Druhy penisov – čo všetko nosíme v slipoch?

07Pomenovaní pre penis je až prekvapivo mnoho a rôzne pomenovania pre mužský pohlavný úd sa líšia najmä podľa toho, kto ich zrovna používa. Celkom inými názvami pomenúvajú svoj penis tí, ktorí penis vlastnia, teda muži.

druhy penisov

 

Druhy penisov muži nazývajú drsne

Muži nemajú radi názvy, ktoré v sebe nesú príznak zdrobnenín. Prečo, to je asi hneď všetkým jasné. Muži sú na svoj pohlavný úd náležite hrdí a tomu tiež zodpovedajú názvy evokujúce mohutnosť a pevnosť.

Takže muži majú Kládu. Vžil sa aj názov Ocas, v ktorom je obsiahnutý nádych veľkosti, nejde predsa o žiadny malý ocasek, ale o poriadny Ocas. Výrazné rozmery evokuje aj výraz Péro, ktorý muži dosť používajú. Ďalším obľúbeným mužským výrazom je trošku vulgárny Šulin. Možno má pôvod na severnej Morave, kde existuje v nárečí slovo šulit, teda podvádzať. Možno má so šulením niečo spoločného.

 

Názvy od žien sú zvláštne

U žien sa z nejakého zvláštneho dôvodu veľmi vžil názov vták. Možno pre vznešenú veľkosť. Dôvodom by mohlo byť aj podlhovasté vtáčie telo, ktoré tak trochu tvarovo penis pripomína, ženy majú veľmi bujnú fantáziu. Či je tomu naozaj tak, sa asi nedozvieme. Pokiaľ chcú ženy urobiť svojmu partnerovi radosť, tak použijú názov, v ktorom je obsiahnutá majestátna veľkosť a mohutnosť, napr. Macek alebo Obor.

 

Názvy od doktorov a biológov

Celkom špecifickou skupinou sú doktori a biológovia, ktorí väčšinou používajú názvy všeobecné alebo aj odborné. U doktorov a vedeckých pracovníkov väčšinou prevažuje proste a jednoducho klasický penis alebo pohlavný úd. Lekári a vedci používajú penis, pretože preferujú latinské názvy.

V latinčine má výraz penis dva významy. Na jednej strane pohlavný úd, ale aj ocas (chvost). Otázkou je, či slovenskí muži, ktorí o svojej pýche často vravia ako o ocase, vôbec vedia, že je to latinský názov pre penis, alebo ide len o zhodu náhod.

 

VIDEO: SEX koučka Gaia delí mužov podľa ich penisu. 

 

Mrkva, uhorka alebo len želé?

O svojom penise a jeho funkčnosti máloktorý muž povie pravdu. Niektorí majú zbytočné mindráky z nedostatočnej erekcie, často usudzujú podľa informácií, ktoré započuli v puberte alebo podľa scén z pornofilmov. Môžete si penis porovnať so stupnicou kvality erekcie, ktorú používajú odborníci.

  • stupeň 4 – penis je celkom tvrdý a rigídny, ideálny stav je možné porovnať k tvrdosti uhorky či mrkvy
  • stupeň 3 – penis je dostatočne pevný pre prienik, ale nie je úplne tvrdý, ale lepšie niečo ako nič, otázkou ale zostáva, či je túto erekciu možné udržať aj po zavedení penisu do pošvy
  • stupeň 2 – penis je pevný, ale nie dostatočne pre prienik, je ako ošúpaný banán a pokiaľ vaše milostné pokusy končia len pri predstavách opakovane, je čas ísť k lekárovi
  • stupeň 1 – penis je väčší ako obvykle, ale nie je pevný, stav by sa dal prirovnať k želé, takže pri opakovanej skúsenosti navštívte určite lekára. Penis nie je dostatočne prekrvený a má zlú vazodilatáciu.

 

Páni tajne používajú stovky názvov

Pri pomenovaní svojej pýchy páni zapájajú nutnú dávku fantázie, nie je to len Big Ben, Diabol, Frantík, Velikán Velikánovič alebo Šoustálek, ideme od Adolfka po Žužlíka. Väčšina slovenských mužov sa snaží byť veľmi originálna.

Svoju pýchu muži najčastejšie s obľubou prezývajú klasickými mužskými menami a mnohí z nich sa so svojím penisom tiež rozprávajú. Pre označenie mužského pohlavného ústroja tak často používajú mená ako Karol, Ľuboš, Frantík, Pepík, Tonda či Ferdo. Slováci majú v trenkách najčastejšie Fera alebo Ferka, ale pýšia sa aj Dodom, Dodíkom či Oskarkom.

 

Tvar penisu, funkcie a vulgarity

Muži názvy pre svoj penis odvodzujú tiež od jeho tvaru. Niekto tak vlastní Kladivo, Klobásu, Chobot, Ohon, Klacka, Cipíska či Drobčeka. Ďalší muži sa pri vymýšľaní názvu penisu podvedome inšpirovali jeho funkciami.

Začína to Maznáčikom, Láskavcom, Diablom, Drakom, Rozparovačom, Trhačom, Šoupálkom, Šoustálkom, Šulínkom, Luhánkom a končí Bimbasom. Niektorí muži dávajú prednosť vulgárnejším názvom, takže majú Péro, Šulina, Kundobijcu, Čuráka alebo je to Chuj.

 

Celkom originálne názvy penisu

Veľa mužov je veľmi originálnych a svoju pýchu nazývajú naozaj neobvykle. Zdobia ju postavy z histórie, ako Bedřich Hrozný alebo Alexander Veľký, ale aj Rambo, Velikán Velikánovič, Joystick, Workoholik, Pašák, Jednooký bandita či Veľký náčelník. Fantázii sa proste medze nekladú.

Rokový deko Iggy Pop s pýchou o svojom penisu hovorí vždy ako o Klacku. Herec Maculay Culkin, známy z trilógie Sám doma, svojej pýche nepovie inak ako Krull Dobyvateľ. U Justina Biebera je to zase Jerry a verejne sa chváli. Prezývka je odvodená od basketbalistu Jerryho Sokolskeho, ktorý je s 222 cm najvyšším Kanaďanom. Navrhli mu ju fanúšikovia a Justinovi sa nápad zdal tak vtipný, že sa ho hneď chytil.

 

Pán domáci, Kormidlo aj Bambitka

Pán domáci je fajn pomenovanie pre niečo, čo je mozgom, radarom, radcom aj dušou všetkých mužov. Veľa žien penis prirovnáva k zbrani. Môže to byť Luk, Šíp, Obušok, Pištoľ aj Bambitka. Kormidlo sedí tým, ktorí tie nabúšené a silácke prezývky nemajú veľmi radi. Kormidlo sa musí riadiť, inak uviazne. Rovnako je to aj s mužmi a ich náradím.

 

Chuligán, Trumpeta, Flauta aj Párok v rožku

Najpríznačnejšie sa penis dá nazvať Chuligánom, ten vyvoláva silné emócie a tiež po ňom zostáva pekná spúšť. Niekedy sa o ňom hovorí aj ako o kanóne. Od trošku vulgárneho: Kočka, fúkni mi do Trumpety. Alebo: Zahraj mi na Flautu, miláčik… Dostávame sa k tomu, že žena je niečo ako dirigent. A keď sa pozriete na tie pánske výlupky, je to jeden párok vedľa druhého. Ako o Párku v rožku o penisu hovoria aj ženy. Môže to byť aj dlhé tenké a malé hrubé.

 

Bodliak, Búchač a Totem

Známych je veľa prezývok od Búchača, Fredyho, Anakondy, Bojovníka, Indiána, Náčelníka alebo Pána cuketku. Môže to byť ale aj tak, že si napichnete milenku na bodliak. O kocúroch sa väčšinou hovorí v súvislosti s mlsnosťou, takže sa môžete partnera opýtať, či má Kocúr práve chuť.

Totem je veľmi obľúbený názov. Postav sa k Totemu, opri sa o Totem, vylešti Totem, proste tento názov skvelo sedí. Ďalšími názvami sú ale aj Rodinné klenoty, Tretia noha, Nakladačka, Sviečka, Strážnik, Pilot, Klobása, Delo, Baranidlo či Zásobník.

Na záver jedna rada pre všetky ženy. Pokiaľ ide o sex, nebojte sa popohnať mužské ego drsnejším názvom jeho penisu. Život nečaká, tak si ho užite, pokiaľ sa to dá!

ĎALEJ ČÍTAJTE: 8 častých druhov vagín, s ktorými sa raz isto stretnete.

5/5 - (1 vote)