Ako predĺžiť erekciu a konečne dopriať žene rokmi vytúžený orgazmus?

Na svete asi neexistuje muž, ktorý by mal záľubu v príliš rýchlom sexe. Určite sa ale zhodneme na tom, že si všetci chceme sex užiť dosýta bez akéhokoľvek vyrušovania. Lenže nie každý také šťastie má. Niektorí páni sa bohužiaľ stretávajú so stavom známym ako „predčasná ejakulácia”.

Ako sa s ňou vysporiadať? Ako predĺžiť erekciu? Čo všetko vám dokáže predĺžiť pohlavný styk? A existujú skutočne zaručené rady, ako predĺžiť erekciu? To zistíte tu.

ako predĺžiť erekciu?

 

Ako prirodzene predĺžiť erekciu?

[su_testimonial name=“MUDr. Martin Hrivňák, PhD. zo súkromnej andrologickej a urologickej ambulancie v Košiciach“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=“gyncare.sk“ url=“http://gyncare.sk/lekari/mudr-martin-hrivnak-phd/“]O predčasnom vyvrcholení hovoríme keď sú „splnené“ tri podmienky.

Muž vyvrcholí do minúty po vniknutí penisu do partnerkinej pošvy, nie je schopný ejakuláciu kontrolovať a tento stav prekáža jemu aj partnerke.

To znamená, že nie je spokojný so svojím sexuálnym životom. Porucha sa – dočasne alebo trvalo – vyskytuje asi u 30 % mužov.[/su_testimonial]

Ako teda prirodzene predĺžiť erekciu? Základom je zaistiť pravidelnosť v pohlavných stykoch. Pokiaľ totiž vznikne medzi jednotlivými ejakulačnými vybitiami časový výpadok, tak pri následnom pohlavnom styku u každého muža nastúpi tendencia k unáhlenosti ejakulácie.

Ďalej muži často stavia na techniku nazývanú „prerušovaná súlož”. Je to jednoduché. Keď sa blíži vyvrcholenie, na chvíľu prestanete, trochu sa upokojíte, opadne z vás sexuálne napätie a po pár minútach môžete pokračovať. Rovnako tak funguje napríklad aj častá zmena polôh.

Ďalšou jednoduchou možnosťou je aj častá masturbácia. Masturbujte aj pred samotným pohlavným stykom a uvidíte, že pri sexe vydržíte oveľa viac.

TIP: Prečítajte si rozhovor s pani doktorkou MUDr. Taťánou Šrámkovou, Ph.D. o liečbe a možnostiach oddialenia ejakulácie.

oddialenie ejakulácie

 

Ako predĺžiť erekciu pomocou doplnkov stravy?

Existujú ale, samozrejme, aj najrôznejšie doplnky stravy, ktoré dokážu predĺžiť erekciu. Tieto doplnky stravy obsahujú prírodné zložky a výťažky z rastlín, ktoré majú pozitívne účinky na vašu sexualitu. Medzi najúčinnejšie bylinky, ktoré pomáhajú predĺžiť sexuálnu výdrž a predlžujú erekciu, patrí ženšen pravý a maca peruánska.

Tieto dve rastliny majú priaznivý vplyv na dĺžku pohlavného styku, kvalitu sexuálneho života, pevnú erekciu a výkon muža v posteli. Extrakty z týchto bylín nájdete napríklad v doplnku stravy ProerectaVIMAX alebo Zerex.

ODPORÚČAM: Kanadský Vimax udržuje penis silne prekrvený (vďaka kotvičníku, ženšenu, mace a ďalším).

Krv sa zdržuje v penise dlhšie, vďaka čomu je možné dlhšie udržať erekciu a tým úspešne oddialiť ejakuláciu. 

vimax

 

 

Gél na predĺženie erekcie

Skvelou možnosťou modernej doby sú aj najrôznejšie chladivé gély na predĺženie erekcie. Ide o jednoduchú pomôcku.

Stačí naniesť na špičku penisu,, počkať pár minút a môžete sa vrhnúť na vec. Žiadna veda.

Zncitlivujúce gély obsahujú lokálne anestetiká, ktoré znecitlivia žaluď penisu alebo uzdičku penisu, a tým aj prijímané sexuálne stimuly. Počas sexu tak vďaka tomu vydržíte o niečo dlhšie.

[su_testimonial name=“MUDr. Václav Urbánek, CSc.“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=“vaclav-urbanek.cz“ url=“http://www.vaclav-urbanek.cz/“]Váš lekár vám môže predpísať niektorý z miestne znecitlivujúcich prípravkov, ktorými docielite primerané zníženie dotykovej citlivosti penisu. Aplikujú sa v tenkej vrstve na celý povrch žaluďa pohlavného údu, a to pod kondóm.

V niektorých prípadoch postačí anestézovať len oblasť uzdičky na mužskej predkožke. Miestne znecitlivujúce prípravky vyrobené vo forme masti je potrebné na penis aplikovať približne tridsať minút pred súložou, vo forme gélu pätnásť minút pred súložou a vo forme spreja iba päť minút pred súložou.[/su_testimonial]

 

Sprej na predĺženie erekcie

Podobne fungujú aj spreje na predĺženie erekcie. A tie sa aplikujú na špičku penisu. Avšak pamätajte na to, že po aplikácii znecitlivujúceho gélu či spreja pre predĺženie erekcie je nutné vždy použiť kondóm. Keby ste totiž kondóm nepoužili, mohol by gél či sprej na vašom penise znecitlivieť aj pošvu vašej partnerky, čo rozhodne nechcete.

[su_testimonial name=“Sexuológ prof. PhDr. Petr Weiss, Ph. D.“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=“sexuologickaspolecnost.cz“ url=“http://www.sexuologickaspolecnost.cz/kontakt“]Nesmieme však zabúdať, že pokiaľ natrieme znecitlivujúcu masť či gél na penis, samozrejme znecitlivíme aj vnemy partnerky v pošve, je teda vhodné používať ich s kondómom.

K lokálnym anestetikám je však potrebné pristupovať opatrne a najprv si vyskúšať, či nebudú vyvolávať alergickú reakciu (u nás či u partnerky). Niektorým mužom pomáha myslieť na niečo iné (odpútať pozornosť) – sexuológovia v tomto prípade odporúčajú napríklad odčítavať po 7 z tisícky. Znie to síce úsmevne, ale zaberá to.[/su_testimonial]

A dokonca aj samotné kondómy fungujú ako akési znecitlivujúce médium, vďaka ktorému sa zmenšia sexuálne podnety. Preto môžete vyskúšať aj hrubšie kondómy, ktoré vám pomôžu k predĺženiu erekcie.

 

Vodné pumpy na predĺženie penisu a erekcie

Medzi mužmi sa tradujú aj najrôznejšie spôsoby predĺženia erekcie pomocou pumpy. V tomto prípade je princíp iný. Vďaka pumpe vznikne pretlak, ktorým sa nahrnie krv do penisu. Zásluhou väčšieho množstva krvi je erekcia oveľa silnejšia, pevnejšia a podľa teórie by mala byť aj dlhšia. Nie vždy to tak ale funguje.

Hoci je erekcia s pumpou skutočne pevnejšia, ešte vám to nemusí zaistiť dlhšie milovanie. Nie všetky rady na predĺženie erekcie totiž skutočne fungujú. Viac funkčné sú skôr tipy pre znecitlivenie penisu.

Napríklad môžete namiesto pumpy vyskúšať pre predĺženie rekcie chladenie penisu. Stačí na pár sekúnd vložiť penis do ľadovej vody, a tým si ho čiastočne znecitlivieť. Výsledok by mal byť porovnateľný s vyššie popísanými gélmi a sprejmi pre predĺženie erekcie.

Je však nutné vyskúšať to. Nie každému pánovi je totiž príjemné vložiť svoju pýchu do ľadovej vody a potom ešte prevádzkovať sex.

 • výborné a ľahké ovládanie vďaka pumpovacej pištoli
 • mäkký priľnavý materiál
 • s dráždivými vrúbkami
 • robustná a odolná
 • je ju možné použiť aj so znecitlivujúcim gélom

 

Príčiny predčasnej ejakulácie

[su_testimonial name=“Sexuológ prof. PhDr. Petr Weiss, Ph. D.“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=“sexuologickaspolecnost.cz“ url=“http://www.sexuologickaspolecnost.cz/kontakt“]De facto sme všetci potomkovia predčasných ejakulácií – v dávnych dobách sa pohlavný akt musel odohrať veľmi rýchlo, aby aktéri medzitým neboli zožraní hladnou divou zverou.

Takže kto to stihol, predal genetickú informáciu ďalej a tú dnes nosíme aj my.[/su_testimonial]

Aké sú teda príčiny predčasnej ejakulácie? V prvom rade je to hlavne nepravidelnosť v sexe.

[su_testimonial name=“MUDr. Václav Urbánek, CSc.“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=“vaclav-urbanek.cz“ url=“http://www.vaclav-urbanek.cz/“]Úplne najzákladnejším predpokladom pre terapiu predčasnej ejakulácie je zaistenie pravidelnosti v sexuálnom režime muža.

Inými slovami, pravidelnosť a dostatočná početnosť pohlavných stykov. Sex je vhodné uskutočňovaťi niekoľkokrát týždenne.[/su_testimonial]

Vyskúšajte sa preto so svojou partnerkou milovať častejšie. Má to veľký zmysel pre oboch.

 

Ako vzniká predčasná ejakulácia?

Po druhé stojí za predčasnou ejakuláciou psychika. Príčiny môžu byť rôzne:

 • začiatok nového partnerského vzťahu,
 • stres, depresie, úzkosti,
 • strach, rozpaky,
 • menej častý pohlavný styk s partnerkou,
 • abnormálna hladina hormónov,
 • užívanie niektorých liekov,
 • problémy so štítnou žľazou,
 • poškodenie nervových zakončení,
 • zranenie,
 • nezdravý životný štýl,
 • problémy s prostatou a veľa ďalších.
[su_testimonial name=“MUDr. Václav Urbánek, CSc.“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=“vaclav-urbanek.cz“ url=“http://www.vaclav-urbanek.cz/“]Pri akejkoľvek nedokonalosti pohlavného styku býva psychická zložka prítomná, vytvára sa tzv. psychologická nadstavba.

Venujte sa s partnerkou dotykovej predohre napríklad iba jednostranne, to znamená ešte pred zavedením penisu do pošvy sa vynasnažte dotykovo navodiť u partnerky výrazne vyššiu hladinu sexuálneho vzrušenia, než aká bude súbežne prítomná u vás.[/su_testimonial]

Muž môže byť príliš neskúsený, vynervovaný, mať strach alebo si nemusí byť úplne istý a už môže byť oheň na streche. Aby totiž došlo k bezproblémovému pohlavnému styku, je potrebné, aby bol chlap v naprostej psychickej aj fyzickej pohode.

V niektorých prieskumoch bolo dokonca zistené, že s predčasnou ejakuláciou počas svojho života sa môže stretnúť každý muž a pravidelne sa s týmto javom stretáva každý tretí muž..

V takom prípade vám môžu pomôcť práve znecitlivujúce gély, chladenie penisu, častejšia masturbácia, doplnky stravy, použitie hrubších kondómov či prerušovaná súlož.

 

VIDEO: Predčasná ejakulácia.

 

Predĺženie erekcie

[su_testimonial name=“MUDr. Barbora Bačová z Kliniky pracovného a cestovného lekárstva Fakultnej nemocnice Královské Vinohrady v Prahe“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=“ulekare.cz“ url=“https://www.ulekare.cz/nasi-lekari/mudr-barbora-bacova-8″]Pokiaľ chcete váš pohlavný styk predĺžiť, skúste iné polohy, ďalej môžete vyskúšať rôzne znecitlivujúce krémy, spreje alebo kondómy.

Niekedy je príčinou príliš nízka frekvencia pohlavného styku. Pomáha tiež tesne pred vyvrcholením stlačiť penis tesne za žaluďom. Je naviac šanca, že s pribúdajúcim vekom sa vaša výdrž bude predlžovať.[/su_testimonial] [su_testimonial name=““Doktor Milan Čech, primár interného oddelenia Nemocnice Na Homolce v Praze“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=““ url=““]Predovšetkým ide o správnu životosprávu, dostatočný pohyb a prísun vápnika – či už v mliečnych výrobkoch, alebo vo forme tabliet.[/su_testimonial]

Na predĺženie erekcie teda toho nepotrebujete veľa. Často si poradíte sami. Nemusíte hneď navštíviť lekára alebo urológa. Stačí sa len na svoj problém zamerať a uvidíte, že ho ľahko vyriešite.

 

Ďalšie články o metódach podpory erekcie

TOP 10 najsilnejších doplnkov na erekciu
Ako dosiahnuť erekciu? Rady, tipy, triky
Ako predĺžiť erekciu a dopriať žene vytúžený orgazmus?
5 príčin bolesti penisu pri erekcii
Nočná erekcia – čo sa deje, ak nestojí?
Vibračný krúžok a krúžok na erekciu – aký je rozdiel?
Rázová vlna – účinná liečba slabej erekcie
Injekcia na erekciu – posledná možnosť záchrany?
Sprej, gel a krém na erekciu- ZBYTOČNÉ!

 

5/5 - (1 vote)