Ženské sexuálne fantázie splníte hravo!

Mnoho mužov má pocit, že sme v posteli najlepší a nemá na nás ani samotný Casanova. Aká je pravda a nakoľko sme schopní splniť priania a túžby našich partneriek?

Väčšina žien v sebe nosí skryté sexuálne fantázie, o ktorých nemáme ani poňatia. Môže síce vyzerať ako roztomilé dievča od susedov, no napriek tomu má túžbu, aby sme ju zviazali a dali jej poriadne na zadok.

Je skvelé, keď partnerka dokáže otvorene hovoriť o svojich túžbach a fantáziách. V mnohých vzťahoch na túto tému nikdy nepríde.

ženské sexuálne fantázie

Pripravte sa aj na to, že máloktorá žena vám prezdradí svoje fantázie len tak

 

 

Po čom len tie „mršky“ túžia?

Najprv si je potrebné uvedomiť, že ženy zvyknú snívať. Napriek tomu, že sú ženy rozdielne, niektoré fantázie majú veľmi podobné.

Stačí nasledovať a dodržiavať niekoľko základných pravidiel. Možno vás prekvapí, čo všetko sa začne diať. Pripravte sa, že budúcnosť už nebude ako predtým.

 

V akej fáze vzťahu začať s plnením ženskej sexuálnej fantázie?

Pravidlá hry určuje dĺžka vášho vzťahu so ženou.

 • Ak ide o jednorazový sex, pravdepodobne nový scenár nepotrebujete. Všetko je nové. Dievča, osobnosť, telo aj zážitok.
 • Dlhodobá priateľka – nastal čas si hru trocha okoreniť. Je to predsa v záujme vášho vzťahu.

 

Ženská túžba prahne po zmene kulís

Veľa žien túži po prekvapení, vzrušení a vzrušujúcich emóciách. Sex mimo priestor spálne do postele prinesie nový náboj a energiu.

Výlet na odľahlú vyhliadku za mestom priam zvádza k vyskúšaniu sexu v aute. Ak máte k dispozícii auto s korbou, neexistuje lepšia mobilná posteľ s výhľadom na nebo. Svoje čaro má aj zadné sedadlo či kapota.

Kúpelňa alebo sprcha. Tieto miesta patria k tým vôbec najobľúbenejším. Voda prebúdza zmysly a zapadá do štýlu fantázie ženy. Prostredie je čisté a iné. Navyše máte po ruke sprchovú hadicu, ktorú by ste rozhodne nemali nechať zaháľať. V kúpeľni si vystačíte aj bez vibrátora. Dostatočnú prípravu a inšpiráciu na sex v kúpeľni využijete viackrát na spestrenie sexuálneho života.

Najstaršie časti mozgu nám naďalej pracujú na úrovni doby kamennej. Prečo sa teda neskúsiť vrátiť ku koreňom. Sex v prírode v nás prebúdza často zabudnutú mužnosť, o ktorú nás nenápadne okráda konzumný život a sedavé zamestnanie. Najlepšie je zbaliť stan a vyraziť za obzor.

Zmena prostredia a scenára vytvára novú sexuálnu chémiu, ktoré je veľmi podobná tej na začiatku vzťahu. Na vzrušenie stačí letmý dotyk. Ak svoju partnerku poznáte už dlhšie, určite poznáte tie správne miesta.

 

Ako zvýšiť ženinu sexuálnu túžbu?

Vo všeobecnosti platí jedno pravidlo, ktoré si pamätám ešte z obdobia puberty na základnej škole. Učiteľ nám vtedy povedal, že muž je ako zápalka – rýchlo vzplanie, no aj zhasne. Žena je však ako oheň, ktorý keď založíte, dokáže horieť aj celú noc. Oheň však potrebuje kvalitné palivo.

V našom prípade je kvalitným palivom správna predohra. Mali by sme jej venovať dostatok času. Je jasné, že na sex s partnerkou sa veľmi tešíme. Dajme jej však čas na rozpálenie.

Sú situácie, kedy má partnerka na náš penis chuť okamžite a žiada si rýchlovku bez prikrášľovania. Ako to spoznať? Dôležitá je komunikácia medzi partnermi a to, ako dobre dokážete rozpoznávať signály jej tela. Obecne však platí, že dostatočne dlhá predohra je základom dobrého sexu.

 

Kľúčové zásady:

 • Verbálny prejav – viem, že to nie je ľahké, no to, čo sa vám páči jej dajte najavo aj slovne.
 • Venujte pozornosť prsiam. Bola by škoda ich vynechať.
 • Buďte nežný – netlačte jej na klitoris tak, ako to robíte na Playstatione.
 • Vyzliekanie – predĺžte a užite si ho, v prípade, že zvládnete svoju žiadostivosť.
 • S jazykom to nepreháňajte – aj keď je dôležitý, nie ste pes.
 • Dajte si načas – kľúčovým prvkom väčšiny predohier je to, aby ste ju rozpálili.
 • Používajte obidve ruky.
 • Multitasking – môžete mať napríklad ruky v partnerke a súčasne ju bozkávať na krku. Žena má viac erotogénnych zón, nie len vagínu!
 • Pochváľte jej bielizeň – celý deň ho možno nosí len kvôli vám.
 • Čítajte signály jej tela, rozprávajte sa o tom čo a ako má rada.

 

Ženy v posteli nechcú mať sebca

Žena musí zo strany muža cítiť lásku. Nezabudnite, že ide o veľmi vnímavé bytosti, ktoré skôr alebo neskôr náš zámer rozpoznajú. Ak nám ide len o sex, určite to čoskoro spozná.

Pokiaľ však nejde len o jednorázový sex, je dôležité dávať najavo pozornosť aj lásku. Sebeckosť musí ísť stranou? Ak z vašej strany ucíti tieto emócie, bude to pre ňu veľmi silné afrodiziakum.  Verte, že vaša snaha sa vám vráti dvakrát.

 

Čo keď neviem, aké má ženské sexuálne túžby?

Niekedy nám ich žena nenaznačí, alebo sa stratíme v preklade. Vtedy je na čase skúsiť niektorý z tipov zverejnených Máriou Isabellou na webe menprovement.com.

Muži často nemajú poňatie, aké jednoduché je nás potešiť. Pohrajte sa s jej fantáziou a doprajete jej zážitky, na ktoré nikdy nezabudne.tvrdí Maria

Nasleduje výpis niekoľkých fantázií, z ktorých minimálne jedna napadne takmer každej žene. Nechajte sa inšpirovať!

 

VIDEO: Najčastejšie ženské sexuálne fantázie.

 

1. Pán a otrokyňa

Bez ohľadu na to, čo si myslíme, mnohé ženy túžia byť zviazané, ťahané za vlasy alebo chcú dostať na zadok. Ak máme doma ženu tohto typu, hra na pána a otroka je ideálnou fantáziou.

Najprv schmatnite jej ruky a zviažte ich kravatou či povrazom. Následne získate priestor na prieskum jej tela.

Na začiatok ju skúste ťapnúť po riťke a počkajte na reakciu. Ak vám vzdychmi naznačí, že sa jej to páči, ťapnite ju znova.

Pri prechode na ďalšiu úroveň ju počas bozkávania začnite ťahať za vlasy. Dotknite sa penisom jej tváre a občas jej dovoľte pohrať sa s ním. Berte to tak, že je vašou otrokyňou, ktorá vám musí plniť priania.

Po niekoľkých minútach zamierte k jej prsiam. Pohrajte sa jej s bradavkami. Nikam sa neponáhľajte. Všetko má svoj čas. Po chvíli ju môžete začať jemne hryzkať. Počkajte si na reakciu.

Je dôležité, aby vedela, kto je pánom situácie. Vy ste ten, kto rozkoš dáva alebo berie. Partnerka nemá nad situáciou vôbec žiadnu kontrolu. Toto vedomie pre ňu môže byť mimoriadne vzrušujúce.

Strach a hanba musia zostať mimo spálňu. Buďte taký drsný, ako vám dovolí. Na plachosť nie je priestor. Ponechajte voľnosť pokušeniu, aby prevzalo kontrolu.

Táto fantázia je perfektná pre obidvoch. Nabudúce si môžete vymeniť roly a stať sa otrokom vy. Keď vás zviaže a začne jazdiť jazykom po celom vašom tele, zošaliete.

ČÍTAJTE AJ: Podrobne o tabuizovaných sado-maso praktikách. 

 

2. Šedska trojka

Drvivá väčšina žien má skrytú fantáziu o sexe v trojici. Muž a 2 ženy alebo žena a 2 muži.

O tomto scenári sníva takmer každá žena aj muž. Snívajú o 2 sexy mužoch, ktorí sa pobijú o jej telo a pozornosť. Niektoré majú bisexuálne sklony a radšej by uvítali ďalšiu ženu.

Ženy o tejto fantázii priveľa nehovoria. Vyžaduje si veľkú odvahu a nie je pre každého. Ak s tým nemáte problém, smelo do toho.

Používaním hračiek pri sexe vytvoríte pocit tretej osoby. Prípadne spolu môžete navštíviť strip klub. Ak vám to bude vyhovovať, môžete sa posunúť na novú úroveň.

Otvorene sa spolu porozprávajte. Spýtajte sa, či by chcela skúsiť trojku a koho by do nej rada zapojila.

Je čas vyjadriť všetky obavy. Tento postup je omnoho lepší, než neuváženou chybou prísť o dobrý vzťah. Aj keď žena sníva o trojke, môže to byť úplne inak, ak bude prítomný aj jej priateľ.

Môže sa cítiť neisto a ohrozená inou ženou. Rolu zohrajú aj výčitky z pocitu nevery.

O celej veci tak veľmi intenzívne komunikujte. Vyložte všetky karty na stôl. Akonáhle povie áno, začleňte tretieho aktéra.

Pri prelomení ľadov pomôže pohár vína alebo iného alkoholu. Začiatky môžu byť trocha rozpačité. Na nič netlačte a nechajte veci prirodzene plynúť. S navodením atmosféry pomôže hudba alebo erotický film. Keď nastane čas, urobte prvý krok. Zľahka sa dotknite jej krku a pobozkajte ju. Následne do hry zapojte tretieho aktéra.

Niekedy sa situácia vyvinie tak, že ani nebudete musieť vynakladať iniciatívu. Veci vyplynú prirodzene samy.

Ak máte v posteli 2 ženy, plávajte prúdom a spravodlivo svoju pozornosť rozdeľujte medzi obidve aktérky. V prípade muža je to však iný príbeh. Tu sa dostáva najväčšej pozornosti žene.

 

3. Cudzinec

Pornopriemysel na tejto fantázii zarába milióny. Je na to dobrý dôvod.

Byť dobytá cudzincom je romantická a šteklivá predstava mnohých žien. Aby ste ju uskutočnili, musíte byť tak trocha hercom. Oblečte sa inak a predstierajte cudzinca, ktorý jej telo vidí prvýkrát. Pre obidvoch to bude skvelým zážitkom.

Najjednoduchší začiatok tejto fantázie tak napríklad môže byť veda: „Ahoj kráska, som Peťo. Ako sa voláš?“ V tejto hre dialógov môžete pokračovať aj dlhšie. Partnerka sa rada do hry zapojí pričom vás rola po chvíli úplne pohltí.

Na výber existuje mnoho tém. Môžete byť mechanik, počítačový technik či sused, ktorý si prišiel požičať čosi do kuchyne. Fantázia nepozná hranice. Bavte sa.

TIP: Ženy neznášajú stereotyp. Pomôže vám aj kvalitné dildo, ktoré vo vagíne rozpáli nové stimuly. 

 

 

 

4. Verejné miesta

Táto fantázia je celá o sexe na verejnosti. Bystrí zmysly a vždy zostáva prítomný pocit, že vás niekto môže pristihnúť.

Vedomie, že porušujete pravidlá pridáva na vzrušivosti a môže veľmi zosilniť zážitok aj celkový orgazmus.

Zostáva nájsť odpoveď na jedinú otázku: Kde?

Na začiatok je dobré si urobiť viac verejnú vašu vlastnú spálňu. Rozsvieťte, nechajte roztiahnuté záclony a šepkajte jej do uška, že všetci susedia sa radi pozerajú. Vytvorte jej v mysli predstavu, že je pozorovaná. Predstavivosť je najsilnejšou pákou vzrušenia.

Keď sa dosť ostrieľate doma, môžete svoje hry presunúť aj niekam inam.

 

Dobrý sex si žiada pevnú erekciu. Odporúčam dlhodobé užívanie.

 

 

5. Sólová hra

Každá žena bude sa vám bude, prirodzene, hanbiť predviesť. Preto musíte vziať zodpovednosť na seba a naviesť ju tým správnym smerom. Nechať ju masturbovať a pritom ju sledovať je úžasný erotický zážitok.

Najprv vám ukáže, ako to má rada. To je prvá výhoda. Vezmite to ako osobnú privátnu lekciu.

Druhou výhodou je, že máte príležitosť prezrieť si svoju partnerku počas súkromnej šou. Aj vás to veľmi vzruší. Možnosť vidieť ju počas orgazmu je neuveriteľne sexi.

 

Ako ju prehovoriť na sólo? 

Počas predohry jemne uchopte jej ruku a naveďte ju na klitoris. Jej ruka bude pod vašou. Veďte ju po klitorise. Chvíľu tak pokračujte a potom jej ruku pustite. Zatiaľčo bude partnerka pokračovať, láskajte ju rukami a ústami po celom tele.

Ak sa chcete len pozerať, sadnite si alebo sa postavte pred ňu. Môžete sa začať dráždiť aj vy. Mnoho žien súhlasí, že masturbujúci muž je pre ne vynikajúcim vizuálnym zážitkom.

Výhodou tejto fantázie je, že skutočne efektívne búra hranice hanby a obidvoch stranách. Je to vynikajúca technika na zlepšenie intimity v páre. V konečnom dôsledku do je teda cesta k lepšiemu sexu aj vzťahu.

ČÍTAJTE AJ ako dráždiť klitoris ako profík. 

 

6. Domáce porno

Byť herečkou vo svojom vlastnom osobnom filme je jednou z najlepších sexuálnych fantázií, ktoré môžete spolu preskúmať. Sledovanie bude ešte lepšie.

Pred natáčaním si obidvaja zvyknite na kameru. Zhotovte pár záberov pri zobliekaní, dotykoch alebo ako leží v sexi póze.

Film urobte čiernobiely, pretože ženy sú čo sa týka vzhľadu paranoidné. Vo farebnom filme na svojom tele ihneď uvidia milión nedokonalostí.

Po dokončení filmu si ho spolu pozrite. Existuje veľká šanca, že sledovanie bude mať príjemnú dohru.

 

 

7. Rozprávka

Pamätáte, ako ste sa v detstve obliekali do kostýmov obľúbených hrdinov? Je načase sa znova začať hrať. Tentokrát však vo verzii pre dospelých.

Na začiatok sa zamyslite nad akoukoľvek rozprávkou alebo filmom. Choďte do požičovne kostýmov a niekoľko si ich vypožičajte.

Ak nemáte istotu vo veľkostiach, vypožičajte si len rekvizity. Kúzelná palička, koruna a tak ďalej. Pointa spočíva vo vytvorení rozprávkovej atmosféry. Nemusí ísť nutne o rozprávku. Môžete zahrať aj jej obľúbený film.

Zavolajte ju do miestnosti a poproste ju, aby si obliekla kostým, prípadne jej nasaďte vypožičanú rekvizitu. Rozprávka môže začať.

Ak neviete, čo robiť, na začiatok stačí začať príbehom. Akonáhle začnú myseľ a predstavivosť pracovať, začnite s predohrou. Zmeňte scenár a použite vlastné slová.

Vaša fantázia nemusí byť presnou kópiou rozprávky alebo filmu. Je tu len pre navodenie správnej nálady.

 

Začnite napríklad takto:

Partnerke vyrozprávajte klasickú verziu o Popoluške. Predstavte si, že mala ísť na ples, no nenávistná macocha ju zavrela doma. Na dvere zaklope krásny princ, ktorý len kvôli nej prišiel z plesu. Ďalej popusťte uzdu svojej fantázii a nechajte príbehu rozvinúť sa v erotickom duchu.

 

8. Fantastická ruleta

Ruleta je tutovka. Neexistuje možnosť, že by došlo na fantáziu, ktorá sa jej nebude páčiť. Ako na to?

Hra začína tak, že ju požiadate, aby spísala 5 (číslo môže byť ľubovoľné) sexuálnych fantázií, ktoré by chcela splniť. Pripravte si papiere a pero. Partnerka jednotlivé nápady napíše na papiere. Jedna fantázia = jeden papier. Všetky ich vložte do zlosovacej misky a jeden si vytiahnite. Stačí už len vybratú fantáziu zrealizovať.

Hra predstavuje vynikajúcu možnosť povzniesť sexuálny život na novú úroveň. Nebudete musieť hádať. Budete presne vedieť, po čom túži. Navyše si užijete veľkú porciu zábavy.

 

9. Striptérka

Na profesiu striptérky spoločnosť nazerá trocha cez prsty. Rola v partnerke vyvolá veľmi intenzívne pocity. Predstava byť stredobodom čistej sexuálnej pozornosti je podmanivá.

Túto fantáziu možno jednoducho zrealizovať. Partnerka sa môže zhostiť roly v domácom prostredí. Pokiaľ sa nehanbí a chce celú záležitosť okoreniť, nepochybne sa možno dohodnúť s miestnym strip klubom na verejnej produkcii. Celá záležitosť dostane ešte väčší náboj. Odmenu si oba užijete po návrate domov.

 

10. Masochizmus

To znamená, že má rada bolesť. Neveríte? Spomínate si na komerčný úspech 50 odtieňov šedej? Táto fantázia je trocha odlišná od hry na pána a otroka. Skôr ide o kontrolované pôsobenie bolesťou, než samotnú dominanciu.

Dôvodom, prečo ženy vyhľadávanú tento stimul pri sexe je, že veci, ktoré by normálne boleli sa pri sexe stávajú vzrušujúcejšími. Bolesť sa stane rozkošou.

Pri tejto technike začnite radšej pozvoľna. Skúste jemnejšie ťapnutie. Ak zareaguje vzdychom, skúste zvýšiť intenzitu.

Tvrdším ťapnutie, silnejšie potiahnutie za vlasy. Ak to urobíte správne, bude sa jej to páčiť.

Ak ste niekedy zažili drsnejší sex a žena skončí s modrinami, všimnite si, že počas sexu nevnímala žiadnu bolesť.

Fyzické utrpenie pri sexe môže byť nesmierne vzrušujúce. Pamätajte, že je potrebné začať zvoľna a pozorovať jej reakcie.

 

VIDEO: Aké fantázie majú ženy?

 

Splnenú fantáziu zavŕšte kvalitným sexom

Splnená túžba je pre ženu aj muža veľmi silným sexuálnym stimulom. Keď dôjdete obidvaja do tejto fázy, budete chcieť ísť ešte ďalej. Túžite zavŕšiť a uvoľniť vytvorené sexuálne napätie neobyčajným sexom.

K istote vám prispeje, keď sa budete môcť na 100 % spoľahnúť na skalopevnú erekciu. Pamätajte, že vaša partnerka chce váš penis v sebe rovnako, ako sa vy chcete dostať do nej.  Zlyhanie erekcie nám niekedy môže na čele vyčarovať vrásky.

Niektorí muži a hlavne mladšia generácia riešia problémy s predčasnou ejakuláciou. Rozbehnutý vlak je škoda zastavovať priskoro. Väčšine žien v priemere postačí na uspokojivý sex 15 minút. Ak však bude po všetkom do 1 až 2 minút, nebude spokojný nikto.

Dbajte na svoje blaho a potešenie partnerky. Prezrite si recenzie TOP prípravkov na podporu erekcie a výdrže, ktoré vám pomôžu naplniť túžby.

 

 

BONUS: Ako na špinavé rečičky?

Špinavé rečičky počas sexu bývajú kľúčom do mysle každej ženy. Skôr, než ženu naladíte, môžete ju celkom jednoducho navnadiť aj slovne. Každá žena je založená verbálne.

Neslušné reči nie sú sexuálnou fantáziou, no dokážu vygradovať váš sexuálny vzťah na novú úroveň. Pritom ju nemusíte hneď nazývať špinavou štetkou.

 

Ako začať?

 • Po malých krokoch. Nevinne a bez urážok. Prelomte ticho. Pre niektorých mužov býva slovné vyjadrenie spočiatku ťažké. Začnite vo fázy, kedy vám nerobí dobre ani vzdychanie. Nefunguje to ako odmena, no zároveň jej ukáže cestu, ktorou sa vydať a ako vás potešiť. Keď sa do toho dostanete, už nikdy nebudete chcieť zažiť tichý sex.
 • Vo chvíli, keď sa zbavíte hanby, môžete začať základnými frázami. Podobne, ako pri bežnej konverzácii, nie je dôležité čo, ale ako to hovoríte. O tom, čo hovoríte, musíte byť presvedčený. Viera a sebavedomie sú veľmi dôležité.

Pomalý a sebavedomý hlbší hlas by mal mať hypnotický účinok. Ak máte obavu, že nemáte až taký hlboký hlas, nevadí. Hlavne buďte sám sebou.

Spočiatku môžete mať problém so sebavedomím, no časom sa všetko dostaví.

Predstierajte, že už viete ako na to. Tým oklamete svoje podvedomie a nakoniec bude pre vás táto zručnosť samozrejmosťou.

Nebojte sa chýb. Niekoľkokrát určite zlyháte, ale to je len malá cena na ceste za najlepším sexom vášho života.

 • Čo hovoriť? Na začiatok stačí vaše vzdychy premeniť na konkrétne slová. Ak vaša partnerka robí niečo, čo sa vám páči, pochváľte ju. Napríklad povedzte: „Milujem, keď robíš XY.“
 • Od tohto bodu eskalujte napätie ďalej a ďalej. Ak sa s vyššie uvedenými bodmi stotožníte, bude pre vás jednoduchšie partnerke dávať konkrétnejšie pokyny. Navyše ju budete môcť ešte lepšie vtiahnuť do deja. Pamätajte, že najdôležitejšie nie je ČO, ale AKO to hovoríte.

 

VIDEO: Ako vzrušiť ženu iba dotykom? 

 

Záverom k ženskej sexuálnej fantázii

Sexuálne fantázie môžu skutočne zmeniť váš život navždy. Ak veci zovšednejú, nebojte sa vyrukovať s touto témou. Je dosť možné, že ju tým potešíte.

Skôr, než sa vrhnete naprieč novým zázrakom, pamätajte na tú najdôležitejšiu vec: Načúvajte jej telu a zvykom. Sledujte reč jej tela a úplne sa nestraťte vo vlastnej rozkoši.

Pointa tkvie v tom, aby sa jej zamotala hlava a chcela s partnerom viac a viac sexu. Sexu s vami.

Ak chcete istotu, že sa dobre baví, stačí jednoduchý trik. Počas fantázie ju kedykoľvek pobozkajte na ucho a spýtajte sa tichým nežným hlasom, či sa jej to páči. Pred pokračovaním v niečom, čo nemá rada, je vždy lepšie sa spýtať.

Keď sa naučíte správny postup, limitom bude len samotné nebo.

 

Prajem vám príjemnú zábavu.

ĎALEJ ČÍTAJTE: 8 tipov pre výbornú predohru. 

5/5 - (1 vote)