Erotický horoskop – Strelec (22.11. – 21.12.)

Erotický horoskop pre muža Strelca

Strelec má povesť najväčšieho dobrodruha medzi všetkými znameniami. Láska je pre neho vždy hrou šancí. A matematikou náhody. Takže to buď dopadne, alebo nie. V tom prípade ide o dom ďalej a skúsi šťastie inde.

Tento muž má veci pod kontrolou. Je veľmi aktívny a nenecháva veci na náhodu. K sebe hľadá partnerku hľadajúcu nové výzvy na spoločnej ceste životom.

Strelec je veľmi vášnivé a temperamentné znamenie. Hladný po nových veciach a podnetoch. Je tiež jedným z mála, ktorý víta skúsenosť v posteli. To, aby zistil, aký bol a v čom môže byť lepší. Spätná väzba je pre neho veľmi dôležitá.

erotický horoskop strelec

Muž Strelec – zábavný a vždy zameraný na niekoľko cieľov

 

TIP: Aj Strelec potrebuje pevnú erekciu. Ak vám hviezdy nepriali a potrebujete okamžitú podporu, jednoznačne odporúčame našu „star“ – české tablety Proerecta s bylinný zložením.

Tribulus a Maca rozširujú cievy a vháňajú do penisu viac krvi. Erekcia je tak pevná a trvácna. Kliknite na podrobnú recenziu.

Proerecta

 

Čo čakať od muža Strelca?

Strelec je v posteli veľmi šikovný. Je sebaistý a otvorený novým veciam. O všetkom dokáže otvorene hovoriť, a tak partnerka nemusí mať strach povedať mu svoje túžby. Každá novinka či priestor pre zlepšenie je pre neho nová výzva.

Snáď žiadne znamenie nemá záľubu v toľkých variáciách milostných polôh, ako práve strelec. Rád skúša ja nové hračky a rôzne pomôcky. Rozkoš svojej partnerky neberie na ľahkú váhu. Nikdy ju nenechá neuspokojenú.

Nemá rád rutinu. V posteli je veľmi prekvapivý. Sex chce vášnivý a intenzívny. Žena by sa mala pripraviť na sex aj mimo domova, pretože strelec ho miluje. Sú preňho dôležité nové podnety, pretože toto znamenie má sklon k nude pri príliš dlhom stereotype.

Preto berie sex ako zábavu a dokáže ho brať s humorom. Neberie milostné hry príliš vážne a dokáže ich oddeliť od emócií. Čo je občas škoda. Keď je po všetkom, môže z neho vypadnúť aj prekvapivá filozofická myšlienka. Jednoduchosť, úprimnosť a zábava – to je strelec.

 

Čo v sexe očakáva a potrebuje muž Strelec?

Je lovec a rád loví. Preto by mu mala žena dopriať potešenie z lovu a zaistiť, aby bola jedinou korisťou. Určite ho veľmi nebavia rozhovory o romantickej spoločnej budúcnosti. Oveľa radšej má dobrodružnú povahu ženy.

Pokiaľ mu ukáže, že sa nebojí zmien, a nových výziev, získa si jeho pozornosť oveľa rýchlejšie. Strelec rád hovorí o svojich dobrodružstvách, ale nerád zachádza do detailov. Prejavy emócií nie sú úplne jeho štýl.

V posteli by ho žena mala prekvapovať. Akékoľvek novinky mu robia dobre. Sex je pre neho dobrodružstvom a pokiaľ na neho žena vybalí rýchlovku niekde na verejnosti, bude nadšený. Užíva si pocit, keď je uctievaný. Orálny sex je pre túto príležitosť vynikajúcou voľbou.

 

Čo je ešte dobré vedieť o mužoch Strelcoch? 

Erotogénne zóny strelca sú spravidla boky a vnútorná strana stehien.  Miluje fetiš. Pančuchy, podpätky a latex chce! Občas býva až veľmi rýchlo, ale môže niekoľkokrát za deň. Jeho milovanie je ako sushi. Malé porcie, ale veľa chodov.

 

Erotický horoskop pre ženu Strelca

erotický horoskop strelec žena

Sex s ňou je jazda na horskej dráhe. Zábavná a plná prekvapení.

 

Žena v tomto znamení je ako vietor. Kedykoľvek a kdekoľvek pripravená na akciu. Jej dobrodružná povaha ju k tomu predurčuje. Ústa rozosmiate od ucha k uchu, kým svojho partnera vyzlieka od hlavy až po päty.

Žena strelec práve rozbehla svoju sexuálnu jazdu. Je hlasitá, divoká a zábavná. Nikdy s ňou nie je nuda. Skončil s ňou muž na jednu noc: Možno, keď ráno otvorí oči, bude už dávno preč. Po jej prítomnosti zostanú len zahriate obliečky a vôňa parfému.

Je typickým lovcom hľadajúcim stále novú korisť. V jednom kuse na ceste pri hone za svojím vyvoleným. Určite nie je ľahkovážna. Len na svet pozerá optimisticky. Niekedy až naivne. Verí, že za rohom na ňu čaká ešte o niečo lepšia príležitosť.

 

Čo v sexe čakať od ženy Strelca?

Nemá vo zvyku svojho partnera obmedzovať. Očakáva voľnosť vo vzťahu aj v sexe a rovnakú stranu mince ponúka. Sex miluje a je veľmi náruživá. Pokiaľ partner nestíha, nemá problém uspokojiť svoje potreby svojou pomocou.

Nevadí, že ju partner pozoruje. Naopak. Aspoň mu poskytne zaujímavý výhľad a peknú dávku poučenia. Energie má táto žena na rozdávanie. Motorová myš by mohla závidieť.  Muž potrebuje veľa energie, aby s ňou dokázal udržať krok.

Väčšinu času to bude ona, kto vydrží dlhšie. Nie je to jej sebeckosť ani provokácia. Len má rada zábavu a špás. Nemá problém pokračovať v hre sama. Vibrátory a hračky sú preto pre ňu skvelým darčekom. Táto žena berie veci s nadhľadom. Milovanie s ňou je preto nekomplikované a osviežujúce.

 

Čo v sexe očakáva žena Strelec?

Nie je milenkou prekypujúcou emóciami. Vzrušenie a zábava je pre ňu viac. Rozhodne nečaká ohromujúci románik. Chce byť lovená. Pokiaľ táto žena ráno po spoločnej noci utečie, nemal by muž váhať. Ak ju však chce.

Stačí zdvihnúť telefón a pozvať ju na schôdzku plnú dobrodružstva. Prekvapiť ju a nebyť nudný a strnulý ako muži pred tým. Možno potom zostane dlhšie, ako len na raňajky.

 

Čo je ešte dobré vedieť o ženách Strelcoch?

Žena – strelec napriek svojej divokej povahe túži po láske a nezávislosti. Vždy je okolo nej zábava a rušno. Pod tým všetkým je ukrytá citlivá a zraniteľná duša. Inteligentná a veľmi duchaplná.

ČÍTAJTE aj ostatné erotické horoskopy a nájdite spriaznenú dušu pre svoje znamenie

Rate this post