BDSM – zoznam SEX „hriechov“ – 2. časť

BDSM ponúka širokú škálu praktík. Niektoré možno odporučiť všetkými desiatimi, iné si vyžadujú trochu viac skúseností. Výber je natoľko rozmanitý, že málokto skúsi všetko. Poďme sa spoločne pozrieť, čo všetko môžete zažiť.

 

14 najobľúbenejších BDSM hier

Hra 1 – pán a otrok

Tento typ hry sa vyznačuje svojím scenárom zaoberajúcim sa nadvládou jednej osoby. Tou je dominant alebo tiež pán. Má nadvládu nad druhou osobou. Pravidlá hry sú vopred dané. Roly si občas aktéri vymieňajú. Scenáre sú veľmi rozmanité a to, ako bude hra prebiehať, závisí na dohovore.

 

dominy

Prijali by ste výprask od takejto dominy?

TIP: Aby ste nezaostával a dominu „zvládal“, zapojte tablety Vimax pre dlhšiu výdrž. 

Hra 2 – majiteľ a zvieratko

Scenár zahŕňa jednu osobu v úlohe zvieratka. Môže ísť o akékoľvek zviera. Najčastejšie majú ľudia radi psa, mačku, koňa. Objavujú sa tiež aj zvieratká, ako králik alebo had. Všetko závisí od fantázie a kreativity. Zvieratko možno kŕmiť, česať, obliekať či nechávať ho spať v pelechu či klietke.

 

Hra 3 – perverzné úlohy ako z BDSM poviedky

Tento typ hry je o hraní určitého vysnívaného scenáru. Simuluje „bežnú“ situáciu. Bežné sú tieto roly:

  • kňaz/rehoľná sestra
  • učiteľ/študentka
  • doktor/pacientka
  • opravár pračiek/žena v domácnosti
  • pizza poslíček/hladná gazdinka

Tieto scenáre sú zábavné. Ako bonus majú naviac perverznú zápletku. Predstavte si napríklad chorú pacientku a ošetrujúceho lekára. Prípadne neposlušnú školáčku a pána učiteľa, umravňujúceho jej nevhodné správanie pomocou bičíku. Hriešnika, ktorý sa spod svojich hriechov očistí len splnením špeciálnej úlohy.

Role si môžete vymeniť a z trestaného sa razom stane dominant. Autentické kostýmy pridajú situácii na vierohodnosti. 

Hra 4 – detská hra

Ide o formu hry, kedy dospelý reaguje ako dieťa. Hru možno rozdeliť na dve disciplíny. Prvá spočíva v návrate do určitého veku – takzvanej regresii.

Submisívny jedinec sa naplno vžije do svojej úlohy. Hrá sa s hračkami, maľuje obrázky alebo sleduje kreslené seriály. Druhý aktér predstavuje rodiča, ktorý sa o dieťa stará. Kúpe ho alebo mu číta poznámky. Všetko závisí od veku, do ktorého sa jedinec presúva.

Druhý typ hry je iný. Osoba sa nepresúva späť v čase. Napriek tomu sa počas hry správa ako dieťa. Nosí plienky alebo sa nechá dojčiť a starať sa o seba. Tento typ scenára sa hrá častejšie.

 

Hra 5 –mučenie penisu

Hra pre odolných. Nie každý znesie hrubé zachádzanie so svojimi genitáliami a semenníkmi. V tejto „lahôdke“ je zahrnuté bitie a mučenie citlivých partií muža. Nájdu sa však aj jedinci, ktorých tento spôsob zaobchádzania nesmierne vzrušuje.

VIDEO: Predstavte si, koľko „príjemného“ utrpenia by ste si užili s týmito hračkami. 

Hra 6 – kastrácia

Možno si to ani nedokážete predstaviť, ale aj takéto extrémy sú niektorí muži schopní spraviť. Každopádne to pôjde iba raz v živote.

Títo páni si nechajú od partnerky alebo sami odstrániť semenníky či penis alebo jeho časť. Ide o úplne extrémnu formu BDSM hier. Bežne sa s touto lahôdkou nestretnete, aj keď na internete nájdete dostatočne detailné a drastické videá.

 

Hra 7 – odmietanie a zakazovanie rozkoše, pásy cudnosti

Je to veľmi špecifická hra. Submisívny jedinec je vydráždený až na samotnú hranicu orgazmu. V tom momente sa mu orgazmus odoprie. Znovu a znovu. Táto technika sa často doprevádza bondážami a pásmi cudnosti.

 

pas_cudnosti

Kľúč od pásu cudnosti bude strážiť vaša domina. Ona rozhodne, kedy dôjde k orgazmu a kedy nie

 

Pás je súčasťou hier na odopieranie slasti. A je tu s nami už pekných pár rokov. Nesporne bude naším pomocníkom aj naďalej. Aspoň ako sexuálny doplnok. Dnes už kovy nahradil plast a iné hygienickejšie materiály.

Hra 8 – análna hra

Veľmi často sa v prostredí BDSM hrá tak, že v role podriadeného je muž. Žena tu hrá dominantnú rolu a určuje celkový priebeh. Pomocou umelého penisu (tiež pripináčik)dráždi muža, ktorý je v tomto prípade v submisívnej polohe.

 

Hra 9 – orálne BDSM hry

V situácii, kedy je dominantná ona, ide o takzvaný facesitting. Žena sedí mužovi na tvári. Čo je, samozrejme, spojené s orálnym sexom, kedy ju muž uspokojuje jazykom.

V opačnom prípade ide o teabaging. Muž prikladá žene k ústam svoje semenníky a aj táto praktika je spojená s orálnym sexom.

 

Hra 10 – fetiš ako súčasť BDSM

Hrá sa, kým jeden z aktérov nachádza sexuálne vzrušenie v istej veci – fetiš. Napríklad v častiach oblečenia. Patria sem napríklad topánky, spodné prádlo, ale aj rukavičky alebo latexové oblečenie.

 

trampling

Nechali by ste sa pošliapať takýmito nožičkami?

 

Veľmi rozšírený a známy je fetiš zameraný na nohy. A to obuté alebo bosé. Obľúbená praktika spojená s fetišom je takzvaný trampling. Teda žena v podpätkoch šľape po mužovom tele, a to vrátane genitálií.

Hra 11 – voskovanie

Ide o hru zmyslov. Jeden z aktérov kvapká na telo druhého rozpálený vosk. Tu odporúčame používať špeciálne sviečky alebo vosk. Ten klasický totiž môže človeka popáliť. Špeciálne sviečky zakúpite v sexshope alebo v špecializovanej predajni.

Tiež počítajte s neporiadkom. Lepšie je pred hrami umiestniť pod seba osušku alebo inú podložku. Potom stačí sviečku zapáliť, nechať vosk rozohriať a rozlievať ho s chuťou po tele vrátane genitálií. Vhodné je túto techniku doplniť zaviazaním očí, prípadne bondážou.

Hra 12 – bondáž na 100 spôsobov

Zväzovanie alebo znehybnenie partnerky. Ide o najčastejšiu aplikáciu BDSM vôbec. Samotná oblasť bondáže je skutočne rozsiahla a existuje obrovský počet techník. Laná, putá, šatky na zakrytie očí, zvierače, svorky, korzety a mnohé ďalšie.

 

zvazovanie_zien

Niektorí fetišisti dotiahli zväzovanie k dokonalosti

 

Pri bondáži sa často využíva aj špeciálny nábytok. Kríže, stropné závesy, nástenné konštrukcie, lavičky a kreslá slúžiace len na jeden účel. Znehybniť.

Extrémni vyznávači BDSM majú takto vybavené svoje miestnosti, či dokonca aj celé byty. Ako sme uviedli v prvej časti článku, vždy dbajte najmä na bezpečnosť.

SEXI NÁVOD: Kúpte si pevné lano a naučte sa zviazať partnerku, že sa ani nepohne. 

Hra 13 – plieskanie

Spočíva vo fyzických úderoch na kožu rukou alebo inými pomôckami. Úder môže byť bolestivý, no nie je to podmienkou. Pri používaní tejto techniky používajú vyznávači BDSM rôzne pomôcky na plieskanie, švihanie alebo bičovanie.

 

Hra 14 – hra zmyslov

Ide o pôsobenie človeka na jeho zmysly. Scenár obsahuje vplyv rozmanitých podnetov, chladu a tepla. Ľudia do tohto typu hry často zahrnú aj jedlo. Rozložia si ho na rôzne časti tela.

Využíva sa aj pôsobenie elektrickej stimulácie. Prikladá sa na kožu alebo pomocou vysokonapäťovej a vysokofrekvenčnej stimulácie sa pôsobí aj na hlbšie vrstvy kože.

VIDEO: Pre intenzívne vnemy sa používajú rôzne pomôcky pripomínajúce výbavu chirurga.

Hra 16 – v akcii nože a krv

Špecifická oblasť, kde je potrebná zvýšená opatrnosť. Prvá disciplína používa nože na pocit ohrozenia a môže byť veľmi vzrušujúca pre dominanta i submisívneho jedinca. Vzrušenie vyplýva z bezprostrednej blízkosti čepele pri obnaženom tele.

Druhé odvetvie nazývame bloodplay. V hre sa využívajú rôzne predmety na narezávanie kože tak, aby doslova tiekla krv. Táto technika rozhodne nie je určená pre začiatočníkov. Vyžaduje si prax a skúsenosti.

TIP: Krvi nikdy nie je dosť. V penise je potrebná pre pevnú erekciu. Zvýšte prietok krvi s tabletkami Vimax. 

 

Hra 17 – verejné ponižovanie

Pre mnohých je toto hraničná hra. Nájdete ale aj páry, ktoré sa tejto praktike venujú s veľkou chuťou. Technika spočíva v slovnom či inom druhu ponižovania.

Využívajú ju v súkromí alebo cielenie priamo na verejnosti. Aktér hry je ponižovaný pred inými ľuďmi. Ďalšími technikami sú bondáže a iné pomôcky skryté pod oblečením počas pracovného dňa alebo spoločné putá viditeľné na verejnosti. Cieľom je, aby pár videlo čo najväčší počet ľudí.

 

 

BDSM nie je pre začiatočníkov!

Opakujeme upozornenie, že väčšina praktík si vyžaduje zvýšenú opatrnosť. Rovnako by ste nemali s nebezpečnými nástrojmi narábať pod vplyvom alkoholu alebo drog.

Nezabúdajte na ochranu pred prenosnými chorobami a hlavne sa nepúšťajte do ničoho, čo vám je už na pohľad nepríjemné.

ČÍTALI STE UŽ 1. časť zoznamu BDSM praktík? 

 

4.7/5 - (4 votes)