Sex na verejnosti – pozor na svedkov

Sú ľudia, ktorým skrátka prostredie spálne nestačí a hľadajú ďalšie zaujímavé miesta, kde si okoreniť svoj sexuálny život. Inokedy môže ísť o náhodnú a neplánovanú činnosť. Svoju rolu hrá alkohol alebo príslušná natešenosť páru.

V neposlednom rade existujú jedinci, ktorí zo sexu na verejnosti urobili šport. Čím bláznivejšie a menej obvyklé miesto na sex, tým lepšie. Verejné záchody na letisku alebo v obchode. Ulice alebo vlastný dvor, kam je vidieť.

Tieto a podobné miesta sú pre týchto exhibicionistov neskutočným lákadlom. Pokiaľ súložiaci pár nikoho nepohoršuje, je to v poriadku. Problém nastáva, ak ho pristuhnú. Čo vlastne hrozí a aké sú postihy?

sex na verejnosti

Sex na verejnosti a tresty, ktoré môžete dostať

Aké sú postihy za verejný sex?

Veľa záleží na miestach, kde k sexu dôjde. O trestný čin môže ísť v prípade, kedy k sexu dôjde na týchto miestach:

  • pietne miesta – cintoríny, pomníky a pamätníky
  • kultúrne historické zariadenia – väčšina z priestorov mimo domova – múzeá, divadlá, haly, reštaurácie
  • školy, družiny, športové priestory a areály, internáty – priestory s väčším výskytom detí

V tomto prípade ide o trestný čin – výtržnosť. Podľa zákona ide o činnosť hrubo narúšajúcu verejný poriadok.

Podľa slovenského trestného zákonníka hrozí sankcia odňatia slobody až na 2 roky.

V prípade, že by išlo o sex na inom verejnom mieste a boli by prítomní najmenej 3 svedkovia, ktorých toto správanie pohoršuje, šlo by o priestupok proti verejnému poriadku. Tento priestupok sa týka toho, kto spôsobí verejné pohoršenie.

Za také konanie hrozí bloková pokuta až do výšky 200 eur. S týmto konaním je ešte často spojené rušenie nočného pokoja, kde hrozí rovnako pokuta v rovnakej výške.

Policajti sú tiež ľudia a sú schopní prižmúriť oči. Na to sa ale nespoliehajte. Otázkou je, kedy to ešte ide a kedy je situácia za hranou a musí prísť k potrestaniu.

 

Kedy ide o sex na verejnosti?

Zákon o obciach hovorí, že verejné priestranstvo zahŕňa všetky námestia, ulice, trhy, verejnú zeleň, parky a priestory prístupné každému bez obmedzenia. Všeobecne ide o miesto, kam má verejnosť voľný prístup. To platí bez ohľadu na majetkové práva k danému miestu.

TIP PRE PEVNÚ EREKCIU DOMA AJ VONKU – Podrobné recenzie produktov. 

doplnky na podporu erekcie

Ako je to so sexom v aute?

Ide o špeciálny prípad. Pokiaľ do auta nie je vidieť a má napríklad na sklách nepriehľadné fólie, je všetko v poriadku. Rovnaké je to aj v prípade obytných áut. Auto nie je verejné priestranstvo.

Pokiaľ by sex prebiehal v aute a nebolo by nič vidieť, ale len počuť a auto by sa len hýbalo, bude celá vec zložitejšia. Záležalo by, kedy by k incidentu došlo a kde by auto stálo. Pohupujúce sa vozidlo v priestoroch v blízkosti škôl? V tomto prípade ide o verejné pohoršenie. Naopak, to isté auto v noci na odľahlom mieste je úplne iný príbeh.

TIP: 13 + 1 bezpečných polôh do auta. 

 

Ako policajti postupujú, keď vás načapú v aute?

Policajti musia vždy celú situáciu zvážiť. Zaparkované vozidlo na odľahlom mieste môže byť aj miestom trestného činu. Policajt je oprávnený požiadať o vysvetlenie a zistiť totožnosť. V prípade, že ide len o milujúci sa pár, strážnici väčšinou postupujú veľmi ľudsky. Situáciu riešia na mieste dohovorom.

 

Ako je to so sexom v aute na odľahlom mieste?

Sex v aute na odľahlom mieste nie je trestným činom. Teda pokiaľ by nešlo o znásilnenie. Všeobecne hrozí len pokuta od orgánu štátnej správy. Auto by totiž nemalo správne parkovať v lese. I keď v blízkosti nie je ceduľa, hrozí pokuta až 5000 Kč (200 eur).

TIP: 8 miest v prírode pre nerušený sex. 

 

Riešia policajti verejný sex často?

Verejný sex nie je v policajných záznamoch zase tak obvyklý. Napríklad v Bratislave ide o niekoľko prípadov ročne. Väčšinou prípad ohlásia ľudia, ktorí uvidia milujúcu sa dvojicu. Môže ísť napríklad o rodičov malých detí, ktoré uvidia pár v aute zaparkovanom neďaleko školy alebo závistlivých ľudí, ktorí to doma nemajú.

 

Odhaľuje kamerový systém verejný sex?

Polícia má k dispozícii vo väčších mestách kamerový systém. Ten je primárne určený na odhaľovanie trestnej činnosti a kriminálnikov. Nie je tu preto, aby „špehoval“ milujúce sa dvojice. Záznam z kamery sa teda používa len v prípade, kedy niekto prípad nahlási. Teda musia strážnici prípad riešiť a záznam slúži ako dôkazový materiál.

 

Kde ešte ľudia súložia?

Sú známe aj prípady priamo z centra, kedy sa dvojica do sexu pustila priamo pred očami ostatných ľudí. Tí potom mali celú šou ako na dlani.

Známe sú aj prípady z parkov a verejných priestorov s väčšou koncentráciou ľudí. Ľudská fantázia je pomerne bohatá. Na internete kolujú snímky párov súložiacich na kapotách áut, na strechách, lavičkách a ďalších zaujímavých miestach.

 

Ktoré miesto je pre sex vhodné?

Sex na verejnosti môže prebehnúť celkom bez problémov, ale niekedy sa to môže zvrtnúť. V každom prípade sú miesta, kde je sex pred očami ostatných absolútne v poriadku a nikto nič nenamieta.

Takými miestami sú napríklad rôzne swingers párty. Tu je možné mať sex pred očami ostatných a pritom nejde o sex na verejnosti. Všetko sa odohráva za stenami a oknami na vopred určených priestoroch. Na internete je v ponuke veľa klubov, kde je možné zúčastniť sa takejto akcie. Muž má prístup väčšinou len v sprievode partnerky, kým žena môže prísť aj sama.

Ďalším miestom pre verejný sex sú rôzne erotické veľtrhy. Tu čakajú na divákov najatí pornoherci, ktorí sa neboja predviesť svoje umenie naživo pred očami stoviek divákov.

BUDE VÁS ZAUJÍMAŤ: Kam a za koľko sa vydať za sexuálnou turistikou? 

 

Neurobte si na verejnosti hanbu… 🙂

Swingers párty lákajú mnoho ľudí. V skutočnosti na ne príde len zlomok. Ľudia sa boja. Nevedia, čo čakať. Páni nemajú istotu, či pred očami ostatných budú schopní podať požadovaný výkon. Môžu sa obávať aj o nástup svojej erekcie pod tlakom. Rovnaké je to aj pri sexe vonku, kedy strach z dolapenia môže oslabiť erekciu a skaziť tak spoločnú peknú chvíľu.

Odporúčam istotu. Záruku pevnej erekcie navodia prírodné doplnky stravy. Redakčne sme testovali tie najlepšie na trhu. 

5/5 - (1 vote)