Sex v obývačke – 5 šukacích miestečiek

V dome nájdete veľa skvelých miest na vychutnávanie si slastných chvíľok a sexuálneho vzrušenia. Prečo zostávať naveky pod dekou v spálni, keď si môžete vychutnať sex na kuchynskej linke, v sprchovom kúte či v obývačke?

Miestnosť, ktorá je bežnou súčasťou každej domácnosti. Odtiaľ sledujeme zápasy hokejovej reprezentácie, slávime narodeniny či tam jeme. Dôležitým faktom však je, že obývačka je aj skvelým miestom pre spontánnu súlož.

Kto by vedel odolať žene, ktorá len v župane posedáva naproti vám a nenápadným roztiahnutím nôh vám posiela pozvánku na ďalšie radovánky? Ako správny samec takúto ponuku nemôžete odmietnuť. Vezmite situáciu do svojich rúk a nechajte sa inšpirovať niekoľkými polohami pre živočíšny a energiou nabitý sex v pohodlí obývačky.

sex v obývačke

V obývačke môžete simulovať scény z pornofilmov na čiernom gauči

 

5 polôh a zaujímavých inovácií pre spokojnú šukačku v obývačke

Č. 1 Konferenčný stolík vydrží veľa

Chyťte ju pod zadkom do náručia a nechajte ju objať vás okolo krku. Chvíľu ju nechajte hádať, kam ju odnesiete. Bude vás za to milovať. Ženy majú rady emócie a nečakané prekvapenia.

V prípade, že máte pevný stolík, položte si ju naň. Dávajte hlavne pozor, aby nebol zo skla alebo iného krehkého materiálu.

Keď už bude ležať na doske stole a bude vás chcieť cítiť v sebe, dajte si jednu jej nohu na rameno a preniknite do nej. Pokojne cestou na zem pohádžte časopisy a iné veci. Celej veci to len prospeje. Určite však nezhadzujte vázy a drahý čínsky porcelán po starkej. Asi by sa obrátila v hrobe.

Technická poznámka: Pozícia je veľmi živočíšna a prienik hlboký. Pocit dominancie je k nezaplateniu. Keď sa nás vzhliada zospodu a čaká, ako jej ešte viac naložíte. Poloha vyžaduje o niečo lepši rozsah v nohách a lepšiu kondičku. V zápale to ani nebudete vnímať. No nakoniec z toho bude ešte aj skvelá posilňovňa a zážitok.

 

Č. 2 Opri sa o gauč, zlatko

Predstavte si situáciu. Vraciate sa z večierku a ona má na sebe nádherné, čierne plesové šaty. Práve stojí pri gauči a skladá si náušnice na konferenčný stolík, ktorý bol ešte pred týždňom svedkom veľmi známej udalosti.

Pristúpte k nej zo zadu a pobozkajte ju za krkom. V tejto situácii budete opäť dominantnejším. Prejdite jej po ruke a chyťte ju za zápästie. Jemne, no zároveň nekompromisne. V tejto chvíli už aj ona tuší, čo bude nasledovať.

Ruku položte na operadlo pohovky. To isté zopakujte aj s druhou rukou. V krásnych šatách tu teraz pred vami stojí v predklone a čaká na pokračovanie. Nechajte ju trochu sa vytrápiť. Dráždite ju rukami medzi stehnami a nechajte napätie vygradovať. Potom jej strhnite nohavičky a zozadu do nej preniknite. Garantujem vám, že dlho nevydržíte. Iba, že by ste dlhodobo užívali Vimax alebo by ste si predtým fukli Proerectu.

Technická poznámka: Zmyselná poloha, ktorá svojou živočíšnosťou strhne obidvoch aktérov do víru nespútaného sexuálneho zážitku.

TIP: Ak sa blíži vytúžená chvíľka, hodinu pred ňou užite tabletku Proerecta a dostane sa vám okamžitá podpora. Prečítajte si podrobnú recenziu.

Proerecta

 

 

Č. 3. Ranný sex na gauči

Iná situácia a rovnaká miestnosť. Je ráno. Vstanete skôr než ona. Dnes sú raňajky vo vašej réžii. Uvarte si majstrovské dielo. Vajíčko na tvrdo s cibuľou, čo vyžaduje absolútne sústredenie.

Rozospatú ženu priláka náhle dianie v kuchyni. Dá vám letmú pusu na tvár a ľahne si na gauč, aby vás mohla pozorovať pri vašom počínaní. V tejto chvíli je celé sústredenie minulosťou. Vy však zostanete pokojný. Už ste to predsa varili miliónkrát. Dovarte raňajky, naukladajte to na tácku a tešte sa na jedlo.

Otočte sa a uvidíte prekvapenie. Vašu ženu vaše kuchárske umenie vyhecovalo natoľko, že dostala chuť na sex. V súčasnej situácii ste na to nemali ani pomyslenie, no roztiahnuté nohy a partnerka ležiaca na gauči sú silné argumenty.

Menu pred raňajkami bude pozostávať z misionárskej polohy na polovŕzgajúcom gauči, pretože táto situácia tu už párkrát bola. Rovnaké je to aj so stolíkom, ktorý je rád, že má dnes voľno.

Technická poznámka: Poloha je veľmi príjemná a intímna. Môžete si ísť svoje tempo a vzájomne sa pozerať do očí. Ideálne pre lenivý ranný sex aj nečakané rýchlovky.

 

Č. 4 Polnočné tango na kuchynskej linke

Ďalší skvelý večer s vašou partnerkou. Tentokrát ste si boli zatancovať. Na sebe má tanečnú sukňu, ktorá je taká krátka, že ak by bola ešte kratšia, bola by to skoro podprsenka. Celý večer ste obidvaja v jednom ohni. Po tanečnej lekcii tanga to ani iné byť nemôže. Celú cestu domov na ňu máte chuť.

Okamžite po zatvorení bytu ju začnite vášnivo bozkávať. Chyťte ju za ruku a odtiahnite do kuchyne. Tam si ju posaďte na linku. Siahnite jej medzi stehná a zistíte, že už dávno nemá nohavičky. Len sa na vás usmieva. Cítite to aj cez šero v kuchyni. Cítite jej vôňu. Nohavice si ani poriadne nevyzlečiete. Túžite byť v nej.

Partnerka je v inej dimenzii. V extáze z vás strhne košeľu a rozdriape ju na kusy. Gombíky lietajú po celej miestnosti a budete ich nachádzať ešte minimálne pol roka. Cítite, ako sa jej pošvové svaly sťahujú okolo penisu. Necháte ju vychutnať si orgazmus a zanedlho si ho užijete aj vy.

Technická poznámka: Ak nemáte obývaciu kuchyňu, vezmite ju pokojne do tej štandardnej alebo si nájdite inú plochu, kam si ju posadíte.

 

Č. 5 Podlahové ródeo

„Daj ma na zem.“ Práve ste sa ju na druhé kolo chystali preniesť z linky do spálne. Predtým ste si ešte skočili do tajnej skrýše pre Proerectu, aby bol nástup do druhého kola čo najrýchlejší.

V tom vás prekvapila touto nečakanou prosbou. Podlaha obývačky často býva podceňovaná. Pritom sex na nej má veľa výhod. Okrem odretých kĺbov a otlačeného pozadia nemusíte na druhý deň nič upratovať. Podlahu utriete sami sebou a navyše nebudete vnímať to, že vlastne upratujete. Vaše vedomie aj telo bude zamestnávať iná, no rovnako bohumilá činnosť.

Technická poznámka: Sex na podlahe môže byť trocha náročnejší a niekedy môže aj bolieť. Na druhej strane však upratať niekedy treba.

Mimochodom, vedeli ste, že ak máte sex:

  • máte menej depresií,
  • vaše srdce bude zdravšie,
  • budete vyzerať atraktívnejšie,
  • lepšie budete znášať bolesť,
  • budete ešte viac sexy.

ĎALEJ ČÍTAJTE: 8 polôh pre sex v prírode, pretože samotná turistika môže niekedy nudiť. 

5/5 - (1 vote)