Erotický horoskop – Ryby (21. 02. – 20. 03.)

Erotický horoskop pre mužov Ryby

Muž narodený v tomto znamení patrí medzi najkreatívnejších jedincov z celého zverokruhu. Svoju tvorivosť a vnímavosť rád prenáša aj za dvere spálne. Čo sa týka lásky, je veľmi vášnivý a citlivý na potreby svojej partnerky.

Lásku vyjadruje vrúcne a za každú cenu chce nájsť tú pravú. Je narodený v duálnom znamení, takže žena môže čakať nečakané. Znamená to, že urobí jedno rozhodnutie a nakoniec urobí druhé.

To platí aj v milostnom živote. Má napríklad niekoľko mileniek a jeho sexuálny život je búrlivý. Aj napriek tomu tajne túži po svojej vysnívanej. Vo svojom hľadáčiku má hlavne zmyselné a atraktívne ženy. Vyhľadáva dominantné typy, ktoré sú tak trochu jeho opakom.

erotický rozhovor ryby

Muž v znamení Rýb je kreatívny a to aj v posteli

 

Čo v posteli čakať od muža Rýb?

V posteli nemyslí len na seba. Rád poskytne partnerke akúkoľvek rozkoš a pozornosť. Pokiaľ mu dá milenka najavo svoju spokojnosť, tým lepšie. Motivuje ho to k ešte lepšiemu výkonu a prekonaniu vlastných limitov.

Rád búra akékoľvek tajomstvá a tabu. Jeho predstavivosť je neuveriteľná, a tak neustále prichádza s novými nápadmi. Potom je na partnerke, aby tieto priania zrealizovala. Muž v tomto znamení má totiž tendenciu občas zostávať hlavou v oblakoch.

Disponuje akýmsi šiestym zmyslom pre fyzické a duševné uspokojenie. Vie, kam siahnuť. Len občas potrebuje podporu z druhej strany. Tento muž je ako voda. Dokáže byť neskutočne prispôsobivý k potrebám partnerky a plávať s prúdom.

TIP: Aj Ryby potrebujú pevnú erekciu. Ak vám hviezdy nepriali a potrebujete okamžitú podporu, jednoznačne odporúčame našu STAR – české tablety Proerecta s bylinný zložením.

Tribulus a Maca rozširujú cievy a vháňajú do penisu viac krvi. Erekcia je tak pevná a trvácna. Kliknite na podrobnú recenziu.

Proerecta

 

Čo v posteli očakáva muž Ryba?

To, čo potrebuje rojko – ženu uskutočňujúcu jeho priania a fantáziu. Nevadí mu teda iniciatíva zo strany partnerky. Žena opačnej nátury, ako je on, je pre neho ideálna. Iniciatíva z obidvoch strán je najlepšia. Nemá rád ženy, ktoré sa hrajú na nedostupné.

To ho odrádza. Prečo stavať bariéry, keď ide o presný opak. Miluje hry na štýl dominantného a submisívneho. Ako duálne znamenie je ako doma v obidvoch oblastiach. Aj napriek tomu dá prednosť romantickému prostrediu pred celou s pásmi a reťazami.

Sex je preňho nie len vecou fyzickou. Emocionálna stránka je možno ešte dôležitejšia. Dlhá predohra je preňho najlepším začiatkom. Zmyselná. Plná dráždivých dotykov a bozkov. Špinavé rečičky počas dňa alebo cez textové správy sú ďalším skvelým spôsobom, ako ho dostať do nálady.

 

Čo je dobré vedieť o mužoch Rybách?

Rád dáva nečakané dary. V prípade, že mu ho žena pochváli, narastie jeho sebavedomie aj libido. Večer bude ich. Veľmi ocení, pokiaľ žena dokáže povedať čo k nemu cíti. Vzhľadom na svoju povahu je tento muž vynikajúcim „najlepším priateľom“ a skvelým partnerom pre dlhodobý vzťah.

 

Erotický horoskop pre ženy Ryby

Veľmi romanticky založená žena. Kreatívna a citlivá duša. V živote hľadá lásku. Tej dáva prednosť pred krátkodobými výstrelkami. Muž hľadajúci ženskosť, zraniteľnosť a cit nájde tieto vlastnosti rozhodne práve u tejto ženy.

Aj v sexe je skôr romanticky zameraná. Nie je to domina, ktorá okolo seba plieska bičom. Miluje nežnosti a pozornosť. Komplimenty sú cesta, ako si môžete získať jej srdce. Ale musia byť úprimné. Pokiaľ si ju partner získa, je verná a urobí čokoľvek, aby udržala jeho pozornosť.

Sama dokáže veľmi dobre zvádzať. Má svoj osobitný nepriamy štýl. Vyzerá to tak, že je to muž, to celú dobu vyvíja snahu. Len ona vie, kto celú dobu ťahal za dlhší koniec. O túto ženu sa treba starať. Oveľa viac ocení potešenie zmyslov pred sexom.

erotický horoskop pre ženy Ryby

Žena Ryba miluje dary. Sexy prádlo je veľmi dobrou voľbou.

 

Čo v posteli čakať od ženy Rýb?

Ryba rozhodne nie je radodajka. Neskočí do postele s kadekým. Sex pre ňu predstavuje puto s partnerom. Neberie ho na ľahkú váhu, ako napríklad iné znamenia. Je teda odlišná od ženy – vodnára a podobne.

Na druhú stranu nie je prehnane strnulá. Sex si vie vychutnať. Baví ju hrať roly a rozbehnúť tak naplno svoju bujnú fantáziu. Ryba je jedným z najviac kreatívnych znamení. Disponuje šiestym zmyslom. Vie, čo partnerovi urobí dobre.

 

Čo v posteli očakáva žena Ryba? 

Najradšej má dominantného partnera. Môže mu potom prispôsobiť svoj štýl. Jej šiesty zmysel a prispôsobivá povaha tomu priamo nahrávajú. Ocení, pokiaľ nemusí nič hovoriť a partner vie, ako postupovať.

Pokiaľ ho miluje, pokojne pokľakne na všetky štyri a splní každé prianie. Táto žena vyzerá na prvý pohľad ako neviniatko, ale má aj svoju veľmi divokú stránku. Rada skúsi čokoľvek. Má veľa vlastných fantázií. Niektoré aj veľmi perverzné. Preto uvíta partnera, ktorý jej ich dokáže splniť. Dobre nažhaviť ju dokáže aj nápaditý dar.

Táto žena ich miluje. Takže napríklad nová sexuálna hračka alebo bielizeň je dobrá voľba. Tiež má rada dlhú a zmyselnú predohru. Jej erotogénnou zónou sú hlavne nohy a chodidlá.

 

Čo je dobré vedieť o ženách Rybách?

Nerada odpúšťa. Muž by preto nemal pokúšať svoje šťastie. Ryby patria medzi orgastické znamenia a dosahujú ho veľmi jednoducho a rýchlo. Je veľmi priateľská a nepozná slovo „nenávisť“.

To len vtedy, pokiaľ niekto naozaj zraní jej city. Tiež dokáže dobre držať tajomstvo. Takže ideálna partnerka na perverzné hry, kde je diskrétnosť absolútne kľúčová.

Nemá rada lož, tú spozná na míle ďaleko. Takže pozor na neveru. To, že je dobrá, ešte vôbec neznamená, že je slabá. Práve naopak.

ČÍTAJTE aj ostatné erotické horoskopy a nájdite spriaznenú dušu pre svoje znamenie

4.8/5 - (6 votes)