Erotický horoskop – Škorpión (24. 10. – 22. 11.)

Erotický horoskop pre muža Škorpióna

Toto znamenie je celkom nekontrolovateľne ovládané svojimi genitáliami. Škorpión je vášnivý, plný emócií a nepredvídateľný. Jeho charakter je doslova modelovaný jeho túžbou po žene a sexuálnom naplnení.

Za touto vášňou je ochotný ísť kamkoľvek. Následky sú to posledné, čo ho v tomto prípade zaujíma. Je posadnutý svojou neuhasiteľnou vášňou a neprestane, pokiaľ ju neuhasí. Na chvíľu. Ostatní ho berú ako človeka bez srdca, ktorý len strieda ženy.

To ale nie je presné. Škorpión nie je bez emócií, práve naopak. Ženy ľahko podľahnú jeho kúzlu. Je to príťažlivý muž plný sexuálnej energie a vibrácií. Jeho aura priťahuje samičky ako magnet.

erotický horoskop škorpión

Muža Škorpióna poháňa láska k sexu. Je na ňom priam závislý.

 

Čo v posteli čakať od muža Škorpióna?

Škorpión je plný chtíča a túžby. Jeho magická aura je toho dôkazom. Jeho oči sú ako röntgenový lúč a jednoznačne upútajú pozornosť ženy. Tú škorpión berie ako trofej na svojom nekonečnom love za vášňou.

Od prvého stretnutia ide priamo na vec. A toto konanie z neho vyžaruje pri každom jeho kroku. V posteli je veľmi skúsený milenec. Je si vedomý všetkých kúzelných miest, ktoré ženské telo ponúka. Sex so škorpiónom je vášnivý, divoký a spaľujúci. Niekedy až príliš. Môže spáliť telo aj city ženy, ktorá s ním skončí.

Škorpión neuznáva v sexe žiadne bariéry. Chce ženu celú aj s jej strachmi. Úplne odhalenú. Nemá rád prudérny ženy. Technika ho nezaujíma. Sex s ním je tornádo. Strhne všetko, čo je v jeho blízkosti.

Submisívny typ milenky bude škorpióna milovať. Je pre ne ten pravý. Naopak, príliš dominantná žena asi nebude úplne spokojná. On vyznáva heslo všetko alebo nič. Ženu chce absolútne vlastniť. Aby mu bola na 100 % oddaná.

TIP: Aj Škorpión potrebuje pevnú erekciu. Ak vám hviezdy nepriali a potrebujete okamžitú podporu, jednoznačne odporúčame našu „star“ – české tablety Proerecta s bylinný zložením.

Tribulus a Maca rozširujú cievy a vháňajú do penisu viac krvi. Erekcia je tak pevná a trvácna. Kliknite na podrobnú recenziu.

Proerecta

 

Čo v posteli očakáva muž Škorpión?

Odvážna žena môže skúsiť očný kontakt počas sexu. To má škorpión veľmi rád a ocení to. Tiež hľadá asertívnu ženu. Čo sa nebojí úplne otvoriť.

Určite nie dominu. Skôr ženu, ktorá vie, čo chce. S ktorou môžu dôjsť až k bodu, odkiaľ nie je návratu. Žena odhaľujúca svoje najintímnejšie stránky a strachy mu nesmierne imponuje.

I keď bytostne neznáša odmietnutie, tajne ho táto myšlienka vzrušuje. Žena to môže využiť pri milostných hrách. Pokiaľ prejde na chvíľu do dominantnej úlohy, určite ho to prekvapí.

Vo finále škorpión túži po hlbokom emociálnom spojení, ktoré mu prinesie len sex. Žena by tiež mala vždy nosiť príťažlivú bielizeň. Nejakú tenkú bielizeň medzi škorpiónom a jej telom. Nemá rád naservírované na striebornom podnose. Najviac ho vzrušia hlboké bozky. Pri nich potom dlho nezostane.

 

Čo je ešte dobré vedieť o mužoch Škorpiónoch?

Tiež ho vzrušuje spôsobiť bolesť. Jeho fantáziou je, že všetky ženy tajne túžia po sexe doprevádzanom bolesťou. Sex a bolesť sú pre neho spojené nádoby.

Tu pozor, aby škorpión neprekročil hranicu a žene neublížil. Lepšie je dohovoriť pravidlá dopredu. Škorpión je nerád poučovaný. Hlavne počas sexu. Víta naopak všetko, čo ešte spríjemní celkový pôžitok. Hračky, afrodiziaká alebo perverzné hry sú ideál.

Pozor na ranené city škorpióna. Neznáša odmietnutie a má tendenciu k zákerným odvetám.

 

Erotický horoskop pre ženu Škorpióna

Táto žena je narodená pod záštitou Marsu. Tým je všetko vysvetlené.

Žena v znamení škorpióna je sexuálnou bohyňou s veľkým libidom a vybrúsenými sexuálnymi technikami. Má od prírody talent pripútať pozornosť mužov obyčajným letmým pohľadom. Toto znamenie nie je sebecké. Rozkoš rada prijíma aj dáva. Jej chránencom je boh vojny Mars. Sex je preto pre ňu veľmi dôležitým aspektom a komunikuje cezeň. Prenikavé oči nikdy nejdú stranou a muž si pripadá nahý. Len v jej prípade mu to nevadí. Čím bližšie je k nemu, tým viac je nervózna. Jej dotyk je paralyzujúci. Rovnako, ako bodnutie škorpióna. Akurát, že muža neparalyzuje jed. Je to spaľujúca vášeň tejto ženy. A naraz je po všetkom. Skončili spolu a muž ani nevedel, ako. Milovanie pre neho bolo ohromujúce. Je dosť možné, že už nikdy to nebude chcieť inak.

erotický horoskop žena škorpión

Žena Škorpión je „femme fatale“, žena, ktorá muža v posteli zničí a vysaje všetku sexuálnu energiu

 

Čo čakať v posteli od ženy Škorpióna?

Mladá žena škorpión objavuje svoju sexualitu veľmi skoro. Oveľa skôr, ako väčšina znamení. To síce môže spočiatku priniesť zmätky, ale vo výsledku to z nej robí možno najskúsenejšiu ženu zo všetkých znamení.

Jej libido je vysoké. Nebyť taká, ako ženy v znamení barana alebo váh. Sex je pre ňu spôsobom, ako komunikovať. Čo sa nedá vyjadriť slovami, vyjadruje sexom.

V posteli je veľmi vnímavá. Registruje každý pohyb, zvuk aj zaváhanie partnera. A hneď dokáže tieto signály interpretovať.

Táto žena je synonymom divokého sexu. Muž, ktorý jej dá, čo potrebuje, má u nej veľké šance. Skúseností má naozaj na rozdávanie a len málokto ju v tomto prekoná. V posteli tým pádom rada vedie. Je to jej štýl. Táto žena sa v žiadnom prípade neusádza a nie je zakríknutá.

 

Čo očakáva v posteli žena Škorpión?

Hľadá muža schopného stíhať jej náruživú potrebu. Je obklopená tajomstvom. K tomu dovolí preniknúť len vyvolenému mužovi.

Jej najväčšou obavou je, že nebude mať kontrolu nad situáciou. Je si vedomá, že v znalosti je sila. Predovšetkým v posteli. Preto tak rada dominuje.

Miluje, keď muž dokáže vytvoriť provokatívne sexuálne napätie. Také, pri ktorom sa vzruší bez toho, aby došlo k akémukoľvek sexuálnemu náznaku. A toto napätie musí neustále stúpať. Asi ako keď nafukujete balón. Tiež nepraskne hneď po prvom fúknutí. Ideálnym spôsobom sú letmé dotyky na rukách alebo na stehnách počas rozhovoru, alebo v bežných situáciách.

 

Čo je ešte dobré vedieť o ženách Škorpiónoch?

Toto znamenie má neobyčajný pozorovací talent. V spálni si naozaj všimne každý detail. Žena škorpión je absolútnym zlúčením introverta a extroverta v jednej osobe. Na verejnosti je väčšinou viac uzatvorená a sústredená viac na seba.

Za zatvorenými dverami spálne s osobou, ktorej plne dôveruje, dochádza k zmene. Na asertívnu a veľmi expresívnu ženu. Naváhajúca vyjadri svoje potreby a túžby. Táto žena by nikdy nemala byť súdená podľa prvého dojmu.

ČÍTAJTE aj ostatné erotické horoskopy a nájdite spriaznenú dušu pre svoje znamenie

4.4/5 - (8 votes)