Erotický horoskop – Blíženci (22.05. – 21.06.)

Erotický horoskop pre muža Blíženca

Aký je muž v znamení blíženca v posteli? To je dobrá otázka. Nájdete ho totiž všade možne, len nie v posteli. Oveľa vyššia šanca je, že ho nájdete súložiť v spovednici v kostole, na toaletách lietadla letiaceho 10 000 metrov vysoko alebo na cintoríne.

Proste na hociktorom zvláštnom mieste. Len v posteli ho pravdepodobne nenájdete. Jeho myslenie je vždy zamerané na množstvo podnetov naraz. Vždy bude hľadať tie najrozmanitejšie zážitky a skúšať nové veci.

erotický horoskop blíženci

Muž Blíženec je veľmi dobrodružný a platí to aj v posteli

 

Čo v posteli čakať od muža Blíženca?

Blíženec je sexuálny dobrodruh. Jeho správanie môže niekto považovať za nevhodné voči spoločenským normám. Rovnako je na tom výber jeho praktík a miest, kde si užíva sex.

V prípade, že je partnerka naladená podobne, si budú rozumieť. Viac konzervatívne znamenie, ako kozorožec alebo panna, pravdepodobne nie. S nestálym blížencom pod dekou (alebo kdekoľvek inde) neudrží krok.

Pre neho je sex hlavne zábava. Väčšinou mu neprikladá väčší emocionálny význam. V prípade, že narazí na špeciálnu osobu, emócie prídu. Je to ale pomerne vzácne.

Určite sexuálne hry nepoužíva tak, ako napríklad emocionálne a romanticky zamerané ryby.  Pokiaľ teda hľadáte jednorázový sex na jednu noc, je blíženec jasnou voľbou.  Navzdory tomu dokáže byť blíženec verný jednej žene. Len nestrpí príliš veľa stereotypu. Jedna poloha a stále to isté miesto nie sú pre neho.

TIP: Aj Blíženec potrebuje pevnú erekciu. Ak vám hviezdy nepriali a potrebujete okamžitú podporu, jednoznačne odporúčame našu „star“ – české tablety Proerecta s bylinný zložením.

Tribulus a Maca rozširujú cievy a vháňajú do penisu viac krvi. Erekcia je tak pevná a trvácna. Kliknite na podrobnú recenziu.

Proerecta

 

Čo v sexe očakáva muž Blíženec?

Pre neho sex prebieha v hlave aj fyzicky (v posteli alebo kdekoľvek inde). Vzrušuje ho teda nie len samotný akt, ale aj prístup partnerky. Ovplyvňuje ho jej správanie a to, ako rozpráva. Jej hra s jeho časťami tela.

Jeho hlavnými erotogénnymi zónami sú prsty a ruky.  Partnerka by sa im teda mala rozhodne venovať. Tiež miluje akékoľvek hranie rol. Rovnako aj prevleky a rôzne scenáre sú pre neho veľmi vhodné.

Žena neprístupná experimentom v sexe si neudrží blíženca príliš dlho. Bude sa s ňou po chvíli nudiť a utečie k inej.

Zmena je teda v sexuálnom živote s ním nevyhnutná. Nemusí ísť o veľkej zmeny. Stačia detaily. Zmena parfému, oblečenia alebo nová poloha bohate stačí.

Teda v prípade, že sa nebavíme o extrémnom jedincovi.  Tu platí, že ho buď nasledujete do divokého sveta sexuálnych hier, alebo tam skončí s niekým iným.

 

Čo je ešte dobré vedieť o mužoch Blížencoch? 

Pokiaľ budeme hovoriť o pánovi Greyovi z Päťdesiatich odtieňov šedej, tak ho presne vystihuje extrémny blíženec.  Je potrebné zobrať do úvahy, že zvýšené nároky čakajú na ženu v prípade všetkých extrémov.

A je jedno, či ide o blíženca alebo iné znamenie. Našťastie väčšina žien narazí len na priemerne „náročného“ blíženca. A to je dobre. Popravde, ktorá zo žien by sa nenechala aspoň niekedy zatiahnuť do víru sexuálnych hier plných fantázie?!

 

Erotický horoskop pre ženu Blíženca

Žena – blíženec, to je nekonečný zdroj zábavy. Nikdy sa s ňou nebudete nudiť. Je charakterizovaná duálnym znamením. To vždy bude hýriť energiou a bude myšlienkami  minimálne na dvoch  miestach naraz.

Všetky tieto vlastnosti sú naviac zabalené do krásneho ženského tela. Žena tohto znamenia je tiež majsterkou zvádzania. V tomto je podobná Panne.

Je bystrá a vie veľmi dobre rozprávať a pohotovo reagovať. Táto žena vyhľadáva intelektuálne zameraných partnerov. Miluje konverzáciu na rôzne témy. Preto u nej nemajú veľmi šancu tiché tipy mužov a hlupáci. Muž musí byť smelý, vtipný a bystrý, aby si získal jej srdce. Na oplátku dostane jej svieži prístup k životu. S touto ženou zažije každý deň niečo nové.

erotický horoskop blíženec žena

Žena Blíženec je zameraná na intelekt. Pokiaľ ste inteligentný, máte ju v hrsti.

 

Čo v posteli čakať od ženy Blíženca?

Pokiaľ muž nemá rád stereotyp v posteli, je pre neho táto žena ideálna. Nikdy nevie, kto na neho bude čakať. Bude to cudná a neskúsená školáčka alebo tvrdá a nekompromisná domina?

Pokiaľ bude muž chorý, môže očakávať zdravotnú sestričku. A to s bonusom a takou starostlivosťou, že bude po chvíli zdravý ako rybička. Beda, keď bude neposlúchať. Potom totiž nastúpi „zlá“ policajtka s putami.

Od tejto ženy čakajte všetko okrem nudy.  V spálni nie je rozhodne tichou myškou. Je veľmi komunikatívna a rozhodne vám povie „čo chce“ a „kam to chce“.

 

Čo v sexe očakáva žena Blíženec?

Hranie rol je niečo, čo bezhranične miluje, a rovnako je v tom dobrá. Určite ocení, pokiaľ ju vezmite na nákup kostýmov pre vaše špeciálne hry.  Jej fantázia ide stále naplno a veľmi rýchlo spadá do nudy.

Je dobré mať s ňou sex na rôznych miestach v dome. Tým zaistíte, že bude mať o zábavu postarané a bude duchaprítomne s vami. To isté pratí aj pre hry na verejnosti. Počas sexu by sa s ňou muž mal určite rozprávať. Povedať jej o svojich pocitoch a túžbach. Nepotrebuje, aby ju muž chápal. Stačí len jedno úprimné ocenenie.

 

Čo je ešte dobré vedieť o ženách Blížencoch? 

Myseľ ženy blíženca je veľmi mladá a svieža. Platí to aj pre sexuálny život. Ženy v tomto znamení dospievajú sexuálne rýchlejšie než iné znamenia a častejšie rady experimentujú.

Nie je u nich výnimkou sex s viacerými ľuďmi alebo lesbická skúsenosť s inou ženou. Veľmi rady udržujú sociálne väzby, a tak im nerobí problém naviazať nové priateľstvá a sexuálne dobrodružstvá.

ČÍTAJTE aj ostatné erotické horoskopy a nájdite spriaznenú dušu pre svoje znamenie

5/5 - (1 vote)