3 mužské intímne problémy – poruchy erekcie, predčasná ejakulácia a znížené libido. Čo pomôže?

Primulus kúpiť

Aké sexuálne problémy mužov postihujú? S čím sa páni stretávajú najčastejšie? Môže sa niektorý z týchto problémov týkať aj vás? Aké sú príčiny týchto ťažkostí? Odpovede na tieto otázky nájdete tu.

3 intímne mužské problémy

 

3 intímne sexuálne problémy, ktoré Slovákov trápia najčastejšie

PORUCHY EREKCIE

Ako úplne najčastejší sexuálny problém trápi pánov porucha erekcie. Podľa prieskumu má problémy so stoporením penisu v rôznej miere až 54 % mužov vo veku 35 až 65 rokov.

Navyše, každý desiaty muž na Slovensku nad 21 rokov trpí úplnou stratou erekcie. Najčastejšie poruchy erekciu postihujú mužov v strednom a vyššom veku, avšak nevyhýbajú sa ani mladým pánom.

Medzi hlavné príčiny porúch erekcie patrí diabetes, obezita, alkoholizmus, závislosť na omamných látkach, fajčenie či kardiovaskulárne choroby. Ďalej sa na týchto ťažkostiach môžu podieľať psychické problémy, depresia, úzkosti, psychické ochorenia alebo i prepracovanosť či stres.

Fajčenie môže zvýšiť riziko vzniku erektilnej dysfunkcie až o 50 %. Zistite, aké sú riziká fajčenia vo vzťahu k erekcii.

poruchy erekcie vzhľadom k veku

Nárast erektílnych dysfunkcií vzhľadom k veku

 

mužské sexuálne dysfunkcie

Mužské sexuálne dysfunkcie ako príčina nefunkčného a asynchrónneho páru

 

Pomoc pri poruchách erekcie

Ako bezpečný doplnok stravy, ktorý vám môže pomôcť vyriešiť vaše ťažkosti s erekciou, vám môžem odporučiť kanadský VIMAX. Ide o prírodný doplnok stravy s extraktmi a výťažkami z tradičných bylín.

TIP: Kliknite a čítajte podrobnú recenziu po 3 mesiacoch užívania.

VIMAX prirodzene:

  • podporuje pevnú erekciu,
  • napomáha zvýšeniu libida,
  • zvyšuje sebavedomie v posteli,
  • prispieva k výdrži,
  • celkovo priaznivo ovplyvňuje zdravý intímny život muža.

VIMAX sa užíva dlhodobo po 1 tablete denne na dlhodobú tonizáciu vášho sexuálneho života.

vimax tablety

 

Skôr, ako sa pustíte do samovoľného riešenia svojich problémov, odporúčam vám najprv navštíviť vášho lekára. Pomôcť vám môže sexuológ aj urológ.

Lekár vás vyšetrí a určí presnú diagnózu vašich problémov. Pokiaľ by totiž bolo na vine niečo vážnejšie, bola by chyba riešiť toiba doplnkami stravy.

doba riešenia mužských problémov u lekáŕa

Za ako dlho hovoria muži o problémoch s erekciou so svojim lekárom?

 

PREDČASNÁ EJAKULÁCIA

Druhým najčastejším problémom slovenských spální je stav s názvom „predčasná ejakulácia”. Podľa prieskumu Európskej urologickej asociácie trápi predčasná ejakulácia 28 až 32 % mužov všetkých vekových a váhových kategórií.

Už dávno neplatí, že by predčasná ejakulácia postihovala iba mladých neskúsených chlapcov. Aj zrelí a skúsení muži sa s ňou môžu ľahko stretnúť.

Hlavnou príčinou predčasnej ejakulácie je podľa mnohých odborníkov nepravidelnosť v sexe.

 

[su_testimonial name=“Uznávaný odborník v oblasti sexuológie MUDr. Václav Urbánek, CSc.“ photo=“https://www.erekce.cz/wp-content/uploads/2019/03/sexuolog_urolog_androlog.jpg“ company=“vaclav-urbanek.cz“ url=“http://www.vaclav-urbanek.cz/“]Úplne najzákladnejším predpokladom na terapiu predčasnej ejakulácie je zaistenie pravidelnosti v sexuálnom režime muža.

Inými slovami, zaistiť pravidelnosť a dostatočnú početnosť pohlavných stykov. Je vhodné praktizovať ich niekoľkokrát týždenne.

Pokiaľ totiž medzi jednotlivými ejakulačnými vybitiami (najmä u mladého jedinca) vznikne časový výpadok celotýždenný alebo ešte podstatne dlhší, tak pri následnom pohlavnom styku potom u každého muža nastúpi tendencia na urýchlenie alebo dokonca unáhlenie ejakulácie. To nie je žiadna porucha, ale fyziologická zákonitosť.

[/su_testimonial]

 

Ďalej môže byť na vine zvýšená citlivosť žaluďa či celého penisumálo skúseností, zvýšená vodivosť periférnych nervov, zápal prostaty, nepriaznivé podmienky, strach, obavy či úzkosť.

UŽ STE ČÍTALI? Kompletný návod na oddialenie ejakulácie.

 

Riešení predčasnej ejakulácie je hneď niekoľko. Niekto staví na Kegelove cvikytantrický sex alebo hrubšie kondómy, iný skúsi šťastie s vákuovou pumpou. Vďaka vákuovej pumpe totiž nahrniete do penisu veľa krvi, spevníte svoju erekciu a následne dokážete v sexe vydržať oveľa dlhšie.

NÁKUPNÝ PORADCA: Veľmi skladná a praktická vákuová pumpička Tenga

vákuová pumpa Tenga

  • 2 veľkosti pre menšie aj väčšie penisy
  • japonský dizajn a precízne prevedenie

 

 

Skvelou voľbou sú aj erekčné krúžky, ktoré tiež pomáhajú udržať erekciu a predĺžiť sex. Keď to všetko naviac skombinujete s častými zmenami polôh, lokálne znecitlivujúcim gélom a chladením penisu, máte zaistený dlhý sex.

NÁKUPNÝ PORADCA: Erekčný krúžok FunFactory Lovering.

erekčný krúžok funfactory lovering

  • dlhá životnosť
  • 100 % silikón
  • vodeodolný

 

 

Pokiaľ vás bude predčasná erekcia obťažovať dlhodobo a ani pravidelnosť v pohlavnom styku vám nezaistí predĺženie sexu, potom vám opäť odporúčam návštevu lekára.

Lekár vám totiž môže predpísať účinný liek na predĺženie sexu a oddialenie ejakulácie Priligy.

Tento liek je len na lekársky predpis a môže vám ho odporučiť výhradne len váš lekár. Užíva sa zhruba 3 hodiny pred sexom a dokáže oddialiť ejakuláciu až o 3 minúty.

TIP: Prečítajte si o možnostiach predĺženia sexu v rozhovore s MUDr. Taťánou Šrámkovou, Ph.D. Hovorí aj o jedinom lieku na predčasnú ejakuláciu Priligy

oddialenie ejakulácie

 

ZNÍŽENÉ LIBIDO

Tretím najčastejším sexuálnym problémom u mužov býva znížené libido. S poklesom libida sa stretávajú najčastejšie muži vo veku nad 50 rokov. V priemere sa so zníženým libidom stretne 31 % mužov.

Na vine je najčastešie pokles mužského pohlavného hormónu testosterónu. Kvôli tomu má muž zníženú chuť na sex, menej energie, zlú náladu a môže zaznamenať aj výrazné telesné zmeny.

Na znížené libido vám dokáže pomôcť český doplnok stravy PRIMULUS.

Český bylinný doplnok PRIMULUS:

PRIMULUS je určený pre zrelých mužov na každodenné použitie. Berú sa 2 tabletky denne, a to jedna ráno, jedna večer.

PRIMULUS obsahuje iba minerály a výťažky z tradičných rastlín.

 

 

VIDEO: Libido čo ho bežne oslabuje a čo ho rýchlo zvyšuje? 

 

Mužské intímne sexuálne problémy by ste nemali nikdy podceňovať

Žiadny z týchto problémov ale nie je konečný a nie je nutné sa s ním nadobro zmieriť. Stačí chcieť a riešenie máte doslova nadosah ruky.

Nebojte sa vyhľadať odbornú pomoc a poprosiť o ukončenie svojich problémov. Nie je to tak zložité a uvidíte, že vám spadne veľký kameň zo srdca.

Bude to mať nielen pozitívny vplyv na vašu psychiku, ale aj na váš vzťah. Ako by ste sa znovu narodili. Tak sa toho nebojte.

Primulus kúpiť

Ďalšie články o metódach podpory erekcie

TOP 10 najsilnejších doplnkov na erekciu
Ako dosiahnuť erekciu? Rady, tipy, triky
Ako predĺžiť erekciu a dopriať žene vytúžený orgazmus?
5 príčin bolesti penisu pri erekcii
Nočná erekcia – čo sa deje, ak nestojí?
Vibračný krúžok a krúžok na erekciu – aký je rozdiel?
Rázová vlna – účinná liečba slabej erekcie
Injekcia na erekciu – posledná možnosť záchrany?
Sprej, gel a krém na erekciu- ZBYTOČNÉ!

 

Rate this post