Ako uspokojiť ženu? Sprievodca ženským orgazmom.

Láska, dôvera a úprimnosť. Tieto 3 pojmy charakterizujú vyvážený partnerský vzťah. Nemenej dôležité však je, aby vzťah „klapal“ aj v posteli. Sex je veľmi príjemnou aktivitou a väčšina ľudí si bez neho vzťah nedokáže predstaviť.

Ako uspokojiť ženu?

Ak jeden z páru nepodáva adekvátny výkon, nastáva problém. Žena je podráždená, pretože nedosiahne orgazmus. Sebaukájanie je smutné, pokiaľ má doma muža.

Nejaký čas síce môže odolávať nutkaniu rozdať si to s niekým poriadne, ale dlhodobo nevydrží žiadna. Preto začne hľadať uspokojenie inde. Dochádza k nevere, a pokiaľ sa partneri nedohodnú na občasných „výletoch“ do cudzích postelí, vzťah sa rozpadá.

Článok je určený pre mužov. Vysvetlí, čo ženy v posteli očakávajú a čo by sme nemali zanedbať pre to, aby žena nemusela hľadať potešenie inde, než doma.

 

Ako najlepšie a najrýchlejšie uspokojiť ženu?

Navoďte atmosféru

Pokiaľ je vzťah čerstvý, žena zvykne mať zábrany. Hanbí sa za svoje nedostatky a to aj za tie, ktoré muž nemusí vôbec vnímať. Neoholené nohy, neoholená vagína či trocha tuku na bruchu. Žena je z týchto vecí nesvoja a preto sa ťažšie vzruší. K sexu dokonca kvôli jej strachu ani nemusí dôjsť.

Nechoďte na vec príliš rýchlo. Dokážte žene, že je pre Vás krásna a že jej obavy nie sú na mieste. Ak nie ste rozprávač, dôveru si získajte maznaním, hladením a nežnosťou.

Na zahodenie nie sú ani sviečky, víno a nerušivá hudba. Dôležitý je pokoj, takže sex na barovom záchode, pri ktorom stále niekto búcha na dvere si nechajte až na neskôr.

 

Pevná erekcia

Myslite na to, že jeden z najdôležitejších faktorov, ktorý ovplyvňuje uspokojenie ženy je sila vašej erekcie. Ak je Váš penis tvrdý a pevný, žena by nemala mať problém dosiahnuť vyvrcholenie. Zlepšenie erekcie je možné dosiahnuť prírodnou formou, pomocou úpravy stravy, viac sa dozviete v tomto článku. Taktiež doporučujeme zakúpiť „prírodnú viagru“ značky Zerex, ktorého účinok nastupuje už za 30 minút a nemá žiadne vedľajšie účinky.

ZerexExtralong

Chcem produkt

 

Sledujte, čo má rada

Je jasné, že muž by najradšej okamžite súložil, ale žena si sex užije viac, ak jej „zahráte na nôtu“. Skúšajte sa jej rôzne dotýkať a všímajte si, ako reaguje. Zamerajte sa na to, čo sa jej páči. Nepríjemné veci už neopakujte. Hlavne buďte jemní a dávajte pozor na necitlivé dotyky. Vagína je omnoho citlivejšia ako penis, takže tvrdšie zaobchádzanie dokáže byť veľmi bolestivé. Pritvrďte iba ak si to žena vyžiada.

 

Za 15 minút hotovo?

Je pravda, že ženy potrebujú k dosiahnutiu orgazmu dlhší čas, než muži. Správnou technikou sa však dá žena „skoliť“ aj za 15 minút. Štvrťhodinka sexu je žiaduca napríklad hneď ráno po prebudení alebo večer, keď už sa pár chystá spať.

Prvých 5 minút by ste mali venovať dráždeniu. Bozkávanie citlivých miest (bradavky, vnútorné strany stehien, krk a uši). Sám poznáte, ktoré miesta sú pre Vašu partnerku najdráždivejšie. Venujte im jemné dotyky a poriadnu dávku slín.

Po tejto rozohrievačke sa začnite venovať vagíne, ale zatiaľ iba rukami a jazykom. Pokiaľ trpíte rýchlym vyvrcholením, šetríte tak čas na sex. Je chyba, pokiaľ sa na ženu vrhnete hneď a po 2 minútach je po zábave. Buďte trpezliví a doprajte pôžitok hlavne žene. Nemyslite iba na seba!

 

Sex nie sú preteky

Ženu privediete k orgazmu aj za 15 minút, no iste uznáte, že príjemné posteľné radovánky si človek rád užije aj celé hodiny. Uvoľnite sa, neponáhľajte sa a experimentujte. Okrem dôkladného uspokojenia ženy získate väčšiu dôveru. Žena si uvedomí, ako dobre sa s Vami cíti a posilní sa tak vzájomné puto.

Nedegradujte sex iba na chvíľkovú výmenu telesných tekutín (pokiaľ práve nie ste v erotickom salóne).

 

Poctivá ručná práca

Najprv sa snažte vagínu zvlhčiť. Použite sliny, prípadne lubrikačný gel. Pokiaľ lížete, dodržujte určitý rytmus. Striedanie tempa je pre ženu rušivé. Buďte dôkladní.

Keď je pošva dostatočne vlhká, opatrne do nej zasuňte 1 – 2 prsty. Na prednej vnútornej strane pošvy nájdete drobný výstupok (nie vždy – žena ho môže mať aj hlboko mimo dosah). Jemne ho dráždite. Je veľmi citlivý, takže žiadne silné „ťahy“. Tento bod dokážete dráždiť aj okrajom žaluďa.

Nie každý muž má však dostatočne dlhý penis. Žena zároveň môže mať vagínu skutočne hlbokú a penis tento bod nemusí dočiahnuť.

Ak by sa Vám hodilo pár centimetrov navyše, skúste Vimax. Prírodný doplnok stravy, ktorý dokáže pridať až 2,5 cm dĺžky.

Vimax krabička

Chcem produkt

 

Ide sa na vec

Žena je „nažhavená“ a čaká už iba na zasunutie. Klasická misionárska poloha je zabehnutým štandardom, ale ženu môžete dráždiť aj intenzívnejšie. Všetko totiž záleží na vhodnom uhle. Polohy, kedy penis mieri do vagíny viac zošikma, uspokoja ženu viac.

Dôležitá je taktiež hĺbka zasunutia, keďže sa pri misionárovi penis nedostáva až tak hlboko. Vyskúšajte rôzne polohy a zistite, ktorá Vám dovoľuje dostať penis čo najhlbšie.

Veľmi vhodná poloha je misionár, avšak s tým, že žene pod zadok zasuniete vankúš  alebo matrac. Vagína sa tak „vzoprie“ viac proti penisu a zasunutie bude omnoho príjemnejší pre oboch.

 

Vydržte čo najdlhšie

Písali sme, že uspokojiť ženu trvá dlhšie. Pomocou vhodných techník dokážete svoje vyvrcholenie oddialiť aj Vy sám.

  • Prerušovaná súlož – ide na Vás orgazmus? Tesne pred ním chyťte žaluď medzi prsty tak, aby nič nevyšlo von. K výronu nedôjde. Penis chvíľu držte v zovretí, aby nabiehajúci orgazmus odznel. Praktiku síce nemožno opakovať donekonečna, ale dokážete tak predĺžiť sex až 3-násobne.
  • Znecitlivujúce gely a kondómy – v drogériách zoženiete rôzne prípravky, ktoré majú znecitlivujúci účinok. Vyvrcholenie sa opäť o niečo posunie.
  • Obriezka – za tento zákrok zaplatíte približne 200 € a rana sa bude hojiť 2 – 3 týždne. Odstránenie predkožky spôsobí zníženú citlivosť žaluďa, pretože je odhalený a obtiera sa o oblečenie. Orgazmus teda budete dosahovať dlhšie.
  • Doplnok výživy – doplnky stravy fungujú na princípe prekrvovania tkaniva penisu a okolitých súčastí. Pokiaľ toto ústrojenstvo posilníte, dokážete ejakuláciu regulovať. Tablety Vimax pomáhajú Vašu súlož predĺžiť.
  • „Spravte sa“ ešte pred rande – iste viete, že keď ste vyprázdnený, dosiahnuť ďalšie vyvrcholenie trvá dlhšie. Ak máte možnosť, využite masturbáciu ešte pred rande. Ak už ste so ženou spolu, odbehnite si na záchod.

 

Zapojte „pomocníkov“

Erotické pomôcky sú vítaným osviežením sexuálnych radovánok. S dobrým vibrátorom môžete ženu uspokojovať ešte dlho po tom, čo dosiahnete orgazmus. Nevnímajte to ako zlyhanie, ale ako zvýšenú starostlivosť o partnerkine blaho.

Zároveň spoločný sex ozvláštnite, čo sa hodí najmä párom, ktoré už sa v posteli začínajú nudiť. V sex-shopoch zoženiete aj rôzne škrtiace krúžky a iné výrobky, ktoré Vám pomôžu predĺžiť výdrž.

 

Záver

Veríme, že sme Vám poskytli aspoň jednu užitočnú radu, ktorú začleníte do svojho sexuálneho života. Nezabúdajte, sex je prirodzenou ľudskou potrebou, takže jeho zanedbávanie je zlé pre Vás aj Vašu partnerku.

Dlhodobá nečinnosť pohlavných orgánov spôsobuje ich postupné ochabovanie a stratu vitality. Pravidelným sexom alebo masturbáciou uchováte pohlavné ústrojenstvo vo funkčnom stave, takže ostanete sexuálne aktívni aj vo vyššom veku.

1.3/5 - (434 votes)

Zanechte odpověď