Erekcia a fastfoody – utekajte, kým je čas!

Každý z času na čas zájdeme na rýchly hamburger do McDonaldu alebo na umastený pražený syr niekde na ulici. Občasne takáto strava telu nespôsobí nič zlé. Skutočnosť je ale taká, že vysoké percento Slovákov takúto stravu konzumuje pravidelne, často niekoľkokrát denne.

Fastfoody, sú samozrejme, škodlivé pre všetkých rovnako, avšak dnes sa pozrieme, akou mierou poškodzuje nezdravé jedlo našu erekciu.

Hneď na začiatok sa zamyslite, či vám pár desiatok ušetrených minút oproti vareniu alebo návšteve normálnej reštaurácie stojí za to, aby ste si dlhodobo zhoršovali erekciu.

erekcia a fastfood

 

Slováci odpad v podobe fastfoodu milujú

Pritom sa vôbec nejedná o žiadnu novinku. Fastfoodové jedlá sú typické kvôli množstvu nezdravého tuku a kalórií, ktoré veľmi ťažko niekto spáli bez pohybu.

TIP NA ANGLICKÝ ČLÁNOK: Zdravie ničiace účinky jedál z fastfoodu.

Viacero štúdií potvrdzuje, že už dve návštevy fastfoodu týždenne niekoľkonásobne zvyšujú riziko diabetu a srdečného infarktu. To je jasnou odpoveďou na to, prečo fastfood úspešne oslabuje erekciu. Najväčší problém s ňou totiž majú práve diabetici a ľudia so srdcovocievnymi chorobami.

Kto by chcel toto riskovať kvôli mrazenej žemli  s pomletými zvyškami mäsa? Je fastfood skutočne tak neodolateľný, aby sme úplne ignorovali, čo do seba vlastne vkladáme? Čo iné je prednejšie, než vlastné zdravie a obzvlášť erekcia v kondícii?

hotdog

Nie, toto nie je ani betón ani slonie exkrementy. Táto odporná hmota je odpad, z ktorého sa vyrábajú obľúbené párky na hot-dogy. Celé video si pozrite tu

 

Pravidelné stravovanie vo fastfoode často vedie k obezite. Obézni páni sú ďalšou obeťou slabej erekcie. Skúste sa spýtať svojho tučnejšieho známeho, nech vám úprimne povie, aká je jeho erekcia. Možno sa bude hanbiť, možno prizná trpkú pravdu – obézni muži majú slabú, často dokonca žiadnu erekciu.

Navyše pokiaľ nešportujete alebo nemáte naozaj dobrý metabolizmus (aj ten sa vekom spomaľuje, takže opatrne), riziko obezity stúpa o rekordných 70 %. Ešte stále máte chuť na chrumkavé hranolčeky a sladučkú colu?

obezita a erekcia

 

Počas našej mladosti ešte na Slovensku fastfoody neboli. Dnes sú nimi mestá doslova zaplavené a zdravotný stav sa zhoršuje globálne, nie len individuálne. Práve to, že málo otcov v pomerne novom trende fastfoodov zatiaľ nerozpoznáva nebezpečenstvo, vodia do nich aj svoje deti.

Pozrite sa na obrázok vyššie. Už teraz je isté, že dotyční chlapci sa môžu s erekciou, plodnosťou a vlastnými deťmi lúčiť.

Svojimi vlastnými zlozvykmi ohrozujeme budúcu plodnosť našich synov a dccér! Myslite na to a vyvoďte zodpovedné kroky!

 

Vo fastfoode netrpí len erekcia, ale celé telo!

Slabučká erekcia nie je jediným problémom milovníkov fastfoodov. Nevhodné stravovacie návyky ničia doslova celé telo.

  • Problémy so zubami – najmä cukor a agresívne chemikálie/konzervanty naleptávajú sklovinu a zuby sú tak náchylné ku kazeniu. Vznikajú početné zápaly, ktoré dokážu prerásť až do zápalov celej ústnej dutiny a nosohltanu. Zápaly v tele majú taktiež do činenia s oslabovaním erekcie, o čom sme už informovali v staršom článku.
  • Depresie – možno sa to zdá nepravdepodobné, ale nezdravá strava bohatá na cukor (takže v prvom rade fastfoody a polotovary) dokáže spôsobiť depresívne stavy. Tie sú vlastne reakciou tela na abstinenčné príznaky – cukor je veľmi návykový. Ak „závislák“ na nezdravom jedle dlhšiu dobu neprijme „dávku“ cukru, jeho telo je v šoku a nedostatok sa prejavuje depresiou a vyčerpanosťou. Tieto dva činitele sú, ako vieme, spoľahlivým zabijakom erekcie.

Bohužiaľ sa vec ešte zhoršuje, ak vám kvôli depresívnym stavom lekár predpíše antidepresívum. To síce pomôže na zlé nálady, avšak zaručene nepomôže erekcii. Je skutočne potrebné sa kvôli jedlu dostať to takéhoto začarovaného stavu bez erekcie?

  • Dýchacie problémy – zhoršovaním zdravotného stavu dochádza aj k dýchacím problémom a celkovej strate vitality. Zlé a „plytké“ dýchanie zapríčiňuje nedostatočné okysličovanie krvi, pričom platí, že zle okysličená krv sa v tele nedistribuuje správne. A čo je prvoradým predpokladom pre silnú erekciu? Práve dostatok krvi v penise! Dýchajte zhlboka, bude vám lepšie stáť. Viac informácií o krvi a erekcii získate tu.
  • Postupné upchávanie ciev – stará známa pravda. Cholesterol, syntetické a ťažko vylúčiteľné látky a ďalší odpad sa nabaľujú na vnútorné steny ciev. Tie sa postupne zužujú, pričom upchávanie v prvom rade zasahuje najdrobnejšie telesné cievky a žilky.

Celý penis je pretkaný drobnými cievkami. Ak sú nepriechodné, erekcia je slabá a penis mäkký, aj keď je muž vzrušený a na sex sa teší. Viac o téme sa dozviete tu.

  • Medzi ďalšie patrí nadmerné ukladanie kalórií v podobe tuku, inzulínová rezistencia (náchylnosť k cukrovke), vysoký krvný tlak, kôrnatenie tepien, nadváha, bolesti hlavy a kožné problémy.
strava a erekcia

Myslíte, že takto má vyzerať stravovanie? Myslíte, že takto má vyzerať zdravý a uvedomelý muž? Myslíte, že toto je idol žien?

Neviete žiť bez cocacoly? A život bez spermií si predstaviť viete?

Coca-cola a ďalšie presladené umelé nápoje sú neoddeliteľnou súčasťou fastfoodového režimu. Sladučké nápoje ale nie ú také nevinné a nevyhnutné, ako sa nás snažia presvedčiť reklamy. Naopak sú to silne koncentrované jedy, ktoré úspešne ničia erekciu.

Tentokrát dánsky vedec Kold Jensen vo svojom výskume zistil, že muži, ktorí denne vypili liter coly alebo podobného „nápoja“ mali až o 30 % menej spermií, než skúmaná vzorka, ktorá nápoje nepila. Zaujímavé, všakže?

Americký epidemiologický žurnál štatistiku vyčíslil presnejšie. Vo vzorke 2 500 mužov namerali, že mililiter spermy zdravo sa stravujúcich obsahuje 50 000 000 spermií. Kolegom s láskou k coca-cole  namerali iba 35 000 000! Pekný rozdiel, čo myslíte?

Svetová zdravotnícka organizácia navyše varuje, že muži so znižujúcim sa počtom spermií majú tendenciu stať sa úplne neplodnými – impotentnými.

 

Nepriechodné cievy = žiadna erekcia

Skúsenosti a štúdie teda varujú. Pravidelné návštevy fastfoodov zhoršujú cirkuláciu krvi v tele, penis nevynímajúc. Ďalšia výskumná klinika namerala, že krvný obeh sa znižuje o 22,7 %. Znamená to, že priechodnosť ciev sa pri dlhodobo nesprávnom stravovaní dokáže znížiť až o štvrtinu!

Toto číslo, samozrejme, úmerne narastá dobe, počas ktorej holdujeme nezdravým „jedlám“. Úvodzovky sú použité zámerne, pretože to, čo fastfoody predávajú, sa za normálne jedlo považovať nedá.

 

fastfood hnus

Nikoho z fastfoodu nezaujíma, čo vám na tanier predkladá. Ide iba o čo najdrahšie rozpredanie všetkého odpadu, ktorý sa pod nánosmi mastnej, spálenej strúhanky tvári ako „jedlo“

 

Všetci dobre vieme, že krvný obeh je pre erekciu najdôležitejší. Čím dlhšie budeme obeh oslabovať a problém bagatelizovať, tým bude penis mäkší, a dokonca sa zmenší, pretože nedostatočné prekrvenie spôsobí, že penis nikdy nedosiahne svoju skutočnú kapacitnú veľkosť!

 

Ododneška žiaden fastfood! Naveky!

Pamätajte, že nikdy nie je neskoro na zmenu stravovania, ale aj ostatných návykov. Penis je ako zrkadlo zdravotného stavu, takže problematická erekcia jednoznačne poukazuje na už existujúci problém v tele. Okamžitou zmenou stravovacích návykov dokážeme erekciu opäť vrátiť tam, kde bola pred rokmi. Prajeme silnú vôľu a čo najmenej „hriešnych“ chúťok.

 

 

Rate this post