Zlepšenie erekcie – ako mi pomôže partnerka?

Oslabená erekcia je strašiakom každého muža. Podlamuje jeho ego a začína sa cítiť menejcenný, nepotrebný a v konečnom dôsledku nechcený. Pokiaľ má takýto „sklesnutý“ muž partnerku, začína sa obávať problémov v intímnom živote.

Je to však aj žena, ktorá môže mužovi svojim správaním a činmi pomôcť. Dúfame, že Vaša partnerka nie je iba zlomyseľná hysterka, ktorá by Váš problém zosmiešňovala a vysmievala sa Vám. Ak si muž prestane veriť, erekcia sa okrem pôvodného psychicky negatívneho vplyvu môže začať zhoršovať aj práve kvôli stresu a strachu zo zlyhania.

Tento článok je okrem mužov adresovaný aj ich partnerkám, ktoré by nemali partnerov problém prehliadať a zanedbávať ho. Práve naopak by sa mali stať oporou partnera a dokázať mu, že si ho vážia aj napriek dočasnému problému.

Oslabená erekcia sa dá napraviť a posilniť. Rovnako tak je možné zlepšiť aj už diagnostikovanú erektilnú dysfunkciu. O prípadnom začlenení vhodného výživového doplnku sa viac dočítate tu.

 

Pre zlepšenie erekcie je prvoradá komunikácia

Úprimné rozhovory o sexe sú vo vzťahu veľmi dôležité. Pokiaľ očakávate niečo iné, než Vám dopriava žena, ale neviete jej to povedať, nastáva problém. Presne tak sa aj Vy spýtajte ženy na to, čo je jej príjemné a čo nie.

Pokiaľ v sexe dôjde k úprimnosti, budete si môcť navzájom vychádzať v ústrety a spôsobovať si rozkoš presne podľa vlastných predstáv. Táto rada je určená najmä pre mladé páry, ktoré s ostychom nie vždy príliš úspešne začínajú svoje sexuálne zážitky.

 

Nespôsobuje Vám partnerka fyzickú bolesť?

Vzrušená žena často zahodí svoje zábrany a „k veciam“ pristupuje intenzívnejšie, než inokedy. Pokiaľ však muž nie je masochista, spôsobená bolesť je zaručeným zabijakom erekcie.

Partnerku upozornite, pokiaľ pri orálnom sexe používa nadmieru zubov. Rovnako postupujte aj vtedy, keď Vás rozvášnene škriabe na chrbte ostrými nechtami. Presne definujte únosu mieru, kedy Vás partnerka ešte príjemne dráždi a kedy už sa cítite ako pri fyzickom treste.

Domina článok

Nie všetci vyhľadávame tvrdý sex a S-M praktiky. S partnerkou sa rozprávajte a stanovte si „hranice rozkoše“

 

Priťahuje Vás ešte?

Je to síce nepekná informácia, ale je pravdivá. Mnohé ženy postupom času menia svoj výzor. Po pôrode sa telo matky mení. Prsia sú ovisnutejšie, koža čoraz viac zvrásnená a pribúda podkožného tuku. Máloktorá žena si v dlhodobom vzťahu zachová taký vzhľad, s akým doňho vchádzala.

Skôr, než Vás žena obviní zo slabej erekcie, zamyslite sa, či Vás ešte vôbec priťahuje. Ak ste spolu už iba „kvôli“ rodine, zo zvyku alebo vlastnej pohodlnosti, nie je vylúčené, že pokiaľ žena opäť nenájde stratenú iskru, stratí aj Vás.

 

Ženine nedostatky uvádzajte nepriamo

O niektorých veciach je nutné hovoriť priamo. Iné veci sú však „polienkom do ohňa“ a je nutné ich mierne „zaobaliť“. Ak je Vaším cieľom to, aby sa Vaša žena začala o seba viac starať, dajte jej najavo, že ste v tom s ňou.

Namiesto „Miláčik, mám pocit, že si pribrala. Nezaplatím ti posilňovňu?“ použite rafinovanejšiu verziu „Zlatko, necítim sa príliš fit. Nezačneme chodiť spolu do fitka? Prospeje nám to obom a budeme tak viac spolu:“

Pokiaľ žena nie je iba rozkysnutá súčasť Vášho gauča, istotne na takýto návrh pristúpi. Rovnako postupujte aj s behaním, plávaním, turistikou a inými aktivitami.

POZOR, MORÁLNE ZRKADLO: Vstúpte si do svedomia, postavte sa pred zrkadlo a zamyslite sa, či ste aj Vy pre partnerku príťažlivý. Je nepravdepodobné, že by sa chcela zmeniť k lepšiemu sama od seba v prípade, že jej doma na gauči leží večne unavený, pripitý a umastený pupkáč.

Zmeňte svoje životy k lepšiemu spoločne. Utužíte vzťah, zlepšíte svoj výzor a kondíciu a tieto benefity sa odzrkadlia aj v posteli. Zaručene.

 

Zvyknite si na spoluprácu aj v iných smeroch

Zmena životných návykov je pre lepšiu erekciu nevyhnutná. Ak s partnerkou začnete športovať, začnite sa aj lepšie stravovať. Obaja budete motivovanejší, než keby jeden večeral pečený bravčový bôčik a druhý chrumkal mrkvičku.

To isté sa týka aj fajčenia a pitia alkoholu. Môže byť veľmi demotivujúce, ak sa vrátite vyšportovaný z posilňovne a manželka Vás doma víta s cigaretou v ústach a takmer prázdnou fľašou vína na stole.

Všetky prospešné zmeny sa snažte robiť spolu. Pokiaľ už máte deti, zapojte ich tiež. Bude z Vás zdravá a šťastná rodinka, ktorá pôjde pre ostatných príkladom.

 

Čo ženina vagína?

Týka sa najmä starších dám, ktorých vagína sa stihla za „aktívne roky“ roztiahnuť. Vagína často býva tak široká, že mužov penis takmer nedráždi, pretože sa penis netrie o jej vnútornú stranu.

Porozmýšľajte preto o vhodných polohách, pri ktorých budú ženine stehná čo najviac pri sebe a vagína sa stane tesnejšia. Intenzívnejším trením môže dôjsť k podpore erekcie.

V priveľmi roztiahnutej vagíne nedochádza k treniu a teda stimulácii penisu

 

Vymaňte sa z posteľového stereotypu

Ďalšia z vecí, postihujúca práve dlhoročné páry. Stereotyp, žiadne prekvapenie a stále tie isté polohy. Nudiť sa začnete Vy aj partnerka. Po čase už Vás takýto sex nebaví. Žena síce môže orgazmus zahrať, no Váš „ovisák“ poukazuje na problém.

Odporučte alebo sám kúpte partnerke sexi kostým. Skúste tie, ktoré sa páčia Vám, prebúdzajú vo Vás fantáziu a vzrušenie. Môžete sa zahrať aj malé erotické „divadielko“ podľa scenára ako poštár a osamelá gazdinka, údržbár a osamelá gazdinka, prípadne slúžka a osamelý gazda.

Na mieste je teda zmena, prekvapenie a nové trendy. Na trhu sú množstvá rôznych „hračiek“. Ak nevládzete, ženu môžete dráždiť s ich pomocou. Na trhu však zoženiete aj pomôcky pre Vás. Vibračné krúžky, masažéry prostaty, pumpy a ďalšie, ktorými je možné navodiť vytúženú erekciu.

Ak ste odvážni a máte „dôverných“ známych, navrhnite im skupinový sex. Kto nebude vládať, na chvíľu ho zastúpi druhý a rovnako to platí pri ženách. Pri týchto „radovánkach“ však nezabúdajte na vhodnú ochranu!

Snažte sa jednoducho robiť všetko pre to, aby sa sexuálne praktiky príliš neopakovali. Vytráca sa z nich tak pocit „zakázaného ovocia“ a momentu príjemného prekvapenia.

 

Tajný „pomocníček“

V súčasnosti sú veľmi obľúbené a rozšírené doplnky stravy pre zlepšenie erekcie a oddialenie ejakulácie. Na Slovensku sa veľmi darí prípravkom Zerex a Vimax. V niečom sa však líšia.

Zerex je určený na okamžitú pomoc pred pohlavným stykom. Užíva sa vždy, keď čakáme sex, ale obávame sa zlyhania. Zerex zoženiete už od 2,41€ za dávku. Prečítajte si aj recenziu na Zerex.

ZerexExtralong

Chcem produkt

Najpredávanejší produkt Vimax ide na vec z opačnej strany, a namiesto jednorazovej pomoci je určený pre dlhodobejšie užívanie. Výsledkom je rapídna podpora erekcie, prekrvenie všetkých súčastí pohlavného ústrojenstva a dlhšia výdrž. Dlhodobé užívanie zabezpečí trvalosť výsledkov a pozitívne zmeny.

Vimax krabička

Chcem produkt

Denná dávka Vimax stojí 1,33€. Pokojne vynechajte každý deň jednu kávu. Cenovo Vás vyjde rovnako, ale nie je tak prospešná na erekciu.

 

Manželská a partnerská poradňa

Spomínané rady sú skôr univerzálneho charakteru a nie je vylúčené, že Váš problém spočíva v niečom inom. Zahoďte ostych a poinformujte sa o dostupnom odborníkovi vo Vašom regióne. Nie je sa čoho hanbiť. Jeho úlohou je nájsť príčinu problému a odporučiť vhodné riešenie.

V prípade podozrenia na niektoré z ochorení navštívte aj ambulanciu sexuológa, prípadne psychológa.

 

Záver

Pointa ostáva rovnaká, ako na začiatku. Všetko je o vzájomnej komunikácii. Obaja partneri musia zistiť kedy a za akých okolností muž dokáže dosiahnuť stabilnú erekciu.

Ak za jej oslabenie nemôže partnerka, je vhodné skúsiť v sexe nové trendy. Ak by ani oni nezabrali, ideálne je zaradiť do života účinného „pomocníka“.

Ak by stále nedochádzalo k náprave, je nutné čo najskôr vyhľadať odborníka, ktorý nariadi vhodnú liečbu. Ak predpíše lieky, budú na predpis, bez ktorého sa k nim nedostanete.

Začnite riešiť problém s erekciou ešte dnes. V stávke je Váš vzťah a budúcnosť vašej sexuality!

 

Ďalšie články o metódach podpory erekcie

TOP 10 najsilnejších doplnkov na erekciu
Ako dosiahnuť erekciu? Rady, tipy, triky
Ako predĺžiť erekciu a dopriať žene vytúžený orgazmus?
5 príčin bolesti penisu pri erekcii
Nočná erekcia – čo sa deje, ak nestojí?
Vibračný krúžok a krúžok na erekciu – aký je rozdiel?
Rázová vlna – účinná liečba slabej erekcie
Injekcia na erekciu – posledná možnosť záchrany?
Sprej, gel a krém na erekciu- ZBYTOČNÉ!

 

5/5 - (1 vote)

Zanechte odpověď