Erotický horoskop – Vodnár (21.01. – 20.02.)

Erotický horoskop pre muža Vodnára

Muž v znamení vodnára pristupuje ku každému vzťahu svojím osobitým prístupom. Dalo by sa povedať, že až ľahkovážnym. Nikdy nepovie priamo: „Milujem ťa.“ Dáva prednosť inému vyjadreniu po svojom.

Je zaujímavým úkazom. Vyjadruje svoje city inak, ako je väčšina znamení zvyknutá. Romantické gestá, ako večera a sviečky, nie sú rozhodne jeho štýl. Žena randiaca s vodnárom by nemala čakať klasické rande v štýle kino a Coca Cola v miestnom občerstvení. Napriek tomu miluje hlboko a úprimne. Za svoju partnerku je ochotný aj dýchať.

erotický horoskop vodnár

Vodnár je vedec a experimentátor vrátane postele

 

Čo čakať od muža Vodnára?

Vodnára veľmi zaujíma osobnosť ženy. Nevidí v nej sexuálny objekt, ako väčšina iných znamení. Je teda tak trochu exot. Skôr, ako dôjde na vec, predchádza tomu dlhé napätie. K žene pristupuje pomaly a postupne.

Dokáže byť veľmi výkonným milencom s veľkou fantáziou. Chce mať istotu, že žena dosiahne svoju rozkoš. A nič ho v tejto ceste nezastaví. Žena musí vedieť, čo chce. Vo vodnárovi potom nájde skvelého partnera. Splní jej každé prianie. Len to musí urobiť taktne a dostatočne zvodne. Vodnár, ktorý dostane lásku a starostlivosť, bude viac ako ochotný skúsiť akúkoľvek novinku.

Posteľ je pre neho javisko. A nerád hrá jednu rolu dvakrát. Okrem herca je aj sexuálny vedec. Ak má niekto načítanú Kámasútru tam a späť, je to vodnár. Skúsil každú milostnú polohu. Minimálne raz. Má rád variabilitu. A neznáša jednotvárnosť.

Niekedy tieto experimenty môžu priviesť partnerku k nečakanej extáze. Niekedy, naopak, môže byť neuspokojená. Vodnár je najväčší liberál zo všetkých znamení. Nič mu nie je cudzie. Takže partnerka to bude mať ťažké, pokiaľ ho bude chcieť od niektorého experimentu odradiť. Pre vodnára je dôležitejšia cesta, ako samotný sex. Jeho zvedavosť je neskutočná.

TIP: Aj Vodnár potrebuje pevnú erekciu. Ak vám hviezdy nepriali a potrebujete okamžitú podporu, jednoznačne odporúčame našu „star“ – české tablety Proerecta s bylinný zložením.

Tribulus a Maca rozširujú cievy a vháňajú do penisu viac krvi. Erekcia je tak pevná a trvácna. Kliknite na podrobnú recenziu.

Proerecta

 

Čo očakáva v posteli muž Vodnár?

Tento muž nemá rád nudu. Rád má kreatívnu ženu. Taká, čo ho prekvapí, napríklad počas výletu do hôr nečakaným milovaním. Pokiaľ ho chce partnerka naladiť na sex, ide to veľmi dobre cez jeho obľúbenú činnosť – rozprávanie sa.

Pri troche šikovnosti môže téma hovoru nasmerovať na sexuálnu tému. Potom to už pôjde samo. Rovnako tak ho baví hranie rol a netradičný sex. Dlhú predohru absolútne miluje. Jeho erotogénnymi zónami sú členky a oblasť nôh.

 

Čo je ešte dobré vedieť o mužoch Vodnároch?

Muž – vodnár má tendenciu experimentovať. Rovnako, ako pri váhach, je medzi vodnármi veľa bisexuálnych mužov. V heterosexuálnom vzťahu má rád veľmi neobvyklé a nekonvenčné veci. Veľmi rád masturbuje. Až príliš, na čo by mal dať pozor. Príliš veľa autoerotiky môže viesť k problémom s erekciou a oddialenej ejakulácii.

 

Erotický horoskop pre ženu Vodnára

Pokiaľ má muž dočinenia so ženou – vodnárom, mal by sa pripraviť na dobrodružnú a rozmanitú cestu. Pre túto ženu je láska jedným veľkým dobrodružstvom. Vždy podniká kroky k tomu, aby to medzi ňou a jej partnerom iskrilo.

Monotónnosť a rutina prebúdza v tejto žene odvekého rebela. Jej planétou je Urán. Tá je naklonená experimentovaniu. Takže v sexe potrebuje veľa zmien a nových vecí. Neznamená to, že by skočila do postele s každým. Naopak, vie byť veľmi verná. Po sexuálnej stránke ide o veľmi sebavedomú a aktívnu ženu.

erotický horoskop vodnár žena

Vodnárky to rady natvrdo

 

Čo v posteli čakať od ženy Vodnára?

Sex pre ňu rozhodne nie je stredom vesmíru. Berie ho ako dôležitú súčasť života. Každopádne by partner nemal očakávať, že mu bude venovať všetok svoj voľný čas. Rovnako neťahá do fyzického vzťahu emócie. Jej snahou je tieto dve veci oddeliť.

Berie sex ako potešenie. S najväčšou radosťou poskytne svojmu partnerovi rozkoš. A bude chcieť mať istotu, že dostal všetku pozornosť, po ktorej túžil. Občas rada dominuje a naopak. Záleží to od jej nálady. Dokáže byť veľmi náladová. Dokonca aj v posteli.  A môže to dať partnerovi „vyžrať“. Hlavne pokiaľ nie je po jej. Nič extra pre ego chlapa, ale by s tým pri tejto žene počítať.

Ani perverzné hry jej nie sú cudzie. Rovnako, ako kostýmy, pomôcky alebo hranie rol. Jej dobrodružná povaha s tým nemá problém. Táto žena je veľmi vášnivá a energická milenka. Má rada výzvu a pri skúšaní nových vecí nebude dlho otáľať. Nerobí jej problém skúsiť niečo, čo je spoločenskými normami považované za „nenormálne“.

 

Čo očakáva v posteli žena Vodnár?

Je typ ženy, ktorej niekedy urobí dobre bozkávanie, mojkanie a dlhá predohra. Predovšetkým ale preferuje tvrdý sex. Má ho rada tvrdo. Verí viac akcii ako slovám. Partner občas môže naraziť na jej divokú stránku osobnosti v posteli a mal by s tým počítať.

Rada má tiež masáž nôh. Konkrétne v oblasti podkolenných jamiek po členky. To sú jej hlavné erotogénne zóny. Má rada súťaž. Aj v posteli. Muž by si to mal pamätať a okrem zábavy a hier zahrnúť do spoločných hier aj výzvu.

 

Čo je ešte dobré vedieť o ženách Vodnárkach?

Tieto ženy dosahujú všeobecne obrovské orgazmy a sú veľmi šikovné vo zvádzaní svojich partnerov. Rozhodne to nie sú hanblivky. A bez problémov povedia o svojich potrebách a pocitoch aj partnerovi. Či už ide o nové polohy, alebo prekvapenia. S touto ženou bude chcieť muž vždy zažiť viac. Vďaka jej prirodzenosti s ňou môže zažiť skutočný ohňostroj.

ČÍTAJTE aj ostatné erotické horoskopy a nájdite spriaznenú dušu pre svoje znamenie

4.5/5 - (4 votes)