Ako dosiahnuť orgazmus u ženy a muža? – MANUÁL pre všetkých starostlivých partnerov

Asi to poznáte z najrôznejších filmov. Dvaja krásni ľudia sa milujú a všetko vyvrcholí búrlivým, vášnivým a nezabudnuteľným orgazmom, ktorí navyše prežijú obidvaja v prakticky rovnaký okamih. Lenže späť do reality.

Verte či nie, ale až tretina žien po sexe vôbec netuší, či orgazmus zažila alebo nie. Môžu sa síce pri sexe tváriť úplne rovnako ako v oných erotických filmoch, ale to len preto, že ich veľa videli. Nie preto, že by orgazmus skutočne prežili.

A často dokonca ani k onému fingovanému orgazmu nedôjde. Nie, že by sa to dvojici nepáčilo. Nie, že by neboli dostatočne vzrušení. Je to jednoducho tým, že skrátka jeden z nich potrebuje dlhšiu dobu stimulácie.

Ale to je úplne v poriadku. Poďme teda spoločne odhaliť, ako dosiahnuť spomínaný mýtický orgazmus. Aké zaručené spôsoby fungujú u ženy a čo naopak funguje mu muža?

ako dosiahnuť orgazmus?

 

Orgazmus ako vydarený finiš súlože

Aby sme si mohli povedať, ako doviesť partnera či partnerku k orgazmu, je najprv dôležité pochopiť, čo to vlastne ten orgazmus je.

Orgazmus je vyvrcholením celého pohlavného styku. Vyznačuje sa intenzívnou fyzickou rozkošou. Niektorí ľudia, obvykle hlavne ženy, môžu pri orgazme dokonca na chvíľu stratiť vedomie, pretože ide o intenzívny zážitok.

 

Ako vyzerá orgazmus?

Niekto orgazmus popisuje ako príjemné brnenie v podbrušku, šteklivé brnenie končekov prstov, hlava tesne pred výbuchom a pocit nevýslovného šťastia. Iní to popisujú ako explóziu pocitov, emócií a skoro celého tela.

Veľmi ťažko sa to popisuje slovami a to navyše človeku, ktorý to napríklad ešte nikdy nezažil.

Všeobecne ale môžeme povedať, že orgazmus je pocit sexuálnej rozkoše, ku ktorej dochádza počas sexuálnej aktivity.

Bohužiaľ podľa štatistík každá desiata žena nemala nikdy v živote orgazmus. Mnohí sexuológovia sú dokonca presvedčení, že v skutočnosti je toto číslo omnoho vyššie.

[su_testimonial name=“Sexuológ Tomáš Dvořák“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=““ url=““]Do ordinácie mi prišla mladá žena.

Zverila sa, že svojho priateľa miluje, ale orgazmus nedosiahne a vyvrcholenie iba predstiera.[/su_testimonial]

 

Prečo človek nedokáže dosiahnuť orgazmus?

Nie sú to však len ženy, ktoré niekedy alebo dokonca až nikdy nedokážu dosiahnuť orgazmus.

Rovnaký problém trápi aj pánov. Na vine môže byť celý rad príčin.

 

Hlavné príčiny, prečo človek nedokáže dosiahnuť orgazmus:

 • nesprávna stimulácia,
 • nedostatočná erotická stimulácia,
 • príliš rýchla stimulácia,
 • zdravotné problémy,
 • slabé vzrušenie,
 • nízka vzájomná príťažlivosť partnerov,
 • nuda,
 • strach,
 • hanba,
 • stres,
 • obavy,
 • psychické problémy,
 • depresia,
 • neznalosť vlastného tela,
 • nesprávna sexuálna stimulácia,
 • žiadna citová väzba k náprotivku…

Príčin, prečo ona alebo on nemôžu dosiahnuť orgazmus, je celý rad. Niekedy môže byť na vide len jeden dôvod, inokedy viacero. Nie vždy musí ísť len o psychické bloky, akými sú hanba či strach. Na vine môžu byť aj fyzické problémy, či dokonca aj skryté ochorenia. Preto svoj problém neskrývajte a otvorene ho riešte.

[su_testimonial name=“Fyzické príčiny dopĺňa Doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CSc.“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=““ url=““]Omnoho častejšie bývajú stavy, kedy sa problémy s orgazmom dostavia ako dôsledok zdravotných problémov.

Často sa objavia po poraneniach miechy alebo po niektorých chirurgických výkonoch v oblasti panvy a okolo bedrovej chrbtice.[/su_testimonial]

 

Príčiny problémov pri neschopnosti dosiahnuť orgazmus

Niektoré ženy mávajú problém najmä v tehotenstve. Cítia sa zvláštne.

Pokiaľ sa ale dokážu dostať do správneho naladenia na sex, existuje niekoľko jedinečných príležitostí, ktoré činia z tehotenstva ideálny čas pre orgazmus.

A nebojte, počas orgazmu v tehotenstve nehrozí žiadne riziko pre dieťa.

[su_testimonial name=“Pre Daily Mail upozorňuje odborníčka na vzťahy Tracey Coxová“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=“dailymail.co.uk“ url=“https://www.dailymail.co.uk/femail/article-7576757/Tracey-Cox-reveals-love-relationship-truths-refuse-accept.html“]Ak ste boli vychovávaní v tom, že sex je zlý a špinavý, tak sa asi ťažko zvládnete v pohode dotýkať svojich vlastných genitálií alebo povolíte niekomu inému, aby sa vás dotýkal.[/su_testimonial]

Najlepším riešením je v tomto prípade komunikácia. Partneri by sa o tom mali otvorene porozprávať, teda pokiaľ spolu ešte niekedy v budúcnosti plánujú súložiť.

Zistite, čo sa vášmu partnerovi páči, čo by si prial, čo sa mu naopak nepáči a čo by rád zmenil.

Skrátka otvorte pomyselnú pandorinu skrinku a snažte sa ísť spoločnou cestou, na ktorej vám to spolu bude klapať.

 

Ako dosiahnuť orgazmus u ženy?

Ako za malý moment asi zistíte, alebo ste už možno zistili, návodov, rád a tipov na privedenie ženy k orgazmu je doslova nekonečno.

Každý sa honosí iným pomenovaním, že je jediný účinný a pritom práve u vás nemusí fungovať.

Je to tak preto, že každá žena je jedinečná.

Každej žene na svete sa páči niečo iné, vzrušujú ju iné polohy, pohyby, dotyky či pocity, dosahuje orgazmus odlišnou formou stimulácie.

Preto vám teraz poradím najviac úspešné triky, ako urobiť ženu, no konečnú presnú podobu svojich postupov, pohybov a dotykov budete musieť vyšperkovať sám.

NAUČTE SA: Ako spoznať orgazmus? Hrá to alebo si to užíva?

ako spoznať orgazmus

Stimulujte klitoris

A začnem asi tým úplne najdôležitejším tipom pre každého, kto chce žene urobiť dobre – stimulujte jej klitoris. Znie to možno až príliš banálne a neoriginálne, ale je to tá najdôležitejšia rada, podľa ktorej sa môžete riadiť.

V klitorise sa totiž nachádza až 8 000 nervových zakončení. To je najviac z celého ženského prirodzenia. Takže žiadna vaginálna stimulácia, žiadne prirážanie až úplne do konca ako sa len dá. Ale jednoduchá stimulácia klitorisu.

Tú môžete vykonávať rukou, pusou alebo erotickými pomôckami. Na tom už nezáleží. Navyše každá žena to má rada trocha inak, takže bude záležať iba na vašej partnerke, čo práve ju privedie do orgazmického neba.

Zároveň nezabúdajte na stimuláciu tohto miesta ani počas samotného sexu. Veľa mužov má pocit, že stačí poriadne prirážať a žena bude spokojná. Tak to však bohužiaľ nefunguje. Len pár percent žien dokáže dosiahnuť orgazmu vaginálnou stimuláciou. Ten zvyšok potrebuje navyše ešte aj stimuláciu klitorisu.

DOBRÝ POMOCNÍK ODVEDIE „ŤAŽKÚ PRÁCU“ ZA VÁS. 

Womanizer je pomôcka, ktorá jemne saje a masíruje klitoris a nikdy sa neunaví. 

womanizer

 

Nezabúdajte na ostatné erotogénne zóny

Ženino prirodzenie však nie je jediná erotogénna zóna na jej tele. A nie, ani zadoček, ani prsia nie sú na druhom mieste. Je pozoruhodné, že ženu dokáže rozparádiť stimulácia úplne inej časti tela.

Zápästie, krk, ramená, podkolenná jamka, vnútorná strana stehien, bruško… A tak by som mohla pokračovať ešte dlho.

Páni, uvedomte si, že žena nie je iba chodiaca vagína s prsiami. Je to omnoho, omnoho viac. A tak sa jej venujte celej.

 

Sledujte reakcie svojej partnerky

Sám asi cítite, že to, čo vám tu hovorím, je síce pravda, ale ako to aplikovať priamo na vašu partnerku?!

 • Čo sa jej vlastne páči?
 • Čo ju poriadne rozpáli?
 • Má rada skôr stimuláciu pŕs alebo krku?
 • Bude priasť blahom, keď ju budete hladiť po stehnách, či skôr po lýtkach?

Jediná správna odpoveď znie – sledujte ju.

Sledujte svoju partnerku pri všetkom, čo robíte. Pýtajte sa jej, ako sa jej to páči, čo pritom zažíva a pri čom je výrazne vzrušená. Pýtajte sa, sledujte a skúšajte. To je tá najlepšia rada, čo vám viem v túto chvíľu dať.

Žiadny zaručený postup na ženin orgazmus, bohužiaľ, neexistuje. Ideálne je, pokiaľ sa toho ani vaša samotná partnerka nebojí a občas si urobí dobre sama so sebou alebo s erotickou hračkou. To sa jej potom môžete spýtať, čo konkrétne sa jej páčilo a ako by to chcela od vás.

 

Pomôžte si erotickými hračkami

A na záver nezabúdajte ani na erotické pomôcky. Tie sú dokonca aj dnes radené do kategórie tabu.

Pritom existuje niekoľko možností. Je až škoda, že si nimi náš sexuálny život nezlepšujeme. Stále sa len trápime, čo vlastne robíme zle, namiesto toho, aby sme siahli po zaručenom pomocníkovi, ktorý urobí polovicu práce za nás.

Skvelou voľbou sú womanizéry. Ide o najmodernejšie erotické pomôcky, ktoré fungujú na základe podtlaku.

Womanizér totiž vsaje ženský klitoris, ktorý následne začne jemne stimulovať. Pokiaľ vaša partnerka doteraz nevyskúšala žiadnu erotickú pomôcku, potom si womanizér určite obľúbi.

Nemusí to však byť iba womanizér.

Pri milovaní mi orgazmus nikdy nešiel. Teda do tej doby, než sme si s priateľom zaobstarali párový vibrátor pripomínajúci podkovu. Asi to jeho správne zakrivenie mi vyhovuje,s úsmevom hovorí Zorka.

Milovali sme sa, ja vibrátor v sebe. Cítim zvláštny pocit, ktorý som nikdy nemala, hovorím si, že sa snáď poštím, pardón za výraz. Potom mi po stehnách začalo niečo tiecť.

A nie, nie ste lenivý, neschopný ani nedostatočne mužný. Použitím erotických hračiek sa rozhodne nezhadzujete ani neodbývate svoju partnerku. Naopak sa ju snažíte všemožnými spôsobmi navodiť čo najslastnejšie pocity.

NAUČTE SA:

Prečítajte si aj manuál Ako správne prstovať dievča, dopriať jej orgazmus, ale neublížiť?

ako správne prstovať ženu?

 

Ako dosiahnuť orgazmus u muža?

Dámy, teraz budem na chvíľu hovoriť najmä k vám.

Pre nás je to častokrát španielska dedina vyznať sa v tom, čo sa vášmu partnerovi páči. Pritom to ale nie je nič zložité.

[su_testimonial name=“Sexuológ Doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CSc. “ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=““ url=““]V poslednej dobe pribúda žien, ktoré trápi, že ich partneri často nemajú pri pohlavnom styku orgazmus.

Niekedy ho dokonca nedosahujú vôbec. To ich pochopiteľne znepokojuje, mrzí, proste to komplikuje vzťahy s ich polovičkou.

Takýto muž nedokáže dospieť k vrcholu, a to tak pri pohlavnom styku, ako aj pri masturbácii.

To platí aj pre výron semena. K nemu dochádza pri tejto poruche len pri nočných polúciách. Väčšina postihnutých mužov nemá pri tomto iné zdravotné ani funkčné problémy. Ich problém nijakým spôsobom neznižuje záujem o partnerský sex.

So svojimi partnerkami súložia často a radi. Môžu sa dokonca tešiť povesti ideálnych milencov.[/su_testimonial]

 

Stimulácia žaluďa

Najprv je potrebné si uvedomiť, aká časť penisu je zo všetkých najcitlivejšia, a ktorej sa teda treba prednostne venovať. Tou je jednoznačne žaluď penisu.

V žaľudi penisu sa nachádza dokonca až 20 000 nervových zakončení, teda 2,5x viac než v klitorise.

Teraz si predstavte, čo vám robí stimulácia klitorisu a vynásobte si to 2,5x. Už tomu začínate rozumieť?

Áno, nestačí opäť stimulovať iba a len žaluď. Teraz už však viete, ktorá časť mužského prirodzenia je pre vášho partnera tá najcitlivejšia.

 

Dráždenie uzdičky pod žaluďom

Mnoho mužov má dokonca najväčšiu citlivosť v oblasti uzdičky. Tú je skvelé stimulovať jemne jazykom alebo aspoň rukou. Opäť nezostávajte len v tejto oblasti, ale občas sa na ňu zamerajte a chvíľu sa jej povenujte.

Ruky, ústa, vagína

Ako som už písala, žena nie je iba chodiaca vagína s prsiami. Preto aj počas stimulácie muža využívajte všetky možnosti, ktoré vám príroda dala.

Ruky, ústa, jamka medzi prsiami, zadoček, stehná. Buďte kreatívna a muža rozpálite do biela ako nič.

 

Stimulácia všetkými zmyslami

Zároveň je pre muža dôležité vnímať stimuláciu nie len pomocou hmatu, ale aj očami. Aj to je jeden z dôvodov, preto je porno také populárne a prečo je ním zaplavený prakticky celý internet.

Muži sa radi pozerajú. Radi sa pozrú na krásnu ženu. Radi sledujú, ako ich pri tom stimulujete. Radi sa na vás pozrú v erotickej bielizni. Nesnažte sa ho preto iba monotónne stimulovať rukou či pusou, ako keby ste boli robot, no vneste do toho trocha kreativity a inovácie a stimulujte ho aj pohľadom.

 

Erotické hračky pre mužov

Ani v tomto prípade nemôžem opomenúť erotické pomôcky. Skvelou voľbou sú napríklad vákuové pumpy, ktoré nahrnú krv do partnerovho penisu, spevnia jeho erekciu a významne predĺžia sex.

Partner bude už počas použitia vákuovej pumpy poriadne vzrušený a akonáhle dôjde na vec, bude len otázkou chvíľky, kým dosiahne vrchol.

 

Ostatné erotogénne mužské zóny

A na záver, nezabúdajte ani v prípade muža na ostatné erotogénne zóny. Muž tiež nie je iba chodiaci penis.

Aj muži majú radi, ak ich žena pohladí na hrudi, pobozká na krku, poláska na stehnách alebo mu prejde po chrbte. To všetko funguje ako dokonalý koncert erotických zážitkov.

SKÚSTE NIEČO NOVÉ A HANBU ZAHOĎTE ZA HLAVU:

Análny orgazmus u muža – využite konečne svoje právo dostať sa do extáze.

 

Život bez orgazmu – nočná mora?

 • Čo vtedy, ak nikdy v živote nedosiahnete orgazmus?
 • Čo ak ho nikdy nezažijete?
 • Alebo váš partner či partnerka?
 • Čo ak váš vyvolený či vyvolená neokúsia tú krásu vyvrcholenia s milovanou osobou?

Nie je to síce žiadny život ohrozujúci problém, no problémom to stále je. Takéhoto človeka totiž skôr či neskôr sex prestane baviť.

Nebude mať k nemu dôvod. Nebude chápať, prečo sa do neho stále tak hrniete, keď jemu samotnému to nič neprináša.

Zároveň bude postupne jeho sexualita aj vzrušivosť degradovať. Libido klesne na bod mrazu. Stále menej bude sex vyhľadávať. Stále menej sa o vás, ako o sexuálny náprotivok, bude zaujímať. Stále menej sa dokáže vzrušiť.

Prestane to skúšať. Prestane experimentovať. A raz dokonca nad ním môže úplne zlomiť palicu.

Nepomôže to ani psychickej pohode daného človeka. Len si to predstavte – všade okolo vás všetci básnia o tom, aký skvelý vrchol dosiahli, ako sú ich partneri neuveriteľní v posteli a ako ich dokáže urobiť za pár chvíľ. Vy pritom ani netušíte, aké to je.

Potom je úplne logické, že daný človek postupne prestane mať o sex záujem.

 

Každý človek môže dosiahnuť orgazmus

Nie je však potrebné to nijakým spôsobom dramatizovať. Každý zdravý človek na svete môže dosiahnuť orgazmus. Každý. A to aj vy, váš partner či partnerka.

Chce to len skúšať, skúšať a zase skúšať. Existuje nespočetne rád, tipov a postupov, takže to proste skúšajte.

 • Nedosiahli ste vrchol pri stimulácii rukou? Potom to vyskúšajte napríklad so sprchou.
 • Nedosiahli ste orgazmus pri použití erotickej hračky? Potom to skúste napríklad na bicykli.

Uvidíte, že pokiaľ to budete skúšať dostatočne dlho, raz predsa nájdete spôsob dosiahnutia vrcholu.

 

SLOVO REDAKCIE:

Či už ste mladý alebo starší, sexuálne aktívny či zdržanlivejší, orgazmus je na sexe vlastne to najkrajšie.

Bola by preto veľká škoda, keby ste vy alebo vaša drahá polovička nikdy orgazmus nedosiahli.

Aj keď žiadny presný postup neexistuje, pretože každý človek je originál a každému sa páči niečo iné, skúšajte to. To je tá najlepšia rada a najlepší liek na vaše problémy.

 

Ďalšie erotické pomôcky pre mužov

ANÁLNE GUĽôČKY PRE MUŽOV posunú vaše prostatické orgazmy o 10 levelov vyššie
POPPERS – sú naozaj také neškodné?
EREKČNÉ KRUŽKY
VIBRAČNÝ A EREKČNÝ KRÚŽOK – aký je rozdiel?
LUBRIKAČNÉ GÉLY vhodné na erotické hračky a pomôcky

Ďalšie erotické pomôcky pre ženy

VENUŠINE GULIČKY PRE ŽENY – podrobný sprievodca nákupom
SATISFYER – TOP 5 tichých a intenzívnych masažérov klitorisu
WOMANIZER - návod na použitie a nákupný poradca
VÁKUOVÉ PUMPY na vagínu, klitoris a bradavky
MENŠTRUAČNÝ KALÍŠOK – lacná, ekologická, bezpečná a čistá náhrada tampónov a vložiek
LUBRIKAČNÉ GÉLY vhodné na erotické hračky a pomôcky
Rate this post