Doplnky na erekciu z lekárne – prečo sú vždy drahšie a kde ich nakúpiť lacno a bezpečne?

Máme pre vás dobrú správu – existujú totiž prípravky na podporu a posilnenie erekcie voľne dostupné v lekárni.

Má to ale jeden háčik. Lekárne si často prihadzujú vlastnú maržu, a ktorýkoľvek výrobok kúpite drahšie, než cez oficiálne e-shopy. Presvedčte sa na vlastnej koži.

doplnky na erekciu z lekárne

 

Má zmysel kupovať doplnok stravy na podporu erekcie v lekárňach, keď ja v e-shope lacnejší?

Určite nemá. Pokiaľ nájdete daný doplnok stravy na internete za nižšiu cenu, nie je nutné si ho kupovať za vyššiu cenu z kamennej lekárne.

V lekárni vám síce môže váš lekárnik poradiť a odporučiť konkrétny produkt, no na kvalite a účinkoch samotného doplnku stravy to nič nezmení.

 

Líšia sa nejakým spôsobom doplnky stravy z lekárne od tých z internetu?

Nie. Či si už kúpite daný doplnok stravy v kamennej lekárni, na e-shope, alebo priamo na oficiálnych stránkach daného výrobcu, stále to bude ten istý doplnok stravy s rovnakým zložením a účinkami. Jediné, v čom sa môže líšiť, môže byť cena.

 

Prečo je v lekárňach obvykle cena doplnkov na podporu erekcie vyššia?

V kamenných lekárňach či na predajných e-shopoch je cena daných prípravkov väčšinou vyššia kvôli marži daného predajcu.

Ak vezmeme do úvahy iba čisto kamenné lekárne, musí vám produkt nejaký zamestnanec ukázať, vysvetliť jeho správne užívanie a skladovanie a v neposlednej rade vám ho musí aj nablokovať. Za to všetko musíte zaplatiť naviac.

Kým na oficiálnom webe výrobcu platíte výhradne len za daný produkt spolu s poštovným a balným. Nič navyše neplatíte. Preto je výhodnejšie nakupovať priamo od výrobcu.

 

V čom tkvie výhoda nákupu doplnkov stravy na podporenie erekcie v lekárni?

V lekárni vám môže lekárnik podať pomocnú ruku. Môže si vypočuť vaše problémy a odporučiť vám ten najvhodnejší prípravok.

Presne vám popíše, ako daný preparát užívať, čomu sa pri jeho užívaní vyvarovať a v akom prípade sa okamžite obrátiť na lekára.

To sa síce na internete alebo priamo na webových stránkach daného doplnku stravy tiež dočítate, no už si to musíte zložito vyhľadávať a v prípade otázok nedostanete takú rýchlo spätnú väzbu.

 

Ručí lekáreň za sľubované účinky daných doplnkov stravy?

Neručí. Doplnky stravy sú iba špeciálnou skupinou potravín, ktoré boli vyrobené s cieľom doplnenia bežnej stravy a priaznivo vplývajú na váš zdravotný stav.

Za účinky, ktoré sú uvedené na ich obale či na webových stránkach, však lekáreň neručí. Lekáreň je iba predajcom daného prípravku. Ak teda s niečím nie ste spokojný, obráťte sa priamo na výrobcu.

 

Prepláca poisťovňa doplnky stravy na podporu erekcie?

Bohužiaľ, poisťovňa doplnky stravy neprepláca. Poisťovňa prepláca len vybratú skupinu liekov, ktoré sú na lekársky predpis. Nejde teda o doplnky stravy, ktoré sú voľnopredajné. A to ani tie na podporu erekcie.

 

Majú doplnky stravy rovnaký účinok ako lieky na podporu erekcie?

Nemajú. Doplnky stravy v podstate len pozitívne ovplyvňujú určitý stav človeka, no nedokážu vás vyliečiť tak, ako lieky, ktoré sú na lekársky predpis.

Sú obvykle rastlinného a bylinného pôvodu. Doplnky stravy na podporu erekcie tonizujú vašu sexualitu, podporujú vaše libido a stimulujú normálnu erekciu. Nedokážu vám ale vyliečiť erektilnú dysfunkciu.

TIP: Kliknite a pozorne si prečítajte o rozdieloch medzi liekmi a doplnkami na erekciu. 

 

Ako odlíšiť lieky na erekciu od doplnkov stravy?

Prvou jednoduchou vôdzkou je dostupnosť na lekársky predpis a bez neho. Lieky si môžete kúpiť len na lekársky predpis. Bez neho vám ich nevydajú. Naopak doplnky stravy si môžete bežne zakúpiť úplne voľne, bez nutnosti predkladania lekárskeho predpisu.

Druhou vôdzkou je tzv. registračné číslo. Lieky totiž musia mať podľa zákona na obale a v príbalových informáciách uvedené toto registračné číslo. Doplnkov stravy sa toto nariadenie netýka.

Treťou vôdzkou je samotné označenie „doplnok stravy. Na obale doplnkov stravy totiž toto označenie musí byť.

Poslednou vôdzkou pre vás môže byť Štátny ústav na kontrolu liečiv. Na verejne dostupných webových stránkach Štátneho ústavu na kontrolu liečiv napíšte názov daného prípravku. Pokiaľ ho v tamojšej databáze nájdete, ide o liek. Ak ho tu nenájdete, potom ide s najväčšou pravdepodobnosťou o doplnok stravy.

 

Ako spoznať kvalitný doplnok stravy?

Na každom obale doplnku stravy by mali byť informácie o jeho užívaní a zložení. Na obale doplnku stravy musí byť zo zákona označenie „doplnok stravy“. Ďalej na ňom musí byť jasne uvedené, pre koho je a pre koho nie je výrobok vhodný.

 

ODPORÚČAME: Ako vidíte, nie každý dobrý doplnok si nájde cestu do regálov lekární.

Niektorí predajcovia nedajú lekárňam zarobiť na maržiach a umožňujú nákup výhradne cez e-shopy, prípadne ich výdaj v kamenných sídlach.

Pre užívateľov to predstavuje výhodu vo vždy najnižšej cene. Žiadna tretia strana si neúčtuje vysokú maržu.

Odporúčame preto aj českú Proerectu (v časovo obmedzenej akcii 2+1 balenie ZDARMA) alebo kanadský Vimax (ideálne kúra na 3 mesiace so zľavovým kódom VIMAX10X).

3 balenia proerecty

 

3 balenia vimaxu

 

 

Ďalšie články o metódach podpory erekcie

TOP 10 najsilnejších doplnkov na erekciu
Ako dosiahnuť erekciu? Rady, tipy, triky
Ako predĺžiť erekciu a dopriať žene vytúžený orgazmus?
5 príčin bolesti penisu pri erekcii
Nočná erekcia – čo sa deje, ak nestojí?
Vibračný krúžok a krúžok na erekciu – aký je rozdiel?
Rázová vlna – účinná liečba slabej erekcie
Injekcia na erekciu – posledná možnosť záchrany?
Sprej, gel a krém na erekciu- ZBYTOČNÉ!

 

Rate this post

Zanechte odpověď