RX plus – podrobné mesačné testovanie

Cena 799,- Kč / 31 €
Odporúčané užívanie 2 tablety denne
Zlepšenie erekcie Uspokojivé
Dlhšia výdrž Mierne
Posilnenie libida Áno
Predčasná ejakulácia Bez zmeny
Opakovaná súlož Nie
Väčší penis Nie
Nevhodné pre Bez obmedzení
Lekársky predpis Nie
Diskrétne doručenie Áno

RX plus sú tobolky pre zlepšenie sexuálnej kondície, posilnenie erekcie a predĺženie súlože. Objednal som ich kvôli slabšej erekcii, ktorá sa u mňa posledných pár rokov prejavuje a to aj pri silnom vzrušení.

NAVIGÁCIA V RECENZII

RX plus

 

Penis nie je dostatočne prekrvený, za čo si môžem sám kvôli nesprávnym návykom. Kvôli nim sa mne aj ostatným mužom postupne zužujú drobné cievky v penise a krv sa do nich nedostáva.

Doplnky na erekciu cievy rozťahujú, vďaka čomu do nich prúdi viac krvi a erekcia je pevnejšia.

RX plus predáva česká firma Valavani, s.r.o. a ja som si doplnok objednal vďaka ich druhému výrobku – instantnému nápoju Elixir Of Love.

ČÍTAJTE AJ MOJU PREDOŠLÚ RECENZIU na Elixir Of Love, ktorý zlepšil prekrvenie penisu a sex s ním bol uspokojivejší.

 

Úvod

RX plus som objednal z eshopu intimninakupy.cz, ktorý ale prevádzkuje tiež firma Valavani, s.r.o.. Ide teda o ich vlastný eshop, aj keď to na prvý pohľad nie je úplne jasné.

Doplnok sa od konkurencie príliš nelíši zložením alebo spôsobom užívania. Jediné, čo sa snaží prezentovať ako najväčší rozdiel, je vysoký obsah zložiek. Tie by mali podľa tvrdení fungovať nadpriemerne. Fungovali?

 

RX plus účinky

V prvom rade uvediem sľúbené účinky, ktoré RX plus uvádza na svojich eshopoch. S niektorými súhlasím, iné o ničom nevypovedajú. RX plus tvrdí, že obsahuje látky s kladným vplyvom na:

 • Normálnu funkciu pohlavných orgánov, erekciu a hormonálnu aktivitu

POZNÁMKA: Súhlasím s priaznivým vplyvom Tribulusu. Tento účinok je aj vedecky potvrdený a aj preto Tribulus nájdete vo väčšine prípravkov na erekciu (napr. Amante, Vimax).

 

 • Plodnosť, sexualitu, fyzické a psychické zdravie, vitalitu

POZNÁMKA: Súhlasím s podporou sexuality. Pokiaľ je dobre prekrvený penis, muž ihneď začne premýšľať inak a ak sa neobáva zlyhania, sexualitu naozaj „nakopne“. Súkromne ale neverím úplne každému tvrdeniu, pretože RX sa podľa reklám prezentuje ako „všeliek“. Taký výrobok ale neexistuje.

 

 • Erekciu, vitalitu, únavu, sexuálne zdravie

POZNÁMKA: Súhlasím s erekciou, pretože jej zlepšenie sa dá veľmi ľahko skontrolovať. Vitalitu a únavu neviem zhodnotiť – vo svojom veku ma večerný sex dokáže pekne unaviť. Mladšie ročníky budú možno „nabudenejšie“. Sľuby o sexuálnom zdraví neberiem do úvahy, pretože nie je jasné, čo si pod pojmom „sexuálne zdravie“ predstavuje predajca. Pochybujem, že by ma RX zbavilo napríklad rakoviny prostaty alebo úniku moču.

 

 • Normálnu činnosť svalov

POZNÁMKA: Nedokážem zhodnotiť. Myslím, že moje svaly pracujú celkom normálne a to aj bez tabliet.

 

 • Fyzickú a psychickú únavu

POZNÁMKA: Podľa mňa ďalšia „fráza“. Unavený som, keď sa riadne nevyspím a nepredpokladám, že by mi RX pomohol s nedostatkom spánku. Aj riadne odpočinuté telo ovplyvňuje erekciu, takže kto nespí, ten ju má slabšiu. Dá sa to ale riešiť aj bez tabletiek.

 

 • Únavu a stres

POZNÁMKA: Predajca sa už opakuje a podsúva rovnaký prínos, len v inej forme. Reč je ale o tom istom a ja mám stále rovnaký názor.

 

 • Normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému

POZNÁMKA: Podľa môjho lekára sú moje cievy a srdce v uspokojivom stave. Uznávam, že som sa u neho mohol nechať vyšetriť pred a hneď po užívaní RX, aby zistil, či sa niečo zlepšilo. Bohužiaľ ma to napadlo až pri písaní recenzie pár týždňov po doužívaní.

 

 • Na zníženie miery únavy a vyčerpania

POZNÁMKA: Už štvrtý krát čítame o znížení únavy. Informácia sa očividne opakuje.

 

Toto boli lekárske tvrdenia, ktoré môže výrobca použiť podľa zákona a v súvislosti s použitými surovinami. Súhlasím iba s tými, ktoré sľubujú lepšiu erekciu, prípadne posilnenie sexuality.

S niektorými sa nestotožňujem, pretože ich nedokážem posúdiť, prípadne sa neprejavili.

Zároveň sa mi nepáči, že sa predajca zameral práve na sľuby o znižovaní fyzickej a psychickej únavy a vyčerpania. Zákazníka podľa mňa zaujíma niečo iné.

RX plus recenzia

Balenie obsahuje 60 toboliek a je určené na 30 dní užívania

 

Prínosy RX plus

Aj napriek rôznym účinkom, ktoré sa u mňa neprejavili (u vás možno áno) musím pochváliť podporu erekcie. Testoval som viaceré doplnky pre dlhodobé použitie, pričom tie účinné sa prejavili po 2 – 3 týždňoch pravidelného užívania.

Rovnako tomu bolo aj v prípade RX plus. Podpora sa prejavuje príjemnými pocitmi.

Pri vzrušení cítite v penise vyšší tlak – pnutie – ale stav nie je nepríjemný (pozor na predávkovanie). Penis je viac prehriaty a cítiť v ňom silnejšie tepanie krvi.

Erekcia je spevnená, čo vás príjemne naladí a dokáže dodať sebavedomie. Zo všetkého najradšej sa ale vždy pozerám na manželku, ktorá už dnes vie, kedy užívam doplnky a kedy nie, ale nevadí jej to a moje posilnenie si užíva.

 

Nežiaduce účinky RX plus

Potvrdzujem, že žiadne nepríjemnosti som počas celého mesiaca nezbadal. Samozrejme som ale vždy dbal na odporúčané užívanie jedna tableta ráno, druhá večer. Zapíjal som vždy 250 ml vody.

Predajca na stránke navyše uvádza, že „výrobok je riadne notifikovaný na Ministerstve poľnohospodárstva a obdržal certifikát zdravotnej bezpečnosti od Štátneho zdravotného úradu“.

Pre laikov toto vyhlásenie znamená, že výrobok neškodí a nespôsobuje žiadne negatívne účinky či nepríjemné pocity.

ČÍTAJTE TIEŽ: Nepríjemné účinky sa spájajú skôr s liekmi na predpis. V Pavlovej recenzii generickej Viagry sa dočítate, ako sa také účinky prejavujú a aj to, že nie každý ich dokáže v pohode rozdýchať.

 

Balenie RX plus – rozbaľovanie (VIDEO)

Tovar som objednal z tejto českej stránky. Balenie 60 tabliet na 1 mesiac stálo 799 Kč. Doručenie Českou poštou ďalších 69 Kč. Nenápadný balík bez reklám obsahoval:

Tieto letáky už som raz dostal spoločne s balíčkom Elixir Of Love. Bohužiaľ žiadnu zľavu mi neposlali a to aj keď na stránke je možnosť zadať zľavový kód. Kde sa k nemu ale človek má dostať, aj keď od Valavani objednával viac krát, netuším.

valavani

Poslali mi rovnaké letáky, ako pri inej objednávke, ale zľavový kód som nenašiel

 

Zloženie RX plus

V zložení nenájdete nič, čo by ste nenašli v iných prípravkoch na erekciu. Výrobca ale prehlasuje, že v dennej dávke prijmete až 1016mg prospešných látok.

Uznávam, že oproti konkurencii je to vysoké číslo, ale už viackrát som sa dozvedel opačnú informáciu. Prebytok účinných látok telo bez úžitku vylúči a zoberie si len to, čo dokáže vzhľadom k telesným proporciám spracovať.

Aj nižší obsah teda funguje u každého inak. Ja odporúčam poskúšať viaceré doplnky a nájsť si ten, ktorý má konkrétne pre vás uspokojivé účinky.

ČÍTAJTE AJ OSTATNÉ RECENZIE. Možno medzi nimi nájdete svojho favorita.

 

 • L-Arginín
 • Maca
 • Guarana
 • Tribulus terrestris
 • Rhodiola rosea
 • Panax ginseng
 • Vitamín B5, B6 a B12
 • Vitamín C

 

RX plus etiketa

Zložiek je v tobolkách dosť, avšak každému môžu účinkovať rozdielne

 

Užívanie a dávkovanie

Užívajú sa 2 tablety denne. Užíval som jednu hneď po raňajkách okolo 8. hodiny, druhú vždy večer, rovnako okolo 20. hodiny. Dávku som zapil pohárom čistej vody.

RX plus dávkovanie

Užívajú sa 2 tobolky denne. Jedna ráno , druhá večer

 

Výhody a nevýhody

 • Uspokojivá podpora erekcie
 • Silnejšie sebavedomie a pôžitok pri sexe
 • Dobré zloženie
 • Výhodná cena

 

 • Výsledky sa po vysadení dlho neudržali
 • Viac sľubov, než výsledkov
 • Bez zľavy na ďalšie nákupy

 

obsah jednej tobolky RX plus

Obsah jednej tobolky RX plus. Obal je z tvrdej stráviteľnej želatíny

 

Skúsenosti ostatných s RX plus

Aj RX plus je zrejme celkom nový výrobok, pretože na internete je veľmi málo hodnotení. Tie, ktoré sú umiestnené na eshopoch alebo spriaznených reklamných stránkach, ktoré tvrdia, že výrobok testovali, neuvádzam. Nie sú pre mňa dostatočne smerodajné. Názor si utváram vždy sám.

Podľa týchto 2 názorov ale RX plus pôsobil podobne, ako na mňa. Spokojnosť s erekciou tam bola, aj keď je pravda, že páni poskúšali aj iné výrobky.

skúsenosti s RX plus

Názory síce potvrdzujú zlepšenie erekcie, ale o zväčšení penisu sa nikde nepíše

 

Moja skúsenosť s RX plus

Nebudem chodiť okolo horúcej kaše – RX plus mi navodil pevnú erekciu pri vzrušení. Užíval som ho mesiac a najlepší výsledok som mal po treťom týždni.

Po vysadení sa účinky zachovali približne týždeň a neskôr sa erekcia vrátila do normálu.

Ak by sa ma niekto pýtal, či by som si ešte RX plus objednal, odpoviem áno. Erekciu podporil uspokojivo.

ĎALEJ ČÍTAJTE podrobný článok o pozitívach a negatívach doplnkov na erekciu.

 

Rate this post
RX plus
 • Podpora erekcie
 • Podpora libida
 • Cena
 • Zloženie
3.3

Môj názor

Uspokojivá erekcia za dobré peniaze. Nový český výrobok s lepším nadpriemerom.