Womanizer – návod na použitie, recenzia a často kladené otázky pred nákupom

Moderné technológie idú neustále dopredu. Zlepšujú sa kuchynské spotrebiče, zdokonaľujú sa mobilné telefóny, ale aj sa neustále posúvajú erotické pomôcky.

To, čo bolo ešte pred pár rokmi vrcholom erotickej rozkoše, dnes patrí do kremíkového neba. Už dávno neexistujú iba obyčajné vibrátory, ktoré len vibrujú a nič viac.

Dnes už sa môžete stretnúť so skutočne unikátnymi hračkami, ktoré vás ľahko a rýchlo privedú do orgazmického neba. Jednou z nich je i womanizér revolučná novinka medzi erotickými pomôckami.

womanizer

 

Womanizér – podrobný návod, tipy na použitie a recenzia 2 TOP produktov

Womanizer Premium podtlakový vibrátor s darčekom, dezinfekčným sprejom

womanizer premium

 

Womanizer Premium podtlakový vibrátor je „must have” do každej spálne. Vďaka pulzujúcemu podtlaku šetrne stimuluje klitoris bez toho, aby sa ho priamo dotýkal.

Má 12 úrovní intenzity, takže si v ňom nájde to svoje skutočne každá. Či už vyžadujete silnejšiu stimuláciu, alebo hľadáte jemné pohladenie.

Vďaka jeho tichému motoru si môžete užívať svoje vzrušenie, kdekoľvek vám napadne. Len pozor na slastné výkriky, tie by niekoho mohli zobudiť.

Womanizer Premium je síce drahším pomocníkom, ale svojím luxusným vzhľadom, funkciami a nevyčísliteľným počtom silných orgazmov bez námahy vyrovná všetko, čo doň investujete.

A navyše k nemu ako darček dostanete dezinfekčný sprej 75 ml, aby vám dobre slúžil dlhé roky.

 • Jednoduché ovládanie
 • Intuitívny autopilot
 • Na jedno nabitie vydrží desiatky minút
 • Lekársky silikón
 • Šikovný tichý režim
 • Vodotesný

 

Cena: UKÁŽ CENU
Výrobca: Womanizer
Rozmery: 16 cm; ⌀ 1,8 7 – 4,8 mm
Farba: čierna, červená
Hmotnosť: 0,14 kg
Materiál: silikón
Počet režimov sania: 12
Typ batérie: nabíjacia Li-ion batéria

 

 

 

LELO Sona Cerise sonický vibrátor s darčekom, dezinfekčním sprejem

womanizer lelo sona cerise

 

Ako druhého zástupcu zo skupiny womanizérov vyberám LELO Sona Cerise sonický vibrátor. Nevydáva žiadne vibrácie, ale vysiela zvukové vlny. Tie vám rozvlnia nie len vonkajšiu časť klitorisu, ale prerazia si cestu aj dovnútra.

Tieto vlny tak budete cítiť aj vnútri svojej vagíny. Poteší vás ôsmimi programami a navyše v prípade každého režimu siedmimi intenzitami. Nabíjanie prebieha pomocou USB kábla, takže nebudete musieť mať doma zásobu bateriek. S LELO Sona Cerise sonickým vibrátorom zažijete dobrodružnú jazdu za poznaním rozkoše a len tak vás nudiť nezačne.

 • Vychytaný tvar
 • Vodeodolný
 • Jednoduchá manipulácia
 • Lekársky silikón
 • Hebký na dotyk

 

Cena: UKÁŽ CENU
Výrobca: LELO
Rozmery: 11 cm; ⌀ 2,2 – 5,5 mm
Farba: ružová
Hmotnosť: 0,12 kg
Materiál: silikón
Počet režimov sania: 8
Typ batérie: nabíjacia Li-ion batéria

 

 

 

Domča z Růžového Slona vysvetľuje výhody a použitie womanizérov

 

Ako presne vás womanizér poteší a čo s ním môžete všetko robiť? (často kladené otázky)

Čo je womanizér?

Womanizér je unikátna erotická pomôcka pre ženy. Je určený na stimuláciu klitorisu, ale aj bradaviek a ďalších erotogénnych zón.

Nikam sa nezavádza, iba sa prikladá k ženinmu klitorisu, ktorý jemne začne nasávať. Womanizér po zapnutí vytvára v hlavici pulzujúce tlakové vlny, ktoré po priložení ku klitorisu dráždia ženu podľa zvolenej intenzity. Partnera však womanizér nenahradí.

 

Ako sa womanizéry používajú?

Womanizér si ľahko priložte ku klitorisu a zapnite. Pritom si ho ale nebudete priamo na telo prikladať. Womanizér váš klitoris nežne nasaje a vďaka podtlaku ho začne stimulovať.

Neodporúča sa však dráždiť klitoris womanizérom dlhšie ako pätnásť minút.

 

Sú womanizéry pri použití tiché?

Áno, womanizéry sú oproti satisfyerom počas použitia oveľa tichšie. Satisfyery vydávajú počas používania hluk so silou až 50 dB, kým womanizéry iba maximálne 30 dB.

 

Môžem používať womanizér aj vo vani alebo v sprche?

Áno, môžete. Väčšina womanizérov je totiž vodeodolná, takže ich môžete používať aj pod vodou. Len si dajte pozor na to, aké sprchové gély či mydlá spoločne s womanizérom používate. Kozmetika s obsahom silikónov môže totiž womanizér poleptať, a tým ho nenávratne poškodiť.

Silikóny obsahuje väčšina šampónov a kondicionérov na vlasy a tiež niektoré sprchové gély či peny do kúpeľa. Tým sa teda pri použití spoločne s womanizérom vyhnite.

 

Mala by som womanizér pred použitím nejako lubrikovať?

Nie, womanizér nemusíte pred jeho použitím nijak lubrikovať. Womanizér si totiž nikam nezavádzate. Iba si ho len jemne prikladáte ku klitorisu, ktorý začne womanizér nežne nasávať. Nie je teda potrebné ho nijako lubrikovať.

 

Ako sa o womanizér správne starať?

Pokiaľ už vlastníte nejakú erotickú hračku, viete, že je potrebné sa o týchto pomocníkov správne starať. A nehovorím tu iba o jeho vhodnom použití, ale aj o správnej dezinfekcii pred a po každom použití.

Womanizér preto vždy pred a po každom použití vydezinfikujte vhodnou dezinfekciou na báze vody. Womanizér nikdy nedezinfikujte dezinfekciou na báze silikónu. Ideálnou voľbou je dezinfekcia Toy Cleaner (150 ml).

Womanizér zároveň nikdy nenechávajte v nabíjačke zbytočne dlho, i keď je už dávno nabitý, aby sa nezničila jeho batéria.

 

Ako dlho vydrží womanizér na jedno nabitie?

I keby ste womanizér používali každý deň, vydrží vám nabitý aspoň mesiac. Keď sa vám vybije, nemusíte sa ničoho báť. Jeho nabíjanie je také jednoduché, ako v prípade mobilného telefónu. Stačí do neho vložiť nabíjací kábel, nechať ho nabíjať cez noc a už si opäť môžete dopriavať vlny rozkoše.

SLOVO REDAKCIE: 

Dámy, pokiaľ ste zvedavé a rady experimentujete, potom je womanizér to pravé pre vás. Privedie vás k tým najrýchlejším orgazmom vo vašom živote. Nebudete navyše musieť vôbec nič robiť.

Už dávno preč sú doby, kedy ste si museli hračku dávať dovnútra a von a sama sa vlastne „obslúžiť“. Womanizér urobí všetko za vás. Mnohé ženy dokonca uvádzajú, že až vďaka womanizérom spoznali, čo je to orgazmus.

 

Ďalšie erotické pomôcky pre ženy

VENUŠINE GULIČKY PRE ŽENY – podrobný sprievodca nákupom
SATISFYER – TOP 5 tichých a intenzívnych masažérov klitorisu
WOMANIZER - návod na použitie a nákupný poradca
VÁKUOVÉ PUMPY na vagínu, klitoris a bradavky
MENŠTRUAČNÝ KALÍŠOK – lacná, ekologická, bezpečná a čistá náhrada tampónov a vložiek
LUBRIKAČNÉ GÉLY vhodné na erotické hračky a pomôcky

 

Rate this post

Zanechte odpověď