Vzájomná masturbácia a spoločné orgazmy

Autoerotika, spoločná masturbácia alebo vzájomná onánia je najprirodzenejšou formou rozvíjania vlastnej aj vzájomnej sexuality. Pre mnohých ľudí je to dodnes tabu a hanbia sa o tom hovoriť. Poučenie detí od rodičov je ojedinelé a často sa o masturbácii boja hovoriť aj partneri medzi sebou.

O sexuálnych potrebách a túžbach je ale potrebné medzi partnermi otvorene hovoriť, inak totiž nikdy nezistíte, po čom ten druhý vlastne túži a sníva. Možno, že človek začal po prvý raz chodiť vzpriamene v momente, keď si potreboval uvoľniť ruky práve po masturbácii. Párová masturbácia môže byť veľmi silný erotický zážitok.

šťastná a spokojná dvojica

Pokiaľ sa naučíte ženu správne uspokojiť a vždy ju prekvapovať, nikdy vás neopustí a kadečo vám aj odpustí

 

Vzájomná masturbácia prehlbuje súzvuk a dôveru

Navodenie sexuálneho uvoľnenia formou spoločnej masturbácie je najlepší spôsobom, ako sa naučiť, čo je vlastne orgazmus. Všeobecne aj lekársky je už konečne masturbácia ženy aj masturbácia muža považovaná za zdraviu prospešnú, nie za škodlivú.

Praktiky pomáhajú s vývojom sexuality, túžby a skúsenosti. Vďaka nej je možné perfektne trénovať oddialenie ejakulácie. Ide o najlepší spôsob, ako uvoľniť sexuálne napätie, ktoré úplne prirodzene vzniká práve v období dospievania.

Povestné „honenie vtáka alebo šušky“ zaberá veľmi dobre, rovnako ako občasné vulgarizmy, ktoré sex poriadne okorenia. Užite si to, uvoľnite napätie a nech je tá vaša spoločná onánia vykonávaná s nadšením a konečne bez predsudkov. Informácie o vzájomnej autoerotike a honení ako takom vás dokáže zbaviť pocitov viny a depresie.

 

Spoločná onánia vyháňa aj inak stereotypné postupy alebo polohy

Vzájomná onánia má veľmi rajcovný podtext. Už sa len pozerať na partnera či partnerku, ako si to robí, je skutočne veľmi vzrušujúce. Masturbácia ženy je pre muža obrovský zážitok rovnako, ako pre ženu masturbácia muža.

Ruku na srdce a bez predsudkov – koho z vás to nenažhaví? Poznaním vlastnej sexuality a preskúmaním svojho tela získame potrebné skúsenosti a anatómiu svojho aj partnerkinho pohlavného orgánu.

Ostatne najmä vaginálne mapovanie je nutnosť. Musí vás to obidvoch baviť. Pri vzájomnej masturbácii si dotykmi, láskaním, hladením či mechanickým dráždením doprajete fantastické pocity vzrušenia a dôjdete k poriadne silnému orgazmu.

Pri vzájomnom mechanickom dráždení pohlavných orgánov zapojte orálny sex a jazyk, ruky, nohy aj erotické pomôcky. So zapojením fantázie a erotických predstáv použite všetko, čo je poruke. Zaberie banán alebo uhorka, ale v tom prípade odporúčame použiť prezervatív, pretože ženská vagína je citlivá na zanesenie možných baktérií.

ZDOKONAĽTE SA A ODROVNAJTE JU!

 

Vzájomná onánia – dokážte, že vám na partnerke závidí

Vzájomná onánia vám pomôže ujasniť, čo vás zaručene dostane do varu. Spoznáte, aké dotyky vám prinášajú najväčšiu rozkoš a ktoré sú naopak nepríjemné. Vzájomnou stimuláciou pohlavného orgánu dôjdete až k vyvrcholeniu.

Vlastná skúsenosť je oveľa lepšia ako stovky kníh. Bez vlastných skúseností s masturbáciou je otvorenie párovej sexuálnej aktivity vstupom do neznáma. Ešte v 19. storočí bola masturbácia choroba, v 20. storočí je to liek takmer na všetko, dokonca aj na ženskú hystériu.

Masturbácia má pozitívny vplyv na zníženie sexuálnej tenzie, ktorá vedie k prejavom nervozity, nepokoju, nesústredeniu a k zdravotným ťažkostiam. Uvoľnenie autoerotikou navyše umožňuje prekonať obdobie bez sexuálneho života a životného partnera. Ide o plnohodnotný zážitok. Ženská masturbácia či honenie penisu je veľmi prospešná záležitosť.

 

Masturbácia je najbežnejšia sexuálna praktika, a to už od útleho detstva

Masturbácia nie je náhradou sexu, pretože s jedlom rastie chuť. Zlepšuje výkon, pevnosť erekcie, výdrž a prehlbuje prežitie orgazmu. Je dokázané, že tí, čo masturbujú pravidelne a často, sex nezanedbávajú a naopak sa mu oddávajú oveľa častejšie ako ľudia bez pravidelnej masturbácie.

Stimulácia erotogénnych zón prináša prežitie orgazmu naplno a bez zábran. Pri masturbácii nie je nič zakázané a môžete používať aj sexuálne pomôcky. Vibrátory, masturbátory či dildá – hodí sa úplne všetko.

TIP: Kliknite a kúpte si niektoré z TOP 10 díld a získate tak „ďalšiu pomocnú ruku“ do postele. Partnerka bude jačať blahom. Za to ručím!

 

 

Kto trénuje, má lepšie výsledky. V taoizme a tantre je zvyšovanie sesxuálneho vzrušenia bez záverečného vyvrcholenia cestou k zlepšeniu sexuálnej výdrže u mužov. Masturbačné techniky slúžia ako nácvik pre oddiaľovanie ejakulácie pri sexe alebo práve pre sex bez záverečného vyvrcholenia.

 

Mužská masturbácia

Masturbácia muža a vzájomná onánia spočíva v ručnej masturbácii penisu a orálnom dráždení jazykom aj ústami, tzv. felace. Pre muža to má obrovský význam. Môže sa tak plne oddať slasti, prežívať reakciu dotyku na penis, spoznávať, aké pohyby a dotyky ho vzrušia a aká intenzita pohybu je práve tá najlepšia.

Dokáže lepšie rozoznať nástup vyvrcholenia a mať silný zážitok z ejakulácie. Vzájomná masturbácia vám pomôže získať skúsenosť, ako dlho treba penis dráždiť, rozozná sklony k predčasnej ejakulácii a môže trénovať a začať s nápravou, ak je to potrebné.

Proste aj obyčajné honenie vtáka dokáže byť riadne prospešné. Pokojne použite krúžky aj masturbátory pre muža a experimentujte s prostatou. Kto zažil masáž prostaty, vie, že to je fenomenálny zážitok. Len dajte pozor, nech to nepreženiete. Natrhnutá uzdička pekne bolí a rozdráždená a poškodená koža na žaludi tiež. Keď potrebujete pritvrdiť, tak s citom a bez zubov a nechtov.

 

Mužské erotogénne zóny:

 • penis a okolie
 • miesto za koreňom penisu
 • žaluď a predkožka
 • miešok a semenníky
 • perineum alebo hrádza, teda miesto medzi penisom a konečníkom
 • zadok
 • spodná časť chrbtice

ŽENY, ČÍTAJTE! Ako vzrušiť chlapa, keď mu nestojí a odmieta sex? 

 

Masturbácia ženy

Masturbácia ženy a vzájomná masturbácia, hlavne ručná a orálna stimulácia klitorisu, tzv. cunnilingus – klitoris, na zavádzanie rôznych pomôcok podobných mužskému penisu s vylepšenými funkciami, ako je vibrátor, masturbátor, dildá análne aj vaginálne.

U ženy je vaginálne mapovanie, hľadanie povestného bodu G a zisťovanie reakcií na dotyky veľmi dôležité a je potrebné venovať tomu občas viac času. Našťastie to muža dosť baví a nikto ho nemusí nútiť sa hrať.

Pokiaľ bude žena prežívať reakcie na dotyk na genitálie, predovšetkým na klitoris a spozná, aké pohyby, dotyky, intenzita a rýchlosť pohybu je pre ňu najlepšia, urobí to isté aj pre vás. Žena, ktorú dokážete uspokojiť, pre vás urobí prakticky čokoľvek, čo si poviete, takže vyrazte na cestu za poznaním, nech dokážete rozoznať nástup a priebeh vyvrcholenia. Pokiaľ žena môže pokojne aj pri masturbácii naplno prežívať vzrušenie a orgazmus, máte vyhrané.

 

Ženské erotogénne zóny:

 • pohlavné orgány a okolie
 • venušin pahorok
 • klitoris
 • Grafenbergov bod, teda bod G
 • perineum alebo hrádza
 • zadok
 • uši a ušné laloky
 • prsia a bradavky

PÁNI, NIČ NENECHAJTE NA NÁHODU! Pokiaľ si myslíte, že žena je po rokoch znudená a potrebuje v posteli nové stimuly, kúpte hračku. Jedným rýchlym nákupom zrušíte jej nespokojnosť a opäť uvidíte, ako si sex skutočne užíva. 

 

 

Párová masturbácia

Najčastejšie má podobu neckingu, teda láskanie na hrudi a krku, maznanie len od pásu nahor, alebo pettingu, teda láskanie v spodných partiách tela, teda hladenie alebo dotýkanie sa rukou či ústami partnerových erotogénnych zón.

Žena vzrušuje rukou penis partnera a muž láska vulvu a predovšetkým klitoris partnerky, prípadne jej pošvu. Ani masturbácia nemusí vždy skončiť orgazmom. Spoločný orgazmus partnerov je aj pri masturbácii veľmi málo pravdepodobný. Naviac sa pri spoločnom orgazme každý sústredí predovšetkým sám na seba, pričom pri vzájomnej masturbácii máte konečne čas na pocity partnera.

Žena mužovi ukáže, že preferuje jemné dotyky, maznanie, hladenie, láskanie alebo práve naopak razantné a nekompromisné dráždenie od začiatku až do úspešného konca. Pre muža je to v každom prípade veľmi silný erotický zážitok.

TIP: Tu si prečítajte, že spoločný orgazmus je skôr mýtom z pornofilmov, než bežná posteľová prax. 

 

Nepenetračné sexuálne techniky bez pohlavného styku – výkladový slovník

MasturbáciaStimulačná činnosť pomocou rúk, pŕs alebo pomôcok.
PettingVenuje sa erotogénnym zónam od pása dole.
NeckingVenuje sa erotogénnym zónam od pása nahor.
Erotická masážMasáž penisu, miešku, semenníkov a prostaty. U žien masáž pŕs, klitorisu a pochvy.
Femorálny pohlavný stykTrenie penisu o stehná´, veľké pysky a klitoris. Stimuluje sa tak mužský a j ženský genitál.
SumataŽena trie pysky a klitoris o penis a ďalšie časti mužovho tela.
FootjobStimulácia pohlavných orgánov nohami.
Intercrurálny sexPartner umiestni penis medzi lýtka či stehná partnerky a súloží.
Axilárny stykMuž vloží penis do podpazušia partnerky.
Intergluteálny stykTrenie penisu medzi polkami zadočku, pričom nedochádza k análnemu sexu.
Stimulácia bradaviekOrálna alebo manuálna.
Španielsky sexTrenie penisu medzi prsiami.
FrotHomosexuálna praktika - trenie penisu o penis.
TribadizmusHomosexuálna praktika - trenie vagíny o vagínu.

 

Čiastočne nepenetračné sexuálne techniky

Stimulácia vagínyPrstovanie.
Felácia Orálny sex - uspokojovanie muža.
AutofeláciaOrálne uspokojenie samého seba.
CunnilingusUspokojovanie ženy ústami.
AutocunnilingusOrálne uspokojenie samej seba.
Anilingus - rimming Uspokojovanie análnej oblasti jazykom.
Stimulace genitálií Pomocou vibrátoru a erotických pomôcok.
Orálny sexStimulácia ústami, perami, jazykom, jemne aj zubami a rôzna intenzita sania.

 

ABY STE NEZLYHAL: Na všetky masturbačné techniky nevyhnutne potrebujete pevnú erekciu. Objednajte si kanadský VIMAX pre erekciu ako skala. Denná dávka len za 1,5 €.

 

 

Sexuálne dráždenie

Sexuálne dráždenie a stimulácia pre vyvolanie sexuálneho vzrušenia je plnohodnotný druh sexu, ktorý označuje sexuálne vzrušovanie pohlavných orgánov muža aj ženy. Označujú sa tak aj iné formy nepenetračného pohlavného styku.

Cieľom masturbácie je prežívať príjemné pocity nabudenia a vzrušenia, ktoré je možné zavŕšiť uvoľnením sexuálneho napätia vyvrcholením – orgazmom. Sexuálne dráždenie je základ milostnej predohry a pripravuje partnerov na pohlavný styk.

Odhaduje sa, že túto sexuálnu skúsenosť prežilo 80 – 90 % ľudí. Muži aj ženy začínajú masturbovať okolo 14 rokov. Ženy síce masturbujú menej často ako muži, ale za to do vyššieho veku.

S vekom potreba a frekvencie masturbácie pomaly klesá a u mužov oveľa rýchlejšie. Sexuálna spokojnosť masturbujúcich žien je v manželstve dokonca oveľa vyššia. Dokonale vždy zaberá aj staré dobré porno pre podporenie atmosféry alebo si o honení pokecať na nejakom eroticky žhavom čete.

ĎALEJ ČÍTAJTE: 20. profesionálnych tipov, ako na ženský orgazmus – 1. časť. 

 

4.3/5 - (3 votes)