BreastExtra – moje väčšie prsia po 6 týždňoch užívania (RECENZIA toboliek z MegaPrsia.sk)

CENA:13,99 €/týždeň, 44,99 €/mesiac (KÚPIŤ)
Plnšie a pevnejšie poprsieÁno, v porovnaní s pôvodným stavom úplne perfektné
Lepšia kvalita pletiVšimla som si menej výrazné strie
Citlivejšie bradavkyTu som zmenu nepostrehla
Čisto prírodný výrobokPodľa etikety je zloženie bylinného pôvodu
100 % overený a zaručenýDiskusia a skúsenosti na internete sú pozitívne
Vyššie sebavedomieÁno, teraz sa rada ukážem partnerovi a nehanbím sa za to
Breast Extra, informácie

 

BreastExtra – podrobná recenzia a výsledky

Pred kúpou BreastExtra+ som bola veľmi zvedavá a vtedy možno aj trocha skeptická. Na jednej strane som na to nenašla na internete príliš mnoho pozitívnych referencií, ale na druhej strane som niečo takéto chcela už veľmi dávno skúsiť.

Prakticky od puberty totiž riešim svoj dekolt, respektíve „žiadny dekolt“.

Kedysi ma to veľmi trápilo. Bála som sa nosiť akékoľvek výstrihy, nechodila som príliš na kúpalisko a aj v lete som nosila cez dekolt šatky alebo vysoké goliere, aby som zakryla, že tam nič nemám.

Mala som z toho mindráky. Myslela som si, že sa nikomu nepáčim. Možno som bola niekedy až prehnane plachá a zdržanlivá.

Dnes už by som sa, samozrejme, zachovala inak, no vtedy to bol pre mňa obrovský handicap. Závidela som kamarátkam, ktoré boli vyvinutejšie a radšej som sa bavila s tými, ktoré tiež nemali príliš veľké prsia.

Vypchatá podprsenka bola mojím patentom. Bola som schopná si ich vypchať čímkoľvek. Pamätám si, že som si ich raz vypchala ryžou, pretože som nič iné vtedy nemala po ruke.

Spolužiaci si zo mňa robili srandu. Vedeli, že je to pre mňa citlivá téma. A vždy, keď sa išlo so školou na bazén, tak sa pýtali, či si so sebou rovno nevezmem neoprén. Bolo to veľmi nepríjemné.

BreastExtra+ recenzia

 

A ani neskôr ma to úplne neprešlo. Aj v partnerstve som sa veľmi zahaľovala a skrývala, aby partneri nevideli, že mám menšie poprsie, teda prakticky žiadne. Samozrejme im muselo byť jasné, že nie som Dolly Buster, pretože ani vypchatá podprsenka môj obraz príliš nezlepší.

Pokiaľ to bolo možné, ani som si tričko nevyzliekala. Strašne som závidela kamarátkam, že tam niečo majú.

Určite by človeku napadlo: „Tak si zájdi na plastiku a máš to vyriešené.“ Bohužiaľ, ale tento variant u mňa nikdy nebol možný.

Nielenže to bolo a stále to pre mňa je príliš finančne náročné, no zároveň sa bojím a nechcem sa nechať rezať. Nechcela som riskovať, a tak som sa radšej nejako so svojím maličkým poprsím naučila žiť.

Aj keď som dnes už v rokoch a po deťoch, stále tam skoro nič nemám. Napriek tomu, že to už dnes až tak neriešim, stále ma to, samozrejme, trápi.

Ako každú ženu, ktorá nemá poprsie. Preto som sa teda rozhodla, že vyskúšam BreastExtra+.

breastextra tobolky

 

BreastExtra+ ako koniec mindrákov a slabého ega kvôli malým prsiam

Na BreastExtra+ som narazila náhodou na internete. Niekedy som narazila na reklamu a okamžite mi to padlo do oka.

Zapáčila sa mi tá myšlienka, že by sa mi mohli zväčšiť prsia bezbolestne a bez operácie. Zapáčili sa mi fotografie pred a po, ktoré majú uvedené na webe.

A je to vlastne presne to, čo som celý život hľadala. Niečo, čo by mi dokázalo zväčšiť prsia bez operácie, bezbolestne a navyše nie príliš draho.

Na druhej strane nie som až taká dôverčivá a najprv som sa zamerala na recenzie ostatných. Tie boli, bohužiaľ pol na pol. Niektoré boli veľmi pozitívne, iné však neboli také ružové. Logicky som pred bola na vážkach.

Brala som to však veľmi s rezervou. Na internete môže napísať ktokoľvek hocičo a nikdy neviete, kto presne za danou recenziou stojí.

Ako sa hovorí: „dôveruj, ale preveruj“, takže nakoniec som si BreastExtra+ predsa len objednala. V túto chvíľu užívam šiesty týždeň a skutočne na sebe pozorujem pozitívne výsledky.

breastextra, objednávka

 

Účinky BreastExtra+

Zväčšenie pŕs

POZNÁMKA: Pravda. Len je potrebné BreastExtra užívať dlhšie. Určite to nie je žiadna zázračná pilulka, po ktorej by vám prsia vyrástli hneď prvý deň.

 

Prevencia výskytov nádorov závislých od hladiny estrogénov.

POZNÁMKA: Neviem. Je to veľmi ťažké určiť. Nikto totiž nemôže vedieť, či by som vôbec dostala rakovinu aj bez užívania BreastExtra+.

Takže je to ťažké zhodnotiť. Pokiaľ ale má nejaké preventívne účinky, som za ne iba vďačná.

 

Rýchle výsledky

POZNÁMKA: Ako u koho. U niekoho sa určite môžu už po pár dňoch objaviť zmeny, u niekoho to bude trvať trocha dlhšie.

Na sebe som začala pozorovať nejaké zrejmé zmeny až po dvoch týždňoch. Podľa mňa je dôležité dodržať tú pravidelnosť užívania a neprerušiť to napríklad po piatich dňoch.

To je ešte veľmi krátka doba na to, aby sme sa rozprávali o nejakých výsledkoch.

 

Prínosy BreastExtra+

Kým som si objednala BreastExtra+, dívala som sa samozrejme aj na iné podobné prípravky.

BreastExtra+ ma ale zaujalo svojím zložením, ktoré bolo najbohatšie a obsahovalo najväčšie množstvo extraktov z rôznych bylín. Nie je v tom žiadna chémia, čo je pre mňa tiež významné plus.

Väčšie balenie s 90 tabletami vám vydrží 3 týždne pri dávkovaní 2 x 2 tabletky denne.

BreastExtra+ pomáha nie len prsia zväčšiť, ale aj vytvarovať. Je to skvelé pre dámy, ktoré sa boja, že sa im s väčšou veľkosťou prsia ovisnú. Ja som síce taký problém nemala, ale chápem, že to pre niektoré ženy môže byť nepríjemné.

 

 

VIDEO: Rozbaľovanie BreastExtra

 

Nežiaduce účinky BreastExtra+

Výrobca uvádza, že pri užívaní by nemali nastať žiadne nežiaduce účinky, a to ani v prípade, že napríklad užívate hormonálnu antikoncepciu. BreastExtra+ sa neodporúča užívať iba tehotným a dojčiacim ženám, čo je ale logické.

Ja som sama na sebe spozorovala počas prvých niekoľkých dní iba mierne mravčenie a neskôr drobné „pnutie“ v oblasti pŕs.

To však s rastom poprsia súvisí a nie je to nič, čo by sa nedalo prekonať. Rozhodne si nepredstavujte nič neznesiteľného. Proste som mala prsia zo začiatku citlivejšie.

Inak som sa ale ani na internete so žiadnymi nežiaducimi účinkami BreastExtra+ nestretla.

 

Zloženie BreastExtra

Jedno balenie BreastExtra obsahuje buď 30, alebo 90 tabletiek. To väčšie balenie vám vydrží pri dávkovaní 2 x 2 tabliet denne 3 týždne. Menšie vám pri rovnakom dávkovaní vydrží len týždeň.

V jednej tobolke sa podľa výrobcu nachádza 320 mg jamu čínskeho, 280 mg feniklu, 240 mg senovky gréckej, 240 mg angeliky čínskej, 200 mg damiány, 180 mg sójových izoflavónov, 160 mg serenoy plazivej, 60 mg hydrolyzovaného kolagénu a tiež želatína a protihrudkujúca látka.

breastextra, zloženie

 • Jam čínsky prospieva k rovnováhe ženských pohlavných hormónov. Podporuje prekrvenie v oblasti hrudníka, činnosť žliaz s vnútornou sekréciou a pomáha rastu pŕs.
 • Fenikel je sexuálny stimulant a afrodiziakum. Využíva sa ako prírodný prostriedok na úpravu hormonálnej rovnováhy, pomáha pri bolestivej menštruácii a pri bolestiach hlavy.
 • Angelika čínska stimuluje produkciu estrogénu a normalizuje ženský reprodukčný a hormonálny systém. Pomáha pri problémoch spojených s menštruáciou a menopauzou.
 • Serenoa plazivá pomáha pri udržiavaní optimálnej hladiny hormónov v organizme, pozitívne ovplyvňuje činnosť reprodukčných orgánov a zvyšuje frekvenciu delenia buniek v prsných žľazách.
 • Senovka grécka je výdatným zdrojom fytoestrogénov, flavonoidov a saponínov. Výťažky z tejto rastliny stimulujú tvorbu materského mlieka dojčiacich žien a podporujú rast pŕs.
 • Sójové izoflavonoidy dokážu nahradiť priaznivé účinky estrogénu v organizme. Pomáhajú znižovať výskyt nádorov.

breastextra, objednávka

 

Užívanie a dávkovanie

BreastExtra užívam poctivo podľa návodu 2 tabletky ráno a 2 večer po dobu 6 týždňov. Tabletky sa začínajú brať v polovici menštruačného cyklu, čo som aj dodržala.

Nikdy potom sa nesmú vynechať, čo bol pre mňa trochu boj, no nakoniec som neporušila ani to.

Ďalej som pravidelne prsia dvakrát denne masírovala, podľa odporúčaní výrobcu, a tiež som sa na začiatku vyfotila a zmerala, aby som to potom mala s čím porovnať.

To odporúčam urobiť všetkým. Len tak potom jasne uvidíte, ako sa vám prsia zväčšili. Nespoliehajte na svoj úsudok, pretože ten bude značne skreslený.

breastextra dávkovanie

 

Kedy BreastExtra+ neužívať?

BreastExtra+ by nemali užívať tehotné a dojčiace ženy a tiež dievčatá do 18 rokov.

Do tohto obdobia totiž ešte nie je ukončený vývoj mladej ženy a prsia ešte rastú. Inak ale podľa výrobcu nie sú pri užívaní žiadne prekážky.

Samozrejme však závisí od samotného prípadu. Ja som radšej užívanie prekonzultovala s lekárom, no nie je to povinnosť.

Sama musíte vedieť, aký je váš zdravotný stav. Pokiaľ si nie ste istá, váš praktický lekár vám určite podá pomocnú ruku.

 

Moja osobná skúsenosť s BreastExtra+

V túto chvíľu užívam už šiesty týždeň. Nechcela som totiž nič uponáhlať a chcela som si nechať dostatočný čas na výsledky a skutočné otestovanie tohto produktu. Ako nakoniec účinkoval?

Povedala by som, že u mňa to bolo veľmi pozvoľné. Navyše sa človek vidí každý deň v zrkadle, takže malé pokroky ani nezaregistruje.

Na začiatku som sa vyfotila. Znova som sa vyfotila po piatich týždňoch a je tam vidieť obrovská zmena. Prsia sa mi skutočne zväčšili.

Stále sú, samozrejme, malé. Asi nikdy nebudem ako Pamel Andersonová, no oproti veľkosti a tvaru pred šiestimi týždňami je to teraz obrovský rozdiel. Prsia sú pevnejšie, napitejšie a rozhodne väčšie. Z nuliek už mám konečne aspoň jednotky.

Zhruba prvý týždeň mi v prsiach brnilo a cítila som mravčenie. Nebolo to však nič neprekonateľné. S tým musí, bohužiaľ, počítať každá. Po zhruba 4 týždňoch užívania som si musela kúpiť novú podprsenku, takže som zmenu pocítila aj v tomto ohľade.

Aj partner si dokonca všimol zmenu, pretože sa ma spýtal, či náhodou nie som tehotná, že mám nejaké väčšie prsia. Tak som sa mu potom zverila, že iba užívam BreastExtra+.

Ja sama sa teraz cítim omnoho lepšie. Sama sebe sa viac páčim, neustále sa pozorujem v zrkadle, mám vyššie sebavedomie a už sa nebojím nosiť hlbší výstrih. Samozrejme budem stále bojovať s tým, že nemám „déčka“.

Naďalej bude vo mne zakorenená trauma z puberty, no teraz sa cítim omnoho lepšie. Navyše som ušetrila nekresťanské peniaze za plastickú operáciu, ktorá by sa v mojom prípade určite nezaobišla bez komplikácií.

 

 

 

Výhody a nevýhody BreastExtra

 • skutočne viditeľné zväčšenie pŕs
 • 76-krát nižšia cena než za plastickú operáciu
 • bez závažných zdravotných komplikácií, ktoré môžu nastať počas operácie
 • bezbolestné zväčšenie pŕs
 • bez negatívnych účinkov
 • cena jednej tabletky zhruba 39 centov, teda jeden deň užívania vyjde ani nie 2 eurá.
 • bez rizika priberania tukov

 

 • nutnosť dlhodobého užívania
 • drobné mravčenie a pnutie v prsiach
 • v balíčku nebol doklad o zaplatení

 

Skúsenosti ostatných žien s BreastExtra+

Samozrejme som si pred objednaním BreastExtra prešla niekoľkými diskusnými fórami a recenziami. Bohužiaľ sa medzi nimi našli mnohé, ktoré boli v podstate negatívne.

S tým sa ale určite nestotožňujem. Sama mám s BreastExtra dobrú skúsenosť. Tieto recenzie najlepšie vystihujú aj moje osobné skúsenosti:

breastextra, hodnotenie

breastextra, skúsenosti

S názormi úplne súhlasím. Ďalšie veľmi podobné pochvalné komentáre nájdete priamo na stránke e-shopu.

 

Cena a dostupné balenia

BreastExtra+ si objednávam vždy vo väčšom balení po 90 tabletkách. Dá sa ale zohnať aj menšie balenie s 30 tabletkami. Ide skôr o akési skúšobné, pretože vám vydrží len týždeň. Za tú dobu ale rozhodne žiadny veľkolepý výsledok nečakajte. Chce to skutočne brať aspoň niekoľko týždňov, no výsledok sa dostaví.

 

Kde kúpiť BreastExtra?

Kúpiť sa dá na internete, na oficiálnych stránkach BreastExtra+, či na rôznych e-shopoch. Z oficiálnych stránok to však vychádza najvýhodnejšie. Momentálne BreastExtra+ nenájdete v žiadnej lekárni.

Pokiaľ by ste si rovno kúpili ten najväčší balíček BreastExtra s 360 tabletkami, vyjde vás jedna tobolka na niečo kolo 30 centov.

90-tabletkové balenie potom vyjde na vyše 40 centov za tobolku. Čím väčší balíček či balenie, tým je to skrátka výhodnejšie. Rozhodne to však má ďaleko od drahej plastickej operácie.

 

FAQ – najčastejšie otázky o BreastExtra+

Ako sa má BreastExtra+ správne užívať?

Tabletky BreastExtra+ sa užívajú 2-krát denne po 2 tabletky, ideálne ráno a večer. Začať by sa mali užívať začiatkom druhej polovice menštruačného cyklu, teda zhruba 10 dní po skončení poslednej menštruácie.

Pokiaľ presne neviete, kedy dostanete menštruáciu a kedy vám teda skončí, kúpte si balenie BreastExtra do zásoby a potom si presne odpočítajte 10 dní od poslednej menštruácie.

Následne je dôležité brať BreastExtra poctivo a nikdy nevynechať dávku. V neposlednom rade výrobca odporúča dvakrát denne aj masáž pŕs. Malo by to pomôcť rastu prsného tkaniva.

 

Môžem BreastExtra+ užívať aj počas menštruácie?

Áno, BreastExtra sa určite nikdy nevysadzuje. Akonáhle raz začnete, pokračujte každý deň aspoň po dobu niekoľkých týždňov.

Nezáleží na tom, či práve máte menštruáciu. BreastExtra je dôležité užívať pravidelne, takže užívanie neprerušujte.

 

Priberiem tuk?

Napadli mi aj táto otázka. Veľmi som sa bála, že okrem pŕs sa mi zväčší napríklad aj bruško, zadok či stehná. K ničomu takémuto však vôbec nedošlo.

Aj výrobca deklaruje, že by k nárastu tukového tkaniva nemalo dôjsť.č

 

Ako BreastExtra funguje?

Zaujímala som sa tiež, ako vlastne BreastExtra funguje. Podľa výrobcu obsahujú tabletky fytohormóny, ktoré v tele fungujú ako napodobenina estrogénov. ,

Tie stimulujú vytváranie tkaniva prsnej žľazy a majú za následok rast pŕs.

 

Funguje BreastExtra rýchlo?

Pri tejto otázke budem trocha nekorektná. Záleží to totiž od človeka. Niekomu môže BreastExtra pôsobiť rýchlo a výsledky na sebe uvidia už za pár dní, iný bude na prvú zmenu čakať napríklad aj niekoľko týždňov.

Výrobca síce deklaruje, že prvé výsledky sú viditeľné do 10 dní, ale ja som ich na sebe spozorovala až zhruba po dvoch týždňoch.

Takže skutočne veľmi záleží od samotného človeka. Samozrejme je nutné BreastExtra+ užívať dlhodobo a pravidelne. Až po dlhšej dobe môžete skutočne vyhodnotiť, či to u vás malo požadovaný efekt.

 

Môžem BreastExtra užívať aj vtedy, keď beriem antikoncepciu?

Podľa výrobcu by to nemal byť žiadny problém. BreastExtra sa s antikoncepciou nijakým spôsobom nevylučuje a nemali by nastať žiadne vedľajšie účinky.

 

Od koľkých rokov môžem začať s užívaním BreastExtra?

Podľa výrobcu je minimálny vek na užívanie BreastExtra 18 rokov. Do tohto obdobia totiž podľa výrobcu ešte nie je ukončený vývoj mladej ženy a prsia vám stále rastú.

 

Kde sa dá BreastExtra+ kúpiť?

BreastExtra+ si môžete kúpiť na internete, na webových stránkach výrobcu či v špecializovaných e-shopoch.

 

Ako vám bude BreastExtra doručené?

Na webe výrobcu si môžete zvoliť z troch možností. Buď vám BreastExtra dorazí poštou, alebo vám ho dovezie kuriérska spoločnosť. Ja som si vybrala doručenie poštou, pretože to z môjho pohľadu bolo najjednoduchšie a najpohodlnejšie.

 

Je BreastExtra balené diskrétne?

Áno, ani v tomto bode som nebola sklamaná. BreastExtra mi dorazilo v 100 % diskrétnom balení. Nikto nemohol tušiť, čo som si objednala.

Nikde na obale nebolo napísané, čo sa skrýva vnútri, ani aká spoločnosť balíček poslala.

 

Je možné BreastExtra vrátiť?

Výrobca garantuje možnosť vrátenia tovaru. Ak teda aj tak nebudete s výsledkami či účinkami spokojná, môžete balenie, samozrejme, vrátiť.

Myslím si však, že k tomu nedôjde. Ja sama som s BreastExtra maximálne spokojná a pokračujem ďalej.

breastextra tobolky

Breast Extra, informácie

 

Rate this post
MOJE SPOKOJNÉ HODNOTENIE od 37,66 € na mesiac
 • Väčšie prsia
 • Citlivejšie bradavky
 • Jemnejšia pleť v dekolte
 • Bylinné zloženie
 • Cena
 • Trvalý účinok
4

Moje nové, spokojné, plnšie a mladistvejšie prsia

S účinkom BreastExtra+ som po 6 tždňoch nadmieru spokojná a pokračujem v užívaní. Podprsenky sú mi malé a prsia minimálne o číslo väčšie.

Sú pevné a pružné, čo sa pozdáva hlavne manželovi. BreastExtra+ spokojne odporúčam. Pozdvihnete sebavedomie aj sexepíl.

Pros

 • viditeľné zväčšenie pŕs
 • 76 x lacnejšie, než plastická operácia
 • bez rizika komplikácií operácie
 • bezbolestné zväčšenie
 • bez negatívnych účinkov
 • bez priberania tuku

Cons

 • je nutné užívať dlhodobo
 • drobné mravčenie a pnutie v prsiach
 • v zásielke chýbala faktúra