Erotický horoskop – Rak (22.06. – 22.07.)

Erotický horoskop pre muža Raka

Muž – rak je známy ako bezhraničný romantik. Romantik s občasnými výkyvmi nálad, keď nevie, čo presne chce. Všeobecne vzaté je to ale rešpektujúcim a veľmi starostlivým partnerom. Starostlivosť a láskyplnosť sú charakteristické znaky raka.

Rozhodne nepatrí medzi muža preferujúceho krátke flirty a výstrelky na jednu noc. Jeho životným cieľom je nájsť partnera, ktorému bude môcť veriť a stráviť s ním celý svoj život. Preto raci niekedy pôsobia rezervovane a ostražito. Najmä na začiatku vzťahu. V ten čas mu je potrebné dať dostatok času, aby mal možnosť prejaviť svoju pravú tvár. To isté platí aj pre sex.

erotický rozhovor rak

Aj Raci patria medzi hanblivé znamenia a je nutné ísť na nich pomaly

 

Co v posteli čakať od muža Raka?

Rak pôsobí na prvý pohľad nevinne. Keď dôjde na sex, mala by s tým žena počítať. Na druhú stranu táto vlastnosť robí muža tohto znamenia neodolateľným.

Je tak trochu ako cibuľa. Jeho hriešnejšie stránky sú schované pod hlbšími vrstvami. Rak je vyznaním romantik. To neznamená, že o ženách nič nevie. Naopak. Má veľmi dobrú predstavu o tom, aké techniky v posteli použiť.

Pre ženu svojho srdca rád objavuje cesty, ako ju priviesť k extáze. V tomto ohľade je veľmi pilným žiakom. V skutočnosti ho najviac vzruší, keď je žena vzrušená.

Nejde mu v prvom rade o jeho potešenie. Dôležité je pre neho hlavne radosť partnerky.  Rak je tiež špecifický tým, že mu nevadí a dokonca robí dobre dominancia ženy v posteli.

TIP: Aj Rak potrebuje pevnú erekciu. Ak vám hviezdy nepriali a potrebujete okamžitú podporu, jednoznačne odporúčame našu „star“ – české tablety Proerecta s bylinný zložením.

Tribulus a Maca rozširujú cievy a vháňajú do penisu viac krvi. Erekcia je tak pevná a trvácna. Kliknite na podrobnú recenziu.

Proerecta

 

Čo v posteli očakáva muž Rak?

Rak nie je presne typ, čo hľadá príliš slobodomyseľné a divoké ženy. Nie je ani zástancom drsného či násilného sexu. A ani špinavé rečičky ho veľmi neberú.

Je naopak konzervatívny a dáva prednosť vyčkávaniu, aby plne porozumel sexuálnym túžbam svojho miláčika. Rak bude v prvej fáze vzťahu chrániť hlavne seba pred emocionálnym zranením. Má totiž strach z odmietnutia, pretože je od prírody veľmi citlivý.

Aby žena vyhrala jeho srdce, musí mu dokázať, že k nemu má pevnú citovú väzbu a jej láska je bezpodmienečná. Až potom jej odhalí, ako veľmi milujúci a starostlivý dokáže byť.

 

Čo je ešte dobré vedieť o mužoch Rakoch?

Rak je najcitlivejším znamením zverokruhu a jeho najväčším potešením je prinášať radosť druhým. Predovšetkým tým, ktorých skutočne miluje. Jeho náturou je starať sa. To z neho robí skvelého priateľa a beznádejného romantika.

Stelesňuje hodnoty, ktoré každá žena potrebuje. Teda aby cítila, že je jedinečná, milovaná a emocionálne zaistená. A to si niektoré ženy myslia, že muži tohto typu existujú len v románoch. Asi ešte nestretli raka.

 

Erotický horoskop pre ženu Raka

Žena v tomto znamení je veľmi zaujímavá. Na prvý pohľad môže pôsobiť sebavedomým, roztomilým, niekedy až drsným dojmom. Pod tvrdým pancierom typickým pre rakov majú hlboké city. A niet ani divu.

Raci sú všeobecne najcitlivejším znamením celého zverokruhu. Emócie pôsobia na všetky oblasti tejto ženy. Vrátane jej sexuality. A tá ich náladovosť! Menia ju rovnako, ako mesiac svoje fáze. Niekedy žiarivá a šťastná. Inokedy temná. Nosí v sebe určitú vnútornú rozpoltenosť. Dobrou správou je, že túto stránku osobnosti môže zmeniť.

erotický rozhovor rak žena

Ženy Raci bývajú vnútorne rozpoltené

 

Co v posteli čakať od ženy Raka?

Žena rak si bude svojho milého v posteli hýčkať doslova ako dieťa. Je veľmi skúsená vo zvádzaní aj milostných hrách. Pokiaľ chce, dostane muža do postele mrknutím oka.

Milovanie s ňou je veľmi hlboké, plné emócií a intenzívne. Muž s ňou zažije úžasné chvíle. Má aj svoje skryté chute. Tie odhalí až po určitom čase a vzájomnej väčšej dôvere. V momente, kedy o partnerovi už niečo vie.

Hneď, ako sa s mužom spojí fyzicky i duševne, nechce o neho prísť. A urobí pre to všetko, čo je v jej silách. Úžasný je aj jej dotyk. Je to ten, ktorý každému mužovi privodí príjemný mráz v chrbte.

Miluje orálny sex, ten rada dáva aj prijíma. Nebojí sa byť ani submisívna. Jej sexuálna energia leží pod tvrdým pancierom. Pokiaľ ním muž prenikne, zažije nezabudnuteľnú noc.

 

Čo v posteli očakáva žena Rak?

Žena rak miluje a ctí len toho, kto jej určitým spôsobom imponuje. Rozhodne u nej nemajú šancu borci, ktorí sa ju snažia jednoducho zbaliť.

Dráždenie a podpichovanie v posteli nemá rada a môže si to vziať osobne. Verí na dlhú predohru plnú emócií a vzájomných dotykov.

Rada počúva komplimenty na svoju adresu. Bozky na krku jej robia veľmi dobre. Podobne, ako darčeky. Napríklad v podobe vína alebo čokolády ju vedia naladiť na správnu notu. Chce, aby bolo o ňu postarané, aby cítila lásku a starostlivosť partnera. Aj cez drobné pozornosti. Tie ju dráždia a vzrušujú. Tieto lichôtky jej dovoľujú cítiť sa ako žena.

Má rada sentiment. Ocení napríklad list pod tanierom či raňajky do postele.  Chce, aby sa k nej pristupovalo ako k princeznej.  Inak hrozí štipnutie ostrým klepetom.  Pokiaľ dostane emočnú podporu, domov a vernosť, bude svojho muža hájiť do roztrhania tela.

 

Čo je ešte dobré vedieť o ženách Rakoch?

Žena rak niekedy pôsobí zraniteľným dojmom. A to do takej miery, že jej každý muž rád znesie modré z neba, aby ju ochránil. Radosť jej urobí napríklad večera v dobrej reštaurácii. Jedlo by malo byť ideálne také, ktoré evokuje pocit domova.

Žena rak vôbec veľmi tiahne k domovu. Má k nemu kladný vzťah a najradšej má svoj dom a muža svojho srdca v ňom. Keď cíti pocit bezpečia, dokáže odhaliť aj svoje skryté túžby. A že môžu byť veľmi pikantné a rozmanité.

Žena rak je veľmi vtipná. Jej zmysel pre humor prichádza akoby mimochodom a je mimoriadny. Máva dni, kedy je vášnivá a naopak chvíle, kedy je chladná. Muž by jej mal dať v tento čas morálnu podporu. Sama tak spozná, či je muž schopný kočírovať jej krehkú dušu.

Žena – rak je panensky nevinná. Typické dievča od vedľa. Tá, po ktorej každý chlap túži. ako bohyňa mesiaca svieti najviac v noci. Teda mužovo srdce patrí len jej počas krásneho a hlbokého milovania. Jej tichá sila je ohromujúca. A s plnou dôverou sa rozbehne ako tsunami. Bohyňa mesiaca. Tá, ktorá pôsobí v žiare svetla mesiaca nesmrteľným a ohromujúcim dojmom.

ČÍTAJTE aj ostatné erotické horoskopy a nájdite spriaznenú dušu pre svoje znamenie

 

Rate this post