Baran muž a Baran žena (21.03. – 20.04.)

Erotický horoskop pre muža Barana

Muža v znamení barana spoznáte jednoducho. Jeho povaha je ohnivá a priamočiara. Ide vždy priamo na vec. Ak sa mu nejaká žena páči a chce ju získať, nebude príliš otáľať. V prípade, že sa mu žena naozaj páči, dokáže aj počkať. Ale iba chvíľu. Baran je totiž veľmi netrpezlivé znamenie.

baran_eroticky_horoskop

Barani sú v posteli obvykle aktívni a sex si chcú poriadne vychutnať

Aký je muž – Baran v posteli?

Ide rovno na vec. V posteli rád dominuje. Milovanie s ním je vášnivé a technicky takmer dokonalé. Rozhodne nečakajte dlhú romantiku. Tú nájdete skôr pri iných znameniach.

Vie byť tak trochu sebec, ktorý v prvom rade myslí na svoje potreby. Predohru zo svojej strany vníma skôr ako pauzu pred začiatkom zápasu.

Samotný sex berie väčšina baranov ako cestu k víťazstvu. Žena, ktorá mu prezieravo naznačí ako na to, si môže byť istá, že si rovnako príde na svoje.

Baranov cieľ v posteli je vyhrať. Žena mu ale nesmie dávať priame inštrukcie. Tie neznáša. Ak je žena bystrá, v posteli ho nenápadne navedie slastnými vzdychmi. Počas bežnej komunikácie zas nenápadnými poznámkami medzi rečou.

„Typickými vlastnosťami barana sú temperament a vášeň.“      – astrologička Zuzana


Aké očakávania má Baran?

Ak ho chce žena pri milovaní zaujať, mala by zvoliť správnu kombináciu pol na pol – živočíšnu príťažlivosť a panenskú hanblivosť. Týmto sexuálnym mixom barana rozdráždi do krajnosti.

Baran nemá veľmi rád stereotyp. Určite ho neohromí predohra, ktorú už niekoľkokrát zažil. Preto by ho mala žena hýčkať a časom prísť vždy s nejakým novým podnetom.

Nič sa však nesmie preháňať. Je potrebné nájsť správny pomer medzi novinkami a stálou klasikou. Muž baran si príliš nerozumie s dominantnou partnerkou.

Submisívna partnerka však tiež nie je podľa jeho gusta. Chce predovšetkým ženu, ktorá sa oddá iba jemu. Až potom bude možné si sex užiť obojstranne a naplno.

VIETE, AKO vám ku kvalitnej erekcii dopomôže partnerka? 

Vlastnosti Barana

Sex s baranom sa vyznačuje netrpezlivosťou. Na svoju rozkoš nechce čakať príliš dlho a mieri priamo k cieľu. Žena môže čakať čokoľvek.

Baran sa vyžíva vo všetkom, no ničoho nesmie byť príliš. Stereotyp ho dlhodobo omrzí. On sám pri milovaní rád používa jazyk a ruky. Tými dobýva pomyselné územia na tele partnerky.

Páčia sa mu tiež hlasné prejavy a krik. Tie sú pre neho tým najlepším afrodiziakom. Vášeň a sexuálny zápal sú pre neho pod perinou typické. Máloktorá tomuto ohňu odolá, čoho si je vedomý.

S výberom miesta si nemusíte lámať hlavu. Dôležitá je pre neho najmä pozornosť ženy. Ak sa mu dostane, nebude mať problém ani so sexom na verejnosti.

Ak si chce žena barana dlhodobo udržať, musí byť dobrá herečka. Baranovi musí dávať neustále najavo, že je pánom situácie. A to za každých okolností.

POTREBUJETE PREDĹŽIŤ SÚLOŽ a zvýšiť výkonnosť? Naučte sa techniku prerušovanej súlože. 

 

 

Erotický horoskop pre ženu Barana

Žena v znamení barana je dominantná. Na rozdiel od mužov to na nej nie je toľko poznať. Vo vnútri je však vášnivá a energická. Vždy si ide vlastnou cestou.

Do tejto ženy sa ľahko zamilujú muži narodení v ktoromkoľvek znamení. Žena – baran je sexuálne kompatibilná so všetkými znameniami vďaka svojej jedinečnej povahe a atraktivite. Túto ženu musíte pri zvádzaní hýčkať. Má rada pekné veci a pozornosť.

sexualny_horoskop_baran

Žena Baran je dominantná a bude ju zaujímať hlavne vlastné uspokojenie. Dajte pozor, aby vás neodsunula na „druhú koľaj“

 

Aká je žena – Baran v posteli?

Je rovnako vášnivá a energická, ako jej povaha. Je majsterkou v používaní neslušných a pikantných slov. V spálni dokáže rozprávať spôsobom, ktorý každého muža rozpáli. Posteľový zážitok je tak sexuálna krasojazda.

Dlhá a citlivá predohra nie je úplne jej štýl. Vie si ju vychutnať, ale ak trvá pridlho, prevezme iniciatívu. Počíta s tým, že na sex vás pripraví už dávno pred predohrou svojím šarmom a umením zvádzania.

V posteli urobí čokoľvek, aby svojho partnera rozpálila na prevádzkovú teplotu. V tomto smere neváha prekročiť bežné limity. Neváha tiež investovať do pekného koženého alebo latexového oblečenia.

Počas sexu nemá problém prelomiť ľady a ísť až za hranice. Rovnako to očakáva aj od svojho partnera. Rada mení polohy. Preferuje také, kde je v dominantnej pozícii a môže si určovať tempo aj pravidlá. Pri žene narodenej v znamení barana sa muž musí mať vždy na pozore.

 

BARANI SI ZASEXUJÚ KDEKOĽVEK: Prezrite si tieto najlepšie sexuálne polohy do auta. 

Aké očakávania má žena – Baran v posteli?

Má rada mužov, ktorí v posteli vedia prejaviť vášeň a cit. Rozhodne nechce žiadne vlažné výkony. Chce hlavne uspokojiť svoju sexuálnu potrebu.

Niekedy to však je na úkor ich partnera. Má veľmi rada komplimenty. Z tohto dôvodu pri sexe ocení akúkoľvek chválu na svoju postavu či sexuálne umenie.

Jej dobrodružná povaha priam zvádza na skúšanie nových vecí. Muž by sa preto nemal báť sám prísť s nejakou novinkou. Rozhodne však nie zbrklo. Stačí, ak ju s vecou dostatočne oboznámi. Aj keď je táto žena dominantná a energická, ocení aj mužov citlivý prístup k veci.

RANDÍTE S BARANKOU? Presvedčte ju na ručnú masáž prostaty a užite si, čo ste ešte nezažili. 

Žena Baran vás môže sexuálne „uštvať“

Žena v tomto znamení je najvášnivejšia zo všetkých. Sex s ňou nebude nikdy dvakrát rovnaký. Vie, ako veci okoreniť a do sexu vliať šťavu. Nebuďte preto prekvapení, ak sa stane iniciátorkou vášho šantenia.

Miluje iniciatívu a má chuť. Má ju možno ešte väčšiu, než väčšina chlapov. Hľadáte niekoho na nezbednosti na verejnosti? Našli ste tú pravú. Miluje a vyhľadáva ich.

Nevadí jej ani drsnejšie zaobchádzanie. Muž tiež vždy vie, na čom je. Povie mu to priamo. V dobrom aj zlom. Rada používa hračky a s hraním neprestáva. Až kým obidvaja nedosiahnete vrchol.

BOJÍTE SA, ŽE NEBUDETE STÍHAŤ? Prezrite si naše podrobné recenzie pomocníkov na erekciu a zbavte sa obáv. 

Rate this post