Sex v stane – 10 polôh na stanovačku

Niet lepšieho pocitu, ako vyraziť do prírody, rozbaliť tam stan a užiť si parádny sex. Stále viac ľudí uteká z miest a vyhľadáva návrat k svojim prehistorickým koreňom. Je to práve príroda, kde chlap opäť pocíti príval pravekej mužnej sily.

Čerstvý vzduch, nové neznáme prostredie. To všetko prebúdza ochranárske sklony. Ľudia totiž podvedome stále vyhľadávajú spontánnosť, dobrodružstvo, tajomstvo, napätie a neistotu. Hladina testosterónu aj adrenalínu rastie. Ideálne podmienky pre neobyčajný sex. K tomu niet nad pocit, že milenci môžu byť kdekoľvek pristihnutí.

stanovačka

Len tak si polihávať po bujarom a živočíšnom orgazme niekde v prírode. Čo je v lete lepšie?

 

Aby vás nepristihli, na sex si nájdite odľahlejšie miestečko

Výber lokality je dosť zásadná vec. Na Slovensku existujú známe stanovacie lokality. Sú ideálne pre tých, ktorí s pobytmi v prírode začínajú a chcú takéto sexuálne dobrodružstvá vyskúšať „nanečisto“.

Tu majú na dosah akúkoľvek občiansku vybavenosť a civilizáciu, takže ideálny stav pre mestské typy alebo slečinky. Výber romantického miesta bude v tomto prípade ťažší. Nie je bystré postaviť vchod stanu oproti karavanom plným nadšencov techna.

Samozrejme sú medzi nami aj exhibicionisti. Tí podobné podmienky ocenia. Niekoho proste láka predstava trasúceho stanu a hlasitých vzdychov priamo pred očami okoloidúcich.

Naopak, aj tie tichšie páry môžu vo víre hier zabudnúť, že kúsok od nich sú ďalší ľudia. Romantické svetlo na navodenie atmosféry je síce pekné, ale tenké steny stanu premietnu akékoľvek dianie expresívne ako čínska tieňohra. Milostné vzdychy, tlmené výkriky a zvuky sexuálnych hračiek sa v tme šíri ľahšie, ako sa môže na prvý pohľad zdať.

 

Voľte dobrodružstvo mimo zaľudnený kemp

Tí, ktorí hľadajú tichšie miesto, budú mať s hľadaním kempu viac práce. Páry, ktoré nemajú strach z prírody, majú väčšiu slobodu. Výhľad na vychádzajúce alebo zapadajúce slnko je ideálny na navodenie správnej atmosféry. Pár bude viac uvoľnený a ľahšie sa odviaže. Vystrájanie milencov totiž bude sledovať maximálne zver alebo zatúlaný hájnik.

Nie sú to len sexuálne polohy, ktoré musí pár v stane zvládnuť. Umiestnenie do správnej polohy je najmenej dôležitým aspektom. Pre najlepší romantický zážitok by mal pár vyčerpať z romantického miesta maximum. Východy slnka, jasné hviezdy, vírenie horského potoka. To všetko sú aspekty navodzujúce tú správnu náladu. Stačí len vybrať to správne miesto. Je možné zvoliť aj zátišie na kraji lesa tak, aby vchod stanu smeroval oproti krásnemu prírodnému výhľadu. Tak, ako je intímne svetlo nežiaduce v kempe, v temných lesoch bude tento svit perfektný.

Potenciálne miesto pre stavbu príbytku je vždy dobré dopredu skontrolovať. Pár by sa mal uistiť, že na mieste nie sú kamene ani korene trčiace zo zeme. Lepšie je vybrať mäkké a hladké miesto. Pokiaľ také nie je, príde na radu akcia s lopatou a trocha gruntovania a fyzickej rozcvičky pred samotným sexom. Je to určite lepšie ako kameň alebo koreň v chrbte.

 

VIDEO PRE POBAVENIE: Skrytá kamera a sex v stane

 

Premena stanu na hniezdočko lásky

Pre mnohých je sex cestou do neba. Je potrebné, aby boh aj bohyňa mali pripravený svoj oltár lásky. Stačí niekoľko trikov na premenu obyčajného stanu na milostný chrám. Nie je to zase také ťažké.

Pri kúpe je vhodné zaobstarať si radšej väčší stan. Lepšie je investovať do prístrešku pre troch ľudí. Minimálne. Najideálnejší je stan pre štyroch. I keď vo finále v ňom budú pravdepodobne len dvaja.

V prípade väčšieho počtu ľudí môžete pokojne zvoliť kapacitu pre 8 – 12 ľudí. Priestor je dôležitý. Čím viac miesta, tým lepšie. Veľkorysí hráči kúpia stan, v ktorom sa dá stáť. A kto vie, možno do stanu prenesú aj celú posteľ.

 

Niečo pod seba

Pokiaľ to cestovateľská kapacita dovolí, sú skvelým doplnkom vankúše. Pozor na nafukovacie matrace. Tie môžu byť zradné hlavne pri divokejšom sexe. Lepšou voľbou sú v tomto prípade jógové podložky, karimatky alebo pevnejšie deky. Tie zaistia pohodlie a oddelenie od nekompromisne tvrdej zeme.

 

Čo na seba?

Rovnako, ako v prípade karimatky, nie je dobrý nápad stanovať bez spacáku. Najmä v chladnejších ročných obdobiach. Ideálnou vecou pre párové hry je spacák pre dvoch. Nie vždy je ale k dispozícii. Na trhu existujú štvorcové spacie vaky, ktoré sa dajú vložiť do väčšieho spacáku. Stačí ich len prepojiť zipsom.

Do spacáku jednoznačne patrí uterák alebo deka. Tak bude zaistené, že všetky tekutiny skončia práve tu a nie na spacáku.

Organizácia je základ. Najlepšie je mať všetky veci usporiadané a ľahko prístupné. Milenci, ktorí vyslovene nevyhľadávajú pravú turistiku, určite ocenia auto. Tu môžu poskladať akékoľvek potrebné veci a majú svoju pevnú základňu neďaleko svojho milostného hniezda.

TIP: Ak namiesto stanovania idete na výlet autom, kliknite na 13+1 TOP polôh do auta. 

nočné stanovanie

Pozor na príliš hlasné zvuky a osvetlenie, ktoré môže rušiť zvyšok kempu

 

Pomôcky pre sex v stane

Vlhčené obrúsky

Kempovať často znamená byť od hlavy až po päty špinavý. Preto je ideálny pobyt niekde blízko vody. Čistota a vôňa stanu sú základ. Pokiaľ kúpanie nie je k dispozícii, dobre poslúžia aspoň vlhčené vreckovky alebo hygienický sprej.

Vďaka nim je možné ľahko odstrániť zvyšky opaľovacieho krému, pot, repelenty a ďalšie chuťovky. Upratanie nežiaducej špiny je tak oveľa jednoduchšie. Je dobré myslieť na čistý stan pred tým, ako ho milenci za sebou zapnú. Pre dobrú atmosféru a sex je toto pravidlo dobré dodržať.

 

Kondómy

Kondómy sú najlepším priateľom všetkých stanových hier. A nie len z jasných dôvodov – žiadne deti, žiadne choroby, ale aj z dôvodu hygieny. S kondómami je to jednoducho čistá práca a celé upratovanie po akcii je oveľa ľahšie. Nehrozí potom, že budete zaspávať vo vlhkosti alebo nepohodlí.

 

Mobilná solárna sprcha

Pre fajnšmekerov luxusná záležitosť. Stačí sprchu naplniť vodou, zavesiť na vhodné miesto a sprcha je pripravená. Pár tu môže očistiť svoje telá pred aj po akcii. Prípadne tu môže celú akciu začať.

 

Lubrikačný gél

Lubrikačný gél je praktický nielen v spálni. Na svoje s príde aj medzi stromami. Hlavne v prašnom dedinskom prostredí môže byť sex boľavou záležitosťou. Dehydratácia z cestovania tiež nepridá.

Lubrikant zase o toľko viac miesta v batohu nezaberie. Ideálne na úsporu je zvoliť gél, ktorý je zároveň masážnym médiom. Na tieto účely skvelo poslúži aj kokosový olej. Neobsahuje žiadne parfémované zložky a je čisto prírodný. Nehrozí tak zbytočné podráždenie genitálií.

ČÍTAJTE AJ: Klamlivé reklamné slogany výrobcov gelov a sprejov na podporu erekcie a veľkosti penisu. 

 

Rádio

Ako je už napísané vyššie. Nie vždy má pár dostatok súkromia. A sex nie vždy patrí k tichým záležitostiam. Rádio, MP3 prehrávač s hlasitou reprodukciou a iné zdroje sú preto skvelou voľbou. Správne zvolená skladba zamaskuje zvuky, ktoré nie sú určené cudzím ušiam. Naviac dostane mileneckú dvojicu do tej správnej nálady.

 

Exkluzívne osvetlenie

Hneď, ako je to možné a nehrozí prezradenie, intímne nasvietenie je to pravé orechové. Potme je to celkom nuda, nie? Niekoho možno lákajú romantické sviečky, ale v spojení so stanom a horľavými materiálmi… to nie je celkom dobrý nápad.

Súčasným najlepším riešením sú pásky LED. Jednoducho ich je možné pripojiť na batériu a pripojiť hocikde v stane. Voľba farby je len na preferenciách milencov.

 

10 TOP polôh pre sex v stane

Pre niektorých ľudí je sex vonku skutočným afrodiziakom. Pre iných je táto predstava skôr desivá. A energie ani šťavy tak neprúdia tak, ako by mali. Rovnako môže byť problémom aj málo miesta v stane. Pri prílišnej divočine hrozí zamotanie páru do tyčiek a plátna.

Pravidlom číslo jedna je teda úspornosť pohybov. Správna voľba polohy je preto jedným zo základných aspektov pre to, aby si pár maximálne vychutnal pôžitok zo sexu v prírode.

 

Lyžičky

Nie každá poloha je stvorená pre hry na malom priestore. Poloha lyžičiek je jednoznačný favorit pre stanový sex. A je rokmi overená. Nájde uplatnenie vždy, keď je voľný priestor luxus. Obidvaja milenci ležia na boku a muž vstúpi do ženy zozadu. Koordinácia pohybov je v tejto polohe ľahká. Poloha je naviac intímna svojou blízkosťou. Nahráva tak romantickému zážitku. Ideálna je práve pre pár, ktorý leží v spacáku pre dvoch.

 

Misionárska poloha

Toto je ďalšia sexuálna poloha, pokiaľ nie je priestor naviac. Zem dokáže byť naozaj tvrdá. Partner preto urobí dobre, pokiaľ podloží zadoček partnerky vankúšom. Nie len že potom bude mať viac komfortu, ale zdvihne aj jej panvu. To znamená viac klitoriálneho dráždenia a oveľa väčšiu šancu na orgazmus.

 

Lenivý pes

Maximálne živočíšne vzrušenie a úspora priestoru. Nechať veci plynúť pomalšie a vláčnejšie. Poloha lenivého psa je skvelou voľbou pre situácie, kde je málo miesta. Ide o modifikáciu klasickej polohy na psíka s tým rozdielom, že partnerka leží na bruchu a muž do nej zozadu prenikne. Súložia spolu úspornými a pomalými pohybmi. Táto poloha je tiež vhodná pre análny sex a je pri nej dráždený bod G.

Odskúšaný tip: Milenecký pár nechá v tejto polohe pootvorené dvere stanu s výhľadom na hviezdy alebo horiaci oheň. Ich zážitok tak bude obohatený o nový podnet a vytvorí nezabudnuteľný zážitok. POZOR! Nie je odporúčané skúšať v kempoch preplnených ľuďmi a tam, kde je veľa komárov.

TIPY PRE ZAČIATOČNÍKOV: Análny sex a 18 tipov pre maximálne uspokojenie oboch partnerov.

 

Pokrčená nôžka

Partnerka leží na chrbte. Následne zdvihne a pokrčí jednu nohu. Umožní tak partnerovi, aby do nej mohol preniknúť zboku. Poloha nie je extrémne náročná. Je ale typická svojím pôsobením na bod G a strednou hĺbkou prieniku. Je teda ideálnou voľbou do stiesnených priestorov stanu. Milovníci análneho sexu si v tejto polohe tiež prídu na svoje.

 

V podrepe

Žena ležiaca na chrbte si pritiahne kolená k sebe a dá nohy od seba. Muž nad ňou podrepne a paže oprie vedľa hlavy partnerky. Zároveň opiera svoje ramená o jej chodidlá. Poloha je pre muža pomerne fyzicky náročná, ale veľmi vzrušujúca. Žena má v tejto polohe veľmi silný stisk pošvy, takže stimulácia je veľmi intenzívna.

 

Pretočený misionár

Žena opäť leží na chrbte a roztiahne nohy. Partner na ňu ľahne podobne ako pri misionárskej polohe, ale nakloní sa do strany. Ležiaca noha partnerky mu tvorí opierku. Druhá noha ženy je pokrčená. Túto nohu potom žena prehodí cez jeho chrbát. V tejto polohe dochádza k polovičnému prieniku a intenzívnej masáži klitorisu.

 

Pozícia kobry

Muž tentoraz leží na chrbte. Žena si naňho ľahne a zavedie jeho pýchu medzi svoje stehná. Potom sa partnerka vzoprie na ruku a mierne prehne chrbát. Následne vykonáva malé dráždivé pohyby dopredu a dozadu. Pomaly dráždi partnera až na samotný vrchol slasti.

 

Láska na vankúšoch

Poloha vhodná pre chvíľu, kedy cestovatelia ešte nerozbalili spacáky. Tieto spacie vaky pár položí pozdĺž pod seba, takže vytvoria dlhú rúru. Žena si na ne ľahne a partner si ľahne zhora. Jeho nohy a ruky sú na oboch stranách spacáku. Pretože je žena vo vyvýšenej polohe, dôjde k zmene uhla prieniku. Ten je vďaka vyvýšeniu oveľa hlbší.

 

Tantrický trojuholník

Partneri ležia tvárou v tvár. Ruky má omotané okolo jeho krku a nohy okolo bokov. Sex je pomalý až ospalý. Žena jemne vyráža bokmi proti partnerovi a nohami ho sťahuje ešte viac do seba. Pár by mal vydráždiť svoje napätie do maxima a opäť nechať poklesnúť.

Kedykoľvek je na blízku orgazmus jedného z partnerov, nasleduje zastavenie pohybov. Pár takto môže zaspať vzájomne v náručí. Kedykoľvek sa v noci zobudia, pritisnú sa k sebe o niečo bližšie. Po tejto noci polovičného sexu je pár pripravený na akciu. A najdivokejší orgazmus v živote na seba nenechá dlho čakať.

 

Na matraci

Vzduchové matrace môžu byť riadnou zábavou. Žena naskočí na matrac a pokľakne na kolená. Hlavu schová medzi ruky a vystrčí zadoček. Potom čaká na muža, ktorý do nej následne vstúpi zozadu. Muž kľačí na nohe viac rozkročený aby ustál turbulentné pohyby podložky. Ďalej je všetko otázkou osudu. Buď ho nafukovací matrac odstrelí a vyjde z partnerky, alebo naopak vytvorí úžasný protipohyb. Taká malá sexuálna ruská ruleta.

 

VIDEO: Bude vaša tohtoročná stanovačka vyzerať podobne?

 

Pár záverečných tipov

Myslite na bezpečnosť

Toto je zlaté pravidlo. Sex v stane môže byť spojený so sexom so známym partnerom, ale aj s úplným cudzincom. To je prípad rôznych festivalov a podobných masových akcií. Ľudia by mali dávať pozor na kohokoľvek, kto je príliš štedrý s fľašou alkoholu, či ponúka iné výhody za „nič“.  Vždy je lepšie vystúpiť a ochrániť seba, prípadne iných pred možným prešľapom.

 

Osviežujúci kúpeľ po akcii

Skvelý sex si zaslúži skvelú odmenu. Spotené a unavené telá priamo žiadajú o postkoitálny kúpeľ. Pokiaľ majú milenci to šťastie a kempujú hneď vedľa spŕch, rieky alebo rybníka, nie je čo riešiť. V teplých dňoch je studená voda príjemným bonusom po spoločných radovánkach. Osvieži, očistí a schladí rozpálené telá.

Hlavne potichu!!!

Sexuálne hry je ešte možné spestriť hrou na ticho. Partneri jeden druhého napomínajú, dávajú si vzájomne prsty na ústa. Každý zvuk a hlasový prejav je prešľap. A čo keď práve niekto neposlúcha? Je to rovnaké, ako pri detských hrách, kedy malé deti držia tajomstvá pred dospelými.

Hru v stane je možné obohatiť aj o ďalšie podnety. Zosilnené zmysly je možné dosiahnuť napr. so zaviazanými očami, zmyselnou masážou alebo pomocou kocky ľadu z prenosnej chladničky.

Čerstvý vzduch, voľná príroda a blízkosť lesu zbystrí a zaostrí zmysly a vnímanie. To je veľmi dobré využiť. Sex v stane nahráva živočíšnemu sexu a fantázii. Hry v stane proste stoja za to. Naviac je leto za dverami. Je čas kúpiť stan..:)

ĎALEJ ČÍTAJTE: Sex v kúpeľni, vo vani a v sprche + 5 bezpečnostných polôh. 

5/5 - (1 vote)