Erectan – certifikovaný povzbudzovač erekcie

Do distribúcie sa dostáva nový výrobok pre podporu erekcie. Za krátky čas si získal veľkú obľubu u Slovákov, preto sme sa aj my rozhodli zhodnotiť ho na základe dostupných informácií.

Výrobca sa rozhodol distribuovať vo veľkom, vďaka čomu ho zoženiete vo väčšine lekární. Ak by ste ho vo svojej lekárni nenašli, zakúpiť sa dá priamo cez eshop.

Navigácia v recenziiErectan 400

 

Erectan – bezpečný a overený výrobok

Výrobcom všetkých produktov z rady Erectan je česká firma Herbo Medica, s.r.o. Tá okrem Erectanu vyrába aj desiatky iných doplnkov výživy a liekov, preto sa dá očakávať, že účinnosť svojich produktov nie je iba reklamnou frázou.

Potešilo nás, že sa Erectan predáva aj bežne vo väčšine lekární. Zaručuje to, že výrobok bol riadne preskúšaný a otestovaný štátnymi úradmi. Na trh sa teda nedostane žiaden falzifikát lebo škodlivé zloženie. Všetko je bezpečné a odsúhlasené na predaj.

Erectan 400

 

Už z názvu je jasné, že ide o okamžitú podporu erekcie. Produkt sa síce môže užívať aj dlhodobo, nemalo by sa však prekračovať odporúčané dávkovanie 4 tobolky denne.

Zloženie má naozaj veľmi silnú koncentráciu piatich telu vlastných aminokyselín. Tie vplývajú na prekrvovanie penisu. Vďaka zložkám erekcia nastáva do 60 minút od užitia dávky. Účinné látky musí telo najskôr stráviť a uvoľniť do krvného obehu.

Erectan

5 telu vlastných aminokyselín zaručuje rýchly nástup pevnej erekcie

 

Čo nás zarazilo?

Na stránkach je viackrát uvedené, že výrobok nie je nebezpečný pre ľudí s problematickým srdcom a tlakom. Zo skúsenosti však vieme, že väčšina (ak nie všetky) podobné prípravky na erekciu fungujú na rovnakom princípe.

Je ním zvýšenie prítoku krvi do penisu. To sa nedá dosiahnuť inak, než krátkodobým zvýšením krvného tlaku, ktorý krv ženie aj do miest, kde by sa inak nedostala. Navyše zložky obsiahnuté v Erectane nie sú nové a obsahujú ich aj konkurenčné výrobky, ktoré na riziká upozorňujú.

Výrobca síce šikovne maskuje prípadné riziko odporučením, že „ľudia so srdcovými problémami by mali užívanie konzultovať s lekárom“, my si však na základe skúseností myslíme, že výrobok naozaj nie je vhodný pre týchto mužov a pacientov. Istotne oslovte lekára a neužívajte žiadne výrobky len tak „naslepo“, aj ak by boli dostupné bez predpisu. Buďte opatrní.

 

Cena, balenie, doprava a užívanie

Jedno balenie obsahuje 20 tabliet. Pri odporúčanom užívaní vám vydrží na 20 sexuálnych stykov, no ak sa rozhodnete pre maximálnu hranicu 4 tab./deň, o chvíľu je po balení.

Cena je ešte v znesiteľnej rovine. Balenie stojí necelých 28 €, čo znamená, že jedna tabletka vyjde na necelé 3 eurá. Na trhu zoženiete aj lacnejšie prípravky.

 

Erectan ManLong pre dlhodobé užívanie

Druhý výrobok z rady Erectan nemá okamžitý efekt, ako jeho kolega. Primárne je určený pre starších mužov. Tí po štyridsiatke často pociťujú postupné oslabovanie sexuálnej vitality, úbytok spermií a celkovo sa už necítia v kondícii ako za mlada.

Erectan ManLONG

Erectan ManLONG pre dlhodobé užívanie

 

Erectan ManLONG má prírodné zloženie z rastlinných extraktov. Tie zásobujú penis, semenníky a celú rozmnožovaciu sústavu cennými živinami. Podporujú torbu spermií , a teda udržujú mužskú plodnosť až do veku, kedy nastupuje starecká impotencia.

Pre silu muža je nevyhnutná aj optimálna hladina testosterónu v krvi, za čo je Erectan zodpovedný taktiež.

TIP: prečítajte si recenziu výrobku Vimax

 

Má Erectan ManLONG nejaké špeciálne zloženie?

V podstate sa nejedná o nič nové. V prírode nie je zas až toľko rastlín, ktoré by mali priaznivý vplyv na potenciu. Preto sa často krát stretnete s podobnými zloženiami týchto výrobkov. Každý však vsádza na iné pomery látok a ich kombinácií.

Eractan ManLONG obsahuje 4 rastlinné extrakty:

  • Tribulus terrestris (kotvičník) pre zvýšenie hladiny testosterónu na optimálnu úroveň. Tá vekom klesá, čo sa ihneď odzrkadľuje na poľavujúcej sexuálnej vitalite. Tribulus podporuje libido a  taktiež regeneráciu organizmu a imunitu
  • Panax ginseng (ženšen) napomáha správnemu prekrvovaniu nielen penisu, ale celého tela. Dlhodobé užívanie teda pomôže zosilnieť erekciu, ktorá mohla byť oslabená práve nedostatočným prekrvením penisu. Obsahuje aj množstvo vitamínov a minerálov a pôsobí upokojujúco, takže zbavuje stresu
  • Ginkgo biloba je známy vďaka podpore prekrvenia. To opäť posilňuje erekciu, a zároveň pôsobí preventívne pred srdcovocievnymi ochoreniami
  • Cinnamomum cassia bark (škorica) má schopnosť riediť krv. Mnoho mužov má hustú krv (slabá hydratácia, alkoholizmus, ochorenia krvnej sústavy), prípadne usadeniny, kvôli ktorým je prekrvenie oslabené. Redšia krv ľahšie putuje cievami, takže opäť krok k lepšie prekrvenému penisu
  • Zloženie je obohatené aj o zinok, meď a selén. Ich účinky sa prejavujú najmä v podpore tvorby semena a celkovej ochrane mužských orgánov

 

Erectan ManLONG

V zložení Erectan ManLONG nenájdete žiadne chemikálie a syntetické látky

 

Ako vidíte, hlavnou úlohou každej zložky je poriadne prekrviť celé telo. Erekcia býva okrem veku oslabená aj nesprávnymi životnými návykmi. Dočítate sa o nich tu.

Je smutné, že kvôli zlozvykom trpia slabou erekciou čoraz mladší a mladší muži. Nie je vôbec výnimkou, ak sa 25 ročný „chalan“ pristihne, že mu stojí iba polovične.

Vždy teda budeme okrem užívania doplnkov stravy odporúčať a upozorňovať hlavne na zmenu životného štýlu. Platí, že silná erekcia môže byť aj zadarmo. Bude však nutné pre to niečo urobiť z vlastnej vôle. Mnohí úspešní muži si erekciu zlepšili sami a na doplnkoch  ušetrili nemalé peniaze.

 

Užívanie a cena Erectan ManLONG

V jednom balení nájdete 120 kapsúl. Balenie je väčšie, keďže sa nejedná o jednorazový prípravok. Odporúčané sú 2 tablety denne, ideálne ráno a na lačno. Balenie vám vydrží 2 mesiace.

Cena je veľmi priaznivá. Väčšina prípravkov je drahšia. Erectan ManLONG kúpite za necelých 34 €. Jedna tabletka vychádza na 0,28 €! Konkurenčné prípravky na dlhodobé užívanie nezoženiete pod euro.

 

Okamžitá erekcia alebo dlhodobá kúra pre komplexné zlepšenie?

Erektan ponúka odpoveď na oba ciele. Ešte raz opakujeme najmä pre pánov s vyšším tlakom, aby užívanie Erectanu konzultovali aj s lekárom. Hlavne jeho rýchlejšie pôsobiacu verziu.

V prípade Erectan ManLONG riziko komplikácií nevidíme. Ide skôr o výživu orgánov zodpovedných za erekciu, ktorými sa „predávkovať“ prakticky nedá. Objednávajte priamo v e-shope.

 

5/5 - (1 vote)
Erectan
  • Cena
  • Účinok
  • Dlhodobosť
  • Rýchlosť nástupu
2.8