Domáce babské rady na zväčšenie pŕs, ktoré ešte dnes vyskúšate

BreastExtra, kúpiť

Nie všetkým dámam boli do vienka dané veľké a plné prsia. Niektoré ženy sa, bohužiaľ, musia zmieriť s malými lentilkami. Alebo nie?

Neexistujú žiadne prirodzené možnosti, ako si dopomôcť k plnému dekoltu? To bola otázka, ktorá mi nedala spávať. Pátrala som preto po najúčinnejších babských receptoch na zväčšenie pŕs, ktoré vám prinášam v tomto článku. A nebojte, v žiadnom z nich sa nebudete musieť odovzdať pod nôž chirurgovi.

babské rady na zväčšenie pŕs

 

Čo zväčšuje poprsie?

Nie každá máme tú možnosť vziať zobrať len tak tisíce eur a investovať och do rizikovej plastickej operácie. Našťastie ani nemusíte. Plastická operácia totiž nie je jediná možnosť, ako si zabezpečiť väčšie a krajšie prsia. Dekolt si môžete primaľovať. Áno, čítate správne. Stačí vziať do ruky štetec a bronzer a aj vy môžete mať prsia ako Pamela Andersonová. Teda, aspoň na pohľad.

Je to veľmi jednoduché. Oblečte si svoju najlepšiu push-upku a pomocou tmavého bronzera orámujte siluetu pŕs. Čím lepšie tieň či bronzer rozmažete do stratena, tým prirodzenejšie bude výsledok vyzerať.

Aby ste veľkosť pŕs ešte viac podtrhla, môžete veľmi svetlým tieňom alebo rozjasňovačom zvýrazniť vrchnú stranu pŕs. Budú tak vyzerať ešte nafúknutejšie. Je to síce optický klam, ktorý hneď po prvej sprche zmizne, no na romantickú večeru alebo na noc strávenú v bare je ideálny.

 

„Prefackajte“ si vnady

Ďalšou pomerne neobvyklou možnosťou je fackovanie a rytmické masírovanie pŕs. Táto metóda má pôvod v Thajsku. Nie je to síce nič príjemné, no účel svätí prostriedky. Thajské ministerstvo zdravotníctva totiž skutočne odhalilo, že vďaka tomuto postupu si môžete zväčšiť prsia až o dve čísla.

 

Cviky na zväčšenie pŕs

Váš dekolt môžu zväčšiť dokonca aj niektoré cviky na prsia. Podľa fitness trénerov sú v tomto ohľade najúčinnejšie kliky. Posilnia vaše prsné svaly, spevnia ich a prsia vy sa vďaka klikom mali dokonca aj trocha zväčšiť. Je ale potrebné klikovať každý deň. Preto nestrácajte nadšenie a klikujte.

 

Masáž pŕs

Skvelou možnosťou na nafúknutie hrudníka ja aj masáž pŕs. Vďaka masážiam sa všeobecne prekrvuje tkanivo, čo spôsobuje ich rast. Rovnakým spôsobom to funguje aj pri prsiach.

Masáž si môžete urobiť pokojne sama doma. Stačí každý deň prsia pomaly a precízne masírovať po dobu aspoň piatich minút. Nemusíte byť príliš drsná a ani nijako extrémne nemusíte tlačiť.

Stačí si napríklad pomocou telového mlieka jemne masírovať prsia a budú sa diať zázraky. A ak chcete, môžete si na pomoc prizvať aj svojho partnera. Ten sa určite rád zapojí.

 

VIDEO: Sex-koučka Gaia vás naučí prospešnú masáž pŕs. 

 

Babské rady na rast pŕs

Existujú taktiež rady z dôb našich starých mám, ktoré sľubujú rast a zväčšenie poprsia. Niektoré sú skutočne veľmi účinné:

 

Striedanie teploty pri sprchovaní

Rada si doprajete teplú vaňu? Trocha to občas obmeňte a častejšie si počas sprchovania striedajte teploty. Vďaka zmenám teplej a studenej vody budú prsia plnšie a napnutejšie a navyše ešte aj posilníte svoj imunitný systém, pretože sa budete pravidelne otužovať.

 

Pestrá strava

Zároveň zabudnite na diéty. Prsia sú totiž tvorené tukovým tkanivom, ktoré sa počas diét zmenšuje hneď v prvej línii. So zadočkom a bruškom budete pokojne ešte pár týždňov bojovať, no hrudník sa už dávno zmenší. Preto sa snažte jesť vyvážene a pestro a čo je hlavné, pokiaľ chcete mať veľké a pevné prsia, nedržte žiadne drastické diéty.

 

Pravidelný sex

K rastu pŕs prispieva aj pravidelný sex. Podľa vedcov až o 30 %. Je tomu tak v dôsledku zmien hormonálnych hladín počas sexu. Preto sa sexu nestráňte, no naopak sa mu oddávajte tak často, ako to len pôjde.

 

Mandľový olej

Pomôcť vám môže aj mandľový olej. Uvádza sa, že stačí 10 kvapiek jemne vmasírovať do pŕs a opäť by sa mali mierne zväčšiť. Mandľový olej v sebe obsahuje rad prospešných látok.

Nájdete v ňom vitamín A, E, F a mnoho minerálov, akými sú napríklad draslík, vápnik, horčík, fosfor, síra, kyselinu olejovú, linolovú a palmovitú. Nie len teda, že budete masážou stimulovať rast prsného tkaniva, no zlepšíte aj celkovú kvalitu svojej kože v oblasti dekoltu.

BreastExtra, kúpiť

 

Horčica

Ďalšou – pomerne netradičnou – možnosťou je použitie horčice. Hneď vám to vysvetlím. Horčicou si natriete prsné tkanivo a jemne ju vmasírujete do pokožky. Vďaka látkam, ktoré horčica obsahuje, pôsobí dráždivo a lokálne prekrvuje prsné tkanivo. To opäť vedie k zväčšeniu pŕs.

Horčicová masáž navyše odstraňuje odumreté kožné bunky a niektoré kožné škvrny. Táto možnosť ale, bohužiaľ, nie je vhodná pre každú. Horčica totiž významne dráždi pokožku, a preto nie je vhodná pre ženy s citlivou pokožkou.

Horčica u vás bude mať odteraz využitie nie len v hotdogu

 

Plnšie poprsie bez chirurga

Plnšie poprsie môžete mať aj vy, a to bez chirurga či bolestivých plastických operácií. Podľa našich babičiek stačí nespať na bruchu. Áno, vieme, je to veľmi príjemná poloha, no pre vaše prsia nie je vôbec prínosná. Snažte sa preto spať na chrbte a vaše prsia sa vám odmenia rastom.

TIP: Prirodzené a bezpečné prekrvenie prsníkov vedie k ich viditeľnému zväčšeniu. 

Tobolky BreastExtra+ vďaka bylinnému zloženiu mierne rozťahujú cievy v prsiach, vďaka čomu budú plnšie, pevnejšie a pružnejšie.

BreastExtra+ recenzia

 

Spevnenie prsníkov zvládnete aj vy

Rada plávate? Milujete chvíle strávené pri vode? Potom vás určite potešíme. Plnšie poprsie totiž môžete mať aj vďaka plávaniu. Pravidelne sa oddávajte tejto kratochvíli a vaše prsia sa vám viditeľne zväčšia. Zároveň získate vďaka plávaniu aj rovnejší chrbát, pevnejší postoj a lepšie držanie tela.

 

Mlieko na rast pŕs

Pomerne rozšírenou radou je aj pitie mlieka. Aj to by totiž malo prispieť k rastu poprsia. Ako to funguje? Každé ráno po dobu niekoľkých týždňov, ideálne mesiacov, si doprajte pohár mlieka. Nič viac, nič menej.

Po pár týždňoch by vám prsia mali narásť až o niekoľko centimetrov. Nie je to síce ktovie, aký variant, no výsledok sa vždy dostaví. Vďaka mlieku si navyše do tela dopĺňate dôležitý vápnik, bielkoviny, fosfor, draslík, horčík, sodík, chlór, síru a rad vitamínov – B2, A, B1, B6, E, K a malé množstvo vitamínu D a C.

 

Funguje na rast pŕs aj pivo?

Ďalšou obľúbenou radou pre rast pŕs býva pitie piva. Keď sa totiž povie „pivár“, väčšina z nás si predstaví macatého chlapíka s aspoň „dvojkami“. Prečo by to teda nefungovalo aj na ženách?

V tomto prípade si stačí raz za týždeň dopriať pohár piva a mali by sa diať zázraky. Kedže však ide o alkoholický nápoj, rozhodne by ste to s pivom nemali preháňať. Stačí si ho dopriať skutočne raz za čas.

S pivom však, bohužiaľ, prichádza aj obrovské negatívum, a to rast ostatných partií. Nie len, že sa vám zväčšia prsia, môže sa vám tiež zväčšiť bruško, stehná a zadoček. Preto je pitie piva dvojsečné.

 

Bylinky pre rast pŕs

Okrem najrôznejších cvikov, masážnych techník či iných babských rád vám môžu na rast pŕs pomôcť aj bylinky. V prírode možno nájsť mnohých pomocníkov, a to nie len pre zväčšenie poprsia, ale aj pre posilnenie zdravia.

Aké bylinky vám teda pomôžu so zväčšením dekoltu?

 

Senovka grécka

Najpoužívanejšou rastlinou pre rast poprsia je v súčasnosti senovka grécka. Táto bylina obsahuje látku veľmi podobnú ženskému estrogénu, ktorá pomáha zväčšiť zdravé prsné tkanivu a stimuluje tiež spevnenie dekoltu.

 

Fenikel

Ak milujete šaláty s feniklom, máme pre vás skvelú správu. Aj ten pomáha zväčšovať poprsie. Po senovke gréckej má navyše druhý najvyšší obsah estrogénových zlúčenín.

 

Koreň sladkého drievka

Vyskúšať môžete aj koreň sladkého drievka, ktorý sa okrem zväčšenia poprsia používa aj na zlepšenie laktácie. Koreň prispieva k zrýchleniu krvného obehu v prsných žľazách a zväčšuje objem dekoltu.

 

Dioskórea huňatá

Ďalšou účinnou rastlinou je dioskórea huňatá alebo aj Wild jam. Ide o bylinku, ktorá stimuluje rast pŕs, podporuje zdravie, pomáha počas periódy, uvoľňuje menštruačné kŕče, upokojuje a zmierňuje bolesti.

TIP PROTI BOLESTIVEJ MENŠTRUÁCII: 

Ako zmierniť menštruačné bolesti rýchlo a prirodzene?

menštruačné bolesti

 

Riasa Kelp

Bohatým zdrojom minerálov, vlákniny, antioxidantov a vitamínov je aj riasa s názvom kelp. Napomáha k rastu prsného tkaniva a telu dodáva potrebné látky.

 

Damiána

Starou známou pomocníčkou je aj damiána, ktorá má svoj pôvod až v ďalekej Indii. Už od nepamäti sa užíva na rast pŕs, na spevnenie dekoltu a na zlepšenie tvaru prsníkov. Kedysi sa dokonca používala aj ako prírodné afrodiziakum.

 

Srdcovník obyčajný

Vyskúšať môžete aj Motherwort, čiže srdcovník obyčajný. Ide o ďalšieho prírodného pomocníka, ktorý stimuluje prsné tkanivo a napomáha jeho rastu.

 

Saw palmetto

V rade prírodných doplnkov stravy pre rast poprsia nájdete aj extrakt z bylíny s názvom Saw palmetto. Táto rastlina obsahuje veľké množstvo flavanoidov, saponinov, minerálov a alkaloidov, ktoré prispievajú k harmonizácii hormónov v ženskom tele a podporujú rast pŕs.

 

Dong quai

Na záver môžete siahnuť po veľmi exotickej rastline, a to po koreni ázijskej rastliny Dong quai. Táto rastlina pomáha vyrovnávať a stabilizovať hladinu hormónov v ženskom tele, vďaka čomu dochádza k rastu poprsia.

 

Nezabudnite na správnu podprsenku

Všetky vaše snahy by však vyšli navnivoč, pokiaľ by ste nenosili správnu podprsenku. Ide o jej tvar aj veľkosť. Výber správnej podprsenky je skutočne veda a určite neurobíte chybu, ak si najprv necháte poradiť od odborníka.

V každej lepšej predajni so spodnou bielizňou by vám mala predavačka vedieť pomôcť a spolu s vami vybrať správny typ podprsenky. Až s ňou budú vaše prsia skutočne dokonalé. Bez kvalitnej podprsenky dokonca ani umelé prsia nevyzerajú nič moc. Preto neváhajte investovať do kvalitnej podprsenky. Uvidíte, že sa vám vaša investícia tisíckrát vráti.

BreastExtra, kúpiť

 

Ďalšie články o zdraví pŕs a prevencii pred chorobami

7 cvikov na pevné, krásne a zdravé prsia
Babské rady na zväčšenie pŕs
Plastika prsníkov – 30 hrôzostrašných rizík
Samovyšetrenie prsníkov
Bolesť prsníkov – 19 častých príčin
Rakovina prsníka

 

4/5 - (2 votes)
Pevné, plné a krásne prsia zabezpečia toboľky BreastExtra.