Erotický horoskop – Kozorožec (21.12. – 20.1.)

 

Erotický horoskop pre muža Kozorožca

Kozorožec je veľmi seriózny. Lásku berie rovnako vážne. Má pevnú vieru, že raz nájde tú pravú. A jeho hľadanie je usilovné. Vo chvíli, keď ju nájde, podnikne všetky kroky na to, aby si ju udržal.

Flirt je mu vo väčšine prípadov cudzí. Nemá sklony k nevere. Akékoľvek psychologické a presilové hry z duše neznáša. Nešťastie má dostatok intelektu a taktu, a tieto praktiky dokáže rýchlo odhaliť a ukončiť. Dokáže byť romantický. Zároveň je vo vzťahu aj veľmi racionálny.

erotický horoskop Kozorožec

Kozorožec je ako kompas – vždy pozná svoj smer a to aj v posteli

 

Čo v posteli čakať od muža Kozorožca?

Niekedy je príliš uzavretý do seba a je ťažké odhadnúť jeho preferencie v posteli. Nie je sebecký a myslí na potreby svojej partnerky. Presvedčiť kozorožca na novú praktiku nie je tak náročné, ako by sa mohlo zdať.

Pokiaľ tým docieli uspokojenie partnerky. Čo by neurobil pre jej blažený výraz, keď bude po všetkom. Na prejavy emócií na verejnosti si veľmi nepotrpí. Za zatvorenými dverami to môže byť úplne inak. Z uhladeného králika prejde do roly tigra.

Toto znamenie je v posteli veľmi vášnivé. A pozorné ku každému detailu. To mu z reálneho sveta zostáva. Jeho pozornosť je zameraná na jednu vec a tú robí extrémne dobre. Kozorožec miluje sex a po dlhšej dobe žene možno odhalí aj nejakú svoju perverznú túžbu.

TIP: Aj Kozorožec potrebuje pevnú erekciu. Ak vám hviezdy nepriali a potrebujete okamžitú podporu, jednoznačne odporúčame našu „star“ – české tablety Proerecta s bylinný zložením.

Tribulus a Maca rozširujú cievy a vháňajú do penisu viac krvi. Erekcia je tak pevná a trvácna. Kliknite na podrobnú recenziu.

Proerecta

 

Čo v posteli očakáva muž Kozorožec?

Je milovníkov všetkého klasického. Má rád ženy s ambíciami mieriacimi nad svoj súčasný sociálny status. Je ohromený nádychom luxusu, klasického umenia a hudby. Túži po dáme na verejnosti a čarodejnici v posteli.

Najviac ho žena prekvapí, keď oblečie klasické spoločenské šaty a pod ne navlečie eroticky zvodnú bielizeň. To je preňho vrcholne vzrušujúca predstava. Nechce hanblivku. Ocení, keď mu žena ukáže zbierku svojich erotických hračiek. Naopak jej niekedy ukáže tú svoju.

Chce poznať perverzne fantázie ženy a rád ich splní. Uvíta priamočiarosť a úprimnosť. Chce vedieť, čo žene urobí dobre. A to do takej miery, že bude kričať a vzdychať slasťou. On vie, čo potrebuje. A to isté očakáva aj od partnerky. Vyžaduje od nej verbálne vyjadrenie jej vlastných potrieb.

 

Čo je ešte dobré vedieť o mužoch Kozorožcoch?

Spočiatku môže byť kozorožec trocha rezervovaný. O to viac bude žena prekvapená, keď odhalí jeho skutočnú hodnotu. Tento muž je veľmi uzavretý. Na prvý pohľad.

Pokiaľ chce žena odhaliť jeho pravú podstatu, mala by byť preňho nevinná. Až panensky nevinná. To v ňom prebúdza toho pravého alfa samca, ktorým kozorožec od samého počiatku je.

 

Erotický horoskop pre ženu Kozorožca

Sex s touto ženou nemusí byť raketovým štartom hneď na prvú dobu. Je to tým, že chvíľu trvá, než svojmu partnerovi začne dôverovať a otvorí mu naplno svoju dušu. Čím ďalej zdieľa svoje lóže s partnerom, tým je sex lepší.

Jej domovskou planétou je Saturn. To značí tvrdú prácu a následné zbieranie ovocia. To platí aj v sexe. Toto znamenie si rado užíva pocit naplnenia. A to znovu a znovu.

erotický horoskop žena Kozorožec

Žena Kozorožec potrebuje čas, aby jej vzťah rozkvitol

 

Čo v posteli čakať od ženy Kozorožca?

Patrí medzi tradičnejšie založené ženy, ale jej výdrž, energia a libido sú ohromujúce. Sex má rada. Hľadá niekoho, kto sadne na trón vedľa nej v jej súkromnom impériu.

Nenechá city, aby ju na ceste k cieľu zastavili. To platí do chvíle, pokiaľ nestretne muža, ktorý prejde jej takmer nepriestupnou bariérou.

V posteli je veľmi žiadostivá. Pokiaľ s ňou muž vydrží dlhší čas, dokáže ho sexuálne vyniesť do maximálnych výšin. Je to náročné, ale stojí to za tú námahu. Chladná žena v tomto znamení býva len na prvý pohľad. Je to test jej miláčika, či to ustojí. Pokiaľ má muž o ňu záujem, mal by hľadať jemné nuansy, ktoré naznačujú jeho záujem o ňu.

 

Čo v posteli očakáva žena Kozorožec?

Muž by mal zabudnúť na sex na prvom rande. Sex je pre ňu potešením. A dokáže ho oddeliť od lásky. Rada je dobývaná. Hoci to nie je viditeľné, občas je rada vyvedená z rovnováhy.

Preferuje pevné pravidlá a plán. Predtým, ako na čokoľvek vlietne, všetko dôkladne premyslí. Miluje istotu vo všetkých aspektoch. A to vrátane sexu. Ako silná žena potrebuje k sebe silného muža. Na uspokojenie je táto žena výzvou.

Pokiaľ jej partner nie je schopný uspokojiť jej túžby, vzťah dlho nevydrží. Veľmi dobre vie, čo chce. Svoju ženskosť vyjadruje cez sex, ale aj iné aspekty života. Jej snahou je vo finálne naviazať prostredníctvom sexu chýbajúce citové puto.

 

Čo je ešte dobré vedieť o ženách Kozorožcoch?

Žena v tomto znamení je na prvý dojem veľmi vášnivá, dobrodružná a rada skúša nové veci. Jej umením je vytvoriť silné sexuálne napätie a ľahko dosiahne orgazmus.

Rada komunikuje o všetkom, čo sa v posteli deje. Chce, aby jej partner povedať, čo ho vzrušuje a uspokojí. A ona mu to veľmi rada splní. Poteší ju chvála na jej milostné umenie.  Je veľmi tvrdohlavá a rada sa v spálni ukáže. I keď to nie je na prvý pohľad zjavné, žena kozorožec je typický vodca. A veľmi tvrdohlavá.

ČÍTAJTE aj ostatné erotické horoskopy a nájdite spriaznenú dušu pre svoje znamenie

5/5 - (1 vote)