Ako bezpečne užívať doplnky na erekciu, aj pokiaľ ste nedostal alebo stratil príbalový leták?

  • Kúpili ste si doplnok stravy na podporu erekcie, no teraz neviete, čo s ním? Ako často ho môžete užívať?
  • Stačí len pred plánovaným pohlavným stykom alebo by ste ho mali užívať každý deň?
  • Je lepšie užiť viac tabletiek naraz?
  • Skrátka, ako ho správne užívať, aby mal daný prípravok požadované účinky?

V tomto článku nájdete praktický návod ako na to. Len pozor – tento článok sa nevzťahuje na žiadny konkrétny doplnok stravy, a preto vždy postupujte aj podľa pokynov na obale daného konkrétneho potravinového doplnku (ak ho máte k dispozícii).

ako užívať doplnky na erekciu?

 

Je bezpečné užívať doplnky stravy na podporu erekcie?

V prvom rade si je potrebné uvedomiť, že doplnky stravy nie sú liekmi. Nič vám nevyliečia ani nevyriešia. Potravinové doplnky iba tonizujú určitú oblasť života.

Pokiaľ s nimi teda chcete posilniť svoju erekciu, užívajte ich vždy podľa návodu na obale. Obal či príbalový leták doplnku preto nikdy nevyhadzujte.

 

Dva druhy doplnkov stravy na posilnenie erekcie

Aby som vám správne poradila s užívaním daného doplnku stravy, je potrebné rozlišovať dve skupiny doplnkov stravy pre podporu erekcie.

  • Niektoré doplnky totiž prinášajú rýchly nástup účinku, zhruba do hodiny od užitia a sú teda vhodné na konzumáciu tesne pred plánovaným pohlavným stykom.
  • Iné prípravky sú určené na dlhodobé užívanie a prinášajú postupné zlepšovanie.

To je potrebné rozlišovať, pretože každá z týchto dvoch skupín potravinových doplnkov na posilnenie erekcie sa užíva inak.

 

Užívanie doplnkov stravy s rýchlym nástupom účinku

Pokiaľ ste si zakúpili doplnok stravy na podporu erekcie s rýchlym nástupom účinku, potom ho užite podľa návodu zhruba hodinu pred sexom.

Počas čakania na prvé pozitívne účinky už môžete pomaly začať s maznaním či s predohrou.

Aké odporúčané množstvo sa v takomto prípade väčšinou uvádza jedna tabletka. Nie je potrebné, a často ani vhodné, toto množstvo presahovať.

KONKRÉTNY PRODUKT: 

Česká Proerecta SHOT s nástupom erekcie do 30 minút od užitia (užíva sa v prípade potreby).

Ide o prvý nápoj pre podporu erekcie s extra zrýchleným nástupom účinku.

Proerecta SHOT

 

Doplnok stravy s dlhodobým nástupom účinku

Pri doplnkoch stravy na podporu erekcie s dlhodobým nástupom účinku je situácia odlišná. V tomto prípade sa daný potravinový doplnok užíva dlhodobo, každý deň v rovnaký čas.

Nezáleží teda na tom, kedy práve máte sex. Daný doplnok stravy užívate neustále, a to po dobu aspoň 1 mesiaca, pokiaľ výrobca neodporúča inak.

Pozitívne účinky sa väčšinou dostavia až po niekoľkých týždňoch, niekedy aj mesiacoch. Aké odporúčané množstvo sa v takomto prípade väčšinou uvádzajú dve tabletky denne, vždy ale samozrejme záleží od daného doplnku stravy.

Ideálne je užiť konkrétny prípravok po jedla, takže napríklad pri raňajkách a počas večere.

KONKRÉTNY PRODUKT: 

Kanadský Vimax na dlhodobú podporu erekcie (ideálne aspoň mesiac užívania).

vimax tablety

 

Všeobecné poučky užívania

Či už ide o doplnok stravy s rýchlym nástupom účinku, alebo o prípravok s dlhodobým nástupom účinky, vždy danú tabletku prehĺtajte vcelku.

Nikdy ju v ničom nerozpúšťajte ani ju nehryzte, pokiaľ tak nie je uvedené v príbalovom letáku. Ale pozor – toto odporúčania sa nevzťahuje na žiadny konkrétny preparát, a preto vždy postupujte podľa pokynov na obale.

Doplnky stravy na podporu erekcie vždy zapite dostatočným množstvom vody, ktoré sa rovná zhruba jednému poháru. Vždy doplnok stravy zapíjajte iba vodou, prípadne čajom. Nikdy nie alkoholom, pivom či vínom.

Zároveň prípravky na podporu erekcie navzájom nekombinujte. Vždy užívajte len jeden typ či jednu značku doplnku. Prípravky na posilnenie erekcie totiž môžu mať navzájom podobné zloženie a pri ich kombinovaní by ste sa mohli danými látkami predávkovať.

 

Doplnky stravy a erotické hračky

Môžete skombinovať doplnky stravy na podporu erekcie s najrôznejšími erotickými hračkami a pomôckami na posilnenie erekcie.

Napríklad s vákuovou pumpou, erekčnými krúžkami či s inými sexuálnymi hračkami. Erotické pomôcky vôbec účinok doplnkov stravy neznehodnotia ani neprerušia.

Môžu ho naopak podporiť. V tejto oblasti sa teda žiadne medze nekladú.

 

Správne dávkovanie doplnkov stravy

Doplnky stravy dávkujte vždy podľa pokynov na obale. Väčšinou sa uvádzajú jedna až dve tabletky.

Nikdy toto odporúčané dávkovanie neprekračujte. A to ani v prípade, že vám daný doplnok stravy neúčinkuje.

Doplnky stravy totiž nie sú lieky, takže od nich neočakávajte účinky, ako napríklad od Viagry. Rozhodne sa po užití doplnku stravy na podporu erekcie nebudú diať žiadne zázraky ani kúzla. Podpora erekcie je v tomto prípade iba tonizačná a jemná.

Nesnažte sa dávkovať nadlimitné množstvo daného doplnku stravy. Nielenže to na vás nemusí mať požadovaný účinok, ale môžu sa objaviť aj nepríjemné nežiaduce účinky, ktoré vás rozhodne k žiadnej pevnej erekcii neprivedú.

Zároveň nepoužívajte potravinové doplnky ako náhradu pestrej stravy.

 

Nežiaduce účinky doplnkov stravy na podporu erekcie

  • Čo robiť, pokiaľ sa predsa len objavia nežiaduce účinky po užití doplnkov stravy?
  • Je vám po užití doplnkov stravy zle, motá sa vám hlavá, je vám na vracanie, ste extrémne unavený?

Vtedy okamžite vyhľadajte lekársku pomoc.

Aj keď doplnky stravy väčšinou obsahujú iba prírodné zložky a výťažky z rastlín, môžu niektoré z nich vyvolať nežiaduce účinky či dokonca alergickú reakciu, ktoré neradno podceňovať.

V takúto chvíľu prestaňte daný doplnok stravy užívať, snažte sa vyvolať vracanie a obratom vyhľadajte lekársku pomoc.

 

SLOVO REDAKCIE:

Užívanie doplnkov na podporu erekcie sa ale báť nemusíte. Väčšinou so sebou neprináša žiadne nežiaduce účinky. Tie sú len veľmi výnimočné.

Pokiaľ sa budete riadiť pokynmi na obale alebo z príbalového letáku, potom sa vám nič nestane.

Vyššie uvedené rady boli len všeobecné a nevzťahovali sa na žiadny konkrétny doplnok stravy. Preto sa vždy pred užívaním daného prípravku informujte o jeho správnom užívaní na obale alebo s lekárnikom.

Nikdy neužívajte nič, o čom neviete, čo presne obsahuje, v akom množstve alebo aký má produkt dátum spotreby.

 

Ďalšie profily prírodných látok pre podporu erekcie

ANABOLICKÉ STEROIDY /veľmi rizikové/
ZINOK
CITRULÍN
ORNITÍN
VITAMÍN E
KOENZÝM Q10

 

Rate this post

Zanechte odpověď