8 bežných typov vagín, ktoré už čakajú

Situácia je podobná, ako v prípade odtlačkov prstov. Nenájdete dve úplne rovnaké vagíny. Muži sú si toho dobre vedomí. Paradoxne majú tak niekedy väčší prehľad ako ženy, ktoré často tvrdia, že po tme je každá vagína rovnaká. Jediný rozdiel je tak v tom, či je široká alebo úzka.

Skúsení muži môžu o vagínach hovoriť rovnako zapálene, ako o svojich penisoch. Dokážu tak tvary a špecifiká rozobrať snáď ešte lepšie, než majiteľky depilačných salónov. Ale ani menej skúsení muži nemusia zúfať, pretože som v tomto článku zhrnul niekoľko základných typov vagín, na ktoré je možné u žien naraziť.

Pravdou je, že muži môžu mať obľúbený typ vagíny, ale väčšina je šťastná, keď je dostatočne blízko, aby ju mohli vôbec vidieť. Vo finále teda veľkosť, tvar a ďalšie parametre nehrajú takú rolu. Dôležité je, ako to páru v posteli klape. Počuli ste snáď, že nejaký heterosexuál povedal, že mu vo vagíne nebolo príjemne? Nemyslím si.

typy vagín

 

Bežne rozšírené druhy vagín

Kategórie tak, ako ich delíme v článku, sa nesústredia len na vagínu. Riešia túto oblasť ako celok. Teda vrátane malých pyskov ohanbia (tie ružové vnútri) a veľkých pyskov ohanbia (tie, čo pripomínajú kožu a chránia malé pysky).

NA TYPE VAGÍNY NEZÁLEŽÍ. 

Každá totiž pre uspokojenie vyžaduje vašu pevnú erekciu. 

Pokiaľ zlyháva, odporúčame české bylinné tablety Proerecta s okamžitým nástupom účinkov

Proerecta

 

Kostnatá vagína

Čo to vypovedá o žene: Je dosť možné, že pokiaľ je žena malá alebo chudá, bude zapadať práve do tejto kategórie. Tento typ vagíny je viac úzky a trochu kostnatejší ako väčšina ostatných. Vzrušujúce je, že táto vagína je veľmi úzka a ponúka mimoriadne intenzívne dráždenie. 

Z mužského pohľadu: Príjemný tvar a presnosť robí túto vagínu ideálnou pre sex a stimuláciu. Tento tvar vagíny vedie často k úžasnému sexu, no i napriek to môže byť trocha nepohodlné, pokiaľ sa váš dlhý penis stretne s kostnatejšími časťami.

VIETE, že spôsob, akým pysky visia a aký majú tvar nezávisí od veku alebo hmotnosti? Každá vagína je síce vzhľadovo odlišná, ale vo finále je to jedno. Sex si je možné dobre užiť kedykoľvek a kdekoľvek. Nezávisle od tvaru alebo typu.  Poďme sa teda pozrieť na jednotlivé typy:

 

Vagína s bacuľatými pyskami

Čo to vypovedá o žene: Patrí medzi ženy, ktorej pysky sú väčšie a výraznejšie než u väčšiny ostatných. Sú tak smelé, že svojím vzhľadom doslova žiadajú o pozornosť. Muž ich len uvidí a už by ich najradšej bozkával.

Z mužského pohľadu: Väčšina pánov tu asi bude súhlasiť. Výrazné pysky sú obľúbený vizuálny stimul pre väčšinu mužov. Sú najmäkšie, veľmi vyzývavé a ľahko sa medzi ne preniká. Tiež lákajú väčšiny mužov na predohru v podobe orálneho sexu.

TIP: Pokiaľ chcete vagínu rozmaznať a uspokojiť, objednajte jednoduché dildo pre intenzívny a plnohodnotný orgazmus. 

 

 

Vyholená vagína

Čo to vypovedá o žene: Táto žena je rada, pokiaľ je všetko čisté, uhladené, na svojom mieste a k tomu sexi. Predsa sa niekedy nevyhne menším záletom.

Z mužského pohľadu: Muži si rozhodne všimnú a ocenia, keď žena venuje úsilie svojmu vzhľadu dole a udržuje svoj trávnik. Úplne oholený venušin pahorok so sebou prináša aj nie celkom pekný vzhľad v podobe zarastených chĺpkov. Našťastie existujú cesty, ako sa im vyhnúť. Pravidelné depilácie alebo holenia dokážu pomôcť. Rôzne tonery na báze alkoholu potom dokážu zahladiť stopy po holení.

 

XXL vagína

Čo to vypovedá o žene: Niektoré ženy majú širšiu a väčšiu vagínu. Ide spravidla o skúsenejšiu ženu a vzhľad vagíny to len potvrdzuje. Aspoň tak to vidia niektorí muži. Pravdou je, že vagína sa rozťahuje, keď je žena vzrušená.

Z mužského pohľadu: Muži radi predstierajú, že majú radi ľahký vstup. V skutočnosti môžu mať trochu strach, že ich náradie nie je dosť veľké, aby ženu potešilo. To môže viesť k pošramotenému egu. Pokiaľ im dá žena najavo, ako sú skvelí, dokáže to urobiť zázraky. Táto žena by sa nemala báť podporiť mužské ego.

 

Vagína s extra kožou navyše

Čo to vypovedá o žene: Obľúbená záležitosť celebrít, ktoré sa snažia dosiahnuť vzhľad bábiky Barbie a nechajú plastického chirurga obaliť svoju vagínu kožou, aby vyzerala mladistvo a uhladene. U niektorých žien je prebytok veľkých pyskov ohanbia extrémny.

Z mužského pohľadu: Vyhladená vagína typu bábiky Barbie môže byť veľmi zaujímavá. Pokiaľ je kože o niečo viac, môžu sa ženy mylne domnievať, že vzhľad pôsobí staro, zvislo a unavene. Našťastie väčšina mužov vzhľad natoľko nerieši. Ženy teda môžu byť v pokoji.

 

Zarastená vagína a návrat do 70. rokov

Čo to vypovedá o žene: Táto žena má zmysel pre komfort a relaxáciu. Jej vagína je toho dôkazom. Holenie dolných partií pre ňu naozaj nie je priorita.

Z mužského pohľadu: Vo väčšine prípadov muži nemajú príliš radi zarastené vagíny. To ale nevytvára žiadny tlak na ženu, aby si začala budovať nový holiaci návyk. Muž by sa mal pripraviť na to, že nájsť cestu k pokladu bude o niečo zložitejšie pri predieraní sa džungľou.

 

Panenská vagína

Čo to vypovedá o žene: Jej telo je pružné. Je dosť možné, že je to prvý raz. Jej vagína dokáže muža obopnúť tak tesno, ako je to len možné.

Z mužského pohľadu: Pokiaľ má chlap možnosť byť s takou ženou, je to pre neho česť. Je na ňom, aby dievča zasvätil a uviedol do sveta dospelých. Krásny pocit objatia zaručí dokonalý zážitok. Muž nemusí zas až toľko riešiť, či je dosť veľký alebo nie. Je to jej prvý raz. Stačí teda dostatok nežnosti, pozornosti a lásky. Pokiaľ si žena zachová podobné parametre naďalej, bude si muž pripadať, akoby táto vagína bola stvorená špeciálne pre neho.

 

Polovične skrytá vagína

Čo to vypovedá o žene: Táto žena a jej vagína definitívne vedia, ako pracovať s priestorom. Von siaha spravidla len kúsok jej vagíny vrátane klitorisu. Čo pre dokonalú stimuláciu a príjemné pocity bohato stačí.

Z mužského pohľadu: Energeticky vyčnievajúci klitoris láka hravú mužskú povahu k experimentovaniu. Naviac sa zdá, že tieto ženy sú k orgazmu akosi viac náchylné. To dáva mužovi pocit, že dobre odviedol svoju prácu.

PRIPRAVTE SA NA KAŽDÚ VAGÍNU.

Česká Proerecta bezpečne a rýchlo nabudí aj slabú erekciu. 

Proerecta

 

Užívajte si všetky druhy, nech máte na čo v starobe spomínať

Pamätajte, že vagíny sú rôznych tvarov a druhov. Neexistuje nič ako perfektná vagína. Správny muž bude milovať svoju partnerku bez ohľadu na typ dolného náradia. Žena by potom mala svoju vagínu prijať takú, aká je, pretože až potom sa môže stať pre muža tou správnou milenkou. Každá žena je predsa unikátna a vo svojej podstate aj krásna.

POKIAĽ SA ŽENA HANBÍ, príčinou môže byť psychický sexuálny blok. Čítajte, ako ženu upokojiť a naučiť ju užívať si sex

4/5 - (3 votes)