Feromóny – upriamte na seba pozornosť žien!

feromónyŽena nechápe, čo sa s jej nosom deje. Zacítila toho pravého?

Muži sa väčšinou zaujímajú o prípravky, ktoré podporia ich sexuálny apetít, erekciu a výdrž. Vtedy však už ide do tuhého a niečo tomu musí vždy predchádzať. Práve so zoznamovaním a balením má problém nejeden muž.

Niektorý si neverí, iný zas nemusí v žene vzbudzovať sympatie a „iskra“ nepreskakuje hneď na prvú. Každý, kto má problém navábiť ženu, si istepraje mať tajnú schopnosť – schopnosť priťahovať ženy.

Sú to feromóny –telesné chemikálie, čo dokáže rozvášniť každú ženu. Po novom sa vyrábajú v podobe parfémov v mnohých príťažlivých vôňach.


Naozaj po mne pôjde každá žena? Nebude to otravné?

Predstavte si situáciu. Sedíte sám na bare, pokojne sa rozhliadate a hodnotíte okolie. Zrazu do miestnosti vojde krásna kočka a stretnete sa pohľadmi. Bežný večer by s vami možno neskončila v posteli, pretože žena rozmýšľa (asi) nasledovne:

„Hmm, ten na bare je sexi. Má aj dravý pohľad.. Žeby som sa nechala pozvať? Ale nie, nie som lacná štetka. Radšej si ho nevšímam…“

Prechádza okolo vás a keď je najbližšie, zastaví. Nasaje vzduch a zrazu vám šepká do ucha: 

„Ahoj fešák, ak si tu dnes sám, mohli by sme niečo vypiť a potom…“

Hugh HefnerPoznáte tohto pána? Áno, aj majiteľ časopisu Playboy rád používal feromóny

Viete, čo sa presne stalo? Zacítila samca!

Táto nečakaná zoznamka sa môže razom zmeniť na víťazný večer. Čo nemali ostatní páni v bare? Neboli cítiť ako samci!

Okrem toho, že vás hneď uvidela a bol ste jej sympatický, zacítila vás. A nemyslíme tým váš OldSpice deodorant, ktorým ste si nedbalo prebehol podpazušie po rannej sprche. Cítila feromóny, alebo ak chcete – vôňu sexuálneho dravca.

názorNázor z internetu

Čo sú feromóny? Kde sa vzali?

Feromóny prirodzene vylučujú ľudia aj zvieratá. Sú to pachové prchavé chemické látky. Viete, prečo pes pri venčení dokáže čuchať na jedom mieste aj 5 minút? Viete, ako dokáže mačka vycítiť vašu náladu? Sú to všetko feromóny, ktoré odzrkadľujú náš fyzický aj duševný stav.

Zvierací čuch je veľmi ostrý, takže feromónová stopa dokáže nahradiť ostatné zmyslové vnemy. My ľudia však máme čuch slabší a feromóny necítime priamo, ako keď čuchom hodnotíme pokazené mäso alebo voňavé ženské vlasy.

V ľudskom tele sa medzi nosnou a ústnou dutinou nachádza vomeronasálny orgán (Jakobsonov orgán). Práve ten je schopný zaznamenať vylúčené feromóny. Niektoré z nich sú veľmi silné, napríklad stresové feromóny. Od toho vznikol aj výraz „Cítiť z teba strach“.

 

Ak má feromóny každý, prečo by zacítila práve moje?

Sila feromónov spočíva v ich množstve. To, ktoré vylučujeme, žena vníma tiež, ak ale použijeme feromónový parfém, koncentrácia bude omnoho väčšia a žena nás zacíti intenzívnejšie (nemýliť si so zápachom).

Parfémy obsahujú práve tie sexuálne – afrodiziakálne feromóny. Nemajte teda strach, že by ste sa navoňali feromónom strachu alebo hladu.

feromónyŽenu rozrajcuje aj tá správna vôňa. Nebuďte pachovým anonymom!

Ja už ženu mám, aj keď v posteli to už nie je ono…

Aj vám môžeme feromónový parfém iba odporúčať. S novou vôňou vnesiete do spálne novú mužskú silu, čo partnerka okamžite zacíti. Bude rozdráždená a bude sa jej zdať, že sa po dlhej dobe deje niečo nové. Možno vás „neprekukne“, ale bude prekvapená, že cíti závan vášne a isto vás bude s týmto pocitom prenasledovať.

Parfém je vhodný aj pre mladé páry alebo hanbiacich sa mužov, pretože iniciatívy sa po použití zvykne chopiť partnerka.

 

TIP: prečítajte si článok na tému „Ako zvýšiť svoje a partnerkine libido?


Feromóny pre ženy

Ak na vás nejaká žena spravila nečakaný dojem a ste z nej celý rozvášnený, možno parfémuje aj ona. Každý výrobca feromónov vyrába verziu pre obe pohlavia. Ženy nie sú pozadu a taktiež chcú zaujať..:) Hlavne sa odlíšiť od konkurečných baličiek.

Feromónové parfémy môžeme vnímať ako nástupcov donedávna (a vlastne stále) obľúbených španielskych mušiek – poppers. Sú to prchavé látky vo fľaštičke, ktorá sa pred sexom otvorí v miestnosti. Poppers slúžili ako afrodiziakum pre oboch.

feromónyPán sa práve dostáva do tranzu, slečna vie, že sa pripravila dobre

Feromónový parfém má výhodu, že ho nosíte na tele a je stále s vami a to aj vonku, v čakárni či v bare (šanca prichádza kedykoľvek). Navyše luxusne vonia, čo je veľmi praktické. Nekupujte parfémy.S feromónmi trafíte 2 muchy jednou ranou.

Okamžite potrbujem feromóny! Kde ich zoženiem?

Keďže ide o podporu sexuality, dobré parfémy zoženiete v kamenných sex-shopoch alebo na internete. Ak by ste kupovali cez internet, voľte radšej overené stránky s mnohými zákazníkmi.

Za parfém dáte približne 20-30 €. Luxusnejšie výrobky stoja okolo 50 €.

Pozor, nie sú to iba samotné parfémy. Kúpiť sa dajú aj sprchové gely, krémy alebo lubrikačné a vlasové gely s feromónmi. Parfémy však majú najdlhšiu trvácnosť.


parfém
Dobrodružná vôňa zo stránky feromony-parfemy.sk

 

parfém

Feromónový parfém s vôňou inšpirovanou Hugo Boss zo stránky fm-parfemy.sk

parfém
Aj ženy si nájdu svoju neodolateľnú vôňu na stránke feromony-parfemy.sk

 

Zásady používania feromónových parfémov

Ako vieme, parfémy patria medzi horľaviny, takže pri ich používaní platí pár bežných bezpečnostných zásad:

  • Výrobky používame výhradne na vonkajšie použitie
  • Pri zásahu očí miesto ihneď vypláchneme studenou vodou
  • Vždy pozorne čítame príbalový leták
  • S aplikáciou to nepreháňame. Výrazné prevoňavkovanie môže mať opačný efekt. Striedmo!


Neodolateľná príťažlivosť feromónov

Na feromónoch je najlepšie, že „obeť“ netuší, že ich používate. Je z vás celá bez seba a potrebuje sa vás nabažiť. Presne to zaručí kvalitný feromónový parfém. Téme sa budeme venovať aj podrobnejšie. Zároveň vás inšpirujeme najpredávanejšími parfémami. Ostaňte s nami!

5/5 - (1 vote)