Ako zabrániť erekcii, keď sa vám práve nehodí a hrozí trapas?

Na ulici stretnete nádhernú ženu. Má úplne dokonalé krivky. Ladne pohybuje bokmi, v dekolte sa jej vynímajú dve dokonalé prsia a nohy má až do nebies. Skrátka žena ako z časopisu.

A vy v tú ranu máte v nohaviciach nejako tesno. Ako sa ľahko a rýchlo zbaviť nechcenej erekcie? Ako ju čo najrýchlejšie zrušiť, aby nedošlo k nejakému trapasu? Ako zabrániť erekcii?

[su_testimonial name=“Sexuológ MUDr. Václav Urbánek, CSc.“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=“vaclav-urbanek.cz“ url=“http://www.vaclav-urbanek.cz/“]Príroda nám prichystala zákon schválnosti. Čím viac sme krásou erotickej polovičky fascinovaní, tým mohutnejšie môže byť naše vzrušenie.[/su_testimonial]

ako zabrániť erekcii?

 

Má zmysel brániť erekcii?

Páni, chápem, že to pre vás musí byť v tej chvíli nepríjemné a potupné, ale pamätajte, že erekcia je barometrom zdravia.

Kvalitná erekcia značí pevné zdravie a skvelú fyzickú a psychickú kondíciu. Silná erekcia je úplne normálna a je prirodzené, pokiaľ vám vaše náradie pri pohľade na krásnu ženu stvrdne.

Sexuológ Ondřej Trojan z TH kliniky Praha vraví:

Erekcia je záležitosť krvnej mechaniky. Keď je v cievach niečo v neporiadku, prejaví sa to na citlivom a jemnom orgáne, akým je penis.

 

Erekcia nie je problém. Problém je neschopnosť dosiahnutia erekcie.

Myslite tiež na to, že samotná erekcia nie je žiadny zdravotný problém. Je úplne prirodzená a k zdravému a spokojnému životu skrátka patrí. Nechcenú erekciu môžete zažiť skutočne kdekoľvek.

Áno, chápem, že v určitých chvíľach sa vám nehodí, ale nie je vhodné ju nejako nasilu potláčať. Naopak by bol problém, pokiaľ by ste erekciu neboli schopný dosiahnuť, napríklad pri maznaní sa s partnerkou. Potom už hovoríme o erektilnej dysfunkcii, ktorú je potrebné riešiť s odborníkom.

[su_testimonial name=“ Svoju historku rozpráva Judita“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/07/770095_people_512x512.png“]Toto sa mi stalo v autobuse cestou do Chorvátska. Keď sme stáli na odpočívadle, jeden pán vystupoval a mal ho v pozore. Kamarátky sa mu smiali, ale tak čo mal robiť, odrezať si ho?![/su_testimonial]

MAJTE PREHĽAD: Odhaľte príčiny, príznaky a liečbu erektilnej dysfunkcie a objavte odstrašujúce príklady, prečo byť rád za kvalitnú a pevnú erekciu.

 

Ako teda zabrániť erekcii?

Hoci je teda erekcia úplne normálna a prirodzená, je jasné, že sa vám niekedy vôbec nehodí do situácie. Napríklad na verejnosti, na kúpalisku alebo na rodinnej oslave. Príležitostí, kedy vás môže erekcia nemilo prekvapiť, môže byť nespočetne veľa. Ako jej teda zabrániť?

[su_testimonial name=“O pomoc žiada tiež pán Zdeněk (24)“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/07/95-958614_man-icon-person-logo-png-clipart.jpg“]Keď sa vyzlečiem, okamžite mám erekciu, aj pred cudzími ľuďmi, mužmi aj ženami. Musel som preto prestať hrať futbal a plávať, aby sa mi to nestalo v sprche. Môžem sa týchto nechcených erekcií nejako zbaviť?[/su_testimonial]

 

Skúste myslieť na niečo asexuálne

Asi najjednoduchším trikom sú asexuálne myšlienky. Tie totiž môžete vytasiť kedykoľvek a kdekoľvek.

Predstavte si napríklad svoju svokru, nákupy, deň strávený s deťmi v ZOO, špičky svojich topánok, vyberanie nábytku v IKEA, neobľúbenú učiteľku zo základky a pod. Možností je nespočetne veľa a je to najrýchlejší spôsob, ako sa zbaviť nechcenej erekcie.

Myslite na niečo odpudivé. Erekcia sa ešte chvíľu udrží, ale rýchlo opadne.

 

Chladenie penisu

Pokiaľ môžete a máte poruke studenú vodu alebo dokonca ľad, skúste si penis schladiť.

Krv nahrnutá v penise čiastočne odtečie, penis znecitlivie a po pár sekundách erekcia zmizne. Nie je to síce dvakrát príjemné, ale prináša to svoje ovocie.

 

Schovanie erekcie

Alebo môžete jednoducho a skrátka erekciu schovať. Postavte sa inak, strčte si ruky do vreciek, položte si na rozkrok knihu alebo notebook alebo si dajte nohu cez nohu.

Snažte sa proste za každú cenu erekciu zamaskovať.

VIETE, ČO ROBIA MUŽI, ktorí naopak nedosahujú pevnú erekciu a zlyhávajú v posteli? 

Užívajú prírodné doplnky stravy. Tie intenzívne prekrvujú penis, vďaka čomu je erekcia pevná a udrží sa dlhšie.

Proerecta

 

Prejdite sa

Skvelou možnosťou je aj prechádzka. Prejdite sa buď po miestnosti, alebo vyrazte na čerstvý vzduch. Nie len, že pri prechádzke prídete na iné myšlienky, ale aj sa veľmi ľahko zbavíte nechcenej erekcie.

 

Pretiahnite sa

Tiež sa riadne pretiahnite. Práce svalov a rozhýbanie tela uvoľní napätie v organizme a pomôže vám s nechceným stvrdnutím.

TIP: Ovládať erekciu a oddialiť ejakuláciu vám pomôžu Kegelove cviky. Kliknite, naučte sa ich a venujte im aspoň 10 minút denne

 

Zahryznite si do jazyka

Zahryznite si do jazyka, poriadne sa poštípte, stlačte si ruku… Akákoľvek bolesť totiž odvedie vašu pozornosť od erekcie a zároveň vás privedie na celkom asexuálne a neerotické myšlienky.

 

Pravidelná masturbácia

Tipom na prevenciu pred nechcenou erekciou je pravidelná masturbácia. Vďaka nej môžete čiastočne ovplyvniť a eliminovať možný budúci trapas. Nie je to síce 100 % metóda, ale za pokus to stojí.

 

Hlboké dýchanie

Pomôcť môže aj upokojenie a relaxácia. Niekedy je totiž erekcia spojená nielen s fyzicky príťažlivým opačným pohlavím, ale aj so stresom a nervozitou.

Skúste sa preto upokojiť, hlboko sa nadýchnuť a trochu zameditovať. Aj to vám môže pomôcť.

Upokojte sa a zhlboka dýchajte.

 

Ako zabrániť erekcii? Niekedy skrátka nijako. Ste predsa muž.

Telu sa ale, bohužiaľ, poručiť nedá. Niekedy skrátka majú muži problém ustrážiť svoj rozdivočený poklopec. A liek na nechcenú erekciu neexistuje. Avšak na druhej strane tu nie je čo liečiť.

V niektorých chvíľach je ale nemožné vyhnúť sa tomu, aby si vašu erekciu niekto všimol. Nerobte si s tým však starosti. Pokiaľ niekomu bude vaša situácia pripadať urážlivá, ospravedlňte sa a viac sa k tomu nevyjadrujte.

Väčšina dospelých vie, že sa to stáva a nebude tomu venovať pozornosť. Je to síce nepríjemné, ale je to dobré znamenie, že ste kedykoľvek pripravený na sex a ste celkom zdravý.

Buďte teda rád, že nemáte naopak problémy s dosiahnutím pevnej erekcie. A keď už sa dostaví takáto nepríjemná situácia a zrazu máte generála v nohaviciach pripraveného v pozore, vyskúšajte jeden z vyššie uvedených tipov.

 

Ďalšie články o metódach podpory erekcie

TOP 10 najsilnejších doplnkov na erekciu
Ako dosiahnuť erekciu? Rady, tipy, triky
Ako predĺžiť erekciu a dopriať žene vytúžený orgazmus?
5 príčin bolesti penisu pri erekcii
Nočná erekcia – čo sa deje, ak nestojí?
Vibračný krúžok a krúžok na erekciu – aký je rozdiel?
Rázová vlna – účinná liečba slabej erekcie
Injekcia na erekciu – posledná možnosť záchrany?
Sprej, gel a krém na erekciu- ZBYTOČNÉ!

 

5/5 - (1 vote)