Kedy sú ženy nadržané a „zasuniete“ si?

Tiež si kladiete otázku, kedy majú ženy najväčšiu chuť na sex? Prečo sú v niektoré dni nažhavené a v iné chladné? V toto článku odhalíte pravdu.

Sú momenty v živote ženy, kedy môže byť extrémne nadržaná. Kým inokedy sa bude akejkoľvek intimite vyhýbať. Akoby sex bol tá najdivokejšia nočná mora.

Za túto sociálnu dynamiku nemôžu. Nie je to ich vina. Skutočným vinníkom sú telesné pochody vnútri tela a činnosť hormónov.

Anatómia ženy je veľmi odlišná od našej. Muž je vybavený obrovským množstvom testosterónu. Je teda takmer kedykoľvek pripravený na sex. Žena a jej hormóny sú oveľa komplexnejšie. Existuje niekoľko hlavných spúšťačov ich činností. Tými sú menštruácia, ovulácia a tiež menopauza.

kedy sú ženy nadržané

 

Kedy sú ženy najviac nadržané?

V akú dobu bude mať žena najväčšiu chuť? Naučte sa niekoľko časových úsekov, kedy máte najlepšiu šancu na zasunutie:

 

Počas ovulácie

Žena je nadržanejšia počas ovulácie. Z hľadiska evolúcie ide o ideálny čas na sex. Jej hormóny sú v tejto dobe ako splašené. Jej telo vysiela jasné signály na párenie.

Hladina estrogénu krátkodobo klesne a potom zase stúpa na vyššiu úroveň až do samotnej menštruácie. V ten istý okamih vstupuje do hry progesterón. Obidva hormóny, pokiaľ sú ich hodnoty maximálne, dokážu urobiť zo ženy nadržanú sexuálnu dračicu.

Pretože ľudia sú inteligentné tvory so slobodnou vôľou, neznamená to, že žena pri ovulácii skočí po prvom mužovi. Na druhej strane vysiela jasné signály svojmu miláčikovi. Platí to najmä pre muža, s ktorým má intímny vzťah. Táto situácia môže ale priťahovať rovnako cudzincov. Ovulujúcu ženu rozozná podvedome každý muž.

Žena, ktorá je vo vzťahu, bude oveľa viac otvorená sexu. Pokiaľ ste nie ste vo fáze intimity, nezáleží na tom, ako veľmi je nadržaná. Nevsádzajte na to, že s vami ihneď uvoľní svoje sexuálne napätie. Stále rozhoduje jej slobodná vôľa a myslenie.

VIETE, ako sa žene dostať do nohavičiek aj cez psychický sexuálny blok? 

 

Počas menštruácie

Je zvláštne predstaviť si, že chuť na sex príde v tejto fáze. Ide predsa len o obdobie, kedy je najmenšia šanca na počatie. Dôvodov sú opäť hormóny. Masívne ich v tele ženy ubúda, pretože vajíčko uvoľnené z vaječníka nebolo oplodnené.

TIP: Ak si žena zažiada o sex z ničoho nič a vy nie ste pripravený, odporúčam českú Proerectu s okamžitým nástupom erekcie. 

Proerecta

 

Druhý trimester tehotenstva

Keď žena otehotnie, dochádza k masívnemu nárastu estrogénu a progesterónu. Sexuálny apetít ženy v prvom trimestri stúpa. Väčšina žien si to ani neuvedomí. Rieši totiž iné problémy typu závraty, únava a bolesti v celom tele.

V momente, kedy si telo zvykne na príval hormónov, začne žena pociťovať úľavu od počiatočných symptómov. Počas druhého trimestra sa sexuálny apetít ešte zvýši. K jeho poklesu dôjde až v treťom trimestri.

pery a rúž

 

Na začiatku menopauzy

Rovnako, ako keď menštruácia začína, je situácia podobná, keď končí. Žena v tejto fáze zmeny hladiny hormónov viac túži po sexe. Telo spracováva posledné zásoby hormónov pred tým, ako celkom uzavrie brány a dôjde do menopauzy.

V tomto čase žena pocit žuje krátku, ale enormnú chuť na sex. Toto obdobie trvá od niekoľkých dní po niekoľko mesiacov. Zatiaľ pre tento jav neexistuje žiadne vedecké vysvetlenie. Veľa žien však túto teóriu potvrdzuje z vlastnej skúsenosti.

Po menopauze dôjde k obmedzeniu produkcie hormónov. Existuje medicínske riešenie, kedy doktor môže predpísať hormonálnu liečbu na udržanie hormonálnej rovnováhy. Vďaka tomu môžu ženy po menopauze pociťovať rovnakú chuť na sex, ako kedysi.

TIP PRE DÁMY, ktoré majú ťažší priebeh menštruácie a potrebujú zmierniť nepríjemné príznaky. Bylinné doplnky stravy a konkrétne rastliny, ktoré spravia menštruáciu znesiteľnejšou.

 

Kedy je najlepší čas naladiť ženu?

Veda dokazuje, že ženy sú všeobecne nadržanejšie počas:

  • druhého trimestra tehotenstva
  • ovulácie
  • menštruácie

Posledný bod je s otáznikom, pretože niektoré ženy nepripustia sex, kým krvácajú zo svojej vagíny.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ: Sex počas menštruácie, bezpečnosť a zásady hygieny. 

Čo sa týka menopauzy, je ťažké predvídať jej nástup. Ťažko teda túto znalosť nejaký muž využije v praxi.

Naopak je často jednoduché povedať, kedy je žena nadržaná. Predpoveď teda nie je vždy nutná. V niektorých prípadoch sa predvídanie hodí. Najmä v týchto:

  • nemáte príliš skúseností so ženami a nespoznáte to
  • žena je skôr uzavretá a nedokáže dať najavo svoje sexuálne potreby
  • žena nie je príliš hlasitá, expresívna a nedokáže si vypýtať sex

nadržaná žena

 

Najväčšie šance na úspešný sex máte, pokiaľ ženu naladíte v období ovulácie. Pokiaľ neviete, kedy partnerka prechádza ovuláciou a nechce vám to povedať, musíte to spoznať sami. Chce to len pozorovať určité signály.

  • žena je viac horúca na dotyk
  • má väčšie prsia
  • má chuť na sladké, hlavne čokoládu
  • chce mať sex takmer stále

Keď je žena nadržaná, možno si myslíte, že jej zvedenie bude hračka. To nemusí byť pravda. Len pretože je vo svojej najviac nadržanej fáze neznamená, že bude súhlasiť s vami navrhnutou rýchlovkou. Musíte na to ísť od základov.

Vo váš prospech hrá fakt, že pokiaľ ju dobre zvediete, môžete očakávať divokejšie milovanie. Počas ovulácie to môže znamenať aj pekne okorenený sex. Je to tým, že jej telo žiada kopuláciu. Aj v prípade, keď jej myseľ tvrdí niečo iné.

 

Ako pristupovať k žene počas ovulácie?

Prístup k žene v tomto období musí byť premyslený a delikátny. Taký by mal byť ostatne vždy. V tomto období najviac záleží na tom, ako začnete. Počiatočná fáza zvádzania je najdôležitejšia.

 

Dotýkajte sa jej

Neustále sa jej dotýkajte. Bozkajte ju na krku, kedykoľvek je šanca. Držte ju za ruku alebo okolo pása. Hlaďte jej stehna, kým pozeráte na obľúbený seriál. Hľadajte akúkoľvek zámienku na dotyk. Nakoniec už nebude môcť ďalej odolávať.

HODÍ SA VÁM: Článok o ženských erotogénnych zónach

 

Nakŕmte ju

Ovulujúca žena je hladnejšia, ako obyčajne. Vaším cieľom určite nie je, aby pribrala na váhe. Len uspokojujete jej základné potreby, aby ste následne mohli ukojiť aj iné. Pokiaľ je spokojná s jedlom, nebude myslieť na nič iné, než na sex s vami.

NÁKUPNÝ ZOZNAM PRE VÁS: Ktoré potraviny nakopnú spoločné libido?

 

Flirtujte s ňou

Dajte najavo svoj záujem. Flirtujte a zvádzajte ju. Buďte prefíkaný a majte štýl. Žiadna hrubosť. Stále ide o ženu, takže ocení štýlový a taktný prístup. Zabudnite na správanie nadržaného orangutana.

 

Vytvorte atmosféru

Použite správne osvetlenie a urobte z vašej spálne najviac sexi miesto na svete. Prostredie hrá veľkú rolu. Žena môže byť viac sama sebou a ľahšie dosiahne orgazmus. Dajte do miestnosti sviečky a arómalampu s olejom. Pokiaľ partnerku správne naladí prostredie, skočí na vás skôr, ako sa stihnete rozkukať.

 

Dáma prvá

Pri predohre dajte prednosť jej potrebám. Umenie priviesť ženu na vrchol nespočíva v rýchlosti orgazmu. Cesta k vrcholu pre ňu znamená komplexný zážitok. Mala by si užiť začiatok, priebeh a koniec celého procesu. Dajte si záležať s jej rozohriatim. Orgazmus potom bude o to silnejší.

TIP: Naučte sa tú najintenzínejšiu predohru a ľahne vám k nohám

 

Keď bude po všetkom, objímte ju

Tak ukážete, že vám na nej naozaj záleží. To ale nie je hlavný dôvod. Ten spočíva v tom, že sa ešte zvýši jej dojem z doznievajúceho orgazmu. Pocit blízkosti dokáže ešte umocniť jej vzrušenie. To znamená prísľub väčšieho množstva sexu do budúcna.

nadržaná baba

 

Dotýkajte sa jej všade

Po orgazme by ste mali venovať pozornosť celému jej telu. Nie je potrebné robiť to nejako extra profesorsky. Stačia nenápadné dotyky po skončení prvého čísla. Celé jej telo je ako jedno veľké nervové zakončenie, s ktorým je možné hrať sa. Táto starostlivosť jej dá neuveriteľné množstvo rozkoše, takže bude dostatočne nažhavená pre ešte divokejšie pokračovanie.

TIP: Využiť obdobie, kedy je partnerka najviac nadržaná, nie je zneužitím situácie. Skôr jej poskytnete rozkoš, keď to najviac potrebuje. Len je dôležité poznať svoju partnerku čo najlepšie. Chcete mať istotu, že to robíte správne.

 

V akom veku žena najviac túži po sexe?

Mnohé názory tvrdia, že žena je na vrchole svojich sexuálnych síl medzi 30. a 40. rokom. Istá štúdia, ktorú vykonal výskumník Alfred Kinsey, tvrdí, že najviac orgazmov dosahujú ženy okolo 30. roku života.

Príčinu je možné logicky hľadať v tom, že žena v tomto veku už vie, čo chce. Dosiahla množstvo iných životných cieľov a má určité postavenie. Nerobí jej problém vyjadriť svoje potreby. Na rozdiel od mladších žien, pozná lepšie svoje telo. Dokáže lepšie komunikovať s partnerom a oveľa ľahšie mu dokáže povedať, čo jej robí dobre. Čím lepší je sex, tým ho má žena radšej. Pri väčšom uspokojení rastie aj jej schopnosť dosiahnuť silný orgazmus.

Ďalším faktorom je zmena hormonálnych hladín. Pre mužov aj ženy platí rovnaké pravidlo. Ich hladina testosterónu s narastajúcom vekom klesá. U žien dochádza k poklesu pomalšie. Tým pádom môžu niektoré ženy okolo 30. roku života pociťovať väčšiu chuť na sex, ako niektoré ich mužské polovičky.

VIETE, ako sa u ženy prejavuje vysoká hladina testosterónu

 

Je najlepšie vyštartovať po nej ráno alebo večer?

Tu je situácia veľmi rozmanitá. Veľmi záleží od toho, aký typ osoby žena je. V prípade, že máte doma škovránka, potom ju ani sex v ranných hodinách neprekvapí a možno ho aj uvíta. Iné ženy naopak ožívajú so súmrakom. Tu je dôležité, aby sa obaja aktéri dokázali zladiť a užiť si milovanie v dobu, kedy je to obom príjemné.

prsatá Japonka

 

Sex ako odmena a upokojujúci prostriedok hysteriek

Sex je veľmi dobrý ventil pri rôznych vypätých momentoch. V dobrom vzťahu môže slúžiť ako prostriedok na riešenie rôznych kríz. Pokiaľ je partnerka práve v strese a potrebuje upokojiť, môže byť nespútaná súlož tým správnym riešením. Či s predohrou a maznaním, alebo rovno na vec. Nezáleží na tom. Dôležitý je celkový výstup, ktorý dokáže zažehnať nejednu krízu.

Sex môže byť aj za odmenu. Čo vám bráni urobiť zo sexu hru? Uvarila partnerka dobré jedlo? Upratala domácnosť alebo sa dobre postarala o domáceho maznáčika? V kombinácii so správnou dobou na sex bude toto zakončenie skvelou odmenou.

TIP: Určite si vyberte niektorú z 38 sexuálnych hier. 

 

Nerozhoduje len čas, ale aj pripravenosť

Keď už poznáte lepšie časy, bola by škoda moment nezakončiť triumfálne. K dobrému sexu patrí aj dobrá erekcia. Na tú je možné spoľahnúť sa, pokiaľ viete, že vaše telo funguje správne. V dnešnej dobe zvýšených nárokov a stresu nemusí erekcia prichádzať vždy na 100 %.

To je, samozrejme, škoda, pretože práve sex je skvelým relaxačným prostriedkom, ktorý nám umožňuje lepšie zvládať nástrahy každodenného života. Nenechajte preto nič náhode a poistite si kondíciu svojho penisu vhodným doplnkom.

To dôležité nakoniec. Vychutnajte si zážitok zo sexu a vzájomnú intimitu so svojou partnerkou. Pevne verím, že s novo získanou znalosťou tých najlepších časov na súlož bude vaše sexovanie o to zábavnejšie a divokejšie ako kedykoľvek pred tým.

ĎALEJ ČÍTAJTE: TOP polohy pre sex v kúpeľni, vani a sprche

 

4.7/5 - (3 votes)