bozkáva ich, ale hlavne opatrne. Sú krehké ako prepeličie vajíčka.

Dostali ste sa až do cieľa! Tu sa dočká „výhry“ aj nežné pohlavie. Penis je najviac zbožňovaným miestom na mužskom tele, ako majiteľmi, tak aj nájomníčkami. Umožnite jej ho láskať rukami, ústami, prsiami, vyšantite sa obaja. Pustite uzdu hriešnym myšlienkam a nechajte opraty v rukách jej kreativity.

TIP: Masáž semenníkov pre podporu potencie. 

 

5. extra citlivé miestečko – Uzdička

Uzdička napája predkožku na zvyšok penisu. Je citlivá a často sa stáva, že si ju veľa mužov nešťastnou náhodou natrhne. Dbajte na dostatok vlhkosti a jemnosti! Ukážte partnerke svoje tajné miestečko. Stiahnite predkožku a nechajte ju hýčkať, bozkávať, lízať a hrať sa. Hovorte otvorene o tom, čo si vaše telo praje.

Ak vaša žena na vyššie spomenuté body zabúda, povedzte jej o tom. Doprajte si večer len pre seba, navarte jej večeru, kúpte kvalitné víno a pripravte takú atmosféru, aby sa sama hrnula do dráždenia vašich erotogénnych zón.

TIP: Citlivá uzdička dokáže urýchliť nástup ejakulácie. Riešením je obriezka – odtránenie uzdičky aj s predkožkou. Čítajte aj o iných metódach oddialenia ejakulácie. 

 

VIDEO: Vždy sa snažte uspokojovať obojstrane!

 

Rozkoš musí byť obojstranná!

Keď sa vaša partnerka naučí správne vás stimulovať, nezabudnite jej to oplatiť a nezvykajte si na dokonalý, jednostranný servis. Vašou úlohou je priviesť ženu k blahu a s tým vám pomôžu ďalšie články.

ĎALEJ ČÍTAJTE: 20 tipov pre dokonalé uspokojenie ženy. A pokiaľ by sa náhodou vyskytol problém, čítajte aj podrobné recenzie prípravkov pre podporu erekcie. 

4.2/5 - (4 votes)