Prečo si muži stále a tak radi siahajú na penis?

Snáď všetky ženy považujú chytanie si penisu za úplne nechutný zvyk a totálne ho neznášajú. Pre mužov to však je úplne normálne. Ak sa zameriate na to, koľkokrát denne si muž siahne do rozkroku a nakoniec to aj spočítate, zistíte, že ide o neskutočne vysoké číslo.

Je to pre neho rovnako automatické, ako si napríklad odskočiť na záchod. Muži sa nad týmto zvykom vôbec nepozastavujú. Pozrime sa na to, prečo to robia.

 

Prečo má, do kelu, tú ruku stále v gatiach?

Muži, penis a ego

Muži penisu pripisujú naozaj obrovskú dôležitosť. Penis je ich hračka z detstva, ktorá ich aj naďalej sprevádza. Bude to tak celý život. Je tu neustále k dispozícii. Je to jediná hračka, ktorá je obdarená zdrojom potešenia vo chvíľach, keď za ňu ťahajú.

Táto hračka neustále mení tvar a veľkosť. Prijíma podnety pre svoje oživenie a prináša mnoho pocitov a uspokojivého vnímania. Nič podobné v žiadnom hračkárstve proste nenájdete. Penis posilňuje mužské ego.

 

Keby to robili ženy, muži by to milovali

Keby si žena neustále siahala medzi nohy, mužom by sa to páčilo a nesmierne by ich to vzrušovalo. Ona sama by si ale pripadala neslušne až odporne. Muži si proste svoje náradie kontrolujú pravidelne a navyše sa za to vôbec nehanbia.

Dotknúť sa len tak vajec je pre mužov úplne prirodzené. Úplne bez problémov to urobia pri jedle, na návšteve, v spoločnosti či na zástavke MHD. Prečo si teda muži na svoju pýchu vlastne najčastejšie siahajú?

 

Klasické svrbenie

Svoj rozkrok si proste treba pravidelne poškriabať a vyvetrať. Mužské intímne partie v trenkách proste prirodzene svrbia, a preto je potrebné si ich pravidelne vyrovnávať a škriabať. Ide o najčastejší dôvod. Musíte si tiež zvyknúť na to, že po každom siahnutí do rozkroku si, samozrejme, neumyjú ruky.

 

Len tak zo zvyku

Muži často nemajú k svojmu prirodzenému, podvedomému a pravidelnému rituálu žiadne vysvetlenie. Ide proste o zvyk. Len ťažko nájdete muža, ktorý si do rozkroku aspoň raz za deň nesiahne. Majú to proste vrodené.

Niektorí muži sa vedia podvedome kontrolovať a sú diskrétni, keď si na penis siahajú dotykom cez vrecko nohavíc. Väčšinou sa s tým ale nepárajú a siahnu si do rozkroku úplne živočíšne a na priamo.

 

Zlá poloha seemenníkov a penisu

Niekoľkokrát denne sa penis a miešok vo voľných trenkách, ale aj v boxerkách a slipoch, rozhodia, a preto je potrebné si ich vyrovnať. Muži si preto niekoľkokrát denne svoju pýchu zrovnajú buď na pravú, alebo na ľavú stranu. Otáčanie a vyrovnávanie mieška a penisu im zaberie dosť času. Preto ich neustále vidíme s rukou v nohaviciach.

 

Ochrana cenného nákladu

Ruka v nohaviciach znamená aj prirodzenú ochranu pred potenciálnym nebezpečenstvom z vonkajšieho sveta. Ide o neverbálne správanie. Páni sa cítia omnoho lepšie a spokojnejšie, keď sú ich pohlavné orgány úplne chránené.

Vždy sa môžu objaviť situácie, ktoré by im mohli ublížiť. Pri hre s loptou počas športu alebo pri akomkoľvek neopatrnom pohybe. Ruky v nohaviciach sú niečo ako ochranný reflex. Aj preto si napríklad poprední hráči bejzbalu neustále upravujú rozkrok.

 

Kontrola je vždy dôležitá

Pre mužov je penis základom bytia – alfou a omegou ich života – bez čoho sa nedá žiť. Čo ak by sa ich náradie náhodou záhadne niekam zatúlalo a nadobro by zmizlo? Strach o penis je smrteľne bolestivý.

Preto im ho ich podvedomie káže pravidelne pozorovať a kontrolovať. Muži si teda do nohavíc siahajú úplne prirodzene. Nevidia nič zvláštne na tom, že si svoje mužstvo kontrolujú.

 

Nervozita je hajzlík

Keď sú muži nervózni, nevedia čo s rukami. Siahanie do rozkroku sa potom ponúka podvedome, čím aspoň na chvíľu zamestnajú ruky. Ak vidíte muža s rukami v rozkroku, môže práve prežívať veľmi ťažké chvíle plné stresu a očakávaných zmien. Nervozita robí svoje.

 

Upokojenie rozrušených nervov

Trenie v oblasti rozkroku spôsobuje uvoľnenie oxytocínu – upokojujúceho hormónu. Vyplynulo to zo záverov štúdie uverejnenej v časopise Frontiers in Psychology (Priekopníci psychológie). Muži si svoj penis chytajú aj vo chvíľach, keď sú psychicky rozhodení a potrebujú sa nejakým spôsobom upokojiť.

Ak sa tak deje doma za zatvorenými dverami, je to v poriadku. V čakárni u lekára, kde spoločne s nervóznym mužom trávia čas aj iní ľudia, to budí rozruch. Pomáha, keď si muž namiesto penisu šúcha záhyby krku alebo paže. Mnoho mužov by si to mohlo vziať k srdcu.

 

Potvrdenie vlastnej identity

Dotyk penisu a mieška je prvé aj posledné, čo muž urobí ráno po zobudení aj večer pred uložením sa na spánok. Ide o mužský obrad potvrdenia identity. Nemá nič spoločné s erotickou stimuláciou.

Muži sa upokojujú, že sú stále tým, kým sú. Robí im radosť, keď si v rozkroku nahmatajú svoje rodinné klenoty, ktoré im jednoznačne dokazujú, že sú pánmi tvorstva. Kohúti na smetisku, jelene v ruji a muži s veľkým M. S penisom obstoja vo svete plnom nástrah.

 

Presadzovanie nadvlády

Muži sú ako malí chlapci, ktorí si neustále porovnávajú svojich vtákov. Dvaja muži oproti sebe, ktorí majú v tvárach kropaje potu, päste v pohotovosti a len vyčkávajú na ten správny okamih. Kto z koho? Nakoniec rozhodnú rýchle ruky a chladná hlava.

Rovnako to funguje aj s penismi. Keď nie sú k dispozícii zbrane alebo nechcú použiť päste. Situáciea, keď tvárou v tvár čelí jeden muž chladnému pohľadu svojho súpera je v modernom svete, napríklad vo svete obchodu, ako vystrihnutá z veľkej knihy.

Ten, kto si siahne do rozkroku, podvedome všetkým okolo dáva signál, že je pánom situácie. Ak tomu nerozumiete, pravdepodobne nemáte penis, ale iba vagínu. Tajomným veciam medzi nebom a zemou porozumejú v tomto prípade len muži. Ženám zostanú navždy skryté. Takže dámy, dosť bolo hlúpych poznámok. 

 

Ženy to ale neskutočne irituje

Ženy úplne vytáča, keď sa chlap poškriabe v nohaviciach a rovnakou rukou siahne do misky s pukancami. Neznášajú, keď sa poškrabe na vajciach v spoločnosti a robí im hanbu pred priateľmi. Pokladajú to za neslušné voči ženám. Nemajú radi mužov nasúkaných do tesných nohavíc, ktoré sa im zarezávajú a do diaľky nechajú vyčnievať penis.

Ženy tiež dosť vytáča, keď si muž mliaga svoj penis a potom si privonia k rukám. Rovnako ich do nepríčetnosti vie dostať situácia, keď je muž nespoľahlivý, nikdy nič nesplní, s ničím nepomôže, no donekonečna vyčíta, že si jeho penis už druhý deň nezasúložil. Penis je povýšený nadovšetko.

Nenávidia, keď si muži idú ku krajnici uľaviť, za pár minút zastavia na diaľnici pri fastfoode a bez okolkov sa pustia do hamburgeru, prípadne sú tými neumytými rukami schopní podať jedlo žene.

Niektorí muži si oklepú penis a vzápätí sú schopní podať ruku tomu, kto stále obďaleč a všetko videl. Kde je hygiena, vlhčené obrúsky, slušnosť a disciplína? To žena nikdy nepochopí, pretože nemá penis.

Nech už je dôvod, prečo si muži siahajú na penis akýkoľvek, ak chce žena žiť s mužom, musí sa cez to nejakým spôsobom preniesť. S určitosťou sa to nikdy nezmení a popravde ani nejde o nič také, čo by si zasluhovalo väčšiu pozornosť. Zbytočne sa netrápte a už vôbec s tým netrápte muža.

ĎALEJ SI PREČÍTAJTE: O pozitívnom vplyve masáže penisu na veľkosť a erekciu.

Rate this post