Doplnky na erekciu bez predpisu – pomôžu?

Trápia vás problémy s erekciou a nechcete si organizmus zbytočne zaťažovať chémiou? Netrpíte závažnou formou erektílnej dysfunkcie? Majú vaše problémy psychický pôvod alebo súvisia s pribúdajúcim vekom?

V takomto prípade sú pre vás najlepšie voľnopredajné prípravky na erekciu. Ide o doplnky stravy s obsahom prírodných látok. Oproti liekom na predpis obvykle nemajú nežiaduce vedľajšie účinky.

doplnok_na_erekciu_bez_predpisu

Doplnky majú jednu nevýhodu – nemusia vôbec účinkovať. Stačí, ak neškodia a úrady povolia ich predaj

 

Voľnopredajné prípravky na erekciu a ich zákazníci

Ak zvažujete užívanie prípravkov na erekciu bez predpisu, musíte vedieť, či sú pre vás vhodné. Pre koho sú teda určené?

Ide napríklad o mužov postihnutých andropauzou – mužským prechodom. Ak ich problémy v sexuálnom živote nesúvisia s kardiovaskulárnym či neurologickým ochorením, ide iba
o prirodzený prejav starnutia alebo vplyv stresu či únavy.

U muža v prechode prichádza k rade zmien. Znižuje sa hladina testosterónu, dochádza k znižovaniu libida aj sexuálnej výdrže a erekcia už nie je taká tvrdá ako v mladosti.

TIP NA ČLÁNOK: Ako zvýšiť svoje a partnerkine libido?

 

Psychické oslabenie erekcie

Ďalšou skupinou sú muži, ktorých problémy s erekciou sú psychického pôvodu. Majú novú partnerku a boja sa zlyhania v posteli, sú vystavení nadmernému pracovnému stresu a podobne.

Ide o pomerne časté problémy s erekciou u mladých mužov. Špecifickou skupinou trpiacou problémami s erekciou bývajú muži s nezdravým životným štýlom. Dlhodobejšie problémy s erekciou sa u nich obyčajne prejavujú v strednom veku alebo v období okolo prechodu.

Na zlepšenie erekcie u nich postačí zmeniť svoj spôsob života (obmedzenie alkoholu a fajčenia, zdravá strava) a užívanie prírodných produktov na potenciu.

TIP: Ako zmeniť svoj životný štýl pre lepšiu erekciu? 

obezita_a_erekcia

Obezita, cukrovka a žiaden pohyb spoľahlivo oslabujú erekciu

 

Zloženie voľnopredajných doplnkov na erekciu

Všetky kvalitné voľnopredajné prípravky na potenciu majú prírodné zloženie. To je jednou z vlastností, ktorými sa líšia od liekov na erekciu s obsahom syntetických látok.

V nedôveryhodných voľnopredajných prípravkoch na podporu erekcie sa môžu vyskytovať rôzne chemické látky.

Vyberajte si preto len overené a známe prípravky s pozitívnymi recenziami ich užívateľov, a hlavne s povoleniami od príslušných kontrolných orgánov.  +

TIP: Všetky podrobné recenzie doplnov nájdete na novej českej stránke erekce.cz

Najčastejšie zložky voľnopredajných doplnkov na erekciu

Aj keď sa jednotlivé prípravky líšia, niektoré z látok sa opakujú vo väčšine z nich. Prírodné produkty na erekciu obsahujú najznámejšie podporovače libida. Sú to napríklad Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris), Ženšen pravý, Ginko biloba, Muira puama, Saw palmetto či Žerucha peruánska.

TIP: Tieto zložky v najlepšej kvalite obsahujú kanadské tablety Vimax. 

Spomenuté rastliny využívali na podporu erekcie a zvýšenie libida už naši predkovia v rôznych častiach sveta. Rôzne rastliny a odvary z nich boli v minulosti jediným dostupným riešením na problémy s potenciou. Existuje rad starších aj novších receptov na prírodnú viagru, ktoré môžete tiež vyskúšať.

tribulus_terrestris

Najčastejšou zložkou doplnkov na erekciu je Tribulus terrestris – nenápadná rastlinka

 

Okrem extraktov rastlín obsahujú prírodné prípravky na potenciu aj vitamíny a minerály (napríklad vitamín Ezinok). Nájdete v nich tiež rôzne aminokyseliny (najmä L-arginínL-citrulín), ktoré sa vyskytujú aj v niektorých potravinách (hlavne v mäse).

 

Nežiaduce účinky sú ojedinelé, ale nie nemožné

S vedľajšími účinkami sa nestretnete pri prírodných doplnkoch stravy, ako je napríklad kanadský Vimax. Zďaleka to však nie je pravidlom pri všetkých voľnopredajných prípravkoch.

Niektoré legálne voľnopredajné produkty na potenciu vás nemilo prekvapia vedľajšími účinkami, akými sú zvýšené potenie, tlak v tele, búšenie srdca a arytmia, mdloby a sucho v ústach.

SKÚSILI SME ZA VÁS: Generická Viagra nás pri testovaní prekvapila silnými negatívnymi účinkami. 

Vždy venujte pozornosť zloženiu produktu. Niektoré doplnky stravy na potenciu sú v skutočnosti lieky na zlepšenie erekcie. V týchto prípadoch je vedľajších účinkov viac a niektorí muži by ich dokonca nemali vôbec užívať. 

Užívanie voľnopredajných doplnkov na erekciu

Presné dávkovanie sa pri rôznych prípravkoch líši. Vždy je potrebné dodržiavať výrobcom odporúčané dávkovanie a neprekročiť ho.

 

vimax_tablety

V pomere cena, kvalita a výkon víťazí kanadský Vimax na plnej čiare

 

Prírodné produkty na erekciu sa väčšinou užívajú dlhodobo (ideálne 3 mesiace). Spravidla ide o 1 – 4 tabletky denne. Niektoré voľnopredajné produkty na erekciu sľubujú okamžitý účinok a bývajú určené na občasné užívanie. V tomto prípade užite tabletky pred sexom podobne, ako je tomu pri liekoch na predpis.

PORADÍ VÁM EREKCE.cz, kde nájdete presné informácie o dávkovaní jednorazových aj dlhodobých doplnkov pre podporu erekcie. 

 

Účinok  doplnkov stravy na erekciu – nič nie je na počkanie!

Pri doplnkoch stravy na erekciu si na výsledok budete musieť chvíľu počkať. Oproti liekom na erekciu sa totiž voľnopredajné prípravky na potenciu užívajú dlhšiu dobu.

Obvykle teda nestačí prehltnúť tabletku a čakať okamžité stoporenie penisu. Výsledok sa dostaví po dlhšom čase (asi do mesiaca).

Vzhľadom na prírodné zloženie týchto prípravkov na erekciu je to pochopiteľné. Obvykle je potrebná aj celková zmena životosprávy a zvýšenie pohybovej aktivity.

TIP: Týmito zmenami v životospráve zlepšíte erekciu.

 

Okamžitý účinok? Iba veľmi ojedinele

Máloktoré voľnopredajné prípravky na erekciu účinkujú okamžite a svojím účinkom môžu pripomínať lieky na predpis. Vždy si radšej prečítajte zloženie produktu.

Niektoré prípravky s rýchlym účinkom sú však celkom bezpečné a overené tisíckami zákazníkov. Patrí medzi ne známy Zerex či Proerecta.

Z hľadiska účinnosti doplnkov stravy na potenciu záleží na správnom výbere. V niektorých prípadoch ide o zbytočné vyhadzovanie peňazí, no existujú aj skutočne účinné produkty.

Uprednostňujte dobre známe a dôveryhodné produkty, s ktorými majú ich užívatelia dobré skúsenosti. Ak chcete urobiť niečo pre svoje zdravie, siahnite po prípravkoch s úplne prírodným zložením.

PODROBNÉ RECENZIE desiatok doplnkov nájdete na erekce.cz.

 

Ktoré doplnky stravy na zlepšenie erekcie sú lepšie?

Prípravky na erekciu s okamžitým účinkom sú pre telo záťažou. Ak si zvolíte doplnky stravy na potenciu určené na dlhodobejšie užívanie, bude to mať celkový pozitívny účinok nie len na zlepšenie erekcie, ale aj na váš organizmus.

Aminokyseliny, minerály a vitamíny na erekciu, ktoré sú obsiahnuté v doplnkoch stravy naše telo potrebuje pre správne fungovanie. Nejde tu len o zvýšenie libida a kvalitné stoporenie penisu. 

Ide aj o zdravie ako také. Veď práve poruchy erekcie majú úzku súvislosť s našou fyzickou aj psychickou kondíciou a zdravotným stavom.

ČÍTAJTE AJ o ostatných terapiách liečby erektílnej dysfunkcie.

 

Ktoré konkrétne voľnopredajné prípravky na erekciu stojí za to vyskúšať?

Teraz porovnáme doplnky stravy na erekciu z hľadiska ich ceny, efektívnosti a vedľajších účinkov.

Čo sa ceny týka, obyčajne sú najvýhodnejšie produkty, pri ktorých nie je potrebné užívať viac než jednu tabletku denne (napr. Vimax). Medzi najdrahšie voľnopredajné prípravky na erekciu patrí Almea, ktorá je určená na jednorazové užitie pred sexom.

Podľa skúseností väčšiny užívateľov sú najúčinnejšími prípravkami na potenciu Vimax, Zerex a Proerecta. Ide o doplnky stravy bez vedľajších účinkov. Užívatelia Eraxanu sa výnimočne stretli s tlakom v hlave a miernym zvýšením tepu.

O niečo menej účinný aj keď stále efektívny je Clavin. Vedľajšie účinky sa u neho nezaznamenali. Z menej známych prípravkov ide o eJoy, no oproti spomenutým prípravkom sa pri jeho užívaní môžete stretnúť s vedľajšími účinkami, ako je sucho v ústach či nadmerné potenie.

S  nežiaducimi účinkami počítajte aj pri prípravku Almea. Zásadným nedostatkom týchto doplnkov stravy je fakt, že sa po ich užívaní nedostavili mnohé zo sľúbených pozitívnych účinkov. Podrobnosti o účinkoch prípravkov sa dočítate v našich recenziách.

 

Ďalšie články o metódach podpory erekcie

TOP 10 najsilnejších doplnkov na erekciu
Ako dosiahnuť erekciu? Rady, tipy, triky
Ako predĺžiť erekciu a dopriať žene vytúžený orgazmus?
5 príčin bolesti penisu pri erekcii
Nočná erekcia – čo sa deje, ak nestojí?
Vibračný krúžok a krúžok na erekciu – aký je rozdiel?
Rázová vlna – účinná liečba slabej erekcie
Injekcia na erekciu – posledná možnosť záchrany?
Sprej, gel a krém na erekciu- ZBYTOČNÉ!

 

5/5 - (1 vote)