Trampling – keď muža vzrušuje pošliapanie a kopanie

Žena si navlieka pančuchy a následne nazúva lodičky s extrémne dlhými podpätkami. Na zemi leží muž. Je vzrušený už len z obyčajného pohľadu na ňu. Jeho vzrušenie ešte viacej narastá, keď žena opatrne začína našľapovať po jednotlivých častiach tela…

Takto nejako by sa dala popísať ďalšia zo sexuálnych deviácií. Táto je podskupinou fetišu zameraného na nohy (footfetish) a nazýva sa trampling.

Na wikipédii nájdete túto definíciu:

Trampling je sexuálna aktivita zahŕňajúca pošliapanie, podupanie tela submisívneho partnera. Praktika môže byť viac okorenená bosými nohami, pančuchami a topánkami. Bolesť a intenzita môže byť zvýšená použitím vysokých podpätkov a podobne.

Jednoducho povedané sa jeden partner prechádza po tele toho druhého. Samotná praktika môže byť veľmi bolestivá. Preto sa často spája so sexuálnym sadizmom a masochizmom.

Najčastejšie trampling vykonávajú muži. Tí nechávajú dominantnú partnerku šliapať po rôznych častiach svojho tela. Žena je buď naboso, v ponožkách, silonkách, alebo v topánkach. Okrem prechádzania a dupania dochádza niekedy aj ku skákaniu na tele submisívneho partnera.

Najčastejšie žena venuje pozornosť oblastiam, ako je chrbát, hrudník, brucho, genitálie, tvár a v extrémnych prípadoch aj krk submisívneho muža.

[su_testimonial name=“anonymný tramplista“ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2019/05/man_discuss_icon.png“ company=““]Tento fetiš mám už dávno od útleho detstva. Túžil som byť vždy kontrolovaný dominantnou ženou.

Nikdy som nikomu o svojom tajomstve nepovedal. Na vysokej som sa v 23 rokoch stretol so svojou súčasnou ženou. Vtedy objavila fotky a videá v mojom počítači. Nebolo už cesty späť.

Moje tajomstvo bolo prezradené. Sme teraz v spoločnom zväzku a ona mi dopriava trampling aspoň 3 x týždenne. Niekedy len ležím pod gaučom a ona šľape nohami po mojom tele. sama rozhoduje, či bude naboso alebo si vezme topánky na vysokom podpätku.[/su_testimonial]

trampling

 

Ako na sebe spoznáte, že „trpíte“ deviáciou trampling?

Začiatok môže byť nenápadný. Muža láka predstava chôdze kohokoľvek po jeho tele. Pokiaľ to urobí žena, pocíti náhle silné erotické vzrušenie. Deviácia sa môže začať prejavovať v období pubertálneho veku a pohlavného dozrievania.

Niekedy naopak človek vie už od raného detstva, že má tieto netradičné chúťky. Neskôr potom stačí obyčajná predstava a dochádza k vzrušeniu. Prítomné sú aj sny a denné fantázie so sexuálnym podtextom pošliapania.

[su_testimonial name=“anonymný tramplista“ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2019/05/man_discuss_icon.png“ company=““]Od puberty som sníval o starších dievčatách a ženách, ktoré by si stúpili na moje brucho. Neviem, prečo…

Už moja opatrovateľka dávala svoju nohu na moje brucho, keď sa so mnou hrala. Vyzerá to, že som fetišista na nohy a šliapanie na moje telo už od raného veku.[/su_testimonial]

 

Ako vzniká trampling? Veda stále presne nevie

O tejto deviácii sa vedie malé minimum vedeckých výskumov. Preto nie je jasné, ako veľmi je rozšírená a koľko ľudí ju naozaj prevádzkuje. Na internete je niekoľko diskusií a praktík nájdete na youtube aj na rôznych erotických kanáloch. Konkrétne čísla nikto nepozná.

Rovnako je sporná aj príčina vzniku. Prípady výskytu fetišu sú v zásade dvojaké. Niektorí muži nevedia, ako ich fetiš začal. Ostatní si vybavujú presné obdobie v detstve, kedy sa vyskytli prvé náznaky.

Väčšinou na základe špecifických udalostí a skúseností. Zdá sa, že táto deviácia má tiež príbuzné korene s makrofíliou (túžba po sexe s obryňou) a rozbíjacím fetišizmom (túžba po rozbíjaní vecí a jedla o svoje telo). V každom prípade ide stále o iné druhy fetišizmu. Trampling ponúka o trochu iný zážitok a inak ho vnímajú ľudia, ktorí ho skúsili.

[su_testimonial name=“anonymný tramplista“ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2019/05/man_discuss_icon.png“ company=““]Zaujímalo by ma, prečo ma baví, keď na mňa ľudia šliapu.

Túžim, aby po mne žena chodila a šliapala tak dlho, ako to je len možné. Mám tiež rád, keď na mne žena sedí, kolená má na mojom hrudníku a ja mám výhľad na jej krásny zadoček.[/su_testimonial]

 

V USA vás trampling uživí

New York Times zverejnil článok, v ktorom popisuje prípad 48-ročného imigranta, ktorý sám sebe hovorí „ľudský koberec“. Jednoducho ho vzrušuje, keď po ňom ľudia chodia. Chodí teda na verejné miesta, akými sú bary a nočné podniky. V podpaží si vždy prinesie koberec. Ten obalí okolo seba a ľahne si na zem. Vedľa seba nechá ceduľu s nápisom „Stúpnite si na mňa..

Muž sám priznáva, že čím viacej ľudí na neho stúpne, tým je to pre neho lepší zážitok. Najradšej má vraj dámy s vysokými podpätkami. Jeho koberec má špeciálne tvarované konce, takže môže ľahko vyliezť von v prípade núdze.

V koberci zostáva zabalený spravidla 4 hodiny. Jeho rekordný čas je plných 11 hodín. V súčasnej dobe je stálym účinkujúcim v niekoľkých fetišistických šou. Účtuje si pritom asi 200 dolárov za jedno vystúpenie. Trvá na tom, že to nerobí pre peniaze, ale hlavne pre vlastné uspokojenie.

Rád posúva svoje hranice a najťažší muž, ktorý na ňom stál, mal takmer 180 kg. Jedným dychom ale dodáva, že sexuálne vzrušenie prichádza len vo chvíli, kedy na ňom stojí krásna žena. Najlepšie s vysokými podpätkami.

[su_testimonial name=“anonymný tramplista“ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2019/05/man_discuss_icon.png“ company=““]Môj fetiš vznikol, keď som bol malý. Moja sestra mala staršie kamarátky a tie si na mne vždy hrali ako na trampolíne.

Postupom času sme zistili, že sa mi to nie len páči, ale aj ma to vzrušuje. Teraz mám priateľku, ktorá mi dopriava trampling kedykoľvek, keď mám chuť.[/su_testimonial]

 

Existujú postihy za trampling? 

Zákonný postih všeobecne nehrozí a vzhľadom na pomerne nízky výskyt na verejnosti ho právny rad ČR ani nijako neupravuje. Tieto praktiky spadajú do oblasti BDSM a väčšinou sa vykonávajú privátne. Pokiaľ teda nedôjde k vykonávaniu na verejnosti a nedochádza k ohrozeniu zdravia a života, nehrozia žiadne právne dopady.

[su_testimonial name=“anonymný tramplista“ photo=“https://www.lepsia-erekcia.sk/wp-content/uploads/2019/05/man_discuss_icon.png“ company=““]Mám rád trampling, pretože som rád v submisívnej pozícii.

Doslova chcem byť rohožkou pod nohami ženy. Mám skúsenosti s bosými chodidlami, ale najlepšie sú vysoké podpätky.[/su_testimonial]

ĎALEJ ČÍTAJTE: Kandaulismus ako povolená nevera pred vašimi očami

 

Rate this post