Býk muž a Býk žena (21.04. – 21.05.)

Erotický horoskop pre muža Býka

Muž v znamení býka je vytrvalý, priamy a má rád jednoduchosť. Dobrou správou je, že býk miluje sex a všetky veci s ním spojené. Ak je na love, dokáže byť veľmi pozorný a romantický.

Večera pri sviečkach a dobrom jedle je presne jeho štýl. Ak je lovkyňou žena, ktorá si chce osedlať býčka, musí ísť až k jadru veci.

Býk je priamočiare znamenie a náznaky ho skôr zmätú. Ak ho žena chce, musí byť priamočiara. Nie však tak, akoby mu chcela rovno strhnúť šaty.

Najlepšie mu je pokojne povedať, čo je vo veci. Býk je prirodzene nedôverčivý. Priamočiarosť a otvorenosť maximálne uvíta. Má tiež rád svoju istotu, a preto bude pre milostné šantenia preferovať svoj byt.

sex_horoskop_byk

Pozor na Býkovu nedôverčivosť. Nevystrašte ho prílišnou horlivosťou

Aké očakávania má Baran?

Býk vníma všetkými zmyslami. Je to labužník a v posteli tomu nie je inak. Miluje sviežu ženskosť. Pred sexuálnou dominanciou preferuje jemnú ženskú krásu a správanie.

Rád v posteli vedie a ohromuje. Ak cíti, že ho žena miluje a obdivuje, je v siedmom nebi. Uvíta aj zvádzanie zo strany ženy. Komplimenty na jeho mužnú silu a výkonnosť sú rozhodne na mieste. A to aj v každodennom živote, aj pod perinou. Pri býkovi je dôležitá predohra. Má ju rád zmyselnú a dlhú.

TIP: Predĺžte predohru aj súlož vďaka tabletkám Vimax. 

Chcem produkt

Aký je muž – Býk v posteli?

Býci sú v posteli neuveriteľne draví, hraví a majú neuveriteľnú výdrž. Je pre nich normálne milovať sa aj celé hodiny, bez akéhokoľvek znaku únavy. Tá príde na býka až ďalší deň, keď sa preberie z opojenia.

V rámci dominancie je to práve býk, kto rád drží oprátku. Ak sa v posteli stretne s príliš dominantnou ženou, bude to pravdepodobne škrípať. Sexuálna energia z tohto znamenia doslova sála.

Každopádne je skôr zástancom klasických a overených spôsobov. Nepatrí k tým, čo by radi experimentovali. Ctí si svoje istoty. Napriek tomu však ide o veľmi intuitívneho a pozorného milenca, ktorý splní všetky priania svojej partnerky.

Ak teda pristúpia k experimentovaniu, je to na prianie ženy. Tá si ale sex s býkom rozhodne užije. Tam, kde ostatní končia, býk iba začína.

Býk má výdrž. Je ako parná lokomotíva.“ – tvrdí astrologička Zuzana

Čo by ste ešte mali vedieť o Býkoch?

Vníma všetkými zmyslami. Dôležitý je teda parfém (najlepšie mladý a svieži), hudba, vizuálne podnety, dotyky. Ak chcete býka rozpáliť, zamerajte svoju pozornosť na oblasť šije, krku a hlavy.

Rozhodne nie je vyznavačom štýlu „50 odtieňov sivej“ a ak ho plesknete po zadku bičíkom, pravdepodobne vám to vráti. Hovoríme, samozrejme, s nadsádzkou. Býk je zárukou úprimného, láskyplného a vrúcneho milovania. Úprimne. Ktorá žena po niečom takom netúži?

TIP PRE OBOCH: Ako si navzájom zvýšiť sexuálne libido? 

 

Erotický horoskop pre ženu Býka

Ženskosť a krása. To sú typické znaky ženy v znamení býka. Žena tohto znamenia na sebe môže mať aj vrece. Svoju prirodzenú krásu aj tak nezaprie.

Svoj šarm nikdy nasilu nevynucuje. Málokedy ju uvidíte v šatách s veľkým výstrihom. Neuvidíte ju ani v oblečení, v ktorom jej je vidno až do krku.

Jej štýlom je prirodzenosť. Rovnako ako láska a zmyselnosť. Pri výbere partnera sa nerozhoduje unáhlene. Svoju polovičku si vyberá veľmi starostlivo. Zmýšľaním a správaním je táto žena romantik. Túži po svojom vysnívanom princovi. Ak sa s mužom vyspí, bude ho v posteli vždy uprednostňovať pred inými.

 

sexualny_horoskop_byk

Pre ženu v znamení býka je najlepšou predohrou romantika.

Aká je žena – Býk v posteli?

Žena býk je v sexe veľmi vrúcna a pozorná. Muž sa od nej pravdepodobne nedočká perverzných a sadmosaochistických výstrelkov. O to viac si spálni užije jej starostlivosť.

Bude si pripadať doslova ako malé dieťa, o ktoré je dobre postarané. Ženy v znamení býka nie sú rozhodne tak nadržané, ako ženy v znamení barana či váh.

Napriek tomu sú veľmi zmyselné a sex milujú. Vo svojom arzenáli majú minimálne jednu až dve finty, ako partnera priviesť až na vrchol blaha. S touto ženou očakávajte príval nekonečných bozkov a lásky.

 

Táto žena si najviac užije milovanie s partnerom, o ktorom je pevne presvedčená a dôveruje mu.“   – dopĺňa astrologička Zuzana

 

 

Aké očakávania má žena – Býk v posteli?

Rozhodne pomalý prístup. Táto žena je romanticky založená. Nie je preto dobré tlačiť na pílu. Muž, ktorý si počká, nebude ľutovať. Rovnakú starostlivosť očakáva aj od svojho partnera.

Je teda rozumné povenovať sa aj jej telu a neskočiť priamo na vec. Bozky, hladkanie a maznanie. Toto všetko ju naladí a v samotnom akte sa to partnerovi dvakrát vráti. Rozhodne nepreferuje drsný sex a podobné divočiny.

Je prirodzenie mierne lenivá a tradičná. Má ochotu experimentovať, ak po tom túži jej partner. Rovnako, ako muž v znamení býka, ani žena experimenty príliš nevyhľadáva. Jej libido je veľmi vysoké. A bude ešte vyššie, ak má ideálne podmienky na milovanie.

Rozhodne sa mužovi neoddá na akomkoľvek mieste. Na auto či iné netradičné prostredie by mal rýchlo zabudnúť. Aspoň na začiatok. Sviečky, útulná a veľká posteľ, romantická hudba. K tomu hodvábne obliečky a veľmi veľa romantiky. To je to, čo tieto ženy chcú.

TIP: Naučte sa prerušovanú súlož a užite si sex 3 x dlhšie!

 

Čo by ste ešte mali vedieť o ženách Býkoch?

O ženách v znamení býka sa traduje, že sú veľmi šikovné v uspokojovaní partnera jazykom a ústami. Milovníci francúzskeho sexu by teda mali zamerať svoju pozornosť práve na ženy v tomto znamení.

Žena býk, ktorá sa cíti so svojím mužom bezpečne a pohodlne, ho bude nasledovať kamkoľvek. Dôležité je dať jej čas. Všetko si musí zvážiť sama. Len s tým pravým partnerom je schopná najlepšieho sexu.

SEXI TIP: Ako vplýva orálny sex na veľkosť penisu?

 

5/5 - (2 votes)