Análny orgazmus u muža – využite právo dostať sa do extázy

Mali ste doteraz zafixovaný análny sex len ako podivnú praktiku gejov? Nikdy vám to nenapadlo ani skúsiť? Pripadá vám to divné? A čo keby som vám povedal, že je análny sex úplne normálny a že vďaka nemu môžete dokonca zažiť intenzívnejší orgazmus?

V tomto článku si posvietime na samotný análny sex a pokúsime sa vám priblížiť, ako zažiť pravý análny orgazmus. Uvidíte, že to vládne každý. Chce to len cvik a otvorenú myseľ.

análny orgazmus u muža

 

Na análny orgazmus má výsostné právo každý muž

Análny sex už dávno nie je žiadnou zatracovanou praktikou. Žijeme predsa v 21. storočí. Sexuálne tabu a predsudky už dávno nie sú aktuálne. Dnes je sexualita otvorená. Ľudia čoraz viac experimentujú a objavujú kúzlo svojho tela.

Muži častejšie zisťujú, že análny sex môžu vykonávať aj s partnerkou a že vďaka tomu môžu dosiahnuť dokonca aj intenzívnejší orgazmus. Rozhodne nejde o žiadnu úchylku, fetiš či hnusotu.

Análny sex patrí, rovnako, ako ten orálny, do zdravého intímneho života každého človeka. Je len samozrejme na každom z nás, ako moc sme novým technikám a možnostiam otvorení a čo nám vlastne vyhovuje.

 

Ako na análny sex v prípade, že ste muž?

Než sa do toho pustíte, znova si zopakujte, ako na to. Určite ste to už niekde počuli v súvislosti s análnym sexom u ženy, no aj určite to išlo jedným uchom dnu a druhým von. Zopakujeme si to. Pred análnym sexom je potrebné sa pripraviť.

Prvým krokom je dohoda s partnerkou. Povedzte jej o svojich predstavách a sexuálnych snoch. Dohodnite sa, kedy si to vyskúšate a prediskutujte aj všetky detaily, aby nedošlo k nejakému nedorozumeniu.

Následne je potrebné venovať pozornosť dostatočnej hygiene. Nebudeme si nič nahovárať, v zadku proste fialky nerastú. Je preto toto miesto potrebné dostatočne umyť a vydezinfikovať. Samozrejme by ste sa mali umyť obidvaja, aby nedošlo k vzájomnému presunu nejakého nepríjemného ochorenia.

 

Análny sex neuponáhľajte. Chce to pokoj a mazanie

Ďalej sa už pomaly môžete zamerať na spálňu. Samotný análny sex môže byť buď doplnkom klasického sexu, alebo samostatnou kapitolou. Tak či onak na to človek musí ísť pomaly. Rozhodne nič neuponáhľajte.

Ani vy ani vaša partnerka sa nesnažte do zadku strčiť hneď celú dlaň alebo veľké dildo. Tým si rozhodne mnohopočetný análny orgazmus neprivodíte. Možno docielite análny infarkt. Preto na to bežte obidvaja pomaly.

Po kúsku sa posúvajte ďalej. Nikam sa neponáhľajte, žiadny vlak vám neujde. Konečník si dostatočne namažte lubrikantom, aby to pekne kĺzalo a nebolelo vás to. Začnite najprv jedným prstom. Ten úplne postačí.

 

K análnemu orgazmu cez masáž prostaty

Rozhodne to nie sú preteky v tom, aby ste si tam strčili čo najväčšiu vec. Môžete na to ísť veľmi pomaly. Začnite napríklad jedným prstom. Neskôr môžete použiť napríklad palec. Potom už aj dva prsty. Štvrtýkrát už použijete aj menšiu sexuálnu hračku. Piatykrát trocha väčšie dildo. A tak postupne ďalej. Nikam sa rozhodne nežeňte.

Orgazmus totiž nie je zapríčinený čo najväčšou hračkou v konečník, ale masážou prostaty. Práve masáž prostaty cez konečník dokáže u muža vyvolať gejzír slasti. Aj keď bola predtým masáž prostaty spájaná s homosexuálmi, dnes stále častejšie ide o techniku aj v heterosexuálnych spálňach. Je totiž veľmi príjemná, tak prečo sa jej vyhýbať?

 

Ako prebieha masáž prostaty? 

Ako taká masáž prebieha? Vložte prst jemne do konečníka. Príliš na to najprv netlačte ani sa neponáhľajte. Nechajte si konečník zvyknúť. Následne môžete začať pomaly masírovať stenu konečníku smerom k penisu.

Práve v týchto miestach sa nachádza prostata. Jemne týmto spôsobom prostatu masírujte a láskajte. Zaujímate sa o ďalšie informácie o masáži prostaty? Tu sa o nej dočítate všetko od A po Z.

TIP: Aj na dráždenie prostaty existujú špecifické pomôcky.

Vyberte si tú svoju a láskajte prostatu ako obláčik rozkoše. 

flavio

 

Orgazmus pri análnom sexe a hračky poskytujúce análnu slasť

Možno si počas masáže prostaty vystačíte s jedným prstom. Ak však cítite, že by to chcelo niečo viac a túžite sa dostať na vyššiu úroveň, môžete, samozrejme, zvoliť nespočetne veľa najrôznejších sexuálnych pomôcok. Na internete aj v kamenných obchodoch ich nájdete habadej – počnúc venušinými guľôčkami až po dildá či vibrátory.

 

Análny kolík a análny orgazmus – výhody a nevýhody

Najzákladnejšou erotickou pomôckou k análnemu sexu a k masáži prostaty je análny kolík. Análnych kolíkov nájdete opäť nespočetné množstvo druhov. Majú rôzne veľkosti, tvary, farby, dizajn a funkcie. Tie najobyčajnejšie sú však často najlepšie.

análny kolík

 

Nepotrebujete desať rýchlostí, unikátny dizajn ani trendy farbu. Na análny orgazmus vám bude stačiť úplne obyčajná sexuálna hračka. Análny kolík si radšej na začiatok kúpte v menšej veľkosti, aby ste si hneď na úvod nenarušili stenu konečníku.

sada kolíkov

 

Postupne prirodzene môžete zvoliť väčšiu a väčšiu veľkosť. Záleží tiež od vašich potrebách a pocitoch. Nemusíte sa za každú cenu nútiť do veľkých veľkostí. Ak vám stačí malá hračka, môžete ju používať až do konca života. Nikto nehovorí, že je to zlé!

Výhodou análneho kolíka je to, že si ho môžete vložiť do konečníka a nič viac s tým už nerobiť. Nemusíte s ním nijak hýbať. Napriek tomu odvedie svoju prácu na jednotku. Manipulácia s ním je veľmi jednoduchá.

análna rozperka

 

Nevýhodou môže byť jeho tvar a v určitých prípadoch aj veľkosť. Ak máte napríklad konečník menší a stiahnutý, rozhodne sa do žiadnych erotických hračiek nenúťte, aby ste z toho nemali ešte aj nejaké zdravotné problémy. Ako sme už spomínali, s prstom si častokrát bohato vystačíte. Navyše análnym kolíkom nebudete mať nad masážou prostaty takú kontrolu, akú máte v prípade prsta.

 

Análny sex so stimulátorom prostaty – výhody a nevýhody

Ďalšou erotickou pomôckou na stimuláciu prostaty je stimulátor prostaty. Ten už je rozhodne vhodný pre skúsenejších mužov, ktorí nie sú žiadni „análni začiatočníci“. Stimulátory prostaty totiž nie sú najmenšie ani najmäkšie. Rozhodne nie sú vhodné pre stiahnutý ani citlivý konečník.

Ak však takýto problém nemáte a hľadáte ešte intenzívnejší stimulačný prostriedok, potom pre vás môže byť to pravé orechové práve stimulátor prostaty. Nikdy však nezabúdajte na bezpečnosť a rozhodne sa nikam neponáhľajte.

Výhodou simulátora prostaty je jeho tvar, vďaka čomu môžete účinnejšie stimulovať samotnú prostatu. Nevýhodou často býva väčšia veľkosť a tvrdosť, ktorá môže byť niektorým pánom nepríjemná. Ak vám to však nevadí, smelo do toho.

 

Análny orgazmus s análnym kolíkom a krúžkom – výhody a nevýhody

Poslednou zaujímavou hračkou je análny kolík s krúžkom. Pri tejto pomôcke sa na chvíľu zastavíme. Análny kolík s krúžkom totiž nie len že stimuluje prostatu, ale zároveň zoviera aj váš penis. Je to teda dva v jednom. Análny kolík s krúžkom je tak ideálnou hračkou pre autoerotiku či masturbáciu. Krúžok váš penis príjemne zaškrtí a análny kolík sa zas postará o láskanie prostaty.

Výhodou tejto pomôcky je jej všestrannosť. Aj bez partnerky zažijete nezabudnuteľný orgazmus. S partnerkou bude zážitok ešte intenzívnejší.

Nevýhodou môže byť príliš veľké alebo príliš malé zaškrtenie penisu. Záleží to od veľkosti vašej výbavy. Zároveň však zostáva v hre aj otázka tvrdosti análneho kolíka. Pre niekoho to bude prijateľné, pre iného už príliš.

 

Pár slov na záver k análnemu orgazmu

Bola by škoda zomrieť a nevyskúšať všetky sexuálne praktiky. To platí aj o análnom sexe. Nemusíte ho robiť stále, nemusí sa z neho stať váš najobľúbenejší spôsob milovania, no vyskúšať ho predsa môžete. Rozhodne tým nestratíte svoju dôstojnosť ani mužnosť. Naopak možno objavíte skryté možnosti a ešte intenzívnejší orgazmus.

ĎALEJ ČÍTAJTE: Čo si myslí sexuologička o masáži prostaty?

4.5/5 - (4 votes)