Kvapky na erekciu, potenciu, libido a plodnosť – MEGAPREHĽAD – kvapkajte a buďte intímne zdravý

Zlepšiť si intímny život by chcel asi každý z nás. Podporiť libido, predĺžiť erekciu, zlepšiť potenciu, zaistiť zdravie prostaty, zvýšiť obranyschopnosti organizmu, posilniť prekrvenie penisu či skrátka priaznivo ovplyvniť zdravý intímny život.

Každý na to ideme po svojom. Niekto pravidelne cvičí, iný zdravo je, ďalší staví na silu zázračných piluliek. Najmodernejšou a pomerne novou možnosťou sú kvapky na podporu sexuálneho života.

Aké sú ich výhody oproti klasickým tabletkám? Aké sú rozdiely medzi kvapkami a liekmi na lekársky predpis? Ktoré zložky kvapky najčastejšie obsahujú? A je niekto, pre koho kvapky nie sú vôbec vhodné?

V tomto článku nájdete odpoveď na každú z týchto otázok. Zameriam sa tu najmä na kvapky na posilnenie erekcie, kvapky na zlepšenie potencie, kvapky na podporu plodnosti, kvapky na zvýšenie libida a na kvapky na udržanie zdravia prostaty.

kvapky na erekciu, potenciu, libido a plodnosť

 

Kvapky na podporu erekcie

Kvapky na zvýšenie erekcie sú skvelou voľbou pre všetkých, ktorí chcú posilniť svoju erekciu, zlepšiť prekrvenie penisu, predĺžiť pohlavný styk a celkovo podporiť chuť na sex.

Oproti klasickým tabletkám na lepšiu erekciu sa jednoducho užívajú a majú omnoho rýchlejší nástup účinku.

 

Výhody kvapiek na podporu erekcie oproti klasickým tabletám:

 • jednoduché užívanie nakvapkaním pod jazyk
 • nemusia sa prehĺtať žiadne veľké tablety
 • pohodlné dávkovanie
 • rýchle vstrebanie do organizmu
 • rýchly nástup účinku
 • obvykle prírodné zloženie
 • minimum nežiaducich účinkov

POZOR, PRVÝ NÁPOJ PRE PODPORU EREKCIE: 

Proerecta SHOT je 60ml nápoj vo forme energy drinku pre váš penis. 

Tekutá forma sa rýchlo vstrebá a do 30 minút spevní a posilní erekciu.

Proerecta SHOT

 

Zloženie kvapiek na zlepšenie erekcie

Kvapky na erekciu väčšinou obsahujú zmes najrôznejších prírodných zložiek, ktoré prirodzene podporujú a stimulujú pevnú erekciu.

Všetky tieto zložky spoločne napomáhajú dosiahnuť pevnú erekciu, podporiť libido, prispieť k výdrži a kvalite sexuálneho života a celkovo zlepšiť intímne zdravie muža.

 

Najčastejšie zložky erekčných kvapiek:

 

Štúdie posudzujúce účinky kvapiek na lepšiu erekciu.

Vyššie uvedené zložky prešli aj odborným testovaním. Ich účinky tak boli potvrdené vedcami.

Účinnosť aminokyseliny L-arginín na erekciu bola potvrdená v štúdii z roku 1999. V rámci tejto štúdie vedci sledovali 32 pacientov v priemernom veku 51,6 rokov s problémami s erekciou. Každý deň im bolo v rámci štúdie podávaných 3 x 500 mg L-arginínu denne.

 • 17 % pacientov uviedlo významné zlepšenie erektilnej funkcie,
 • 56 % pacientov vykázalo malé zlepšenie ich erekcie,
 • u 27 % v skupine nedošlo k žiadnej zmene erektilnej dysfunkcie, ale ani k žiadnemu zhoršeniu.

Vo vzťahu k erekcii bola testovaná aj aminokyselina L-citrulín. Ich jednoznačné pozitívne účinky na pevnosť erekcie potvrdila štúdia z roku 2011. V tejto jednoduchej dvojitej zaslepenej štúdii dostávali muži s miernou erektilnou dysfunkciou placebo alebo 1,5 g L-citrulín denne po dobu jedného mesiaca.

Po skončení štúdie všetci muži zaznamenali výrazné zlepšenie ich erektilných funkcií, spokojnosti s milostným životom a celkovým sexuálnym výkonom.

Ginkgo biloba je veľmi známy a obľúbený strom. Má totiž rad pozitívnych účinkov na človeka. Medzi tie najzaujímavejšie patrí lepšie prekrvenie penisu a vďaka tomu aj lepšia a pevnejšia erekcia. Potvrdil to rad štúdií.

Najrelevantnejšie výsledky priniesla štúdia z roku 2015 s názvom „Ginkgo biloba Extract in the Therapy of Erectile Dysfunction“, ktorá sledovala účinky Ginkgo biloby v terapii erektilnej dysfunkcie.

Pre túto štúdiu bolo vybratých 50 pacientov s erektilnou dysfunkciou. Po dobu 9 mesiacov užívali títo páni 240 mg extraktu z Ginkgo biloby. Všetci pacienti vykazovali po skončení štúdie lepšie výsledky v dosahovaní pevnej erekcie. Už po 6 mesiacoch liečba bol u nich zmapovaný lepší prietok krvi v penise a pevnejšia erekcia než na počiatku liečby.

ginkgo biloba

Ginkgo biloba má prekrvujúce účinky a to v celom tele, nie iba v oblasti penisu.

 

Kotvičník zemný je už starým dobrým známym v terapii erektilnej dysfunkcie, problémov erekciou a pri zlepšovaní sexuálnych funkcií muža. Spomeniem tu preto iba jednu štúdiu, a to z roku 2016.

Vedci v tejto štúdii zistili, že ľudia užívajúci 750 až 1 500 mg kotvičníka zemného denne po dobu minimálne dvoch mesiacov, majú zvýšenú sexuálnu túžbu až o 79 %. Kotvičník zemný podľa týchto výsledkov zlepšuje erekciu, zvyšuje chuť na sex, podporuje sexuálnu výkonnosť a celkovo pozitívne vplýva na sexuálne zdravie muža.

plod kotvičníku

Extrakt z kotvičníka nájdete vo väčšine doplnkov na podporu erekcie

 

V neposlednom rade tu máme macu peruánsku, ktorá taktiež prešla najrôznejšími vedeckými štúdiami. Pozitívne účinky na sexualitu mužov boli potvrdené hneď v niekoľkých z nich.

Uvediem tu najmä štúdiu z roku 2009 s názvom „Subjective effects of Lepidium meyenii (Maca) extract on well-being and sexual performances in patients with mild erectile dysfunction: a randomised, double-blind clinical trial“.

Vedci v rámci tejto štúdie sledovali mužov vo veku od 30 do 44 rokov s miernou formou erektilnej dysfunkcie. Všetci po užívaní macy peruánskej zhodne hlásili zlepšenie ich sexuálnych funkcií.

maca

Maca má veľký vplyv aj na plodnosť, pretože vyživuje semenníky, ktoré tak produkujú silné a kvalitné spermie

 

Pre koho sú kvapky na podporu erekcie určené?

Kvapky na podporu erekcie sú vhodné pre všetkých pánov, ktorí potrebujú trocha pomôcť v spálni. Pre tých, ktorí:

 

Pre koho nie sú kvapky na podporu erekcie vhodné?

Kvapky na zlepšenie erekcie naopak nie sú vhodné pre mužov, ktorí majú nejaké zdravotné problémy, bojujú s kardiovaskulárnymi ochoreniami, majú diabetes, alebo im ich skrátka z akéhokoľvek dôvodu ich lekár neodporúča.

Vždy sa teda najprv spýtajte na vhodnosť týchto kvapiek svojho ošetrujúceho lekára. Aj keď nejde o žiadny liek, ale iba o doplnok stravy, nemusí vám pri nevhodnom užívaní pomôcť.

 

Kvapky na zlepšenie potencie

Medzi ďalšiu kategóriu kvapiek, ktorá vám dokáže zlepšiť sexuálny život, patria bylinné kvapky na potenciu. Potencia je inak povedané výkonnosť, schopnosť či spôsobilosť na pohlavný styk.

Je to teda stav, kedy je muž vôbec schopný dosiahnuť vzrušenie a erekciu. Potencia je skrátka základným stavebným kameňom sexu. Bez potencie k pohlavnému styku nemôže vôbec dôjsť. Preto je tento stav taký žiaduci a medzi mužmi často vyhľadávaný.

 

Základné účinky kvapiek na mužskú potenciu

Medzi základné účinky kvapiek na zlepšenie potencie patrí stimulácia, udržanie normálnej erekcie, priaznivý vplyv na zdravý intímny život muža, zlepšenie prekrvenia penisu, predĺženie pohlavného styku, podpora tvorby mužského hormónu testosterónu a zlepšenie nálady a chutí na sex.

 

Výhody kvapiek na podporu potencie:

 • nemusíte prehĺtať obrovské tablety
 • stačí pár kvapiek pod jazyk
 • kvapky sa rýchlejšie vstrebajú a účinkujú
 • stačí užiť cca. 30 minút pred sexom
 • bylinné zloženie

 

Kvapky na podporu potencie sa môžu užívať úplne samostatne, a tak k nim nepotrebujete žiadne ďalšie prípravky ani tabletky.

Môžu sa užívať dlhodobo, väčšinou so sebou neprinášajú žiadne nežiaduce účinky.

Bylinné kvapky na zlepšenie potencie si môžete kúpiť úplne voľne na internete alebo v lekárňach, nepotrebujete k tomu žiadny lekársky predpis.

 

Zloženie bylinných kvapiek na potenciu

Podobne, ako v prípade kvapiek na podporu erekcie, ktoré sú tiež voľne dostupné, sú aj tie na potenciu založené na prírode.

Kvapky na potenciu obsahujú vysoko koncentrované zloženie extraktov z tradičných bylín a dôležitých aminokyselín.

 • l-arginín
 • vitamín C
 • serenoa plazivá
 • damiána
 • kotvičník zemný
 • palma sabalová
 • vrbovka

 

Kvapky na potenciu a štúdie účinkov

Opäť aj tieto bylinky prešli odborným testovaním. Štúdií vykonaných s týmito prírodnými zložkami už bolo neúrekom. Preto tu uvediem len pár tých najzaujímavejších.

Prvá štúdia, ktorá stojí za zmienku, je štúdia z roku 1994, ktorá sledovala účinky vrbice bielej na 62 pacientoch s problémami v sexuálnej oblasti. Pacienti po užívaní extraktu z vrbice bielej zaznamenali výrazné zvýšenie libida sprevádzané znížením fyzických problémov pri pohlavnom styku.

Druhá zaujímavá štúdia, ktorú by sme nemali opomenúť, je vedecká štúdia z roku 2014 s názvom „A systematic review on the herbal extract Tribulus terrestris and the roots of its putative aphrodisiac and performance enhancing effect“.

Táto štúdia priniesla systematický prehľad účinkov kotvičníka zemného na mužskú hladinu testosterónu. Výskumníci v tomto prípade zistili, že Tribulus terrestris, teda kotvičník zemný, môže zvýšiť hladinu testosterónu v tele, a tým pádom aj podporiť a posilniť sexuálnu potenciu.

 

Pre koho sú kvapky na zlepšenie potencie určené?

Kvapky na zlepšenie a posilnenie potencie môžu užívať všetci muži, ktorí by chceli v posteli dosahovať lepšie výsledky. Bylinné kvapky na potenciu sú vhodné pre zdravých mužov, ktorí nemajú inak žiadny zdravotný problém.

Kvapky na potenciu môžete užívať tak v dlhodobom vzťahu, ako aj pri náhodných milostných románikoch. Kvapky vám prirodzene pomôžu v sexuálnom živote a podporia vašu vnútornú túžbu.

Kvapky na posilnenie potencie vám pomôžu zvýšiť rozkoš a pôžitok zo sexu. Urobia z neho nezabudnuteľný zážitok.

 

Pre koho nie sú kvapky na mužskú potenciu vhodné?

Kvapky na podporu potencie by nemali užívať deti, tehotné a dojčiace ženy. Ďalej by sa im mali vyhnúť muži, ktorí trpia nejakým závažným ochorením. O vhodnosti týchto prípravkov sa preto vždy najprv poraďte so svojím lekárom.

Len ten presne pozná váš zdravotný stav a môže určiť, či sú pre vás práve bylinné kvapky na mužskú potenciu tým pravým. Na druhej strane, pokiaľ ste úplne zdravý, nie je v užívaní týchto doplnkov stravy žiadna zábrana.

 

Kvapky na podporu plodnosti

Neplodnosť je pálčivým problémom súčasnosti. A podľa čísel stojí neplodnosť páru z 35 % práve na strane mužov.

Nie je preto divu, že sa práve páni snažia stále častejšie svoju mieru plodnosti zvýšiť. A to či už zmenou životného štýlu, zdravým stravovaním, pravidelným pohybom alebo doplnkami stravy.

 

Kvapky na plodnosť pre mužov

Založiť rodinu, splodiť mnoho detí, byť spokojnými. To je snom snáď každého páru na svete. Lenže nie každému sa to, bohužiaľ, podarí. Plodnosť každým rokom klesá a objavuje sa stále viac a viac párov, ktoré mať deti skrátka nemôžu.

Sexuológ a gynekológ MUDr. Pavel Turčan bije na poplach:

„Extrémne predpovede uvádzajú, že sa v budúcnosti budeme množiť len prostredníctvom umelého oplodnenia.

V takúto chvíľu môžu pomôcť kvapky na plodnosť. Nevyriešia síce žiadny váš závažný zdravotný problém, no môžu byť pomocou barličkou v prípade, keď sa vám už dlhodobo nedarí otehotnieť.

Pokiaľ teda so svojou partnerkou plánujete založenie rodiny, určite sa po takýchto kvapkách na podporu plodnosti poobzerajte. Môžu vám zvýšiť šance na počatie a zaistiť rýchlejšie založenie rodiny.

S kvapkami na plodnosť sa už nebudete musieť snažiť napríklad aj niekoľko mesiacov, ale môže sa to podariť hneď na prvýkrát. Vyhnete sa tak trápeniu, starostiam, nervom a nepríjemným pohľadom zo strany okolia.

 

Výhody kvapiek pre zvýšenie plodnosti

 • jednoduché použitie
 • rýchle vstrebávanie
 • prírodné zloženie
 • minimum nežiadúcich účinkov
 • zlepšia váš intímny život

 

Zložky na prírodnej báze obsiahnuté v kvapkách na podporu plodnosti majú priaznivý vplyv na kvalitu sexuálneho života, plodnosť a obranyschopnosť organizmu.

Kvapky na plodnosť predstavujú vysoko koncentrované zloženie extraktov z tradičných bylín a dôležitých aminokyselín na prírodnej báze.

Kvapky sa užívajú medzi jedlami. Je možné si ich nakvapkať pod jazyk alebo do pitia.

 

 • Časté zložky kvapiek pre podporu plodnosti:
 • ashwagandha
 • damiána
 • sladké drievko
 • kyselina listová
 • praslička
 • maca peruánska
 • rozmarín
 • palma sabalová

 

Bylinky a plodnosť – štúdie

Možno sa zdá, že obyčajné bylinky nemôžu s plodnosťou nijakým spôsobom pomôcť. Opak je však pravdou. Existujú desiatky štúdií, ktoré potvrdzujú ich pozitívne účinky.

Napríklad na mužskú plodnosť pozitívne pôsobí maca peruánska. Koreň macy preukázateľne zvyšuje plodnosť mužov. Tieto výsledky zverejnili dve na sebe nezávislé štúdie, a to Lepidium meyenii (Maca) improved semen parameters in adult men a Effect of Lepidium meyenii Walp. on Semen Parameters and Serum Hormone Levels in Healthy Adult Men.

 

Pre koho sú kvapky na zlepšenie plodnosti určené?

Kvapky na plodnosť sú určené pre mužov v produktívnom veku, ktorí sa s partnerkou snažia o splodenie potomka.

Nezáleží na tom, či je to vaše prvé, druhé alebo tretie dieťa. Kvapky na podporu plodnosti môžete začať užívať už vo chvíli, keď o bábätku so svojou partnerkou iba uvažujete.

Kvapky na plodnosť nemajú žiadne vedľajšie účinky, a preto ich môžete užívať dlhodobo.

 

Kto by nemal kvapky na plodnosť užívať?

Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ďalej nie je vhodné, aby kvapky užívali vážne chorí muži, ktorým to vyložene ich lekár neodporučí. Radšej sa preto o vhodnosti takýchto prípravkov dohodnite so svojím lekárom.

 

Kvapky na podporu libida

Libido, alebo aj chuť na sex, je ďalším častým strašiakom našich spální. Syndróm zníženého libida predstavuje dlhodobú nechuť k sexu a postihuje rad mužov aj žien. Nechuť k sexu je samozrejme po prehýrenej noci alebo po odbehanom maratóne úplne logická.

Avšak pokiaľ sa stretávame s nízkym libidom dlhodobo, môže to už znamenať vážny problém. Partneri by si totiž mali po všetkých stránkach vyhovovať. Sexuálna stránka je jedna z tých najdôležitejších.

 

Kvapky na libido u mužov – výhody a nevýhody

Kvapky na podporu libida pre mužov vlastne nie sú nič iné, než prírodné afrodiziakum, ktoré podporuje chuť na sex.

 • jednoduché užitie
 • prírodné afrodiziakum
 • rýchle vstrebávanie
 • látky prírodného pôvodu
 • minimum nežiaducich účinkov
 • podporujú libido a chuť na sex
 • dodajú zdravé sebavedomie
 • vysoko koncentrované zloženie
 • pevná a kvalitná erekcia
 • voľne predajné
 • nejde o liek, ale iba doplnok stravy
 • nevyliečia žiadne zdravotné problémy
 • „iba“ stimulačný účinok
 • vhodné konzultovať s lekárom

 

Zloženie kvapiek na podporu libida

Kvapky na podporu libida obsahujú bylinné esencie povzbudzujúce potenciu a túžbu po milovaní so zložkou:

 • vitamínu C
 • aminokyseliny L-arginín
 • výťažku z kotvičníka zemného,
 • macy peruánskej,
 • guarany,
 • kustovnice čínskej,
 • ginkgo biloby,
 • damiány, ženšenu
 • a extraktu z koreňa archangeliky.

 

Kvapky na zvýšenie libida – štúdie

Práve všetky vyššie uvedené bylinky, extrakty z rastlín a prírodné zložky boli uznané ako vysoko účinné pri zvyšovaní sexuálneho apetítu a chuti na sex.

Jeden príklad za všetky – štúdia z roku 2002 s názvom „Effect of Lepidium meyenii (MACA) on sexual desire and its absent relationship with serum testosterone levels in adult healthy men“.

Táto odborná štúdia sledovala účinky macy peruánskej na sexuálnu túžbu u dospelých mužov. Do štúdie boli vybratí muži vo veku od 21 do 56 rokov. Tí po dobu 12 týždňov užívali 1 500 mg či 3 000 mg macy peruánskej alebo placebo.

Zvýšenie sexuálnej túžby bolo u pacientov, ktorí užívali macu peruánsku spozorované už po 8 týždňoch liečby. Logistická regresná analýza nakoniec preukázala, že maca peruánska mala pozitívny účinok na sexuálnu túžbu u všetkých sledovaných mužov.

 

Kto by mal užívať kvapky na podporu libida?

Kvapky na zvýšenie libida by mali užívať tí muži, ktorí cítia, že pomaly strácajú sexuálny apetít. Že už nemajú takú chuť na sex, že ich intímnosti s ich partnerkou nepriťahujú a že radšej trávia čas iným spôsobom.

Pokiaľ do tejto skupiny patríte aj vy a chcete svoju situáciu zmeniť, rozhodne by ste mali kvapky na libido vyskúšať. Kvapky na posilnenie libida sú čisto prírodného pôvodu a obsahujú iba výťažky z rastlín. Nemajú teda žiadne nežiaduce účinky.

 

Pre koho nie sú kvapky na zlepšenie libida vhodné?

Kvapky na libido nie sú vhodné pre osoby s kardiovaskulárnymi ochoreniami. V takomto prípade sa radšej poraďte so svojím lekárom. Ďalej by kvapky na podporu libida nemali opäť užívať tehotné a dojčiace ženy, pre ktoré môžu tieto kvapky predstavovať zdravotné riziko.

Dbajte na to, aby boli kvapky riadne uskladnené a uchránené pred deťmi. Kvapky nie sú určené ako náhrada pestrej stravy, ani nepredstavujú liek na liečbu erektilnej dysfunkcie.

 

Kvapky na prostatu

Prostata alebo inak povedané predstojná žľaza, je síce malý a nenápadný orgán, ktorý však dokáže narobiť veľkú neplechu.

 • Máte problémy s potenciou?
 • Strácate v poslednej dobe chuť na sex?
 • Často chodíte na malú potrebu?
 • Trápia vás zvláštne pocity počas močenia?

Na vine môže byť práve prostata.

Prostata sa nachádza za močovým mechúrom, kde obopína močovú rúru.

Jej hlavnou funkciou je vylučovanie sekrétu, ktorý zvlhčuje trubicu tesne pred ejakuláciou, čím napomáha pri riedení spermy.

V zdravom stave nebýva väčšia než vlašský orech. S vekom sa ale môže zväčšovať a začať robiť problémy.

Našťastie aj pre zdravie prostaty existujú účinné kvapky.

 

Výhody prírodných kvapiek na prostatu:

 • udržujú prostatu zdravú a vitálnu až do vysokého veku
 • bránia pred zväčšovaním prostaty
 • zaisťujú normálnu funkciu prostaty a reprodukčnej sústavy
 • ako vedľajší účinok podporujú rast vlasov

 

 • Najčastejšie zložky kvapiek na prostatu:
 • serenoa plazivá
 • damiána
 • kotvičník zemný
 • vrbovka malokvetá
 • sladké drievko
 • pŕhľava dvojdomá

 

Kvapky na prostatu a štúdie účinnosti

Potvrdili to aj mnohé štúdie. Pozitívne účinky pri liečbe zväčšenej prostaty boli zmapované napríklad počas odbornej štúdie z roku 2003, pri ktorej bolo zistené, že kotvičník zemný dokáže tonizovať erekciu a zároveň sa stará o zdravie prostaty.

Ďalšou veľmi účinnou bylinkou je pri liečbe problémov s prostatou pŕhľava dvojdomá.

Podľa lekára MUDr. Zbyňka Mlčocha patrí pŕhľava dvojdomá medzi naše najlepšie liečivé rastliny:

Keby ľudia vedeli, aká je liečivá, tak by pestovali len pŕhľavu.”

Pŕhľava dvojdomá pôsobí povzbudzujúco na metabolizmus a zároveň pomáha pri málokrvnosti. Funguje tiež ako veľmi účinné antireumatikum a bojuje proti problémom s prostatou.

pŕhľava dvojdomá na erekciu

Pŕhľava rastie za každým rohom. Problémom je, že málokto ju konzumuje a ľudia radšej nakupujú predražené výrobky z nej.

 

Vŕbovka malokvetá, alebo aj Epilobium, dokáže vyliečiť snáď všetky poruchy prostaty. Tieto výsledky priniesla aj odborná štúdia z roku 2013.

Táto štúdia s názvom „Extracts from Epilobium sp. herbs, their components and gut microbiota metabolites of Epilobium ellagitannins, urolithins, inhibit hormone-dependent prostate cancer cells-(LNCaP) proliferation and PSA secretion” zistila, že muži, ktorí užívajú výťažok z vrbkovky, majú omnoho zdravšiu prostatu, netrpia toľko na jej zväčšovanie a zároveň účinne bojujú proti karcomómu prostaty.

vrbovka na erekciu

Aj vrbovka je celkom bežná slovenská rastlina. Možno práve preto si ju človek bežne vôbec nevšimne. Je to však škoda. 

 

Pre koho sú určené kvapky na prostatu?

Kvapky na prostatu sú určené pre zrelých mužov od 40. roku života, ktorí sa chcú starať nie len o zdravie svojej prostaty, ale aj o svoju sexualitu a intímny život. Opäť ale ide iba o doplnok stravy, nie o liek.

Žiadne ochorenia spojené s prostatou vám to teda nevylieči. Pokiaľ už teda máte problémy s prostatou, trápi vás zväčšená prostata alebo sa stretávate s rakovinou prostaty, tak v tom prípade vám tieto kvapky nepomôžu.

Na druhej strane sú ale kvapky na udržanie zdravia prostaty skvelým pomocníkom v prevencii proti ochoreniam spojeným s prostatou.

 

Nevhodnosť kvapiek na prostatu

Kvapky nie sú vhodné ako náhrada pestrej stravy, ani by ich nemali užívať deti, tehotné a dojčiace ženy. Vo vlastnom záujme sa vždy o vhodnosti kvapiek na prostatu poraďte so svojím lekárom. Ten vás vyšetrí a zhodnotí, či môžete kvapky na prostatu bez obáv užívať.

 

Kvapkajte a doprajte si intímne zdravie

Ako som už v tomto článku uvádzala niekoľkokrát, kvapky na podporu erekcie, na zlepšenie potencie, na posilnenie plodnosti, na zvýšenie libida alebo na udržanie zdravej prostaty, sú doplnkom stravy. Aj keď obsahujú účinné zložky a výťažky z bylín, stále to sú iba výživové doplnky a spadajú do kategórie potravín.

Neočakávajte teda od kvapiek rovnaký účinok, aký vám prinesú lieky ne lekársky predpis.

Na druhej strane už ale do nepamäti ľudstvo pozná silu byliniek a prírodných zložiek, takže rozhodne nemožno povedať, že by tieto kvapky boli zbytočné a nemali pre vás žiadny účinok. Stačí len vyskúšať a spoznáte to na vlastnej koži.

Vráťme sa spoločne ku koreňom a objavme silu prírody v podobe prírodných bylinných kvapiek. Kvapky sa oproti klasickým tabletám rýchlejšie vstrebávajú do organizmu, a preto majú prakticky bleskový účinok. Navyše sú voľnopredajné, a preto na ich kúpu nepotrebujete žiadne lekárske povolenie.

NEZABUDNITE NA PRVÝ NÁPOJ PRE PODPORU EREKCIE NA SVETE: 

Proerecta SHOT je 60ml nápoj vo forme energy drinku pre váš penis. 

Tekutá forma sa rýchlo vstrebá a do 30 minút spevní a posilní erekciu.

Proerecta SHOT

 

Ďalšie články o metódach podpory erekcie

TOP 10 najsilnejších doplnkov na erekciu
Ako dosiahnuť erekciu? Rady, tipy, triky
Ako predĺžiť erekciu a dopriať žene vytúžený orgazmus?
5 príčin bolesti penisu pri erekcii
Nočná erekcia – čo sa deje, ak nestojí?
Vibračný krúžok a krúžok na erekciu – aký je rozdiel?
Rázová vlna – účinná liečba slabej erekcie
Injekcia na erekciu – posledná možnosť záchrany?
Sprej, gel a krém na erekciu- ZBYTOČNÉ!

Ďalšie články o zdraví a chorobách prostaty

Dojenie prostaty – návod na ozdravnú a preventívnu stimuláciu
Lieky na prostatu – čo lekár predpíše?
Potraviny na prostatu
Prevencia rakoviny a zväčšovania prostaty
Masáž prostaty + rozhovor s MUDr. Taťánou Šrámkovou, Ph.D.
Prostata – spojenec alebo nepriateľ sexu?
Rakovina prostaty – postrach ktorý viete poraziť
Zväčšená prostata- príčiny bolesti a metódy ochrany
Rate this post

Zanechte odpověď