Prečo musí muž mať skalopevnú erekciu po celý život? Prehovorila žena

Páni, prečo je dôležité, aby ste mali pevnú erekciu? Prečo ja, ako žena, vlastne chcem, aby mal môj partner pevnú erekciu?

Jasné, že kvôli sexu. To dá rozum. Avšak verte mi, keď vám poviem, že za erekciou toho stojí z môjho pohľadu omnoho, omnoho viac než sex. Ako vlastne erekciu vnímame my ženy?

prečo muž musí mať pevnú erekciu?

 

Prvé milovanie, prvé očakávanie silnej erekcie

Predstavte si situáciu. V bare stretnete nádhernú ženu. Slovo dá slovo a vy si ju zrazu beriete domov. Obidvaja sa už tešíte na to, čo príde. Obidvaja si v hlave predstavujete, ako si to spoločne užijete a ako prežijete vášnivú bezsennú noc.

Lenže zrazu sa vám nechce postaviť. Vy viete, že je to tými desiatimi drinkami, ktoré ste ešte pred chvíľou do seba obrátili, lenže vaša partnerka to vníma inak.

[su_testimonial name=“Mirka, 32 rokov“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/07/canva-young-executive-woman-profile-icon-MAB4Yqx-uWs.png“]Poviem to asi takto. Je to hrozne nešťastné, keď má muž charizmu a medzi obidvomi vzplanie chémia.

Je naozaj smutné, keď to celé končí iba pokusmi o vyvrcholenie.“[/su_testimonial]

SPOĽAHLIVÁ POMOC:

Či už na začiatku vzťahu alebo po rokoch v manželstve, pevnú erekciu rýchlo navodíte vďaka českým tabletám Proerecta, teraz v akcii 2+1 balenie ZDARMA za 37 €.

Proerecta

 

Menší pohľad do ženskej duše

Ja ako žena na sebe vidím mnohé nedokonalosti. Trocha sádla tam, pupáčik tu, celulitída, niekde trčiaci chlp. Viem, že ako muž to asi príliš neriešite, no ja, ako žena, chcem byť pre svojho partnera úplne dokonalá. Aj keď je to prakticky nesplniteľná úloha.

[su_testimonial name=“Dita, 28 rokov“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/07/770098_people_512x512.png“]Keď som mala 15, musela som ísť na operáciu kvôli vybočeným palcom na nohe. Dodnes nenávidím slovo „vybočené“.

Výsledok bol taký, že som na každej strane palcov mala dlhé jazvy, jeden zostal trochu krivý a druhý bol o centimeter kratší. Vedela som, že kvôli palcom si žiadneho chlapca nenájdem. Nohy som všemožne schovávala a radšej som sa s nikým nedávala do reči.

A teraz? Mám 28 rokov a som vydatá. Keď sa muža spýtam, čo ho na mne upútalo ako prvé, povedal, že mi ofina neposedne padala do očí. Vtipné je, že tie krivé palce a jazvy si počas troch rokov vzťahu vlastne vôbec nevšimol.[/su_testimonial]

 

Ak sa vám v takúto chvíľu nepostaví, a to ešte na vyše hneď pri prvej príležitosti, je to pre mňa vlastne splnenie tých najhorších predstáv. „Určite sa mu nepáčim,“ prebehne mi v tú chvíľu hlavou. Môžete to potom vysvetľovať ako chcete, aj tak už budete mať v hlave len túto myšlienku.

[su_testimonial name=“Irma, 40 rokov“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/07/770088_people_512x512.png“]Poznali sme sa štrnásť dní, keď sme to skúsili prvýkrát. Nepodarilo sa to. K styku nedošlo, pretože – ako to popísať kulantne – nepostavil sa mu .

Obidvaja sme vtedy boli trocha v nálade, takže som jeho zlyhaniu neprikladala zvláštny význam.[/su_testimonial]

ČÍTAJTE AJ:

Erekcia a alkohol – pivko a pohárik denne a s erekciou sa môžete rozlúčiť.

erekcia a alkohol

 

[su_testimonial name=“Aleš, 42 rokov“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/07/95-958614_man-icon-person-logo-png-clipart.jpg“]Ženy majú obrovskú výhodu. Stačí im len trocha lubrikantu a sú na sex pripravené defakto v každej situácii.

Muž podľahne stresu a už si ani nevrzne.[/su_testimonial]

VIETE, ŽE:

Najväčší problém s erekciou a impotenciou majú tridsaťroční muži? Na vine je stres, prepracovanosť a alkohol.

 

Volanie prírody

Druhým dôvodom, prečo je pre ženu na prvej schôdzke dôležitá pevná erekcia je „plodenie detí“. Kým začnete zatvárať tento článok, hneď vysvetlím, ako to myslím.

Všetci sme boli od prírody vybavení sexualitou a nutkaním rozmnožovať sa. To bolo do vienka dané každému z nás. A to tak mne, ako aj vám.

Pokiaľ máte teda pevnú erekciu hneď na prvej schôdzke, žena z toho podvedome vyčíta, že ste vhodný partner na rozmnožovanie. Ona si to ani nemusí uvedomovať a ani s vami nemusí reálne plánovať žiadnu rodinu či spoločnú budúcnosť. Skrátka jej to jej vnútorný hlas našepká.

ČÍTAJTE AJ:

Erekcia a cyklistika – dlhé hodiny v sedle erekcii rozhodne uškodia.

erekcia a cyklistika

 

Potreba pevnej erekcie v dlhodobom vzťahu

Pokiaľ sa presunieme o pár mesiacov či rokov vo vašom vzťahu do budúcnosti, stále je pre ženu vaša pevná erekcia veľmi dôležitá. Je to pre ňu totiž nevyslovený dôkaz, že sa vám stále páči.

Že aj po mesiacoch či dokonca rokoch spoločného súžitia po nej stále túžite, že vám stále pripadá sexi, aj keď už napríklad nie je taká štíhla ako kedysi, a že vás to s ňou skrátka stále baví.

Vaša erekcia jej dokazuje, že ste si ju nebrali len na zábavu na jednu noc, ale že ste s ňou skutočne rád.

[su_testimonial name=“Helena, 30 rokov“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/07/770095_people_512x512.png“]Veľmi sme to nepreháňali ani na začiatku, no vtedy som mal dvadsať. Nechýbaoi mi to, čo sa však po narodení dcéry zmenilo.

Máme sa radi a inak si rozumieme perfektne, takže som logicky hľadala spôsob, ako manžela rozhýbať. „Pomiluje vás hneď v predsieni,“ sľubovali v článku na internete, ktorý bol zároveň návodom, ako manžela zviesť hneď po návrate z práce. To však nepoznali toho môjho.

Urobila som všetko podľa inštrukcií. Odviezla som dcéru k rodičom, zašla ku kaderníčke, zmenila farbu aj účes, cestou zakúpila dráždivú bielizeň aj drahú voňavku. Akonáhle zacinkali kľúče v zámku, vybehla som zo spálne v modeli, za ktorý by sa nemusela hanbiť ani profesionálka.

„Ježiši Mária“, uhasil manžel vášeň hneď v zárodku: „Čo to máš na sebe?“ Našťastie som mala navarené, takže k sexu vtedy skutočne došlo, no pochopila som, že u nás láska prechádza výhradne žalúdkom.[/su_testimonial]

 

Plánovanie rodiny

A v tú chvíľu prichádza na rad už zmienené plánovanie rodiny. Žena samozrejme prirodzene v istom okamihu v dlhodobom vzťahu začne myslieť na bábätko. K tomu je vaša pevná a kvalitná erekcia viac než dôležitá.

Žena si je toho veľmi dobre vedomá. Opäť je to pre ňu podvedomý dôkaz, že splodenie potomka bude jednoduchšie a s najväčšou pravdepodobnosťou menej rizikové.

 

Sex v dôchodku

Posunieme sa časom ešte ďalej, a to až do chvíle, keď už sú vaše deti dávno dospelé, zakladajú svoje vlastné rodiny a vy už ste v dôchodkovom veku. Mnoho ľudí má pocit, že starí ľudia vôbec nesexujú. Že s tým prestávajú, akonáhle sa prehupsnú cez päťdesiatku. Pritom je to práve naopak.

Aj v tomto veku si žena chce poriadne užiť, a to bez vašej erekcie akosi nepôjde. Už máte síce obidvaja vrásky, no stále vás miluje. A keď uvidí erekciu vo vašich nohaviciach, bude to pre ňu opäť signál, že ani vy ste o ňu po všetkých tých rokoch nestratili záujem.

Pravdepodobne už ste si za tie roky našli svoje obľúbené polohy a postupy a na nejaké experimenty už skúšať nebude, no pritom si stále chcete užívať jeden druhého.

[su_testimonial name=“Sexuológ Zlatko Pastor“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=“zlatkopastor.cz“ url=“http://www.zlatkopastor.cz/“]Pre každého muža je najdôležitejšie, aby uspokojil ženu. Muž si totiž nedokazuje, aký je schopný ani tak počtom súloží či partneriek, ale práve tým, či dokáže partnerku sexuálne uspokojiť.

Mužom záleží na tom, ako ich vo svojich očiach vnímajú partnerky a bytostne túžia po tom, aby boli ich partnerky s milovaním spokojné. Obzvlášť úspešní muži sa ťažko zmierujú s tým, že v ostatných oblastiach sa im darí, no v intímnom živote zlyhavajú, čo ich zožiera.

O to dôležitejšie je vždy odhadnúť moment, kedy už je potrebné určitú sexuálnu poruchu riešiť.[/su_testimonial]

 

Erekcia a vek

Samozrejme ako ženy chápeme, že nebudete mať erekciu ako z ocele po celý život. Počas pribúdajúcich rokov totiž erekcia prirodzene slabne. Môže za to mužský pohlavný hormón testosterón, ktorého množstvo v tele po tridsiatke začne postupne klesať. Ale nebojte. Ako ženy sme chápavé a dokážeme sa do vás vcítiť. Veď ani my nebudeme krepčiť večne.

Len je potom pre nás ťažko pochopiteľné, keď sa začnete sám ukájať pri porne a o nás už ani neopriete bicykel. To potom znova začneme pochybovať o vlastnej príťažlivosti a celkovo aj o našom vzťahu. „Nemá niekoho iného? Páčim sa mu? Páčim sa mu to so mnou?

NAUČTE SA:

Ako udržať erekciu čo najdlhšie a mať ju tvrdú až do „víťazného“ orgazmu ženy?

ako udržať erekciu?

 

Zlyhanie erekcie neberte smrteľne vážne.

Erekcia je pre ženu dôležitá. Ale nepôjde za ňou cez mŕtvoly. Tým chcem povedať, že je samozrejme dôležité, aby sa vám postavil, no rozhodne si nemusíte robiť ťažkú hlavu, ak sa to raz za čas nepodarí.

Samozrejme by k takémuto zlyhaniu nemalo dochádzať vždy, no keď k tomu dôjde raz za čas, je to úplne v pohode a prirodzené. Žena vás za to neukameňuje. Naopak, pokiaľ si o tom spoločne pohovoríte, môžete vďaka tomu stmeliť váš vzťah.

Rozhodne svoju partnerku ani váš vzťah nezanedbávajte. Pokiaľ tam akási erekcia ešte je, snažte sa z nej vytrieskať maximum. Navyše nemáte len penis. Obšťastniť partnerku môžete aj rukou, jazykom, či napríklad erotickými pomôckami a hračkami. Len proste hneď nehádžte flintu do žita.

NAUČTE SA: 

 

Snažte sa oslabenie riešiť s lekárom

Ak máte problém s erekciou dlhodobo a na pravidelnej báze, potom by možno stálo za to zájsť za vaším praktickým lekárom alebo sexuológom. Predsa len môžu za vašimi problémami stáť závažnejšie príčiny, ktoré neradno podceniť.

Vaša partnerka vám bude v takúto chvíľu oporou a podporí vás. Aj tým dáte žene najavo, že vám na tom záleží, že s ňou stále plánujete udržať váš vzťah a že ste to ešte úplne nevzdali.

[su_testimonial name=“Sexuológ Zlatko Pastor “ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=“zlatkopastor.cz“ url=“http://www.zlatkopastor.cz/“]Ľudia nie sú stroje a ani počítače nefungujú stopercentne, takže zlyhávanie k životu patrí a občas sa to v sexuálnom živote môže stať.

Pokiaľ sa ale porucha vyskytuje s určitou pravidelnosťou, napríklad pri každom treťom sexuálnom styku, potom nadišiel čas na jej riešenie.

Napríklad pri predčasnej ejakulácii je to možné aj zmerať: obvykle sa uvádza, že predčasná ejakulácia je stav, pri ktorom dochádza od jednej do dvoch minút od začiatku styku k mužskému vyvrcholeniu.[/su_testimonial]

 

TIP: Najmä páni po 40. roku potrebujú dodať silu a spevniť erekciu. 

Odporúčame české bylinné tablety Proerecta. 

Proerecta

 

SLOVO REDAKCIE:

Pevná, tvrdá, kvalitná, dlhá. Erekcia je pre ženu dôležitá. Keď to neklape v posteli, väčšinou to po čase prestane klapať aj v iných oblastiach.

Aj keď si môžete sedieť koľko chcete, stále je sex pre vzťah veľmi dôležitý a ženy si sú toho dobre vedomé.

Pokiaľ teda máte problém s erekciou, nebojte sa vyhľadať odborníka. Uvidíte, že vám s tým pomôže a vy opäť zažijete erekciu pevnú ako skala.

 

Ďalšie články o metódach podpory erekcie

TOP 10 najsilnejších doplnkov na erekciu
Ako dosiahnuť erekciu? Rady, tipy, triky
Ako predĺžiť erekciu a dopriať žene vytúžený orgazmus?
5 príčin bolesti penisu pri erekcii
Nočná erekcia – čo sa deje, ak nestojí?
Vibračný krúžok a krúžok na erekciu – aký je rozdiel?
Rázová vlna – účinná liečba slabej erekcie
Injekcia na erekciu – posledná možnosť záchrany?
Sprej, gel a krém na erekciu- ZBYTOČNÉ!

 

Rate this post

Zanechte odpověď