Slabá erekcia – Kedy je žena vinná za zlyhanie?

úvod

Ako muži si dobrý sex radi vychutnáme kedykoľvek a kdekoľvek. Mnohí našťastie netrpíme slabou erekciou a na sex sa tešíme. Čo však robiť, ak máme „na muške“ ženu, ktorej sa nevedomky podarí obrať nás o vzrušenie a erekciu? Že si to neviete predstaviť? Možno ste sa ešte nestretli s týmito situáciami.

 

Vyzliekla sa a razom mi spľasol!

Ženy máme radi a bez okolkov s nimi chceme súložiť. So ženou, s frajerkou aj s kolegyňou, nad sexom premýšľame prakticky stále.  Víťazstvom pre nás je, ak nejakú zbalíme a blýska sa na súlož.

Dostavila sa kamenná erekcia a myslíme si, že prichádza hlavné číslo večera. Zrazu však príde nepríjemný šok, kedy erekcia okamžite opadáva a opäť ju dosiahnuť sa zdá nemožné. Čím všetkým môže žena v posteli nepríjemne prekvapiť?

 

Má nepríjemne zapáchajúcu vagínu

Aj tá najčistotnejšia slečna môže trpieť na nepríjemný výtok z pošvy a s ním na nedýchateľný zápach, ktorý znechutí akúkoľvek ďalšiu snahu. Je veľmi jednoduché nakaziť sa baktériami, ktoré tento zápal spôsobujú. Stačí, ak žena použila kontaminované verejné toalety.

Inokedy môže zápach signalizovať aj iné ochorenie, ktoré by mal preskúmať gynekológ, preto sa nebojte partnerke taktne naznačiť, aby ho vyhľadala.

zápach

Použite citlivé vety ako: „Zlatko, voniaš inak, než bežne. Zájdem s tebou k lekárke?“ Nič nie je horšie, než premáhať sa, lapať po dychu a snažiť sa problém ignorovať. Ak ide o dievča na jednu noc, dvere máte otvorené.

ČÍTAJTE AJ: Partnerka vám môže pomôcť veľmi príjemne navodiť erekciu. Tu sa dočítate, ako na to.

 

Pri orgazme vykrikuje cudzie mená

Tento šok síce nezapácha, sebavedomie s erekciou však podkopne o to horšie. Žena je v zápale orgazmu, zvíja sa a v tom najlepšom vykríkne meno svojho bývalého, prípadne inej tajnej lásky.

Ak zvyknete pri sexe počúvať, hneď vás napadnú myšlienky ako „Kto do pekla je Matúš?“. Myšlienky na partnerkine nevery spoľahlivo zničia erekciu. Je dobré informovať sa po sexe, o čo išlo, avšak upozorňujeme, že zistenia nemusia byť vždy príjemné.

Nevera

ČÍTAJTE AJ: Matúš zrejme nemá žiadne problémy s erekciou. Ako im predísť skôr, než sa objavia?

 

Obťažuje zbytočnými diskusiami

Častý problém. Páry sa medzi sebou vidia málo a často až večer v spoločnej posteli. Žena síce sex chce, ale má pocit, že potrebuje veľa vecí prebrať, lebo inokedy nie je čas. Otázky typu „Zaplatil si tie šeky?“ a „Zajtra ideš na rodičovské ty alebo ja?“ sú pomerne silným kazičom erekcie, pretože opäť odvádzajú pozornosť od hlavnej témy.

Skúste sa so ženou viac rozprávať v čase mimo posteľ a do nej si choďte skutočne len užiť a pospať. Starosti nechajte spoločne za dverami spálne.

ČÍTAJTE AJ: Mnohé páry sa o erekcii nerozprávajú a hanbia sa. Tu sa dočítate o vplyve slabej erekcie na vzťah.

 

Je to zlatokopka…

…alebo iný druh ženy, ktorú nemáte rád. Niekoho zbalíte v bare, celkom sa bavíte a keď preskočí iskra, odbehnete spolu na toaletu. Tam však začne klásť podmienky, že vám nedá, ak jej nekúpite neskôr to a tamto.

Že s vami nebude tráviť čas, ak nedostane niečo cenné. Tu už nejde o vás, ale iba o peniaze, a keďže je to vlastne urážka a výsmech, erekcia je v nenávratne.

Takéto ženy si k telu vôbec nepúšťajte a venujte sa tým, s ktorými si naozaj rozumiete. Erekcia by nemala byť brzdená hnevom na prefíkané zlatokopky (a iné druhy!).

Zlatokopka

ČÍTAJTE AJ: Možno sa dievča hanbíte osloviť, pretože neviete, čo očakáva. V tomto článku píšeme o zaručene uspokojivej erekcii.

 

Leží ako doska

Bohužiaľ, mladšie a neskúsené dievčatá (aj ženy) čakajú, že iniciatíva je 100 % na mužovi. Preto len ležia a nechajú sa uspokojovať. Koho však má takýto ležiaci surf vzrušiť? Kde sú erotické zábavky?

Často aj anjelsky krásna žena, ktorá vás vzrušuje do nepríčetna, patrí medzi „lenivky“. Ak to zistíte príliš neskoro, po chvíľke snahy sa zdá sex chladný a bez šťavy. Erekcia sa opäť vytráca, pretože ani nemáme pocit, že by sme s niekým súložili.

spiaca žena

ČÍTAJTE AJ: Niekedy stačí málo a súlož hneď získa stratenú iskru. Dočítate sa o tom tu.

 

Ako keby drhla vodovodný kohútik od hrdze

Páni majú radi jemné dotyky na svojom penise, hladkanie, cmúľanie, všetko veľmi opatrne a hlavne bez zubov. Nie každá slečna však tieto ťahy ovláda a myslí si, že čím viac pritlačí, tým je to mužovi príjemnejšie. Koľkí z vás ste sa hanbili na to upozorniť a radšej trpeli?

Ženu treba navigovať a to ihneď. Vysvetliť, kde pritlačiť, kde ubrať a na čo sa vykašľať úplne. Naučte si ju tak , ako to máte radi hneď na začiatku. Ak má žena chybné návyky, bez upozornenia nezistí, že niečo robí zle, aj keby sa snažila najlepšie, ako vie.

 

Ste príliš „spoločenský“ párik

Možno sa radi pred sexom povzbudíte pohárikom niečoho ostrejšieho. Ak vypijete pol litra vínka, možno máte ideálnu chuť na sex a to isté očakávate od partnerky. Ženy, bohužiaľ, vydržia menej, než muži, takže zatiaľ, čo vy sa na sex tešíte, žena sa chichoce, robí hlúposti, hrá sa s vami ako s dieťaťom, „laškuje“ a sex „akože“ odkladá.

Sú len 2 možnosti. Buď ju pevne chytíte a dáte najavo, čo práve čakáte, alebo vás tieto zábavky znudia a erekcia je pre daný večer preč.

pár

 

TIP: Každý z problém sa dá vyriešiť a to aj ten s miznúcou erekciou. Podstatné je udržať krv v penise.

Ak sa to nedarí prirodzeným vzrušením, pomôcť môže niektorý z prípravkov pre podporu erekcie. Recenzie nájdete tu.

 

Prajeme pevnú erekciu a poslušnú partnerku!

Vieme, že je ťažké udržať si erekciu za každých okolností. Je nutné so ženou komunikovať a ujasniť si, prečo ste práve „v oslabení“. Navyše existuje kopec spôsobov, ako si erekciu udržať aj napriek rušivým vplyvom. Prajeme príjemné posteľné zážitky..:)

4/5 - (2 votes)